Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous14.02.2010 - 22:59 Trvalý odkaz

    eddie: som zvedavy co je zac ten os bada... Zasa dalsia prkotina :) ale inak slusny foniik :)

    anonymous14.02.2010 - 23:22 Trvalý odkaz

    graffoo: ked tak pozeram na tie specifikacie fonov predstavenych na MWC, tusim uz kazdy vyrobca uvadza telefoniky len s microUSB. konecne to ujednotenie teda prislo...

    anonymous15.02.2010 - 11:20 Trvalý odkaz

    NortySP: Ako to zeby bada nebol OS ved samsung sam komentoval ze chystaju vlastny open source OS a to Bada pochybujem zeby to bola len nadstavba alebo nieco podobne....mozno teraz v tomto modeli ale ma to byt plnohodnotny OS. Idem precitat ten clanok.

    anonymous15.02.2010 - 11:20 Trvalý odkaz

    peter: ..ma pravdu...aspon podla toho co ta pisu

    anonymous15.02.2010 - 11:56 Trvalý odkaz

    baldy: Totizto ak som dobre pochopil oni len spravili sadu kniznic pre vyvojarov aby mohli robit aplikacie a o konkretnu implementaciu jednotlivych metod toho rozhrania na roznych OS sa uz postara Samsung. Je to len rozhranie pre beh aplikacii. Ak toto rozhranie naprogramuju pre Linux tak Bada aplikacie pojdu aj na Linuxe, ak ho naprogramuju aj na inych OS tak pojdu aj na tych.

    anonymous15.02.2010 - 12:42 Trvalý odkaz

    NortySP: No je to tak :D cudne a ja som na zaciatku myslel ze spravia OS ako Android a pod. ale takto to maju fajn premyslene kedze to moze bezat aj na nadroide...a budu sa kupovat ich aplikacie .

    anonymous15.02.2010 - 17:07 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: Mal som Wave pred chvilou v ruke a je to velmi rychly telefon s nadstavbou Bada, ktora sa mimoriadne podoba na Android. Dizajn telefonu je taky...lacnejsi. Wave ponuka mnozstvo softverovych noviniek, z ktorych budem mudrejsi az po kratkom teste.

    anonymous15.02.2010 - 21:59 Trvalý odkaz

    luigi: ked to bude tak jak s Jetom tak nech si ho strcia do r... o JET tiez hovorili ze je to chytrejsi ako smartfon, ide im len o predaj a na ostatne kaslu..... nulova podpora, spustu chyb, kto chce bezproblemovy tel s mnozstvom aplikacii tak jedine Jablko alebo No KIA

    anonymous16.02.2010 - 09:11 Trvalý odkaz

    baldy: Riso ja by som len poprosil pre presnost informacii neuvadzat pri tomto telefone OS Bada, lebo Bada nie je OS. OS je vlastny Samsungacky neotvoreny. Ma len podporu Bada.

    anonymous01.03.2010 - 22:28 Trvalý odkaz

    Shorty: Mam Jet a myslim ze toto by mohol byt dalsi moj telefon... nebolo by od veci keby tu niekto kompetentny zverejnil uvadzaciu cenu... myslim ze ta rozhodne o osude tohto telefonu...

    anonymous09.03.2010 - 19:19 Trvalý odkaz

    zirgon: ja ten mobil proste chceeeeem

    anonymous17.03.2010 - 21:08 Trvalý odkaz

    hellwet159: bude aj video recenzia lebo uz dlho nebola :( tak isto si slubil video recenziu pre samsung jet

    anonymous20.03.2010 - 14:26 Trvalý odkaz

    skilerkqqo: pre upresnenie wave ms procesor samsung hammingbird a8 1ghz,a pre opravu nahrava
    HD video nie vga

    anonymous27.03.2010 - 02:30 Trvalý odkaz

    Lubo_GP: tento úzasny, vymakany fon stoji len 369,50 € !

    anonymous07.04.2010 - 18:47 Trvalý odkaz

    Max: v Tlacovom vyhlaseni zas pisu ze tam wifi je, takze asi bude. Nasvedcuje tomu aj ten social hub. Cize asi mali len preklep

    anonymous04.05.2010 - 22:12 Trvalý odkaz

    Alien: No kde je??! už si ho chcem vyskúša? v Poluse !

