Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous06.06.2010 - 22:32 Trvalý odkaz

    kouchi: dik,to mi postaci,potrebujem len na prezeranie

    anonymous06.06.2010 - 22:59 Trvalý odkaz

    Mikino: Treba ?íta? celú diskusiu a potom by si videl,že telefón z Orangeu nieje brandovaný. Na telefóne teda nieje žiadne oranžové logo a ani v ?om žiadne zmeny.

    anonymous06.06.2010 - 23:23 Trvalý odkaz

    marcelko1402: Zdravim, coskoro mi konci pausal a tento fon mi pride cenovy a aj moznostami ako mozna volba.. este som premyslal nad HTC HD MINI,SE VIVAZ.. ale viacej sa priklanam k Wave.
    LEN BY SOM SA CHCEL SPYTAT, ZE AKO TO JE S HRAMI A APLIKACIAMI NA TEN MOB??? ake aplikacie a hry dokaze spustit, popripade uz su dostupne na nete? Cital som tuna vysie o tej stranke pre Badu na stahovanie, ja len ze ako je to s vecami co uz su dostupne na nete teraz.. za odpoved Vam vopred dakujem...

    anonymous06.06.2010 - 23:59 Trvalý odkaz

    marcelko1402: Dik, prebehol som cez to.. mno snad casom toho tam pribudne omnoho viacej.. no a Java ako som cital podporuje. takze java hry a aplikacie ficia ako maju, bez problemov ci komplikacii? ako myslim napriklad ovladanie cez dotikovu obrazovku, alebo pripadne rozlisenie? ci napriklad hry co su 240x320 ci nebudu ist len na casti obrazovky, alebo si dokaze fon sam roztiahnut na svoje rozlisenie?

    anonymous07.06.2010 - 11:16 Trvalý odkaz

    haskyvk: gps je zadara?neplati sa nic?netreba mat zakupeny nejaky datovy balik?(orange)vdaka

    anonymous07.06.2010 - 13:32 Trvalý odkaz

    Mikino: Bože ?udia ved ?ítajte celú diskusiu a nepýtajte sa 100x na to isté!!!

    anonymous07.06.2010 - 15:59 Trvalý odkaz

    iStanley: nikto ti nekáže odpoveda? tak sa neroz?uluj..;)

    anonymous07.06.2010 - 18:49 Trvalý odkaz

    harmony: ahojte, tak uz som aj ja stastním vlastníkom ,vsetko ide super ,len neviem rozbehat youtube :( zapol som flash, prehodil som z Orange world na orange internet a stale nic :( prosim poradte :) ci to bude treba nastavit tak ako na Jet-e ? :)

    anonymous07.06.2010 - 20:13 Trvalý odkaz

    peter: poopravil by som info o rozliseni videa, wave nahrava aj v rozliseni 1280x720 (autofocus aj pri videu), zaznamy su fakt super...

    anonymous08.06.2010 - 02:22 Trvalý odkaz

    pepe: Mikino, mozes mi, prosim ta, pozriet verziu firmware? chcem sa este uistit, ze ma orange wave ten isty, ako wave z e-shopov.

    anonymous08.06.2010 - 04:08 Trvalý odkaz

    martins: Neviete nahodou niekto, kedy by asi mohla byt velka recenzia? diky:)

    anonymous08.06.2010 - 09:19 Trvalý odkaz

    harmony: Ja mam verziu : SW Ver : S8500XXJEE a CSC :S8500XDJED

    a youtube sa mi podarilo rozbehat,a ide aj na strankach(aj cez FB,netreba nic kopírova?,len niektoré videa nepodporuju mobilnu verziu :( ) ,len ked to clovek pozera a nechce aby mu to sekalo(aspon mne to robilo) musi to oddiali?, nesmie to mat priblízene.
    Ak nejaké otázky pýtajte sa :) rad poradim ak budem vediet :)

    anonymous08.06.2010 - 12:26 Trvalý odkaz

    Mikino: Mobil z Orangeu
    (SW VER) S85000XXJEE
    (CSC VER) S8500OXDJED

    anonymous08.06.2010 - 13:22 Trvalý odkaz

    pepe: dik, vidim, ze to pisal uz aj harmony. uz len aby som nasiel ponuku!! :D

    anonymous08.06.2010 - 13:26 Trvalý odkaz

    Mikino: a akú ponuku h?adáš?

    anonymous08.06.2010 - 13:54 Trvalý odkaz

    pepe: ponuku typu "predam Samsung Wave, novy, nepouzity, dnes vybraty z Orangu.." alebo nieco podobne ;) vcera som jednu nasiel, za 200 €!! aj som mu pisal, ale uz je to zmazane, tak asi predal. nasiel som aj za 300 €, ale tak este asi pockam na lepsiu.

    anonymous08.06.2010 - 15:12 Trvalý odkaz

    laco: Mozem si zobrat na pausal bud wave alebo omnia 2.. rozdiel je iba 10 eur v prospech wave.. ktory mam vziat?

