Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous13.08.2010 - 00:44 Trvalý odkaz

    milan: pepe prosim ta ako rozbehat huste.sk??

    anonymous13.08.2010 - 03:24 Trvalý odkaz

    pepe: to nepojde, treba tam flash 9, a wave ho nema, preto tam mas aj tu znacku namiesto videa

    anonymous13.08.2010 - 11:53 Trvalý odkaz

    baterka: chcem sa opytat este sa ma robit ze baterku prvych 3x necham uplne vybit a potom ju nabijam 12hod ?

    anonymous13.08.2010 - 15:07 Trvalý odkaz

    pepe: nie, tym skratis zivotnost, to platilo pre baterie NiMH, ktore sa v mobiloch uz asi nepouzivaju, nie som odbornik, ale cital som o tom nedavno clanok, lebo som si tiez myslel, ze sa to ma robit

    anonymous15.08.2010 - 09:20 Trvalý odkaz

    pe3nka: Ahojte mám Wave od Orange a nejak si neviem poradi? s internetom v mobile.. nastavenia mám všetky na ORANGE INTERNET, paketové dáta mám povolené a stále ke? sa chcem pripoji? mi píše "Služba je nedostupná" máte s tým niekto skúsenosti?? Orange Internet mám u operátora aktivovaný dokonca aj predplatené dáta...

    anonymous15.08.2010 - 10:11 Trvalý odkaz

    laci: Ahoj, ja mam tiez od orange, a orange world 1000MB a mne ide vsetko uz od zaciatku, akurat sa mi nepodarilo spustit youtube stale, mam tiez ponastavovane orange internet... do predajne sa moc neoplati s tym ist, bo mi povedali ze oni uz telefony nenastavuju, ze to cez zakaznicke cislo uz ide.. tak ked skus tam zavolat..

    anonymous15.08.2010 - 18:38 Trvalý odkaz

    BOBKA: Caute ludia :) dala som si tu namahu a precitala vsetky postrehy a kometare k Wave.. ja mam Wave 2tyzdne a je to zatial najlepsi telefon aky som mala, je to mini pocitac, mne tam nechyba nic, namakane funkcie a dokonale farebny displey, perfetkne nahradza mp3 prehravac, internet a GPS bez problemov, a ked som fotila prve fotky tak som bola na nich krajsia ako ked som fotila zrkadlovkou :) no co viac si priat :) cena a vykon sa neda porovnat, lebo cena Wavu je nizsia ako jeho fantasticky vykon. Zamilovala som sa na prvy dotyk ;)a MIKINO, ty sa mi ozvi! :))

    anonymous16.08.2010 - 12:42 Trvalý odkaz

    flash: prosim vas kde v nastaveniach si mam zapat ten flash ? neviem to nikde najst diky

    anonymous16.08.2010 - 17:18 Trvalý odkaz

    laci: mastavenia-aplikacie-internet-predvolby-spustit flash

    anonymous16.08.2010 - 20:20 Trvalý odkaz

    flash: diky moc laci
    ale stale mi nejdu prehravat videa na youtube...

    anonymous16.08.2010 - 20:23 Trvalý odkaz

    paolo: v prirucke hned na zaciatku este pred obsahom je nieco o registracii na DviX aby mohol prehravat tento typ viddea registrovali ste to niekto ?
    a idu vam AVI videa ? skusal som len jedno a isiel mi len zvuk...

    anonymous16.08.2010 - 21:45 Trvalý odkaz

    peto: videá(.avi) idú normálne, aj titulky. neviem, ako je to s tou registráciou, ale pokia? mi všetko ide, tak mi to netreba :) , teda na divx stránke, sa píše, že to platí pre "purchased DivX movie", ktoré sú chránené (píše sa tam o videách z poži?ovní a tak) takže free by mali ís? (aspo? mne idú) normálne...) ak vie niekto viac, nech napíše, lebo sa mi nechce ?íta? obsiahle ?lánky :)

    anonymous17.08.2010 - 14:35 Trvalý odkaz

    laci: Youtube videjka nejdu ani mne, skusal som prestavit orange world na orange internet ale i tak nic...dakde som cital ze by to takto malo ist, ale ze iba cez wifi to slo dotycnemu... ak by dakto vedel ako to spustit tak pls poradte...

    anonymous17.08.2010 - 23:24 Trvalý odkaz

    Stevo: CAUTE . Mam tiez Samsung Wave ale nefunguje mi napojenie cez Kies.Na mobile mi pise ze musim zastavit nejake aplikacie.Ale nemam nic spustene len je mobil normalne zapnuti na sieti. Cez USB mi hlasi na PC ze sa naslo nove zariadenie . Chcem prenasat fotky aj videa z mobilu na PC ale neviem ako. Vie mi niekto poradit.

