Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous11.06.2010 - 00:12 Trvalý odkaz

    lubo: ak si chcete otestova? display vy?ukajte na klavesnici *#0*#
    funguje to podobne ako na Jete, len ma stve ze aj Ledka sa tam neda rozsvietit ako na jete, pri megacam iba obcas blikne (asi chyba softu) pri jete svietila furt a dalo sa to pouzit ako baterka. Inac super fon mam ho asi pol dna, pred tym som mal jet a ten mi teraz pripada jak srot oproti waveu :-D

    anonymous11.06.2010 - 02:07 Trvalý odkaz

    Mikino: lubo stiahni si aplikáciu MagicTorch to budeš ma? super baterku :-)
    pepe displej mám v 100% poriadku

    anonymous11.06.2010 - 02:16 Trvalý odkaz

    pepe: okej, dufam, ze sa aj ja budem mat na display stastie :-)

    anonymous11.06.2010 - 02:29 Trvalý odkaz

    Mikino: Ve? si ho vyskúšaš v predajni a ke? sa Ti náhodou s ním nie?o stane ,tak Ti ho v predajni vymenia do 3 dní na po?kanie a potom neskôr normálne reklamuješ.

    anonymous11.06.2010 - 02:33 Trvalý odkaz

    martins: inak este sa tu vobec nepreberalo puzdro, ani pri vymenovani veci v krabici tak neviem ci sa v samsungu zblaznili ked ku takmer kazdemu fonu dali puzdro ako napr jet, omnia II, 5600 a podobne a k takejto rakete nedaju? alebo sa to len nespomenulo??
    Diky

    anonymous11.06.2010 - 02:44 Trvalý odkaz

    Mikino: Púzdro nieje žiadne... V Jete bolo to je pravda,ale nepoznám nikoho kto by v ?om mobil nosil... Bolo tesné,mobil sa ?ažko vyberal a bo?né klávesnice boli stále v ?om stla?ené a tak mobil stále svietil a rýchlo sa vybila baterka.

    anonymous11.06.2010 - 12:36 Trvalý odkaz

    Mikino: Ani za ten svet mi Kies nemohol nájs? telefón ked som ho pripojil. A zistil som,že ho nepustil program Windows Defender . Ak náhodou niekto má podobný problém aspo? už vie.

    anonymous11.06.2010 - 17:31 Trvalý odkaz

    lubo: zdravim, viete niekto ako sa pripojim na net s telefonom cez wifi? ked si dam internetové profili v nastaveniach tak tam mam len orange word, orange internet a orange mms

    anonymous11.06.2010 - 19:00 Trvalý odkaz

    robo: skvely mobil , som s nim nadmieru spokojny, skvely display,wifi,proste zatial som nenasiel ziadne minusy nanom.

    anonymous11.06.2010 - 20:11 Trvalý odkaz

    pepe: akurat citam na MM.cz, ze pri pisani sms su velmi pomale reakcie (aj to pocut, ak su zapnute zvuky pri pisani). je to fakt tak??

    anonymous11.06.2010 - 20:55 Trvalý odkaz

    mosdef: Prepá?te,ale ke? zadám do prehliada?a MM.cz,tak mi na?íta stránku,na ktorej je napísané "Tato doména je provozována na serverech FORPSI" a pod tým "mimo provoz"...

    anonymous11.06.2010 - 21:00 Trvalý odkaz

    pepe: myslel som mobilmania. cz, len neviem, ci tu nie je nahodou zakazane davat odkazy na ine stranky :-)

    anonymous11.06.2010 - 21:01 Trvalý odkaz

    mosdef: Alebo písmenami MM máte na mysli mobilmania?
    Teraz fakt neviem :-))))Ospravedl?ujem sa...

    anonymous11.06.2010 - 21:02 Trvalý odkaz

    mosdef: ?akujem :-))
    Ja si myslím,že to nieje zakázané...a keby aj...

    anonymous12.06.2010 - 02:21 Trvalý odkaz

    harmony: co ja viem, mne sa to nezda, to uz ako by clovek musel písa? aby boli pomalé reakcie, na ?o kliknem(myslím pismeno) to hned zobrazí, ako nemám to s ?ím porovna? :(

    anonymous12.06.2010 - 02:57 Trvalý odkaz

    Michal Krajcir: ZÁKLADNÉ INFO práve aktualizované na RECENZIU.

    anonymous12.06.2010 - 10:12 Trvalý odkaz

    harmony: Co si predstavuje slaba viditelnos? na slnku ??? lebo ja ked to nastavím na 10 nie na 4 ako je predvolené tak je to úplne v pohode a to na priamom slnku :) a ohladom pripojenia k PC ,ked som mal pripojený telefon ,ale teraz si uz nepamatam ci som to mal pripojený ako velkokapacitné alebo cez program Kies ,ale mne sa dovolali :) a podpora Flashu?? ved sa da zapnut v nastaveniach ,síce nie je 100% ale ide :)

