Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous17.09.2009 - 01:54 Trvalý odkaz

    Sekt0r: och tak to vypada dost dobre 8-D , viac nez dost dobre , teraz nech si ku tomu niekto prirovna ORANGE FW :D he he a bude mat hned jasno

    anonymous17.09.2009 - 18:22 Trvalý odkaz

    David: Zdravím Sektora mám toho jeta z oringu a akurat dnes som si preflashoval firmware na s8000xeig2 alebo ne?o také musím poveda? že je to krajšie ako ten od pomaran?a lenže nezálohoval som si nastavenia pre MMS WAP a internet mám predplatený orange world ..internet mi teraz nejde dá sa to nejak nastavi? aby to fak?ilo ??? ?akujem

    anonymous17.09.2009 - 18:54 Trvalý odkaz

    Sekt0r: no mozes si dat poslat instalovaciu sms od ORINGU na MMS a ORANGE WORLD . ale poradim ti cosi lepsie ak chces aby ti isli prehravat aj youtube videa tak si nastav WORD rucne :

    NASTAVIT NAZOV : Orange internet
    TYP PRENOSU : UMTS
    PRISTUPOVE MENO : internet
    TYP OVEROVANIA : ziadny
    PROTOKOL : HTTP
    DOMOVSKA URL : ( je tam ta wap stranka napisana a tu vymaz aby tam nebolo nic napisane )
    ADRESA PROXY :( tak isto nic tam nesmie byt napisane )
    PRODLEVA (s) : 300
    Julovi to islo tak by to malo ist aj tebe internet ti pojde normalne aj sa ti to bude strhavat s predplatenich dat , ale nepojde ti ORANGe WAP stranka ak by si chcel aj tu stranku si prehliadat tak si nastav normalne ORANGE WORLD
    to najdes tu ( aj MMS ) :http://www.orangeportal.sk/mojmobil/ota/send_sms_token.dwp

    odporucam ti nastavit 2 moznosti na prehliadanie internetu to co som ti napisal ja a to co ti nastavi SMS od oringu

    anonymous18.09.2009 - 22:50 Trvalý odkaz

    vlado: Seva... nevie mi niekto poradit ako nastavi? emailového klienta? skusal som to a velmi mi to nejde. dik

    anonymous19.09.2009 - 00:52 Trvalý odkaz

    Sekt0r: Ahoj vlado Vlado tak ja ti poradim ale potrebujem vediet cez aku domenu mas spravenu stranku a cez co sa chces pripojit na net ( WIFi alebo orange aworld ) ?

    anonymous19.09.2009 - 11:04 Trvalý odkaz

    Vlado: Cauko no chcem to mat spojazdnene cez orange world ale nepohneval by som sa aj kebey to bolo cez wifi. Este raz diky za radu. Mám fon original z obchodu nie z orange.

    anonymous19.09.2009 - 13:59 Trvalý odkaz

    Sekt0r: Takze najskor si musis nastavit nove prepojenie ORANGE WORLD , pretoze to co mas nastavene od ORANGU tak cez to ti nepojde poriadne internet , tym mam na mysli YOUTUBE a taktiez aj emaili . nastavenie mas napisane vysie o 3 prispevky , a potom ked to spravis musis si nastavimt emailoveho klienta a to spravis asi nasledovne

    KEDZE SI MI NENAPISAL ZE AKU DOMENU MAS TAK PREDPOKLALDAM ZE BUDES MAT ZOZNAM AKO JA v tom pripade to nastavis takto :
    NAZOV UCTU : to si nazvy ako len chces
    SERVER SMTP : smtp.zoznam.sk
    PORT SMTP : 587
    ZABEZPECENE PRIPOJENIE : vypnut
    TYP PRICHODZIHO SERVERU : pop3
    SERVER POP3 : pop.zoznam.sk
    PORT POP3 : 110
    PRIHLASENIE K APOP : nezaskrtat !!
    ZABEZPECENE PRIPOJENIE : vypnut
    LIMIT STAHOVANIA : 500
    MOZNOSTI NACITANIA : len predmet
    ZACHOVAT NA SERVERU : zaskrtni
    MOJE ADRESA : belakviktor@zoznam.sk (PODLA SEBA)
    UZIVATELSKE MENO : belakviktor@zoznam.sk (tiez podla seba )
    HESLO : take ake mas
    SLUZBA POP PRED SMTP : ZASKRTNUT
    SMTP OVERENIE : zaskrtni
    STEJNE AKO POP3/IMAP4: zaskrtni

    napis ci ti to pojde , inac ked si nastavis ten internet ako je vysie napisane tak si v emailoch musis tiez nastavit ze pripajat sa cez to nastavenie internetu . potom napis ci ti to ide ale kazdopadne mi aj napis aku mas domenu , moze sa to nastavenie koli tomu zmenit to by som ti este dodatocen napisal .