    anonymous08.06.2010 - 16:16 Trvalý odkaz

    pepe: i don´t know dude, nema omnia II napriek 800 Mhz procesoru pomale reakcie? nehovorim z vlastnej skusenosti, iba chitchat..

    anonymous08.06.2010 - 19:53 Trvalý odkaz

    lacino88: Chcem sa spytat, ci sa po pripojeni na PC da pouzit na prepojenie pc s internetom???

    anonymous08.06.2010 - 20:07 Trvalý odkaz

    martins: vezmi si urcite wave..este som sa s nim sice nehral ale hral som sa s omniou II a povim ti strasne ma sklamala, ja som o nej tez rozmyslal ale nastastie vysiel wave a uz len musim pockat do konca tohto mesieca a idem si pon:)
    Omnia II ma slaby procesor na win mobile ale pokial vyzadujes tento OS tak potom nemas o com rozmyslat. Co mi na nej este vadilo je ze nema multitouch. Wave ma aj krajsi display ale zase mensi...takze je to na tebe:)

    anonymous08.06.2010 - 23:05 Trvalý odkaz

    pepe: ano, da, cez WIFi. ak teda mas v mobile internet, vytvoris mobile AP a v PC sa ti objavi pripojenie.

    anonymous08.06.2010 - 23:08 Trvalý odkaz

    lacino88: A ak v pc neje wifi, ked je to starsia kalkulacka, kde chcem rozbehnut net na zabitie dlhych dni ? da sa cez nejaky kabel, ci PS Suite?

    anonymous08.06.2010 - 23:14 Trvalý odkaz

    pepe: myslim, ze tak sa to zatial neda, to bude mat samsung galaxy s - cez usb kabel (tethering). ale mozes si kupit usb wi-fi adapter. 10 €

    anonymous08.06.2010 - 23:28 Trvalý odkaz

    lacino88: Ok. to by sa dalo.. bo dakedy v robote ne taka nuda.. teraz mam c702, a cez to som napojeny. v august emi konci pausal ta sa uz neviem dockat noveho mobilu.. a zatial mi vychadza tento.. ako vsetko super.. len stale neviem pre Badu, ci je dobry napad to toho ist.. ale z ponuky orange to asi vychadza najvyhodnejsie v ramci ponuky a ceny..desire to uz je na mna moc :(

    anonymous09.06.2010 - 00:44 Trvalý odkaz

    karin: ten wave ti asi tazko niekto preda za 200 ked ten telefon je len nejaky tyzden na slovensku a novy stoji 350eur a takisto novy z orange za 200? to je somarina to si niekto utahoval taku ponuku nemozes brat vazne :D

    anonymous09.06.2010 - 00:59 Trvalý odkaz

    pepe: asi hej, ale aj tak by na tom zarobil 199 € :D - no ale je to jedno, uz to tam neni.

    anonymous09.06.2010 - 12:12 Trvalý odkaz

    Mikino: Po týždni používania to trosku zhrniem....
    To že má mobil najkrajší displej,bleskurýchle reakcie,kvalitné spracovanie bez v?zgania,kvalitný a hlasný mp3 a video prehráva?,dobrý internetový prehliada? a výbornú baterku už nemusím opakova?....to tu spomenuté už bolo nieko?ko krát. Za ten týžde? som ho nabíjal 3x ,mobil nezamrzol ani raz. Takže som maximálne spokojný a kúpu vôbec ne?utujem. Pá?i sa mi tiež,že pri odpojení slúchadiel sa mp3 prehráva? automaticky vypne,takže nemusíš skladbu najskôr vypnú?. Je to taká drobnos?,ale niekoho poteší.
    Kto premýš?a nech už nepremýš?a...je to super fón a treba ho ma? :-)

    anonymous09.06.2010 - 12:35 Trvalý odkaz

    harmony: uz len Amen povedat :-D
    PS: ja ho mam od pondelka a nabíjal som ho v pondelok vecer a aj v utorok vecer ,ale celý den som na nete(videa youtube) ,pocuvam hudbu ,stale nieco klikám takze vydrz super ,

    anonymous09.06.2010 - 22:51 Trvalý odkaz

    kyle: Napisal by sem niekto kto dostal wave od orange ze co bolo obsahom balenia?

    anonymous09.06.2010 - 23:02 Trvalý odkaz

    Michal: o badu sa netreba bat... eplikacie expanduju

    anonymous10.06.2010 - 01:01 Trvalý odkaz

    harmony: Obsahom balenia v orange : Telefon,bateka,sluchátka, usb kabel ,2x prirucka(SK a v CZ),2 x letak na samsung app, a samozrejme nabíja?ka :) a záru?ný list :)

    anonymous10.06.2010 - 01:05 Trvalý odkaz

    pepe: toto info sa zide aj mne ;)

    anonymous10.06.2010 - 11:58 Trvalý odkaz

    Mikino: Obrovské mínus telefónu... ked je zapnutý automatický režim siete a telefón sa prepne z 3G na EDGE alebo opa?ne ,tak potom nieje šanca pripoji? sa na Facebook alebo aktualizova? po?asie ?i ís? na YouTube. Telefón musíš vypnú? a zapnú? aby to bolo potom možné. Táto istá "chyba" bola aj na staršom Jete (kde to nevyriešil ani nový firmware) a nechápem jej... Kto je stále niekde v meste problém nemá,ale ja denne prechádzam cez oblasti kde 3G nieje a tak "problém" mám.

