Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous25.07.2010 - 11:31 Trvalý odkaz

    ferineveri: píše sa tu,že klávesnica je "prítomná v dvoch verziách".Omyl.Je tam ešte aj klasická klávesnica,len ju treba zapnú?.Takže sú tam TRI klávesnice.Sta?í podrža? tú malú zemegu?u pri Space a tam vybra? Klávesnica,a je to.Nemám tento mobil,ale kamarát,tak som sa s tým chví?u hral a prišiel na to.Ale ve? vy ?o ho máte ste na to asi prišli tiež.

    anonymous26.07.2010 - 14:29 Trvalý odkaz

    Shammer: Zdravim, chcem sa spytat ci je mozne podobne ako cez PCSuite a nokiou pripojenou cez bluetooth rozbehat net na notebooku. Vdaka

    anonymous26.07.2010 - 17:34 Trvalý odkaz

    pepe: cez bluetooth neviem, ale cez wifi ano - mobilny pristupovy bod.

    anonymous26.07.2010 - 23:04 Trvalý odkaz

    Shammer: Takze mam to tak chapat, ze vlastne mobil bude nejake AP a nan sa pripojim cez wifi z notebooku? a ako vlastne spustim to AP?

    anonymous27.07.2010 - 13:48 Trvalý odkaz

    robo: no mne to multitasting podporuje mal som viacej spustených nainstalovaných aplikacii a ide to v pohode.

    anonymous27.07.2010 - 15:25 Trvalý odkaz

    pepe: ano, tak, cez nastavenia -> pripojenia -> mobilny pristupovy bod. tak ti teda pojde na PC net, ktory mas na mobile.

    anonymous27.07.2010 - 15:26 Trvalý odkaz

    pepe: ..a skomolil som ti nick!

    anonymous27.07.2010 - 16:13 Trvalý odkaz

    Shammer: nevadi pepe, nieco som uz docital v nejakej recenzii ibaze ma to nevyhodu v tom, ze to dost papa energie

    anonymous27.07.2010 - 18:05 Trvalý odkaz

    pepe: to urcite ano. galaxy s ma usb tethering, tam to moze byt lepsie, ale mne je to jedno, nevyuzijem to.

    anonymous27.07.2010 - 18:51 Trvalý odkaz

    Tity: Mam Wave, ale stava sa mi, ze ak ko mam vo vrecku nohavic, tak po vybrati mi ukazuje slabsi signal, po chvilke mi naskoci naplno. To sa mi stava tiez ak ho chytim v spodnej casti do celej ruky a zakrijem tu jeho bradu. Stretol sa s padanim signalu u neho uz niekto?

    anonymous27.07.2010 - 20:00 Trvalý odkaz

    Ne_X_uS: ?aute,mal by som jednu otazku..Mam iPhone 3G ,a len tak uvazujem o Wave..Ale iPhone vyuzivam predovsetkym na rozne apps,hry a hlavne Internet..Je tu niekto , kto ma doma aj iPhone a aj Wave? Potreboval by som vediet,ako sa chova na nete,lebo lepsi mobil nato ako iPhone som este nemal,tak by som chcel vediet..Ako funguje multitouch? Mal som aj orange boston a multitouch bol hm dost sekany,ale u iPhonu proste bezchyby,tak by som chcel vediet ako je to u Wavu..Diki

    anonymous27.07.2010 - 22:23 Trvalý odkaz

    pepe: tak ked zakryjes antenu, asi sa ten signal strati.. nastastie ale nie normalnym drzanim, ako sifon iphon. ak ho nastavis oproti svetlu, v tej brade sa da vidiet antena.

    anonymous27.07.2010 - 23:22 Trvalý odkaz

    peto: rozdiel medzi iphone 3G a wave-om je ten, že iphone sa dá použi? predovšetkým iba na net... a ešte máš kopec (zvä?ša platených) aplikácii.
    práca s wave-om je dobrá, rýchla, aj multitouch je výborné a vdaka tomu procáku je minimalne taký rýchly ako iphone. .. a ešte máš k wave-u aj slušný fo?ák s pekným videaom a fantastickým displayom :)
    nevýhodou ale je, že tých aplikácii zatia? nie je ve?a, ale zas každý de? pribudnú nejake nové, takže postupne ich pribúda. (zatia? sú všetky free)

    anonymous28.07.2010 - 01:19 Trvalý odkaz

    pepe: .."u nas su dostupne zatial iba free, od 2011 budu dostupne aj platene" rather than "zatial su vsetky free" ;-) no offence!

