Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous03.07.2010 - 01:09 Trvalý odkaz

    Knoxville: Pocuj Mikino ked tam je novy Bluetooth 3.0 daju sa cez neho posielat a prijimat subory? Vdaka.

    anonymous03.07.2010 - 04:10 Trvalý odkaz

    Mikino: Knoxville - To je žart? Samozrejme,že sa dajú. Verzia 3.0 je plne kompatibilná s ostatnými staršími verziami...
    yvonne - áno dá sa pozamyka? takmer všetko :-)

    anonymous03.07.2010 - 04:12 Trvalý odkaz

    Mikino: Inak netešte sa moc tejto verzii. Kamoška si kúpila tiež Wawe a ked som jej posielal mp3,tak som nepostrehol skoro žiadnu zmenu v rýchlosti...takže ni? nové v podstate okrem ozna?enia a možno menšej spotrebe energii.

    anonymous03.07.2010 - 13:42 Trvalý odkaz

    yvonne: Je to suprovy fonik,aj ked to ma este dost malo dobrych aplikacii, ale niekomu stacia aj tie original len co su vo fone... mam ho par dni, zatial som s nim spokojny a to dost... daju sa zamknut zlozky, moje subory, smsky, kontakty a pod.

    anonymous03.07.2010 - 13:45 Trvalý odkaz

    lupopd: sorry yvonne nepozornost robi svoje....nechcem ti kradnut identitu...:)

    anonymous03.07.2010 - 21:45 Trvalý odkaz

    yvonne: dobre lupopd, už som sa z?akla, ?i nie som schizofreni?ka, ale máš prepá?ené :-)

    anonymous04.07.2010 - 02:14 Trvalý odkaz

    Tomike: Potrebujem radu nejde sa mi pripoji? na pokec vsetky ostatné stránky na?íta normálne . . . Vypisuje mi to tam že interná chyba servera ale len na pokec . . . Prosím pora?te

    anonymous04.07.2010 - 13:15 Trvalý odkaz

    martins: ludia neviete mi poradit ako by som dostal do filmu titulky? lebo maju rovnaky nazov ako film ale vo wave asi neni su take kodeky ako na WMP...neni na to nejaka aplikacia? diky mocc:)

    anonymous04.07.2010 - 21:29 Trvalý odkaz

    pepe: dude, prave to skusam, mne to ide.. chat-prispevky, vsetko.

    anonymous04.07.2010 - 21:30 Trvalý odkaz

    pepe: ja iba po spusteni filmu kliknem na "zapnut titulky", a ide. a teraz je ta polska aplikacia, ktora uz vie aj s diakritikou ;-)

    anonymous04.07.2010 - 21:30 Trvalý odkaz

    pepe: jo a titulky maju ten isty nazov, ako film.

    anonymous05.07.2010 - 12:12 Trvalý odkaz

    peto: Ma Samsung S8500 TV výstup ako samsung jet nakolko na orginal strankach pisu ze TV výstup nema dik

    anonymous06.07.2010 - 21:41 Trvalý odkaz

    Michal: poradite mi niekto, ako nadstavim kod na priecinku?

    anonymous06.07.2010 - 22:37 Trvalý odkaz

    Michal: neviem, ako vam, ale mne akosi vadia niektore casti na tom mobile... napriklad v pravom hornom rohu, co prechadza kov do plastu, je to pekne hladko a zarovnane, ale na lavom hornom rohu to nejak dobre nezarovnali... proste je ten plast trochu vystupeny oproti kovu a akosi ma to zoziera... stale mi tam ide palec... takisto aj v dolnom pravom rohu je to nedobre zarovnane... mate to aj vy alebo je ten moj wave nepodarok? :D

    anonymous07.07.2010 - 00:30 Trvalý odkaz

    pepe: mam to aj ja, aj brat, ja viac, on menej. ale zas, brat je odo mna starsi..

