Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous11.09.2009 - 21:49 Trvalý odkaz

    denn: Takze este naozaj nieje crack na to gps-route66?
    Ine gps sa neda dat do ,,Jet,,???A ked prepalim fw. bude len v angline?
    Prosim hodte kto ma linky na fw. a nejake na gps a ostatne apl.Dik

    anonymous11.09.2009 - 23:19 Trvalý odkaz

    Ondro: Ahojte, dajú sa do tohto fónu aplikova? témy?

    anonymous12.09.2009 - 12:32 Trvalý odkaz

    Mikino: Témy sú v telefone tri. ?ierna,?ervená a zelená. žia? nové témy sa tam nedajú da?. Ale myslím,že všetci majú tú ?iernu,je super. Moment...ale ja hovorím o telefone neupravenom softe v Orangei. Myslím,že Orange tam isto bude ma? svoje "orange ikonky" a zrejme potom aj tie témy budú iné.

    anonymous12.09.2009 - 13:24 Trvalý odkaz

    Ondro: Myslel som si, pokia? to nie je samsung so symbianom, tak tam témy asi nedám. A tie orange ikonky mi ani nespomínaj, je mi z toho zle.

    anonymous12.09.2009 - 15:50 Trvalý odkaz

    Sektor: Pokud budete taky aktualizovat na nový firmware,tak nezapome?te zkontrolovat,jestli máte vypnutý Sim-lock.( *#7465625# )

    1: musite si stiahnut firmware, tu: http://darkforestgroup.com/forum/index.php?topic=683.0
    treba si stiahnut S8000XEIG2
    2: musite si stiahnut Multiloader 5.56 je na tej stranke
    3: Zalohuj data!!!obr,sms,viddea...
    4: vypni fon a vyber odtial simku ak kartu
    5: Stlac zvukove tl. spolu s fotakovym a spolu s ON/OFF tl. - rozsvieti sa obrazovka na download
    6: zapni Multiloader 5.56 a postupuj podla pokynov na tejto stranke(je to tam jednoducho napisane): http://darkforestgroup.com/blog/?p=52
    pre antitalentov: 1-klikni na LSI6410, 2-zapni Boot Change,Full Download a Master Rom, 3-ked si to zaskrkol/la postupne chod od Boot cez Amss az po Factory FS. setko robis tak ako je na obrazku(!!!treba davat aj apps!!!)-na obrazku nedaval
    6: ak si setko spravil dobre, zapoj mobil do compu a daj port search
    7: najde ti telefon hned v prvom riadku a das download
    8: A cakame...kym nenapise finish,all ok, secko v cajku atd...
    9: odpoj tel, vyber baterku po minute ju daj naspät a zapni fon
    10: cakaj kym sa inicializuje ci co bude robit(bledomodraobrazovka)a normalne ho zapni NAJPRV BEZ SIMKY A KARTY, ak pojde normalne vypni ho a daj simku, kartu a zapni
    WOALA.......mobil ma novy soft a seci sme radi co to zvladli :tleskani :tleskani :tleskani
    Setkym drzim palce a uzite si novy soft
    Dakujem sam sebe :lol:

    anonymous12.09.2009 - 18:36 Trvalý odkaz

    denn: Pri prepaleni toho fw. ma byt v akom rezime telefon-PC pripojenie?

    anonymous12.09.2009 - 23:36 Trvalý odkaz

    julo: akosi mi nejde prepalit ten soft.Vsetko spravim podla navodu-najde port-dam download-zacne,ale nic sa nedeje ani po pol hodine-telefon sa zacne len nabijat.
    V com je chyba?

    anonymous13.09.2009 - 00:35 Trvalý odkaz

    Sektor: DENN - v tom rezime PC studio
    JULO - ako mozes vydiet ze sa nabija ved je v download manager rezime , nenehal si ho nahodou zapnuty ? skus opakovat postup

    anonymous13.09.2009 - 02:43 Trvalý odkaz

    Sektor: Chalani kebyze je este neaky problem tak kludne napiste ja mam ten novy soft a po ORINGi ani stopi :D

    anonymous13.09.2009 - 09:51 Trvalý odkaz

    julo: ked dam download,tak v tom velkom riadku v pravo vypise toto:,,Download Start Ch[0]
    BootLoader 290.4KB OK[0.3s]
    Dbl 154.2KB OK[0.3s],, ale už potom sa nic nedeje a po nejakom case sa ukaze na mobile ikona ze sa nabija.

    anonymous13.09.2009 - 11:57 Trvalý odkaz

    Sektor: A ak sa ti to uz podarilo tak mi napis aby som vedel

    anonymous13.09.2009 - 13:57 Trvalý odkaz

    julo: Uz sa to podarilo-super.Este nahodou nevies ako s tou navigaciou -pise mi tam ze este nieco musim doinstalovat a este preco chybaju moznosti ,,transitions effect,, ako na tomto videu :http://www.youtube.com/watch?v=CsxsyrHi07A
    A dik.

    anonymous13.09.2009 - 14:08 Trvalý odkaz

    Sektor: transitions effect no to ti presne nepoviem ja som tiez cakal ze tma budu , skusim zistit . no co sa tika tej navigacie musis tam doinstalovat tu original co je route 66 ale je platena ,zatial neni ziadni crack , jedine google maps

    anonymous13.09.2009 - 23:02 Trvalý odkaz

    julo: Este otazka.Idu vam emailove konta.Po tom prepaleny mi nechcu nacitat-mam nastaveny aj orange world,aj emaily som nastavil ako maju byt-a stale nic-neviem na to prist v com je problem-stretli ste sa s tym niekto?