    anonymous15.05.2010 - 13:50 Trvalý odkaz

    mata: Velmi pekny a prkticky mobil hlavne pre tych ktory maju mobil radi vo vrecku,velmi pekne farby a aj zovnajsok...zaujmave je aj to ze nataca videa v HD

    anonymous15.05.2010 - 18:01 Trvalý odkaz

    xxx: inak mas tam mat bluetooth 3.1 nie 3.0

    anonymous22.05.2010 - 15:17 Trvalý odkaz

    matus: No kedy a kde ho mozem vidiet nazivo? celkom v poho nadupany len chcelo by to aspon 3,5"

    anonymous22.05.2010 - 20:33 Trvalý odkaz

    veve: neviete niekto kde v BA sa da nanho nazivo pozriet alebo ci ho do ponuky zaradi aj niektory z nasich operatorov? dakujem

    anonymous25.05.2010 - 14:13 Trvalý odkaz

    hellwet159: kedy ho zaradia do orange ponuky nahodou neviete my povedat?

    anonymous29.05.2010 - 18:56 Trvalý odkaz

    Lukas Kaiser: Nadupany telefonik, treba sa prist pozriet! Shoping palace Zlate piesky, Predajna Samsung, Vedla Technomarketu

    anonymous30.05.2010 - 19:45 Trvalý odkaz

    Marek: V Orangei bude vraj ?o nevidie? za cenu max.199€ Pri vyššom paušály snov z?ava 100€ takže kone?ná cena 99€

    anonymous02.06.2010 - 21:20 Trvalý odkaz

    Mikino: Tak ludkovia tento fon je oddnes v Orangei. Stál ma 1€,lebo som dal paušál snov za viac ako 38€ konkrétne 42€ mesa?ne. (Ve?er+víkend svojim,200minút všetky siete,100sms a 1000MB. Prvý dojem... som nadšený rýchlos?ou a unesený prekrásnym displejom.

    anonymous02.06.2010 - 21:59 Trvalý odkaz

    pepe: A spoznat na nom, ze je z Orange-u? Myslim tym, su tam prednahrate nejake "oranzove" ikony, pozadia, zvonenia atd..? Lebo ja si chcem tiez onedlho zadovazit ;) Len tie veci tam nechcem.

    anonymous03.06.2010 - 11:40 Trvalý odkaz

    harmony: Chcem sa spýta? je tam Google maps a nejaky program co vie otvára? pdf,doc ???

    anonymous03.06.2010 - 15:13 Trvalý odkaz

    wolf: Je v telefone od Orange-u navigacia-Route66 plne funkcna, alebo su tam len google maps?

    anonymous03.06.2010 - 17:47 Trvalý odkaz

    Mikino: Na telefóne nieje žiadne LOGO ORANGE ani v mobile nieje ni? zmenené... Takže mobil je na 100% originál Samsung!!! Na to som sa hne? v predajni pýtal. Na telefóny so svojim opera?ným soft.to zrejme nerobia. K navigácii som sa zatia? nedostal. Ke? som klikol na ikonku navigácie,tak mi napísalo,že mám vloži? pamä?ovú kartu. Vo fóne je 2GB pamäte a pamä?ovú kartu Orange nedáva žiadnu. Pridané slúchadlá sú pod?a m?a dos? kvalitné,len ma boleli uši ke? som ich mal 5hodín. Telefón je maximálne rýchly ,klikneš a máš... žiadne ?akanie na otváranie nie?oho... takže neváhajte. Nezabudnite,že Samsung WAWE je telefón s najlepším displejom na svete (v sú?astnosti) tak si ho už aj chodte kúpi? :-)))

    anonymous03.06.2010 - 17:49 Trvalý odkaz

    Mikino: a teraz by som mal dosta? nejaké prachy od Orangeu za reklamu :-)

    anonymous03.06.2010 - 17:54 Trvalý odkaz

    Mikino: Tú navigáciu si tam ako dostal? Ide zadarmo? ?i... ?

    anonymous03.06.2010 - 18:02 Trvalý odkaz

    pepe: super super! vdaka za info!! co sa tyka navigacie, dost s ato riesilo v diskusii na MM.cz - potrebujes mat pamatovku a potom mozes zadarmo pouzivat 30 dni, ak potom chces vyuzivat aj nadalej, zaplatis..

    anonymous03.06.2010 - 18:11 Trvalý odkaz

    ogg: Sakra, platena navigacia..to nepotesi. Ale aspon tak nedali ziadne okliestene Orange-acke menu, rozmyslam nad nim, len navigacia a nedostatok aplikacii ma zatial odradza...ale za 69e z oragne, to je slusna ponuka:P

    anonymous03.06.2010 - 18:16 Trvalý odkaz

    Mikino: Samsung ale má už svoju vlastnú navigáciu a tá je FREE. Tuším je už pre mobil Monte sa mi zdá. Takže onedlho bude ur?ite aj pre tento.

    anonymous03.06.2010 - 18:28 Trvalý odkaz

    ogg: No áno, ale na samsung apps je este asi len par aplikacii pre Badu a rovnako tak nie je iste, ci sa vyvojari zameraju na vyvoj aplikacii pre tuto platformu. Je mozne, ze to skonci a mas sice spickovo vybaveny fon, ale dnes je to uz bohuzial o aplikaciach. Rovnako ako iPhone, nehladiac na chod systemu a user friendly prostredie je to obycajny telefon, ale to App store z neho robi taky hit, akym v skutocnosti je...