    * Dakujeme za upozornenie, chybu sme opravili - redakcia

    anonymous12.06.2010 - 11:45 Trvalý odkaz

    harmony: tu vec s sms-kami pisal tiez iba jeden clovek, takze.. :-)

    anonymous12.06.2010 - 12:25 Trvalý odkaz

    pepe: aha.. kukam, ze som sa podpisal ako harmony. ZOMG :D

    anonymous12.06.2010 - 12:36 Trvalý odkaz

    hellwet159: bol som v shoping palace zlate pieska a tam na 1.poschodi uplne vzadu je techno market a vedla neho samsung mobile predajna a tam maju tiez vystaveny ten wave a hned som sa donho zamiloval presne mas Mikino pravdu aj ja som kedysi odvrhoval samsung ze to je onicom mobil atd no vinimka bola f480 vtedy to bola asi moja prva dotykovka tak v novembri si budem menit pausal a hned utekam do orange si kupit wave :D

    anonymous12.06.2010 - 12:51 Trvalý odkaz

    iStanley: Teraz je v orange-i nebrandovany no je iba otázkou ?asu kedy ho zbrandujú...:/

    anonymous12.06.2010 - 13:45 Trvalý odkaz

    Mato: majo: k tym sluchadlam.Mal som ten isty problem.Len musis poriadne zasunut sluchadla dnu.Ide to tazsie ale musia tak zacvaknut.Ja som to skusal vecer rano som ho chcel ist vratit ale poriesene vsetko.Inac ty co vahaju nad kupou....KUPTE ho ja som ho kupil za 339 Eur a je to spicka

    anonymous12.06.2010 - 19:22 Trvalý odkaz

    defluo: stale kritizovat viditelnost na slnku kazdeho amoled displeja, ktory mate na recenziu je uz trochu blbost. jasne, treba spomenut, ze ta viditelnost je nizsia. ale nerozoberat to stale do detailov. amoled nema cim preziarit tolko ostre slnko. to je uplne ine ako pri lcd displejoch, kde sa da narvat podsvietenie silne jak svina :D

    anonymous13.06.2010 - 00:34 Trvalý odkaz

    harmony: Takže odskúšané v mass storage, ked som dal pripojit ako velkokapacitn medium tak sa da v pohode dovolat a tak isto v samsug kies rezime :) ale v menu sa neda byt :)

    anonymous13.06.2010 - 02:19 Trvalý odkaz

    MAto: pepe: http://obchod.samsungmobile.sk/ Tu som si cez telefon vybavil cenu 338 eur a doprava zadara a este som si objednakl auto nabijacku za 12 eciek cize 350 spolu.Na druhy den som ho mal.Ludia kupte ten mobil je skvely.Predtym som mal N82.Viem neda sa to porovnat, ovsem tie aplikacie mi chybaju...tesim sa ked sa rozrastie bada :)

    anonymous13.06.2010 - 02:44 Trvalý odkaz

    defluo: no ty si to vystihol :D mobil skvely, ale aplikacie ti chybaju :)

    anonymous13.06.2010 - 10:50 Trvalý odkaz

    riki: Wave ma zatial vse co priemerny pouzivatel potrebuje a snad o chvilu bude mat aj co potrebuje clovek co chce trocha viac.

    anonymous13.06.2010 - 12:26 Trvalý odkaz

    pepe: vdaka za radu, o talkive som tiez cital, ze mavaju problem s dodrzanim dodacej doby. nedavno si tam otec objednaval phoun, ten dodali v pohode, ale asi iba preto, ze ho mali na sklade. tak neviem, kedze na nikite ho tiez nemaju na sklade, asi skusim talkive, a ak tych "1-3 dni" prekrocia, zrusim objednavku a skusim inde.

    anonymous13.06.2010 - 12:35 Trvalý odkaz

    Dj Addams: 6.6.2010 10:20 pepe UA · IP
    [youtube Mikino] tipkovi na MM.cz uz tie videa idu, toto pisal: "tak uz tie videa idu.v orange mi to nastavili v menu polozku nastavenia VOD..tam som mal orange world,ked sa to zmenilo na ornage internet,youtube ide ok...takze bolo to tym,takze teraz spokojnost..."
    ano pepe,ten tipek to som ja.ano videa idu po nastaveni VOD na orange internet..ked vyberies baterku z nejakeho dovodu znova sa to prestavi na orange world a nepojde to youtube..takze ked tak stale si to nastavit na internet to VOD, neviem preco si to nepamäta po vybrati baterky

    anonymous13.06.2010 - 12:50 Trvalý odkaz

    Knoxville: Ako som sa tak pozeral na tie ceny tak teraz je asi najvyhodnejsie ho kupit s toho Talkive.sk Tam je asi najlacnejsi.A plus je to bezplatne postovne.Ak ho maju na sklade tak byt tebou idem donho.

    anonymous13.06.2010 - 13:00 Trvalý odkaz

    pepe: a su tam dve microSD 8GB class 4 karty, Kingston a Apacer, za priblizne rovnaku cenu. ktoru by si si kupoval?

