Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous19.10.2009 - 00:05 Trvalý odkaz

    blade900: vidím ze tento telefón je asi totálna hovadina, lebo tu ne?ítam ni? iné ako ,,pomóóóóóc,,

    anonymous19.10.2009 - 15:35 Trvalý odkaz

    Miso: Neni to ziadna hovadina,ak tam nieco nejde tak to bude bud chybou fw,co staci preinstalovat a dat tam novy,alebo ho ma niekto z orangeu a ani sa nedivim ze vsetci chcu pomoc ak ho maju odtial.

    anonymous19.10.2009 - 22:38 Trvalý odkaz

    patrik: Cawte, nema niekto problem s prachom na display? Mne sa dostal do praveho dolneho rohu...

    anonymous20.10.2009 - 12:00 Trvalý odkaz

    marro26: Cafte. Da sa vyriesit prehravanie videa z youtube, ak som pripojeny len cez wifi (zatial mi neprehrava). Vyriesi sa to nainstalovaním nového FW. Telefon je z Orange. Diky

    anonymous20.10.2009 - 15:46 Trvalý odkaz

    patrik: Ked chcem nieco poslat alebo prijat cez BT, tak nejde. napr.ked nieco chcem poslat na druhy mobil a on prenos potvrdi tak na display sa mi zobrazi Prenos 0% a nic az dokym napise odosielanie sa nepodarilo. uz som to skusal na viac mobilov. Zatial mi ide prijat subory len z jedneho mobilu, aj to nie vzdy...nema niekto podobny problem? co s tym spravit? dik

    anonymous21.10.2009 - 04:04 Trvalý odkaz

    Lukas: Ahojte, chcel by som sa opytat ako je to s office dokumentmi (word,excel,ppoint,pdf), daju sa v telefone prehliadat? editovat urcite nie,ale aspon prehliadat by sa mohli dat, lenze nemyslim cez mail,ale ci si ich mozem ulozil priamo do pamäte/pam.karty a odtial otvarat. A cital som,ze niekto mal problem s fotkami z pc, rad by som si tam ulozil par albumov,ak si ho kupim,tak snad to neni problem

    anonymous22.10.2009 - 03:16 Trvalý odkaz

    gugo: Mam ho z oringu a nefunguje mi google maps a ked vytiahnem widget pocasie tak zmizne aj z plochy aj z listy. Mam sa to pokusit flesnut? Pomoze to?

    anonymous22.10.2009 - 17:17 Trvalý odkaz

    Spidey: 2 Sekt0r: ?o je nové v tom firmware-i ??? :)

    anonymous22.10.2009 - 21:43 Trvalý odkaz

    Ricco: sector: no prehanaj co je na tom nove????

    anonymous22.10.2009 - 22:11 Trvalý odkaz

    and_rey: Office dokumenty tam idu v pohode prehliadat.

    anonymous22.10.2009 - 22:51 Trvalý odkaz

    vlado: Pekny ve?er. Chcel by som si dat nivý firmware ale mam problem so zálohou a obnovením dát z telefónu. Vprograme New PC studio kde kliknem na zálohu a obnovu tak ta aplikácia mi nefunguje a vypisuje mi to :pred použitím je potrebne pripoji? zariadenie podporujúce daný program. Neviem ?o s tým... ?akujem

    anonymous22.10.2009 - 23:30 Trvalý odkaz

    Ricco: Takze misia splnena, new firm. S8000XEII2 uspesne aplikovany. Recenziu dodam

    anonymous23.10.2009 - 00:01 Trvalý odkaz

    mato: Prosim vas nie som nejaky expert ale vysvetli mi niekto aky je rozdiel medzi symbianom a vlastnym OS

    anonymous23.10.2009 - 01:57 Trvalý odkaz

    Sekt0r: Zmenil sa MP3 prehravac ,
    prezeranie fotiek ,
    telefon je rychlejsii ,
    dalej pozadie v 3D kube je ine ,
    fotky roby zas o nieco lepsie ,
    ikonky v menu sa daju presuvat
    emaili idu citat aj na lezato
    Wigdet Facebooku je ovela prepracovanejsii
    a cely telefon je ovela rychlejsii MAX. ODPORUCAM