    anonymous03.06.2010 - 18:43 Trvalý odkaz

    pepe: nemyslim si, ze nebude dost aplikacii, tretina mudrych mobilov samsungu bude mat tento rok badu, sledujem obchod a skoro denne sa to rozrasta + od buduceho roka bude aj v SR mozne stahovat platene aplikacie...

    anonymous03.06.2010 - 18:49 Trvalý odkaz

    Mikino: Presne tak... Samsung chce s Badou ovládnu? "svet" Takže nedostatkom aplikácií sa nebojím.

    anonymous03.06.2010 - 22:17 Trvalý odkaz

    ogg: Tak to ste ma potešili.V tom pripade to vyzerá na jasnú vo?bu.Skon?il mi paušál a ke?že je na m?a iphone pridrahy a desire ma až tak neoslovilo,ide sa do Samsungu Wave:)

    anonymous04.06.2010 - 15:57 Trvalý odkaz

    wlado: ja rozmislam medzi wave a htc desire len nie som si isty ci sa na wave daju aplikacie instalovat na pametovu kartu v htc desire to vyriesi android 2.2 please dajte vediet ci sa na wave daju instalovat aplikacie na pamet. Kartu

    anonymous04.06.2010 - 16:26 Trvalý odkaz

    pepe: myslim, ze sa daju instalovat aj na pamatovu kartu, ale defaultne je to nastavene na pamat telefonu. pozri forum MM.cz, tam to niekde je, ale nie som si isty..

    anonymous04.06.2010 - 18:32 Trvalý odkaz

    Mikino: Áno dá sa inštalova? na pamä?ovú kartu všetko. Treba to nastavi? v menu.

    anonymous05.06.2010 - 04:47 Trvalý odkaz

    radka: caf, docitala som sa na Samsung stranke, ze ma Web prehliadac Dolfin Browser 2.0, ktory zvlada flash videa. Mohol by si prosim testnut ci je to tak a prehra okrem videa z YouTube aj video napr. z Huste.sk, z JOJ-ky a Markizy? Moc ti za to dik, potom by to bola vazne sleha

    anonymous05.06.2010 - 14:23 Trvalý odkaz

    ogg: Vcera som si ho bol zobrat v Orange. Ziadna customizacia, bleskove menu a co sa tyka Bady, tak ma ten system obrovsky potencial. Je na nom vidno, ze je len zacinajuci v podobe niektorych nie priam ergonomicky riesenych poloziek v menu, ale inac sa s nim da zzit v priebehu dna. Display je kapitolou samou o sebe, mohol byt co sa tyka fyzickej velkosti este kusok potiahnuty dodola, ale zobrazovacie schopnosti su unikatne. Skutocne to treba vidiet, farby akoby sa vylievali z displaya v uzasnom kontraste a jase! Ten flash na nete som este neskusal, ale mozem to otestovat a dam tu vysledok, ci to funguje, alebo nie. Este ma celkom potesil prehravac. Wave ma samostatny zvukovy procesor na hudbu a po pripojeni mojich Kossiek som bol vazne ohureny. Kvalitou, cistotou reprodukcie aj silou zvuku. Spracovanie je na jednotku, spockove hlinikove kryty a display zo skla, ako na iPhone napriklad, fakt super. Ak by mal niekto nejake dotazy, kludne sa spytajte, zistim a napisem.

    anonymous05.06.2010 - 14:55 Trvalý odkaz

    pepe: nezabudni si hlavne zapnut flash v nastaveniach, pocul som, ze je v default vypnuty.. skusal si uz hru asphalt 5? na MM fore pisu, ze to ide super, ale co som videl videa na youtube, tak sa mi zdalo, ze framerate niekedy trochu klesa. a este jedna vec - niektori ludia pisu, ze sa im baterka zahadne rychlo vybija, aj ked s telefonom nerobia nic! iny s tym nemaju problem, tak neviem, mozno su iba niektore baterky very baad.

    anonymous05.06.2010 - 15:18 Trvalý odkaz

    iStanley: dá sa do? str?i? pamä?ová karta že? A ak áno tak aké? MikroSD?

    anonymous05.06.2010 - 15:18 Trvalý odkaz

    Knoxville: Chcel by som vediet ci sa da pocas nahravania videa zoomovat cizr priblizovat a odialovat a ci sa da pocas nahravania videa zapnut prisvietenie vdaka moc.A este by som chcel vediet ako je to s kvalitou fotaku,hlavne za tmy ak si to uz testoval vdaka moc.