    anonymous07.07.2010 - 16:31 Trvalý odkaz

    miro: Zdravim Vas, mam jednu otazocku : Dokaze tento mobil (resp. OS Bada) vyvolat zvonenie budiku aj pri vypnutom telefone? Potreboval by som to vediet, takze ak niekto vie, budem velmi vdacny za odpoved. Dakujem

    anonymous07.07.2010 - 20:17 Trvalý odkaz

    pepe: dokaze budit, aj ked je vypnuty! vyskusane, overene :-)

    anonymous07.07.2010 - 22:13 Trvalý odkaz

    kouchi: skusal niekto rozbehat icq???a este jeden dotaz,ked mam na ikonke samsungapps 1,tu aktualizaiu,kde ju mam zrusit,uz som z toho kkt a neviem to stale dat prec :(

    anonymous08.07.2010 - 19:14 Trvalý odkaz

    david : Taký má David Guetta a hovoril mi že skwelý phone.

    anonymous11.07.2010 - 15:10 Trvalý odkaz

    dominika: zdravim..potrebujem pomoct ..zapla som si fejsbuk na tom mobile a neviem sa odtial odhlasi? nikde to neviem najs?..mohli by ste mi prosim poradi? niekto kto ho vlastnii a pouziva FB :P dakujem

    anonymous11.07.2010 - 18:41 Trvalý odkaz

    roldan: mam firemny mobil a mam narok na novy. poradte mi nejaky manazersky. na cene nezalezi. dakujem

    anonymous13.07.2010 - 10:12 Trvalý odkaz

    xsarahdi: mám ho jeden de? a už pôjde z domu ! ! ! v dnešnej dobe a nedá sa synchronizova? Outlook ani Google???..ale hlavne že Facebook ide ! ! ! paráda ... a ani tu v recenzii na to nikto neupozornil ! ! ! :o((

    anonymous15.07.2010 - 15:58 Trvalý odkaz

    branor: prispevok hore ma vystrasil a tak som studoval - telefon este nemam ale uz zbieram info... prenos kontaktov napriklad z mojho sonyericssonu K800i uplne bez problemov pomocou aplikacie myphoneexplorer vyexportovany CSV subor a ten pomocou samsung aplikacie naimportovany - uz len mat telefon a dat synchronizacia s PC... Aplikacia KIES ma napisane ze podporuje synchronizaciu s Outlookom takze da sa to prezit, aj ked dnes uz kazdy caka GOOGLE...

    anonymous15.07.2010 - 20:58 Trvalý odkaz

    an?is: predv?erom som si ho zobrala v orange prvá hodnia s ním ma uchvátila...ale potom za?al mrznú? a hne? na druhý de? som ho odniesla naspä? do orangeu..teraz ?akám kým sa vráti zo servisu.. :( dúfam, že ho ?ím skôr dajú do kopy...lebo som sa na neho tešila ako malé decko....takú smolu možem ma? len ja :(

    anonymous15.07.2010 - 22:45 Trvalý odkaz

    peto: vie niekto ako alebo teda ?i vôbec sa dajú nejako zadáva? mäk?ene, d?žne a písmená s nimi?

    anonymous16.07.2010 - 00:16 Trvalý odkaz

    laci: S tym ne si sam...som pocul od kolegu ze tiez mal podobne problemy...len dufam ze ja taku smolu nemam bo sa tiez tesim a neviem dockat.. uz ratam dni do 10teho :D

    anonymous16.07.2010 - 11:25 Trvalý odkaz

    pepe: ano, daju, takisto ako pri inych telefonoch - nastavenim pisania sprav na unicode - a, takisto ako pri inych telefonoch, sa 1 sms skrati na brutalne malo znakov

    anonymous16.07.2010 - 12:08 Trvalý odkaz

    harmony: Ano ,len dlhsie podrz na pismenku od ktorého chceš interpunkciu a ono sa to tam zjavi, aspon mne to tak funguje

    anonymous16.07.2010 - 16:42 Trvalý odkaz

    Knoxville: Ja sa chcem len opytat ci sa da priblizovat pocas nahravania video v najvyssom rozliseni tj.1280x720 bodov.Pretoze na Galaxy S to nejde.

    anonymous17.07.2010 - 20:38 Trvalý odkaz

    Jofre: Ide to aj na Galaxy S.

    anonymous17.07.2010 - 21:47 Trvalý odkaz

    Knoxville: V recenzii hovori ze sa to neda.Aj ked nataca video tak to hovori,tak neviem.

    anonymous17.07.2010 - 22:03 Trvalý odkaz

    Jofre: Je to divné,pretože mne zoom pri rozlíšení 1280x720 funguje bez problémov...