    anonymous23.10.2009 - 03:00 Trvalý odkaz

    ondrej: mal som moznos? sa s tymto tel "stretnu?" moje po?iato?né predstavy boli ze ide o moderny,
    "nabity" telefon najvysiej triedy samsung s dotykovym displejom bez OS.
    hned po "omakaní" mi bol tento kusok podozrivy.. na pohlad ide o telefon s peknym dizajnom
    avšak až kym ho nedržite v ruke, posobi velmi plastovo, co prispieva k tomu ze tento telefon
    robi dojem lacneho mobilu za "korunu".
    vyzoru však nebudem dalej "nakladat" co sa konstrukcie týka
    a pouzitych materialov.
    displej - farby a rozlisenie hodnotim vyborne
    (aj ked to uz prinaša skoro každý lepši mt)
    za najdolezitejsie je podla mojho zmýšlania pri dotykovom displeji
    jeho ovladanie, tu samsung velmi zaostáva za iphone, jet vobec dobre nereaguje na pohyb prsta,
    pripada mi ze samsung je co sa tyka dotykovych displejom v pliekach,
    podla mojho nazoru telefon s dotykovym displejom bez OS je uplne zbytocna imidzovka, absolutne neprakticke.
    dalsim minusom sú zbyto?ne pracovne plochy ak to tak mozem nazva?.. možete si na ne premiestnovat widgety z
    bocnej listy no vyznam tejto ulohy som absolutne nepochopil kedze na plochy sa vam kolkokrat zmestia iba tri
    widgetove aplikacie... to rovno mozu ostat v bocnej liste aby nezavadzali.
    kladne však hodnotim odozvu telefonu, pracuje rychle no ale to aj moja nokia 6300:)
    hlavnym minusom je podla mna internetovy prehliada?, je velmi pomaly co sa tyka spracovania web stranky
    do zobrazenia, kolkokrat nieje ani stranka použitelna pretoze sa snou absolutne neda pracovat. napr facebook, tam
    samsung uplne vydýchol. ...mozno by jedine pomohla facebook aplikacia.
    ale co musim pochvalit je SAMSUNG reklamnu politiku, skutocne kym sa s tymto vyrobkom nestretnete myslite si aky
    senza?ný. a krasnu krabicu ma:D:D fakt to je asi na tom najlepsie
    a sluchatka tiez super vlastne vsetko okolo neho je super skoda len ze on sam nieje nic moc

    anonymous23.10.2009 - 10:09 Trvalý odkaz

    mato !!!!!!!!!!!: Prosim vas nie som nejaky expert ale vysvetli mi niekto aky je rozdiel medzi symbianom a vlastnym OS. v com je jedno alebo druhe lepsie/horsie?

    anonymous23.10.2009 - 10:13 Trvalý odkaz

    and_rey: Bude aj viac info o novom firm? ...je tam slovencina?

    anonymous23.10.2009 - 12:49 Trvalý odkaz

    Sekt0r: no viac info , heh zakladne veci som vypisal a ak ta este nieco zaujima tak kludne davaj otazocky . No ako v predchadzajucom FW Slovencina tam neni je tam iba cestina

    anonymous23.10.2009 - 13:05 Trvalý odkaz

    vlado: Cauko nevies nahodou ako je to s tym zalohovaním dat v NPC studio ako som pisal o 7 prispevkov vyššie???? Dik

    anonymous23.10.2009 - 13:46 Trvalý odkaz

    Sekt0r: skus stiahnut novsiu verziu NPC studio , a co chces presne zalohocat ? obrazky mp3 videakty a game jednoducho stiahni na kartu , kontakti si prekopiruj na SIM a sms stiahnes cez NPC studio co viac ? sa este da ?

    anonymous23.10.2009 - 14:24 Trvalý odkaz

    vlado: No to dobre viem ale mal som na mysli ci sa to neda tak zalohonat ako to ma nokia na PC suite.Kartu nemam tak to nemam ako nato da?. Ale dam to asi cele do PC. Dik

    anonymous23.10.2009 - 14:36 Trvalý odkaz

    mino: zdravim....po nainstalovani samsung new PC studio mi nechce najst po pripojeni mobil.....najde ho ale nespoji mi ho s tym programom.....vypise ze mobil vyuziva iny program....alebo vypise ze ho treba inicializovat.........mal s tym niekto taky problem? alebo viete co s tym moze byt? skusal som uz aj 2x uplne vymazat a preinstalovat to PC studio...hm..a nic....

    anonymous23.10.2009 - 14:39 Trvalý odkaz

    fubu: cawko...v menu pod polozkou kontakty s fotgrafiami neviem vymazat tie fotky ktore tam uz nechcem - je to ta zalozka menu kde si vyberiete fotku - oznacite stvorcekom tvar...a pripojite k nemu polozku v tel.zozname - no niektore fotky uz tam nechcem...a neviem to s tamad vymazat, lebo tam nikde nieje ponuka vymazat (iba vymazat to prepojenie na tel.zoznam), skusal som uz aj vymazat tu fotku z mobilu, no v tej polozke "kontakty s fotografiami" mi ta fotka aj tak figuruje.....dik za rady...

    anonymous23.10.2009 - 16:38 Trvalý odkaz

    and_rey: new firm... no ja mam teraz S800XXIG3 a tiez sa pisalo ze tam SK nie je, a je tam, tak sa radsej pytam. BTW...ked skopirujem kontakty na SIM, tak oreze mena :(

    anonymous24.10.2009 - 03:18 Trvalý odkaz

    vlado: Cau sektor.... potrebujem pomoc.. Nainstaloval som ten novy soft a co sa udialo nefunguje mi wifi nevies pomoct????? vypisuje mi to ze nebol najdeny ziaden pristupový bod wifi. Neviem co s tym mam robit!!!!! Dik

    anonymous24.10.2009 - 17:19 Trvalý odkaz

    Majooo: ?aute, pls nevie mi niekto poradi? kde by som vedel kúpi? tento tel. za dobrú cenu a zo slovenskym/ceskym menu? alebo sa tam ten jazyk dá doinštalova? nejako? thx za odpove? :)

    anonymous24.10.2009 - 17:42 Trvalý odkaz

    Majooo: ?au, ty si to kupoval z obchodny-dom.sk? a zadný kryt je ?ierny alebo ?erveny? a je ten telefon odblokovany na O2, Orange? jazyk je tam sloven?ina alebo ?eština? :) dik za odpove?