    anonymous13.06.2010 - 13:14 Trvalý odkaz

    Mikino: Kupova? 4GB kartu je smiešne... ja mám 16GB a aj to mi je málo...

    anonymous13.06.2010 - 13:21 Trvalý odkaz

    Mikino: Teraz som vybral baterku a YouTube mi išlo aj potom...

    anonymous13.06.2010 - 13:22 Trvalý odkaz

    Knoxville: Kazdy ma ine poziadavky na velkost pamate svojho telefonu.Ja napriklad nepotrebujem mat v telefone skoro tisic pesniciek.(uviedol som len priklad/ Mne kludne 4GB staci bohate.

    anonymous13.06.2010 - 13:24 Trvalý odkaz

    Mikino: Ver mi,že Ti sta?i? nebude!!!
    Ja používam kingston už dlhé roky a vždy som bol spokojný. Ale myslím,že to je v podstate jedno. Kúp tú lacnejšiu.

    anonymous13.06.2010 - 13:26 Trvalý odkaz

    Knoxville: Tak teda neviem... Ohladom tych kariet,Kingston pouzivam aj ja uz dost dlho zatial maximalna spokojnost.Tiez by som ju bral.

    anonymous13.06.2010 - 13:44 Trvalý odkaz

    Knoxville: Tiez nechapem,mam C901 a kludne mi staci 2GB.Ku Vawe planujem kupovat iba 4GB a mozno mi to bude stacit bez karty cize 2GB verzia, este uvidim.Na druhej strane cena 8 eur za 4GB je zanedbatelna.

    anonymous13.06.2010 - 13:52 Trvalý odkaz

    Mikino: Mám tam asi 600mp3 ,zopár filmov DivX a teraz už aj MKV ?o je obrovský rozdiel v kvalite a ešte kopec music video klipov. Už premýš?am nad kúpou 32GB karty.

    anonymous13.06.2010 - 14:02 Trvalý odkaz

    laci: Pisalo tu ze prehrava MKV.. prehrava to potom aj filmy s koncovkov .avi? a ked tak este sa chcem spytat ze po ake rozlisenie filmov je schopne ich prehrat bez sekania.. ked nahrava HD video 1280x..., znamen aze ho dokaze aj prehrat v tvare avi ci mkv a filmov?

    anonymous13.06.2010 - 14:49 Trvalý odkaz

    defluo: avi je len koncovka. moze byt skomprimovane aj v divx, aj mpeg2/4, xvid alebo v niecom inom. na tom zalezi. a Mikino, podla mna tam mas zbytocne vela toho :D ved nepocuvas napr. vsetkych 600 mp3 hadam aktualne :D takisto film si pozriem a vymazem... naco tam bude strasit, hehe.

    anonymous13.06.2010 - 15:00 Trvalý odkaz

    laci: No ale neodpovedal si ze do akeho rozlisenia.. napriklad co bezne stiahnes nejaky 700-1400 MB film z netu, tak to potiahne bez problemov ze? alebo klasicke 350MB serialy...

    anonymous13.06.2010 - 15:20 Trvalý odkaz

    tomopk: Je jedno akej zna?ky sú pamä?ovky. Všetky majú rovnaké ?ipy len iný kryt. Je to rovnako ako s usb-k?ú?mi.
    laci - 350MB serial je rovnakej kvality ako 700MB film a áno ur?ite ti to prehrá, pri tých kvalitnejších už neviem.

    anonymous13.06.2010 - 15:24 Trvalý odkaz

    Mikino: Zatia? som nemal problém so žiadnym videom-filmom. DivX mám najvä?ší 1.9GB a ide v pohode,len som ho nemohol pretá?a?-posunú? dalej,ale klasické DivX 700MB idú úplne v pohode aj pretá?a?. MKV má rozlíšenie 1280x720 a to ide tiež v pohode bez sekania aj s preto?ením. Tak neviem na ?om tam presne záleží ked s tým DivXom bol problém preto?i? ho.

    anonymous13.06.2010 - 16:06 Trvalý odkaz

    Mikino: Sakra ale chýbajú mi widgety na ktoré som bol zvyknutý na Jete....
    ale verím,že ?asom sa to nejako dorieši...

    anonymous13.06.2010 - 19:07 Trvalý odkaz

    Genius: Mikino má pravdu, ?ím lepší fon, tým máte vä?šie nároky na pamät. Ja mam N97 32GB + 8GB a je to tak akurát. Mám tam ve?a filmov, dokonca aj celé seriály, vyše 2000 mp3/mp4....

    anonymous13.06.2010 - 19:15 Trvalý odkaz

    MAto: pepe: Nic som im povedale ze na mobilamnii.sk ho maju za 333 ci kolko a on mi povedal ze mi ho da za 338 kedze dopravu si neuctuju ako mm.sk. A na druhy den som ho mla doma.

    anonymous13.06.2010 - 19:35 Trvalý odkaz

    pepe: aha, e-shop mobilmania.sk je talkive..