    anonymous18.08.2010 - 11:02 Trvalý odkaz

    anna: Ako mám stiahnu? mapy na Samsung Wave ? poradte prosím .Ak Bobke funguje nech mi poradí .dakujem

    anonymous18.08.2010 - 12:27 Trvalý odkaz

    paolo: Stevo stlac stredne tlacidlo a podrz ho 2 sekundy spusti sa spravca a ukaze ti co mas ake aplikacie spustene...

    anonymous18.08.2010 - 16:26 Trvalý odkaz

    tibi: caute, mam problem. kupil som wave a kolega sa hned prihlasil na facebook cez ikonu co je v menu telefonu a nijako sa neda odhlasit. nepomoze ani vypnut zapnut tel. poradte prosim

    anonymous18.08.2010 - 19:36 Trvalý odkaz

    wwx: na dostanie map potrebujes program route66sync kt. Najdes na strange route66.com pre viac info pozri stranku mojebada.cz

    anonymous19.08.2010 - 12:47 Trvalý odkaz

    panak: menu->moje konta->facebook ... tam sa da odstranit a potom sa prihlasis nanovo

    anonymous19.08.2010 - 17:52 Trvalý odkaz

    paolo: takze staci nainstalovat ROUTE 66 Sync a zaregistrovat sa (cca 3min)pripojit mobil (velkokapacitna pamat)
    a mozte si zadarmo stiahnut mapy (su super) a svk hlas (muzsky a zensky)a este nieco.. ale navigacia ako taka ked chcete aby vas navigovalo ta je spoplatnena rok stoji cca 29EUR ale da sa to aj na mesiac dat.

    anonymous19.08.2010 - 22:58 Trvalý odkaz

    Stevo: Paolo srdecna vdaka za radu funguje to super. Stevo

    anonymous20.08.2010 - 00:45 Trvalý odkaz

    Veronika: vedel by mi niekto povedat, aky je rozdiel (okrem ceny) medzi Samsung Wave S8500 a Samsung Wave GT 8500? chcela som si ho uz objednat, ale ma to zmiatlo a nikde som nenasla nejake vysvetlenie...tak snad niekto odtial...vopred dakujem...Veronika

    anonymous20.08.2010 - 12:21 Trvalý odkaz

    Dado: Veronika neboj sa je to to isté vlastne to je Samsung Wave GT-S8500

    anonymous20.08.2010 - 15:11 Trvalý odkaz

    Veronika: tak to som rada :) Dakujem pekne, Dado!

    anonymous21.08.2010 - 11:50 Trvalý odkaz

    paolo: tak konecne som vyskusal wifi a videa na youtube idu super !

    anonymous21.08.2010 - 21:06 Trvalý odkaz

    Undy : Potrebujem radu:mám iPhone 3G 8GB a chystám sa ho vymeni? za iný, bu? sony ericsson xperia X10 alebo tento wave.Nevie mi niekdo poradi? že ktorý alebo poprípade nejaký iný telefón podobný iphonu?

    anonymous22.08.2010 - 11:40 Trvalý odkaz

    laci: X10 by som nebral, len si porovnaj parametre napr. s wave a uvidis... ja ked som bral mobil tak som sa rozhodoval medzi wave a htc desire, ale vyhral wave a ani nelutujem.. cenovo a vykonovo wave vyhrava na plnej ciare..

    anonymous24.08.2010 - 00:11 Trvalý odkaz

    paolo: ked mi zvoni telefon tak prve cca dve sekundy hra tak tizsie az potom to zosilni da sa to nejak nastavit ?

    a este kde stahujete nejake veci do mobilu okrem samsung apps ?

    anonymous24.08.2010 - 12:20 Trvalý odkaz

    Ne_X_uS: Vies , ja mam tiez iPhone 3G 8GB,chcel som Wave,len vies preco som to nevymenil? To,ze ma mensi displej by mi az tak nevadilo,ale nedostatok apps a pod.Vies ,naco by mi to bolo bez apps? Wave by som si kupil,ked by sa Bada rozvinula...Inac vyzera fakt slubne =)

    anonymous24.08.2010 - 13:47 Trvalý odkaz

    tibi: Kies mi nechce najst mobil, stale len hlada a hlada. Mam Win7 32 bit. Neviete niekdo poradit v com je problem?

    anonymous24.08.2010 - 20:29 Trvalý odkaz

    pepe: nemas nahodou nastavene USB na velkokapacitne zariadenie? (nastavenia / pripojenia / USB). ja som si nastavil, aby sa ma pytal pri pripojeni, tiez som to takto mal a cudoval som sa, preco mi to nejde, lebo predtym to slo.