    INAS SKUSAL SOM TU NAVYGACIU - zatial len google maps , ten ide v pohode sice aj ked ma to najde ce GPS je tam neake odchylka , ale kazdopadne este dneska skusim amaze rozbehat vypada to lepsie .
    a este jedna vec asi tak cca za mesia bude novy tip FW a klebeti sa ze by tam malo uz byt aj to prevratene menu , tak uvidime :D ja osoben sa neviem dockat

    anonymous19.09.2009 - 15:46 Trvalý odkaz

    vlado: No cauko idem si to vyskusat ale nemam zoznam ale gmail.com. no len tolko k tomu idem skusat dik

    anonymous19.09.2009 - 15:58 Trvalý odkaz

    Sekt0r: ok ja zatial skusim pozret ako to chce mat nastaveni gmail.com , vedsinou maju domeni rovnake nastavenia , ale moze sa to v niecom lisit tak kuknem a keby nieco najdem dam vediet

    anonymous19.09.2009 - 15:59 Trvalý odkaz

    julo: Tak ta ten novy fw(ak tam budu tieto novinky)sa tesim aj ja.Ja som dnes skusal tu navigaciu amaze ale kedze mi este nenabehol vacsi balik orange world, tak som si toho vela nedovolil.Ako ide to google maps?kolko to asi cca MB stahuje?Zatial co som videl tak najkrajsia je asi to route 66,ale vieme.....Ta amaze sa nepretaca na sirku a je len v anglictine.Tak potom napis ako funguju.

    anonymous19.09.2009 - 16:07 Trvalý odkaz

    Sekt0r: Podla Darkoforesta by v novom FW malo byt ot menu na lezato , takze mame sa na co tesit . inac no skusim ti neskor pozret kolko to asi zozere ten google maps , no to routre66 je najlepsii a preto je neni zadarmo este skusim to amaze neak rozbehat a dam vediet presnejsie co a ako ale zatial si neviem moc predstavit ze by google maps bola neaka plnohodnotna navigacia skor dufam ze amaze bude na tom lepsie

    anonymous19.09.2009 - 16:13 Trvalý odkaz

    vlado: Skusil som to ale vobec to nejde.. skusal som hocico ale nic..... neviem co s tym skus to a som zvedaví ci ti to pojde alebo neviem kde som spravil chybu.

    anonymous19.09.2009 - 16:25 Trvalý odkaz

    vlado: OK tak som to spojazdnil.... uz to fachci no a toto ZABEZPECENE PRIPOJENIE : SSL potom to ide..... ale aj NAZOV UCTU : svoje@gmail.com

    anonymous19.09.2009 - 16:45 Trvalý odkaz

    buddy: Neviete ci T-mobile nechysta zaradenie tohto mobilu do svojej ponuky?

    anonymous19.09.2009 - 18:44 Trvalý odkaz

    Sekt0r: VLADO no to je to co som hovoril napriklad zoznam nepotrebuje to zabezpecenie a asi tvoj gmail , zasa ano ale som raz ze ti to uz ide :D

    anonymous19.09.2009 - 18:49 Trvalý odkaz

    vlado: tesil som sa predcasne. Skusal som ale aj príjem emailov a nic neviem co s tym opet.... nevie niekto??

    anonymous19.09.2009 - 20:07 Trvalý odkaz

    Sekt0r: ten orange word si prepisal tak ako som napisal navod ?

    BUDDDY : tak to nevie asi nik :D

    anonymous19.09.2009 - 20:17 Trvalý odkaz

    viktor: cafte ludia, chcem sa opytat, ze keby som Jet pouzival minimalne, ci by mi vydrzal aspon tyzden, vie niekto? dakujem

    anonymous19.09.2009 - 21:17 Trvalý odkaz

    vlado: nie neupravoval som si world ale som si vytvoril nový profil prehliada?a a tam som to zadal tak ako si mi napísal a odosielat ide ale prijmat nejde

    anonymous19.09.2009 - 21:36 Trvalý odkaz

    Peter: Ahojte ludia mam na vas prosbu chcem si zobrat nejaky fon povodne som chcel i8910 ale dako ma to preslo a rozmyslam nad S8000 jet nie su tie fony moc ruchove?? Neviem sa rozhodnut medzy LG KM 900 arena alebo tymto prosim dajte vase nazory diki

    anonymous19.09.2009 - 22:32 Trvalý odkaz

    Sekt0r: VLADO no zistil som ze gmail musi mat nastavnene !!!!!!!! Port POP : 995 !!!!!! a ja som ti pisal 110 podla svojho serveru skus to a napis uz bi ti to malo v pohode frcat
    - este si mal pravdu tiez to pre teba potrebuje SSL zapnut

