Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous13.06.2010 - 19:53 Trvalý odkaz

    MAto: toto mi napisal do emailu Dobry den
    viem Vam urobit 338€ nakolko mame dopravu zdarma

    S pozdravom
    Jakub Lichtner
    Samsung Mobile eshop

    anonymous13.06.2010 - 19:54 Trvalý odkaz

    MAto: + 12 Eur autonabijacka na micro usb a mas to za 350 na druhy den ak sa dohodnes

    anonymous13.06.2010 - 20:02 Trvalý odkaz

    pepe: ano, to viem, iba som pisal, ze som si az doteraz nevsimol obchod MM.sk, a teraz, ked som ho pozeral, zistil som, ze je to talkive. no a obchod.samsungmobile.sk je IRDistribution, co je zas nikita.sk, kde Wave ponukaju za 334,90 €, a dostupnost uvadzaju 1-3 dni, takisto, ako talkive. nikita -> doprava 6 €, obchod.sams. -> zaradmo! su popretkavani :D

    anonymous13.06.2010 - 21:37 Trvalý odkaz

    pepe: inak, vdaka za tip. a teraz som si vsimol, ze na uvodnej stranke obchod.samsungmobile.sk uvadza, ze "ak najdete lepsiu cenu, zavolajte a ponukneme my lepsiu"! tak im zajtra volam, hehe! :-)

    anonymous14.06.2010 - 10:56 Trvalý odkaz

    mico: Ahoj. Nevie mi niekto poradi?, nejde mi prehravanie na TV cez kabel...

    anonymous14.06.2010 - 12:44 Trvalý odkaz

    hellwet159: caute sice viem ze pausal my konci v novembri ale sa chcem opytat je to nahravanie HD videa take pekne jak u vivazu? ma to dobry zvuk ked sa hudba pusta cez reprak? lebo uvazujem nad kupou tohto mobilu ze si dam vyskladat pausal za 35€ a potom ho mam za 9€

    anonymous14.06.2010 - 12:59 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: Diskusia premazana. Ludia, vyuzivajte nase diskusne forum. Bavite sa tu o velkosti pamatovych kariet, o tom, kde Wave kupit, a pritom prave na taketo otazky je idealne nase forum. ;)

    anonymous14.06.2010 - 13:00 Trvalý odkaz

    xsarahdi: VIVAZ má ako jediný telefón na svete automatické zaostrovanie aj po?as nahrávania takže nahrávky budú z VIVAZu stále lepšie ako u ostatných konkurentov ...

    anonymous14.06.2010 - 15:26 Trvalý odkaz

    defluo: vivaz ma lepsie video, ale kupovat telefon zrovna podla tohoto kriteria je podla mna riadna blbost...

    anonymous14.06.2010 - 17:17 Trvalý odkaz

    Knoxville: Ja sa len chcem opytat ako vlastne funguje to automaticke zaostrovanie pocas nahravania.Ved zaostrovat mozem pocas nahravania aj s Vawe nie? A moj osobny posreh je ze ked som si prehrav videa natocene s Vivazu a Vawe na pocitaci tak tie s Vawe sa mi zdaju krajsie.

    anonymous15.06.2010 - 01:06 Trvalý odkaz

    Michal Krajcir: Knoxville, funguje to tak, ze Vivaz ti preostri aj pocas nahravania - teda ak zamieris na blizky objekt, neostane nezaostrene, ale telefon aktivuje rezim makro..a opacne

    anonymous15.06.2010 - 11:01 Trvalý odkaz

    xsarahdi: na žiadnom telefóne nezaostríš ani manuálne...musíš video ukon?i?...zaostri? a za?a? nahráva? znova...TO JE SILA VIVAZu a Sonyericssonu...:o)

    anonymous15.06.2010 - 11:32 Trvalý odkaz

    Lukas: Ale Wave ma 30Fps a Vivaz 24Fps...

    anonymous15.06.2010 - 17:33 Trvalý odkaz

    Knoxville: Video som videl uzasne vdaka,aj za vysvetlenie. Ale Vivaz ma pre mna urcite nedostatky kvoli ktorym by som ho nechcel.Skor pojdem do Wave. Pre mna je to idealny telefon.

    anonymous15.06.2010 - 23:13 Trvalý odkaz

    pepe: ja som zjednal na 334,50 € :-) uz ho mam!!