    anonymous18.07.2010 - 11:42 Trvalý odkaz

    Tomas: Dobrý de?.chcel by som sa spýta? ?i na tomto telefone sú Google maps....:-)

    anonymous19.07.2010 - 22:11 Trvalý odkaz

    Maoo: Zdravicko

    ja mam len jednu otazku? Ako je to s tou navigaciuo FUNGUJE / NEFUNGUJE. Ak ano tak ho beriem.

    diki moc

    anonymous20.07.2010 - 00:41 Trvalý odkaz

    dodo: nevie niekto preco ked je baterka napr. na 8 percent neda sa nic spustit

    anonymous20.07.2010 - 09:01 Trvalý odkaz

    wlado: kontakty sa daju poslat zo sony ericssonov v pohode cez bluetooth

    anonymous20.07.2010 - 22:04 Trvalý odkaz

    peter: da sa nejako zapnut blesk iba ako osvetlenie mimo fotenia alebo nahravania videa?

    anonymous21.07.2010 - 18:34 Trvalý odkaz

    michaela: stale mi svieti hore na displeji male e alebo 3G a neda sa to vypnut?? nebezi nahodou stale internet ked je to displeji??

    anonymous21.07.2010 - 19:59 Trvalý odkaz

    wlado: Aplikacia ktora by vyuzivala led ako svietidlo zatial nieje.
    Ikonka 3G elebo E sa neda vypnut no pokial je modra ma iba informativny charakter no ked nechces aby mobil siel na net staci v nastaveniach-pripojenia odskrtnut paketove data

    anonymous21.07.2010 - 22:47 Trvalý odkaz

    pepe: jasne, ze funguje, len si ju treba zaplatit, tusim okolo 20-25 €/rok, inak sa da pouzivat, ale bez navigovania - nehovori, ze "hele kajo, tady zatoc doleva". ak nastavis trasu, ukaze ti ju, takze mozes sledovat, kam mas ist, len ti to nebude hovorit.

    anonymous22.07.2010 - 14:33 Trvalý odkaz

    Tomas: Ma tento telefon Google maps?

    anonymous22.07.2010 - 14:51 Trvalý odkaz

    xsarahdi: už som ho predal...takže ti neviem potvrdi? tvoju teóriu o kontaktoch...ale KIES Wave síce na?íta ale to je všetko...nepodporuje Bada systém....ale ja nepotrebujem len kontakty synchronizova? ale komplet kalendár a úlohy...automaticky pri pripojení a nie generova? nejaké súbory a potom kopírova?...zapnem BT a synchronizuje sa sám...toto je sila WM a symbianu...

    anonymous22.07.2010 - 19:34 Trvalý odkaz

    pepe: prednahrate nema, ale tak asi sa daju ako java nahrat. alebo potom cez prehliadac.

    anonymous22.07.2010 - 20:59 Trvalý odkaz

    michal: neviete mi niekto povedat, preco mi nejde nacitat plna verzia pokecu? asi minuly tyzden mi to slo prepinat medzi plnou a mobilnou verziou, ale zrazu, ked kliknem na plnu verziu, tak ma hodi na prihlasenie a ked kliknem na prihlasit, tak ma supne na mobilnu verziu... a takto by som mohol ist stale dokola...

    anonymous24.07.2010 - 02:16 Trvalý odkaz

    reddwarf: Uvazoval som nad kupou tohto telefonu pretoze ma dobry dizajn, vyborny hardware za rozumnu cenu. Ale nadsenie z telefonu rychlo upadlo po tom co som zistil ze nepodporuje multitasking.
    Naraz moze bezat len jedna BADA aplikacia spolu so zabudovanymi systemovymi apliaciami. BADA system je na tom rovnako zle ako prva generacia iphonov. Tento telefon nie je smartphone, ale len nieco medzi hlupim telefonom a smartphonom.

    anonymous24.07.2010 - 20:35 Trvalý odkaz

    Michal: multitasking podporuje

    anonymous25.07.2010 - 02:09 Trvalý odkaz

    reddwarf: Multitasking nepodporuje medzi viacerymi nainstalovanymi aplikaciami. Skus si nainstalovat nejaky pdf prehliadac a prehravac hudby. Spusti prehravanie a chod pozerat pdf. V tom momente sa prehravanie hudby zastavi. Medzi systemovymi aplikaciami a jednou nainstalovanou aplikaciou multitasking je ale nie medzi viacerymi nainstalovanymi third party aplikaciami.