    anonymous28.07.2010 - 01:24 Trvalý odkaz

    zderis: Na mobile NOKIA 6300 mi ide rádio pekne stereo, na S8500 WAVE som zatia? nenašiel spôsob ako zapnú? na rádiu stereo zvuk. Neviete poradi?, ?AKUJEM.-

    anonymous28.07.2010 - 01:49 Trvalý odkaz

    peto: hej.. máš pravdu :) trochu som to nepresne napísal. btw. neviem, ?i sú tie platené aplikácie vôbec dostupné v EU. Ten dátum 2011 asi neplatí len pre Slovensko.

    anonymous28.07.2010 - 01:56 Trvalý odkaz

    peto: nemá niekto náhodou skúsenos? so zle fungujúcim 3,5mm jackom? pretože originál samsungácke handsfree mi riadne nefungujú, nech už s tým jackom robím ?oko?vek, zato normálne sluchadlá mi idú dobre...
    tento klasický sonyericssonácky problém som už kone?ne nechcel ma? ale zdá sa, že moje prekliatie pokra?uje :/

    anonymous28.07.2010 - 03:08 Trvalý odkaz

    Laci : Vcera som si ten telefon vybral aj ja, ale po dni skusania som zistil, ze ak mam cisto biele pozadie, ide mi cez displej "?muha", takze rano ho dam rovnona reklamaciu, vie mi niekto povedat, za aky cas mu vybavili jeho reklamacku, nakolko pozeram, ze nie som jedniny smoliar :)

    anonymous28.07.2010 - 11:45 Trvalý odkaz

    pepe: ale napr. v UK alebo myslim aj v Nemecku su platene aplikacie dostupne od zaciatku spustenia application storu, myslim, ze ak by si vlozil UK SIM do telefonu, mohol by si stahovat aj tie. no ale zatial podla mna aj tak nie su nejake must-have. :-)

    anonymous28.07.2010 - 11:46 Trvalý odkaz

    pepe: a ten problem so sluchadlami niekto opisoval aj v diskusii na mobilmanii.cz, to je asi na reklamaciu.
    laci, aka cmuha?

    anonymous28.07.2010 - 14:43 Trvalý odkaz

    peto: no na reklamáciu.. ked som ho kúpil cez net v Nemecku, tak ho tam nebudem posiela? na bohvieko?ko týžd?ov :) ... iba ak to možem da? do slovenského servisu, len to neviem, ?i mi uznajú reklamáciu...
    ... k tým apps, v Nemecku asi sú, len ja som mal len slovenskú kartu, tak som to neotestoval :)

    anonymous28.07.2010 - 16:25 Trvalý odkaz

    pepe: ani ja som neskusal platene aplikacie so zahranicnou SIM, len som cital, ze pre androidove apps sa taketo obmedzenie da takto obist, tak mozno aj bada..

    anonymous29.07.2010 - 17:10 Trvalý odkaz

    Miloš: Zdravím chcel by som sa Vás opýta?.. používam htc hero ale chcem si zobra? tento samsung.. ?o je lepšie? oplatí sa mi to?

    anonymous30.07.2010 - 13:40 Trvalý odkaz

    Envy: Neviete niekto ci su na badu este ine aplikacie a ci sa daju niekde stiahnut?

    anonymous30.07.2010 - 13:49 Trvalý odkaz

    Ne_X_uS: No uz som vazne rozmyslal o kupe,kedze mam iphone,tak trosku ma odradzala velkost displeja,ale to by som mozno prezil,ale fakt tych apps a hier neni az tak vela,tak najskor pockam,ked ich bude viac a potom ho asi kupim...