    anonymous24.08.2010 - 22:48 Trvalý odkaz

    tibi: Aj ja mam nastavene tak aby sa ma pytal pri pripojeni, a som si vybral KIES ale stale mi vypise ze zariadenie sa nacitava (alebo nieco podobne, uz sa nepamatam). Som pockal asi 10 min a stale nic.

    anonymous25.08.2010 - 00:05 Trvalý odkaz

    pepe: ak si este neskusal, atk skus restart PC aj mobilu, niekomu to pomohlo.

    anonymous25.08.2010 - 02:07 Trvalý odkaz

    Tomas: Nazdar chcem sa opytat ako odstranim Widgety z Hlavnej Stranky Dakujem

    anonymous26.08.2010 - 23:24 Trvalý odkaz

    jojo: cavte. ako zapnem na samsungu blesk lebo mi isiel a teraz sa neda zapnut ani neake tlacitka sa nedaju spustit naapr. ked fotim tak robi cmuhy na fotke. ale hlavne ten blesk

    anonymous26.08.2010 - 23:57 Trvalý odkaz

    Shammer: Hlavna stranka - widget - podrzat palec na widgete kym sa neobjavi zlty ramcek - stiahnut widget do dolnej casti. Este jedna finta ak po volbe widget z hlavnej stranky otocite telefon tak sa daju pridavat/odstranit listy. Funguje to aj v menu.

    anonymous28.08.2010 - 17:22 Trvalý odkaz

    rišo: cavte, nemate niekto skusenosti s kúpou platených apps? teda dúfam, že ?asom aj u nas budú dostupne platene apps pre S. wave , a chcel by som sa opýtat ze ako sa potom platia platene apps. respektíve, aké su možnosti platenia. diki

    anonymous28.08.2010 - 19:59 Trvalý odkaz

    Undy: Ve? hej, aj mne ide dos? o aplikácie-a vieš ako som dopadol?-iPhone 4!!!

    anonymous28.08.2010 - 20:36 Trvalý odkaz

    rišo: jojo... vlastne o aký telefon ide, teraz nieje az tak podstatne. Ja sa vsak pýtam ze , akým sposobom ich mozem zakupit. rep.akým sposobom to kupim. Internet banking, alebo ako????

    anonymous29.08.2010 - 02:10 Trvalý odkaz

    jkov: poradte mi neviem si vybrat medzi samsung wawe a sony ericson xperia x10

    anonymous29.08.2010 - 15:33 Trvalý odkaz

    Ne_X_uS: Hehe, no ale je rozdiel kúpi? iPhone 4 za 690e( full cena ) a Wave-ko za cca 320 =) Ve? to je dvojnásobok =) Ja momentálne uvažujem o Wave,alebo HTC Legend,ale skor HTC

    anonymous29.08.2010 - 17:34 Trvalý odkaz

    rišo: iPhone za 690€ ?! tak to uz radsj nový komp... alebo 2 wlny..D

    anonymous30.08.2010 - 00:06 Trvalý odkaz

    Ryar: Prosím pora?te,nejde mi oto?enie mobilu do vodorovnej polohy,je chyba v nastavení?Vopred ?akujem

    anonymous30.08.2010 - 01:44 Trvalý odkaz

    pepe: nastavenia -> vseobecne -> gesta -> orientacia -> zmenit orientaciu (zapni, aby to bolo zelene). ak ti ani tak nebude pri natoceni menit orientaciu displeja - okrem homescreen a menu s aplikaciami, ak prave nie si v rezime uprav - tak neviem.

    anonymous31.08.2010 - 22:23 Trvalý odkaz

    Tomas: Nazdar ma uz niekto stiahnutu NFS chcem sa opytat ako sa tam driftuje lebo skusam vselico a newiem nato prist Dakujem

    anonymous31.08.2010 - 22:39 Trvalý odkaz

    stevo: caute. nevie niekto poradit kde na nete sa daju stiahnut temy do Samsung Wave S8500.ale chcem prv temu stiahnut do PC a z PC do mobilu. dakujem

    anonymous01.09.2010 - 01:11 Trvalý odkaz

    veto: Ak vam nejde youtube a mate orange a cez wifi vam ide, tak treba ist do nastavenia/ aplikacie/ prehravac VOD/ a tam treba nastavit pripojenie orange internet, a nie orange world. Toto iste mi robilo aj na samsung jet takze to je asi na vsetkych samsungoch.
    Wave si ale nezapamata toto nastavenie a po restarte telefonu to treba znovu nastavit.