    anonymous24.10.2009 - 19:15 Trvalý odkaz

    and_rey: jj... obchodny-dom.sk, kryt je Samsungovsko cerveny ...ale to vidis len ked telefon naklonis...inak je tmavy. Je samozrejme odblokovany pre vsetky svetove siete a je tam aj skovencina a cestina.

    anonymous25.10.2009 - 00:25 Trvalý odkaz

    jkk: rozhodujem sa medzi jet-om a NOKIA 5800 expres music...co odporucate??vybavicka viac menej rovnaka no nokia ma os, samsung klavitnejsi dotykovy displej...co myslite??

    anonymous25.10.2009 - 02:56 Trvalý odkaz

    cena: ma niekto nizsiu cenu ako ma gsm-shop.sk ?? tam je 322e, no zda sa mi, ze uz by mohol byt niekde aj lacnejsi,mam zaujem

    anonymous25.10.2009 - 09:05 Trvalý odkaz

    Mato: pre and_rey,mozem sa spytat,max.ake dlhe video sa tam da natocit?

    anonymous25.10.2009 - 10:27 Trvalý odkaz

    and_rey: dlzku videa som neskusal, ale predpokladam, ze je obmedzene len velkostou volnej pamate, kedze dole sa zobrazuje jeho velkost v KB

    anonymous25.10.2009 - 12:49 Trvalý odkaz

    MaTiSkOoO: ahojte ja chcem spytat ako si mam nastavit wi-fi ??? Najde mi siet a ked dam pripojit tak mi napise bude "ziadna odozva s pristupoveho bodu" alebo "overenie sa nezdarilo "... Poradte prosim :)

    anonymous25.10.2009 - 13:41 Trvalý odkaz

    MaTiSkOoO: Este jedna otazocka, aky je najnovsi FW na S-Jét ??? Samozrejme so slovencinou/cestinou :) Dik za odpoved :-)

    anonymous25.10.2009 - 14:11 Trvalý odkaz

    Lukas: pre Sekt0r- ta stranka co si poslal na novy fw,nejde vobec otvorit,alebo ked ide tak mi tam nabehnu iba ruske pismena:D

    anonymous26.10.2009 - 00:18 Trvalý odkaz

    Knoxville: matrixmobil.sk cena 313 nemas zac.

    anonymous28.10.2009 - 09:47 Trvalý odkaz

    vazdo: no fajn, po dvoch dnoch sa vypalila jedna pixelova rada - huraa

    anonymous28.10.2009 - 18:39 Trvalý odkaz

    glok: aky pouzivate prehliadac,ked sa pripajate cez wifi??

    anonymous28.10.2009 - 19:00 Trvalý odkaz

    katarina: ludia idu vam prehravat videa cez youtube????

    anonymous28.10.2009 - 20:29 Trvalý odkaz

    ShadowS47: Myslíte, ke? budem bra? Jet z NAYu, firm. tam nebude najnovší, ale oplatí sa mi tam dáva? nový???
    Orange fw tam nebude

    anonymous28.10.2009 - 22:32 Trvalý odkaz

    Vetec: pokukujem po tomto telefóne a ?o som pre?ítal asi polku komentárov tak ste písali že nejde prehra? video cez youtube??? ja som našiel videorecenziu na ktorej ide prehra? youtube video
    http://www.youtube.com/watch?v=Kw4hrr0DcUg

    tak ako ?

    anonymous29.10.2009 - 09:17 Trvalý odkaz

    and_rey: videa idu... len zalezi od sposobu pripojenia (EDGE, GPRS, WiFI) a parametrov pripojenia...

    anonymous30.10.2009 - 10:01 Trvalý odkaz

    Fonyman: pre zaujímavos? v UK carphonewarehouse stojí 199 libier....

    anonymous31.10.2009 - 17:08 Trvalý odkaz

    majro: da sa nejak prerobit jet z pomarancu na klasicky z predajne pomocou preinstalovania FW ? fici to niekomu ?

    anonymous31.10.2009 - 18:58 Trvalý odkaz

    Spidey: si pre?ítaj celu diskusiu a hne? to nájdeš

    anonymous31.10.2009 - 19:14 Trvalý odkaz

    majro: no to uz som davno, len si uz z toho nic napamatam :)) len ide o to, ze ci mam dat nejaky ten prvy ugprade a potom az nejaky najnovsi, alebo staci hned ten najnovsi..