    anonymous30.07.2010 - 13:53 Trvalý odkaz

    pepe: podla mna, ak pre teba nie je az take dolezite, ci mas android alebo badu, tak urcite samsung wave.

    anonymous01.08.2010 - 13:46 Trvalý odkaz

    majkl: ide vam niekomu na tom to ICQ ??? potreboval by som to vediet prosim, ci ste to ktosi rozbehali....dik

    anonymous01.08.2010 - 13:47 Trvalý odkaz

    michal: mam otazku na tu nedostatocnu podporu flash... je to nejako mozne alebo to bude moznevyriesit? dik

    anonymous01.08.2010 - 20:04 Trvalý odkaz

    jarka: ahojte.ak som správne pochopila recenzie a ohlasy,je to dobrý telefón.rozhodovala som sa medzi htc wildlife a wave.asi to bude twnto.ale zaujímalo by ma,softvér je už v sloven?ine?a ako je to v apps.sú tam aj slovenské aplikácie,?i len všetko v angline.?akujem.

    anonymous01.08.2010 - 20:10 Trvalý odkaz

    Fanatic: Na Wave ide ICQ cez stranku https://www.meebo.com/mobile/
    mobil ma nastaveny setriaci rezim pod 10 percent baterie sa nespustia fotak blesk hra,da sa len dovolat - to som cital na na inom fore

    anonymous01.08.2010 - 20:16 Trvalý odkaz

    Fanatic: k tomu restartovaniu mobilu vo vacku-to sa stavalo aj mne,da sa to vyriesit tak,ze si aktivujete ochranu telefonu pouzitim kodu telefonu,ktory treba zadat po rozsvieteni mobilu bocnym tlacitkom,je to sice zadavanie kodu naaz,ale aspon sa vam kazdy dovola a ked niekto nepozna kod telefonu,nedostane sa do menu je to na kazdom,ci sa to oplati,alebo nie
    4 Jarka:menu je v slovencine a aplikacie na appstore su v kadejakych jazykoch,ale v slovencine som este nenasiel

    anonymous01.08.2010 - 20:19 Trvalý odkaz

    Fanatic: co sa tyka signalu aj mne dost casto vypadava,aj pocas hovoru,dnes som volal s operatorom pomarancu a povedali mi,ze to moze byt aj chyba sim karty,tak treba dat kartu do ineho tefelonu a ak to bude robit aj tam je npc simka,alebo tefelon,alebo ho drzis za antenu :-)))

    anonymous02.08.2010 - 00:03 Trvalý odkaz

    majkl: Dakujem ti moc Fanatic za to ICQ...konecne mam dusu na svojom mieste :-)))

    anonymous02.08.2010 - 10:31 Trvalý odkaz

    mono: Mám len malú pripomienku k recenzentom "fony". Všimol som to aj u recenziách na iné MT, že vytýkajú jednotlivým MT, ze nemajú ur?ité funkcie, alebo, ze nefunguje to i ono. Doporu?ujem im, aby sa dlhšie pohrali s MT a klikali a klikali, a tyk zistia, že telefóny ?asto krát majú funkcie o ktorých oni píšu, že neexistujú. Napr. u Wave, je kritika na klávesnicu Qverty, vraj chýba bodka. Ale ve? pri stla?ení nastavenia ... sa dájú nastavi? až štyri druhy klávesníc, dokonca vo?né písanie prstom. Len treba skúša? a slúša?. Majte sa. PM, :-{)

    anonymous04.08.2010 - 02:24 Trvalý odkaz

    patiss: ktovie preco mi pise ze to ma len 390MB dostupnej pamate? ved ma mat 2GB a po prvom spusteni cisty telefon okolo 1,5GB....