    anonymous10.06.2010 - 12:18 Trvalý odkaz

    harmony: Ale pri normálnom nete to nerobi,isiel som zo ZA do BB vo vlaku a tam sa mi stále striedali siete a vypadávala,ke?že je tam "málo tunelov" a tento problem som nepostrehol, a plus telefon som nevypol a aplikacie isli v pohode(sa mi zda ze som bol na fb) ,musim to ale este poskúša? . PS : aky mas net ?? cez Orange ?? ja mam OW a nastavenie v mobile nemam Orange World ale Orange internet ,som si to prestavil aby mi isiel Youtube a dokonca mi na orange world nechcela ist ani pravda.sk :-D, ked mam orange internet nastavene tak zase nejde len ta wapova stranka orange :)

    anonymous10.06.2010 - 15:35 Trvalý odkaz

    yogy: A skusal dakto klasicke java hry a aplikacie na tom rozbehat? alebo to hry mozem na to len z toho marketu tahat?

    anonymous10.06.2010 - 16:48 Trvalý odkaz

    pepe: mozes na tom hrat aj java hry.

    anonymous10.06.2010 - 18:02 Trvalý odkaz

    majo: mobil mam uz niekolko dni a je naozaj vyborny, paradny displej, rychly... a vsetko co tu o nom uz popisali. Chcem sa len opytat ako vam ostatnym funguju sluchadla lebo ja ked ich zapojim uplne tak nefunguju. neviem ci ma pochopite ale na tej koncovke sluchadiel su take 3 cierne pruzky a sluchadla mi spravne idu len ked su zapojene "po 2. pruzok" a potom ta koncovka je trochu labilna ked nie zapichnuta az do konca... dufam ze to pochopite a poviete mi ako to ide vam, ci to je normalne alebo to mam ist reklamovat. diky

    anonymous10.06.2010 - 18:14 Trvalý odkaz

    Laci: Podla mna by si to mal ist urcite reklamovat..tie "3cierne pasiky" su tam preto tri lebo tam mas aj mikrofon.. inac by boli len dva (lave prave sluchadlo)..

    anonymous10.06.2010 - 21:41 Trvalý odkaz

    majo: išiel som hned do orange-u a dal som ho reklamovat, daju ho do servisu a uvidim ... dobre je ze ked skusali druhy samsung wave tak im to robilo to iste. Dufam ze to nie je nejaka seriova vada alebo co

    anonymous10.06.2010 - 21:52 Trvalý odkaz

    harmony: Mne to nerobi,idú sice ?ažšie dnu ,ale všetko funguje ako ma :)

    anonymous10.06.2010 - 22:30 Trvalý odkaz

    pepe: neviem, ci som sa uz nepytal, ale je to velmi dolezite: nemate nahodou na displeji nejake vypalene body? asi najlahsie sa to da zistit pri otvoreni internetoveho prehliadaca na bielom pozadi, alebo cez ten app - "magic torch"..

    anonymous10.06.2010 - 23:13 Trvalý odkaz

    harmonyy: Ja nemám ziadne, a inac tie obrazky flakov co som videl na nete ,podla mna si len dispelej zabudli utriet :-D, lebo sa mi velmi podobali na to ked som mal zacapkaný displej :-D, ale ako bolo pisane ked je zo 100 kusov dajme tomu 10 zlých je to aj tak super :) asi najmenej reklamácii ma firma Panasonic a tam je chybovost 3-7% zaleží od produktu :)

    anonymous10.06.2010 - 23:18 Trvalý odkaz

    pepe: aj ja som videl fotky tych flakov, a tam potom tiez niekto pisal, ze ked to poriadne utrel, zmizlo to. potom iny pisal, ze sa mu to objavuje stale vo vlhkom prostredi, peri - 20´C, ale ja moc nezvyknem chodit na minus 20-stupnove miesta, takze ma to az tak zas netrapi :D

    anonymous10.06.2010 - 23:22 Trvalý odkaz

    harmony: xixi ked bude -20 C ,tak budem rad ak vobec vytiahnem ruku z vrecka a nie este mobil :-D, ale pri -20C to blbne asi kazdá spotrebná elektronika :),ved ked fotim v zime a je fakt zima ,tak aj na fotáku mi blbne LCD displej :)

    anonymous11.06.2010 - 00:12 Trvalý odkaz

    pepe: ano, presne tak. sakra, uz aby som ho mal aj ja!