    PETER : arena alebo jety , ja by som skor volil JETyho . vies display je lepsii a aj rychlost lepsia ALE ZASA arena na lepsie video natacnie a konstrukciu telefonu. Kazdopadne kazdy telefon sa moze pokazit je to len o tom ako chytis fon moze sa stat ze narazis na nepodarok ( v malom pripade ) ale podla mna je to len o stasti , alebo skor o nestasti :D . JA RADIM JET ( vsak preto som si ho aj kupil )

    anonymous19.09.2009 - 22:35 Trvalý odkaz

    Sekt0r: VIKTOR : pochybujem ze bx niekomu vydrzal neaky telefon s dotikovou klavesnicou tyzden :D moja osobna skusenost ( heh ziadni mi nevydrzal tyzden ale ide o to ako ho vyuzivas ) INAC AJ JA SA VOLAM VIKTOR :D tak mi ver

    anonymous19.09.2009 - 22:59 Trvalý odkaz

    vlado: Ved mam vsetko nastavene ako na gmail kienta..aj port pop mam 995 pouzivam tiez aj micr. Outlook takze viem co sa tam nastavuje..... len nejde mi prijmat emaily len tolko a neviem co dalej. odosielanie meilov je vyriešene ale co s prijmaním....A tie profily prehlada?a mam pevne neda sa snimi hyba? ani prepisova? O world.,O MMS a O internet. Co si pisal tak ani orange internet nevytvorím lebo uz jedna taka polozka je v menu tak musi byt iny nazov. Dik

    anonymous19.09.2009 - 23:01 Trvalý odkaz

    julo: Sevas sektor,stiahol som nejaky subor route 66-ze nejaky kreknuty,ale su tam subory ako ked mas nainstalovany oficialny a potom nejaky co mi komp neprecita:Route 66 Mobile 8.0.11540.sis-ale neviem ako ho nainstalovat do fonu ani neviem ci sa to ma instalovat do fonu-neskusal si nieco take? nasiel som aj odkazy na crack ,ale su platene-myslis ze su to pouzitelne na samsung jet?odkaz:http://rapidlibrary.com/index.php?q=route66 mobile 8 map- a pod.

    anonymous19.09.2009 - 23:04 Trvalý odkaz

    Peter: Dik za tym ale fakt vaham mam moznost mat jet s orangu ale ak sa fakt kazy displej a problem zo softom tak ho asi radsej kaslem zoberem nokiu E75 a bude pokoj :D

    anonymous19.09.2009 - 23:05 Trvalý odkaz

    bubo: chcem sa opytat k tym hram zo stranky mobile9 , skoro ziadna mi odtial nejde a ked ide tak je mala, nejde mi az tak o hry ale tak niekedy je to dobre pre skratenie chvile, moc sa do hier nerozumiem tak si s tym neviem poradit, alebo ak mate iny link na hry udem vdacny :)

    anonymous19.09.2009 - 23:15 Trvalý odkaz

    bubo: tiez som pred vcerom bol na tom ako ty :DD , ale zobral som jetyho , preflashoval a som velmi spokojny, a ten displej to je tak ako napisal senkor, niekomu sa pokazi niekomu nie, to je nahoda

    anonymous19.09.2009 - 23:17 Trvalý odkaz

    Peter: No to nebolo moc povzbudzujuce ale aj tak dik za nazor a co vravite na nokiu E75? ja fakt neviem ale ak sa ma hned ... ten jet tak kaslat nan

    anonymous19.09.2009 - 23:53 Trvalý odkaz

    Peter: Je moc velky rozdiel ked je jet s orangu a original soft? a v com konkretne? Ak su to mini rozdieli tak to neva ale ak je to uplne nieco ine tak skoda to brat s orangu !