    anonymous04.08.2010 - 11:34 Trvalý odkaz

    pepe: preto, lebo 2 GB su rozdelene pre aplikacie, toto, hento, tamto, a ine... :)

    anonymous04.08.2010 - 20:00 Trvalý odkaz

    peto: iná? objavil som aj kompas (magnetický senzor). Ke? zadáte na klávesnici kód *#0*# tak sa dostanete do testovacieho módu, kde nájdete okrem iného aj provizórny kompas. Tých kódov je viac, dá sa dosta? aj do servisného módu, kde zistíte zaujímavé veci (alebo mobil pokazíte :) ), napríklad aj zmienku o DVB-H tuneri, ktorý ale nie je namontovaný (možno pre kórejský trh ho Wave má). Viac info: http://www.askvg.com/samsung-wave-gt-s8500-bada-os-hidden-secret-codes/

    anonymous04.08.2010 - 21:00 Trvalý odkaz

    janka: ktorý telefón je pod?a vás lepší.desire alebo wave.má bada budúcnos?,nie je ešte ve?a aplikácii a hlavne nie sú v sloven?ine.myslíte,že sa to zlepší po ?ase

    anonymous04.08.2010 - 21:35 Trvalý odkaz

    peto: Janka, túto otázku (aj tu) riešili sná? už milionkrát... Wave má lepší displej, a výdrž, zatia? ?o Desire vedie hlavne ?o sa týka softwéru, kedže Android je momentálne asi najlepší na trhu. Pokia? si priemerný užívate?, ?o chce, aby ti baterka nie?o vydržala, s Waveom budeš spokojná. Tie aplikácie v sloven?ine mi vôbec nechýbajú, a ani o nikom neviem, že by chýbali ;) Ja osobne som ešte nikdy v živote asi takú nemal, lebo všetko sa robí v angli?tine :). Bada ako celok budúcnos? ur?ite má, otázne je ale, ?o s ?ou zamýš?a Samsung. Ak sa jej bude "venova?", tak sa ?oskoro dotiahne na Android. (alebo skôr ak sa jej budú venova? vývojári :))

    anonymous07.08.2010 - 00:38 Trvalý odkaz

    patiss: prosim vas nepoznate nejaku aplikaciu na facebook chat a icq ktoru by som na nom rozslapal? dakujem

    anonymous07.08.2010 - 00:41 Trvalý odkaz

    patiss: este sa chcem spytat co znaci ta zlta hviezdicka pri kontaktoch..myslim ze je len pri tych prepojenych. dakujem

    anonymous08.08.2010 - 23:41 Trvalý odkaz

    lacino: Je tu dakto kto pouziva class 2 Kingston, alebo inu 16GB kartu triedy 2?? nemate s nou problem? staci class 2? cital som tuna ze dakomu nestacila ani class 4.. je to ojedineli pripad pravidlo? co som cital tak class 2 dokaze zapisovat do 6MB/s a to by asi malo stacit...aj keby som mal nahravat HD video.. poradite mi dakto?

    anonymous09.08.2010 - 02:42 Trvalý odkaz

    Abe: class 2 znamena, ze garantuje zapisovanie rychlostou 2MB/s, class 4 4MB/s atakdalej, ale pocul som, ze vraj telefon vacsiu ako class 2 nepodporuje(teda nezapisuje rychlejsie), ale ze vacsie rychlosti sa daju vyuzit iba pri kopirovani medzi kompom a tak

    anonymous09.08.2010 - 14:56 Trvalý odkaz

    boro: co poviete na samsung galaxy s ?

    anonymous09.08.2010 - 15:47 Trvalý odkaz

    pepe: mne sa paci, ale pre mna je drahy. a tiez by mi prekazalo, ze nema diodu

    anonymous09.08.2010 - 18:12 Trvalý odkaz

    lacino: A ja som zasa pocul, ze to oznacuje pravdepodobnost chybi pri zapise, a ze class 2 moze mat aj 6MB /s zapis.. a tak mimochodom... kolko je zapis HD videa nacitaneho na Wave? kolko MB/s?

    anonymous12.08.2010 - 02:26 Trvalý odkaz

    Boro: tak teda smasung galaxy s, alebo wave??? poradte mi please

    anonymous12.08.2010 - 09:53 Trvalý odkaz

    pepe: galaxy s, ak chces android a nevadi ti, ze tam nie je dioda a ze je z plastu. wave, ak ti je jedno, aky OS (platformu?) telefon ma, mne osobne sa wave, co sa tyka vzhladu, paci viac