    anonymous16.06.2010 - 00:45 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: Otazka: "Ja sa len chcem opytat ako vlastne funguje to automaticke zaostrovanie pocas nahravania."
    Odpoved: V kazdej recenzii na Fony.sk je ukazka videa zaznamenaneho telefonom. To je fakt taky problem si to z recenzie Vivazu pozriet a stiahnut? ;)

    anonymous16.06.2010 - 00:47 Trvalý odkaz

    Michal: samsung wave alebo HTC desire?

    anonymous16.06.2010 - 01:09 Trvalý odkaz

    defluo: tak snad vies ake su rozdiely. ja by som bral desire, ale desi ma ta "vydrz"... inak vsetky parametre najdes aj tu na fonoch. a ak to chces rozoberat nejako viac, tak zaloz temu vo fore

    anonymous16.06.2010 - 03:29 Trvalý odkaz

    martins: :D presne tuto dilemu mam aj ja, ale viac som nakloneny k samsungu, bol som sa s nim v obchode zahrat a ten telefon je tak uzasny ze som sa donho hned zalubil:D, HTC ma sice 3,7palcovy disp ale WAVE ma superamoled a ver tomu ze je to ovela krajsi display...na porovnanie kukni konec tohto videa
    http://www.youtube.com/watch?v=uBSIFNWaMzg
    :)

    anonymous16.06.2010 - 14:39 Trvalý odkaz

    Michal: ja som zatial nakloneny k wave, tam je vyhoda divx, lepsie video,hudba, no ale stale dobre neviem, ako to foti text, videl som 2 fotky na nete od MM a akosi ma to nepresviedca... :( no a ta navigacia-bez možnosti doinštalova? naviga?ný softvér...akurat idem na vysku do blavy, tak navigacia by sa mi hodila... a co sa tyka displejov, ine, ako amoled alebo super amoled nehladam... desire je asi lepsi len v tej navigacii a s tou uplnou podporou flash, slaba vydrz a ze sa jemne zahrieva pri wifi... aach... wave je zas cenovo vyhodnejsi a tie flash sa hadam upravia novou badou, nie?

    anonymous16.06.2010 - 16:14 Trvalý odkaz

    Knoxville: Riso problem to nie je samozrejme,viem o tom ze je to pri kazdej recenzii.Lenze problem je v tom, ze mi to video sa Vivazu Vindows media player neprehra,no nie ze neprehra ale nejde mi obraz zvuk ano a to nie len na tejto stranke a nejedna sa len o tento telefon neslo mi to napr.ani pri Samsungu i8910 HD.Skusal som DivX player a tam mi zas napisalo ze nepodporovany format suboru ale napr.s Vawe mi to slo.Takze neviem kde je problem.

    anonymous17.06.2010 - 00:42 Trvalý odkaz

    miro: pepe, napíš prosím ?a, ako mám rozbeha? youtube, ?o znamená "nastavit v menu polozku nastavenia VOD", mám orange internet a napíše pripojenie zlyhalo. cez wi-fi mi to funguje. Skus mi napísa? postup ako to rozbehám.

    anonymous17.06.2010 - 01:21 Trvalý odkaz

    pepe: rad by som ti pomohol, ale ja nie som orange a wave som si kupil z eshopu, takze som tam nemal s tymto ziadne problemy; opytaj sa radsej Dj Addamsa (je na mobilmanii, skus mu tam poslat spravu) alebo Mikina, on s tym tiez mal tusim problem. .. prave som nasiel ten VOD - nastavenia > aplikacie > prehravac medii > nastavenia VOD. ak ide o to, ze si to nevedel najst..

    anonymous17.06.2010 - 14:01 Trvalý odkaz

    laci: "obmedzená podpora Flashu"...chcem sa spytat, v com spociva ta obmedzena podpora.. co pojde a co nie? vysvetli mi to dakto? dakujem

    anonymous17.06.2010 - 14:45 Trvalý odkaz

    kouchi: neviete,ci bude neaka plnohodnotna navigacia zadarmo?

    anonymous17.06.2010 - 14:58 Trvalý odkaz

    laci: Ja som dakde cital ze chcu pouzit free gps z Monte aj tuna u Wave, ale ze kedy to tam nepisali :)

    anonymous17.06.2010 - 15:07 Trvalý odkaz

    pepe: tak napr. videa na ta3.com nejdu..
    dnes sa na samsungapps objavili verzie navigacie ndrive pre CR, SR, MR, skusal som, ale zatial nejdu. zevraj to ma byt zadarmo.