    anonymous20.09.2009 - 00:34 Trvalý odkaz

    vlado: peter ak mozem poradit tak ja som sa tiez rozhodol pre Jet. Kupil som si ho original s obchodu. S orangu som zobral iny a predal a tak ma ten kupeny vysiel na 150€. Zatial som velmi spokojný. Neolutujes. No a k tej mokii ja som sa trocha sklamal lebo ako keby unich zastal cas v dizajne ale asi aj vo vedeni. Chcel som predtym nokiu 5800XM ale ked som videl Samsung Jet tak som vedel co chcem. Kukni si nejake videjka na youtube. Nebudes lutova?. A ktej nokii E75, otec ma taky isty a skusal som ho. Nieje zlý ale uz ho bol prave vo stvrtok reklamova? lebo mu nesiel fotak tak neviem... a je o dos? pomalsí oproti Jetu. Tak sa rozhodni a pouvazuj. Vela nervov pri výbere..:-)

    anonymous20.09.2009 - 01:01 Trvalý odkaz

    Sekt0r: Peter : co sa tika toho softu tak kludne sa da zit aj s tim ORINGACKYM ale tak ked okusis originalni tak prosto chces ten :D ,inac pozor ja s timto softom nemam problem a ten display no vsak kolkym sa uz pokazil ? a ked sa ti pokazi tak vsak ti ho opravia ( to iste sa ti moze stat aj s E75)

    BUBO : no co sa tika hier no ja ich mam tolko ze kebyze si ich nainstalujem tak mi zamrzne :D heh vsak poradim ti chod na neake forum ( war-forum , cucaj ....) a tam si stiahni neake hry 240*320 a paradicka sa daju hrat , ja odporucam hry od GAMELOFTU a tak tu Ti dam zatial par hier od nich http://rapidshare.com/files/200008696/gameloft_pack.zip je ich tam 120

    JULO : to som uz vydel , niekedy som skusal googlit CRAK na route66 a tiez mi take nieco naslo ale neaky navod ako to rozbehat alebo forum som zatial o tom nenasiel takze podla mna sa to zatial neda , alebo o tom este neviem ( kebyze zistim neake novynky tak to je jasne ze hned to tu oznamim ) inac podla mna aj ked si nahras mapy a aj konplet celi route66 , tak musis zadat KOD alebo heslo , ale moze nieco taky byt moc som sa tim este nezaoberal . kazdopadne ked nieco zistim tak samozrejme dam vediet .

    VLADO : no takze ked to mas spravne nastavene , tak bude chyba v tom pripojeni na internet , tak vytvor pripojenie a nazov zmen len na internet a nastav to tak ako som dal navod a v emailovi daj nech sa Ti emailovy ucet pripaja cez ten emailovy profil -internet-(ktory nastavis Ty) . alebo ak to tam takto mas a tiez to nejde skusime to takto napis ako presne to mas nastavene aj emailovy ucet a aj emailovy profil . Jednoznacne to musi ist , len niekde sa nieco nenastavilo spravne

    anonymous20.09.2009 - 01:13 Trvalý odkaz

    vlado: no Viktor problem sa mi zda vyriešený skusal som to ako sa mi dalo a opet chyba bola v tomto ZABEZPECENE PRIPOJENIE POP: tiez musi byt SSL od vtedy mi to funguje. No musim skusat dalej dufam ze to nezakríknem. skusal som aj s prilohami odosielat meily na prví krat nic ale na druhy uz to poslalo tak neviem....

    anonymous20.09.2009 - 01:24 Trvalý odkaz

    Sekt0r: NASIEL SOM TAKE KRATKE NASTAVENIE NEJDEM TO PREPISOVAT TAK TO IBA SKOPIRUJEM A MOZNO TI TO POMOZE NIECO V TOM NASTAVENI :

    Prichádzajúca pošta POP3: pop.gmail.com, Odchádzajúca pošta SMTP: smtp.gmail.com, ?íslo portu POP3: 995 a SMTP: 465, Prihlasovacie meno je celá adresa v tvare: prihlasovaciemeno@gmail.com, Heslo: ako si zvolil užívate? pri registrácii gmailu. Je potrebné ozna?i? (odfajknú?) kolónky "Server požaduje overenie" (pokia? to e-mailový klient umož?uje) a "Zabezpe?ené pripojenie SSL". Ochranný login: automatický.