    anonymous17.06.2010 - 17:37 Trvalý odkaz

    Mikino: Aj ja som sa potešil,ked som našiel dnes túto navigáciu... no škoda,že nefunguje... Hádam to nejako nabehne neskôr

    anonymous17.06.2010 - 18:55 Trvalý odkaz

    Mikino: Chýba automatická regulácia jasu ?iže senzor okolitého svetla. ?o pokladám za obrovské mínus a krok vzad !

    anonymous17.06.2010 - 19:51 Trvalý odkaz

    lubo: naco su potom nad displayom tie dva senzory ?

    anonymous17.06.2010 - 20:43 Trvalý odkaz

    Mikino: Pre?o je potom v menu "Jas" len možnos? nastavi? požadovanú hodnotu a nieje tam automatická vo?ba? Tak skúste da? napríklad ?íslo 5 a potom skúste zakry? ten "senzor" a uvidíte ?i sa nie?o zmení. Ni?!!! Viem o ?om to?ím...

    anonymous17.06.2010 - 21:05 Trvalý odkaz

    laci: Vie dakto kolko ma Wave pamate RAM? na daktorich strankych pise 128MB, inde 512MB, co z toho je pravda?

    anonymous17.06.2010 - 21:22 Trvalý odkaz

    lubo: tak som sa rozhodol ze si výnimocne precitam aj navod (bezne to nerobim :-D ) a normalne som zistil ze wave ma aj funkciu kopirovat/vlozit text
    do teraz som myslel ze to ma len iphone :-D

    anonymous17.06.2010 - 21:24 Trvalý odkaz

    lubo: v navode je tiez kopec veci ktore v telefone inak asi neobjavite a zjavne ho necitala ani vecsina recenzentov
    :-)

    anonymous17.06.2010 - 23:15 Trvalý odkaz

    Knoxvile: Wave ma pamat RAM 512MB.

    anonymous18.06.2010 - 01:19 Trvalý odkaz

    martins: nemate niekto wave z orangeu + orange internet v pausali? lebo by som chcel vedet ci sa da pouzit ako modem po pripojeni k pocitacu..teda to je jedno ci z orangeu:D ale skratka ci cez to ide net na PC/NB, diky:)

    anonymous18.06.2010 - 01:21 Trvalý odkaz

    pepe: ale vsak da sa, aj to pisu, aj som na to videl videa. len som neskusal :P

    anonymous18.06.2010 - 11:51 Trvalý odkaz

    maninblack: Ni? proti WAVEu, ale ja si po?kám na Samsung Monaco.Odporú?am pozrie? na Nete. Absolútna špica. Žiadny sa nechytá.

    anonymous18.06.2010 - 12:16 Trvalý odkaz

    martins: to si ako myslel ze ziadny sa nechyta??:D tak okrem toho ze je to fotomobil a teda ma lepsi fotak neni o nic lepsi ako wave ale inak poho;)

    anonymous18.06.2010 - 13:17 Trvalý odkaz

    pepe: jasne, ak uz by som rozmyslal o takom mobile, tak si radsej kupim samostatny fotak. ale to som ja.. mne sa wave paci viac :-)

    anonymous18.06.2010 - 17:49 Trvalý odkaz

    Mikino: Samozrejme, že sa to dá a dokonca cez položku MOBILNÝ PRÍSTUPOVÝ BOD pripojíš k telefónu cez Wi-Fi až 3 zariadenia. Už som to skúšal je to super vec,len net nedosahuje nejaké závratné rýchlosti ani cez 3G. Tvoj mobil je vlastne modem a pozor potom na prenesené dáta!

    anonymous18.06.2010 - 20:44 Trvalý odkaz

    Mikino: zo Samsungu sa na Wawe chytá jedine Galaxy S GT-I9000 a nie nejaký Monaco kde dajú 3x optický zoom a ?udia sa idú z toho posra?! Ale zato Galaxy S budem isto aj ja chcie?...

    anonymous18.06.2010 - 23:42 Trvalý odkaz

    radko: Zdravim , prosim poradte mi niekto , ako sa pripojim na na internet pomocou wifi , neviem aku mam zadat adresu proxi a nazov , alebo ako to vlastne funguje , neviem si dat radi , mam orange fibernet , a wifi modem , a pripadne ako sa napojim na wifi fréé miestach? dakujem

    anonymous19.06.2010 - 20:22 Trvalý odkaz

    pepe: a ked si das v nastaveniach -> pripojenia -> wifi, nenajde ti tvoju siet? mne nasiel, a potom som uz iba zadal heslo. inak ale neviem, moc sa do toho tiez nerozumiem. a na free miestach iba zapnes wifi, ponukne ti danu siet a ty sa pripojis, nie?