    A LEPSIE ASI AJ BUDE DAT TI STRANKU JE TAM DOST VELA RAD ODPORUCAM KAZDEMU PRECITAT KTO CHCE NIECO NASTAVIT : http://www.om7ajk.estranky.sk/clanky/nastavenia/nastavenie-e-mailovych-…

    anonymous20.09.2009 - 01:26 Trvalý odkaz

    Sekt0r: A ked prides na to kde bola chyba napis , aspon nabuduce budeme vediet

    anonymous20.09.2009 - 14:08 Trvalý odkaz

    Peter: Pani dakujem za vase nazory asi to rysknem a zoberem ho s orangu uvidime ved ak sa neosvedci tak pojde do bazaru ale este jedna otazka pred displejom je tvrdene sklicko alebo je to daka umela hmota? A konstrukcia je pevna ci bude praskat jak ked prihodite do krbu lebo to ten fon u mna nepochodil. :)

    anonymous20.09.2009 - 14:30 Trvalý odkaz

    Peter: A este jedna dolezita otazka nie je problem s Javou? pretoze cez javu pouzivam opera5, skype, icq, qip, snaptu, googlemaps... nebude to robit problem

    anonymous20.09.2009 - 14:48 Trvalý odkaz

    Sekt0r: Java bezi uplne v pohode . Mineralne sklicku neni na displayi , ale zase to neni take zle je tam dorby plast ( urcite ale treba kupit foliu ) a co sa tika toho vrzgania no ked telefon postlacas tak urobi puk puk , musim uznat ze co sa tika konstrukcie tak citit ze to neni rovno luxusni kusok . Ale neni to az tak zle ale clovek si toho vsimne pred tim som mal Wievty a ten vobec nevrzal takze si to niekedy vsimnem

    anonymous20.09.2009 - 16:24 Trvalý odkaz

    bubo: dakujem velmi pekne sektor
    a peter asi ti uz iny odpovedali :) stastny vyber

    anonymous20.09.2009 - 18:07 Trvalý odkaz

    Peter: No hej hej a sakra tam nie je mineralne sklicko? juf ak poznas LK KP 500 vs 501 tak tam je umela hmota pred displejom je to take iste??? no aspon ze ta java je spolahliva kedze na jave dokazem rozbehnut aj nemozne dakujem

    anonymous20.09.2009 - 23:44 Trvalý odkaz

    vlado: Tak zatial je spokojnos? s Jetom ale chcem sa opytat ?i ma niekto k tomu telefonu dotykové pero. Ak ano tak by som bol rad keby ste napisaly aky typ alebo ako funguje na fone... chcem kupit ale uz nemaju..... dik za typy

    anonymous20.09.2009 - 23:48 Trvalý odkaz

    Peter: Mna dost sklamalo ze to nema mineralne sklicko ale hmotu LG arena ma sklo a total je to pevne :(

    anonymous21.09.2009 - 01:29 Trvalý odkaz

    julo: Peter-ak dokazes na jave rozbehat aj nemozne skus najst nejaku dobru navigaciu na Jeta.Diky

    anonymous21.09.2009 - 01:32 Trvalý odkaz

    Sekt0r: no je pravda ze to to mineralne sklicko nema ale , ako hovorim ked zoberies je to zatial to najlepsia umela hmota pred displayom ako som moznost mat v ruke , a LG ma meksie plasty pred displaymi .
    Inac som nevedel ze arena ma mineralne sklicko
    aj tak treba vzdy investovat do folie nech mas akykolvek dotikac

    Co sa tika toho pera ja som na tom skusal pero z Wievty a neviem cele to prostredie je uz spravene aby si sa zaobisiel aj bez pera tak neviem osobne ho nepreferujem na taky fon ( skor to vyuziju ti co maju Windows v mobile )

    anonymous21.09.2009 - 12:10 Trvalý odkaz

    Peter: No dnes som predal svoj fonik a idem si dnes zobrat samsung jet tak uvidime ci bude taky skveli lebo ja som dost narocny :(

    anonymous21.09.2009 - 15:28 Trvalý odkaz

    vlado: Mam este jeden problem. Ked si kliknem na polozku Divx VOD mi ukaze nejaky registra?ný kod zariadenia neviete naco to je? alebo treba sa registrovat? Nema to nieco spolo?ne s youtube??? na tej stranke mi neprehráva videa vobec ani cez OW ale ani cez Wifi. Dik

    anonymous21.09.2009 - 20:04 Trvalý odkaz

    87kapi87: VLADO : naco ti je dotikove pero ked mas doma nieco stilove a krajsie nez je to pero tak pouzivaj to , ved displej funguje ked nanho kliknes s cim kolvek :-)

    anonymous22.09.2009 - 01:12 Trvalý odkaz

    Sekt0r: nic to s youtube nema , takze cez wifi Ti youtube nepojde a ano cez OW musis si spravit nove nastavenie na internet pretoze cez to OW nejde streming . nastavenie som tu uz pisal kukni hore potom ti to pojde

    anonymous22.09.2009 - 11:49 Trvalý odkaz

    Peter: Páni od v?era mam tento mobil a je uplne super. Takto som si to nejako predstavoval. Slape to jak hodinky dik za doporucenie :)