    anonymous14.09.2009 - 00:34 Trvalý odkaz

    Sekt0r: ja som mal emailove konta aj v tedy aj teraz a frci to paradne , no ak si to flesol tak sa ti nastavenie orange world zmazalo , nastavil si si ho ? alebo napis co ti to vypisuje

    anonymous14.09.2009 - 00:41 Trvalý odkaz

    julo: pise ze sa nepodarilo spojenie,ked dam nacitat maily.World mam nastaveny spravne -vsetko funguje-pred flashom mi mail siel-teraz tam pribudlo viac nastaveny a tak isto so sprievodcom nastavim a to iste vypisuje.

    anonymous14.09.2009 - 00:45 Trvalý odkaz

    Sekt0r: No ja este nemam aktivovani WORLD aktivuje sa mi az 15 , zatial to mam nastavene cez WIFi , a frci mi to dobre . nahodou nevies ake nove zlozky Ti pribudly ? jedine ako ti pomozem je vediet ako to mas vsetko nastavene ( musel by si to vypisat ) , a ten world si si nastavoval sam ?

    anonymous14.09.2009 - 00:57 Trvalý odkaz

    julo: To ti uz neviem povedat ktore su naviac,ale zda sa mi ze pred tym to bolo jednoduchsie.A ten world-poslali mi inst.sms.tak :nazov a pod. vynecham, ale je tam -zabespecene pripojenie-to neviem, potom- pripojenie k APOP a- dalsie zabes. pripoj.,- sluzba POP pred SMTP,-SMTP overenie,- Stejne jako POP3/Imap,- a tieto veci som pred tym asi nemal,alebo si ich nepametam a uz som ich skusal vselijako kombinovat a nic.
    A email profil mam zvoleny orange world.

    anonymous14.09.2009 - 01:12 Trvalý odkaz

    Sekt0r: a aku mas domenu ?
    ZABEZPECENE PRIPOJENIE : Vypnut
    PRIHLASENIE K APOP : nezaskrtat
    ZABEZPECENE PRIPOJENIE : Vypnut
    sluzba POP pred SMTP : nezaskrtat
    SMTP overenie : no to je podla domeni aku mas ja mam zoznam a tam to ma byt , odporucam Ti zaskrtnut a potom zaskrtnut aj STEJNE AKO POP3/IMAP4

    anonymous14.09.2009 - 01:14 Trvalý odkaz

    Sekt0r: HLAVNE MI NAPIS AKU MAS DOMENU JA SA NA TO NA NETE KUKNEM A SKUSIM TI NAPISAT CELI POSTUP , VIEM ZE KED SA NASTAVUJE POP A SMTP TAK SA NEDAVA TA ISTA DOMENA KED IDES CEZ WORLD

    anonymous14.09.2009 - 01:32 Trvalý odkaz

    julo: jedna domena je ,,szm,,. a druha je ,, mail.artdenis.sk,,DIK

    anonymous14.09.2009 - 01:50 Trvalý odkaz

    julo: Skusal som to znova nastavit aj podla tvojho rozpisu-atale odpisuje to iste aj ked raz na tom szm napisalo ,,ze ziadna odozva alebo co,,?

    anonymous14.09.2009 - 01:52 Trvalý odkaz

    julo: nemam mat nieco este nastavene v Orange world(nejaku branu na email)?Viem je to tazko takto cez vypisovanie,ale naozaj uz neviem v com je chyba.

    anonymous14.09.2009 - 02:08 Trvalý odkaz

    Sekt0r: Prichádzajúca pošta POP3: pop3.szm.com,
    Odchádzajúca pošta SMTP: 213.151.208.170 pre Orange
    ?íslo portu POP3: 110
    ?íslo portu SMTP:25
    Prihlasovacie meno a Heslo: ako si zvolil
    Ochranný login: automatický
    OSTATNE NECHAJ TAK AKO SOM NAPISAL

    no takto ta odchadzajuca posta ak to valis cez world tak, ako som to napisal ale ak cez wifi tak --smtp.szm.com-- to mi este napis ktore si vyberie ale asi to WORLD (to aj skus ako prve ) . no dalej nastavenie je pre POP3 ak by si chcel IMAP tak to iba vymenis (aky je rozdiel to asi vies ) . zatial Ti nastavim iba SZM a uvidime ci to rozbehneme .

    anonymous14.09.2009 - 02:09 Trvalý odkaz

    Sekt0r: inac zatial je to iba na tu SZM domenu

    anonymous14.09.2009 - 02:13 Trvalý odkaz

    Sekt0r: inac to
    SMTP overenie :no to je podla domeni skus to zapnut a potom aj vypnut , ked to zapnes tak ku tomu aj STEJNE AKO POP3/IMAP4

    anonymous14.09.2009 - 20:42 Trvalý odkaz

    julo: idem to vyskusat.Inak este takto.Tu sms co mi poslali z orange tak to mi nastavilo ako wap,ale ked zadam nejaku int.adresu tak slape normalne.Potom som skusal este nastavit ako orange internet-miesto pristupu :internet , v orange mi povedali ze to satci a malo by to ist,ale samozrajme nejde.Aby som ti to objasnil-Ako domovsku stranku mi to teraz nacita orange,ale ako wap nie ako orange internet.
    Nemoze byt aj v tomto problem.Ak to vies skus mi poslat nastavenie na orange internet.Zatial diky

    anonymous14.09.2009 - 20:48 Trvalý odkaz

    julo: Tak som to teda vyskusal-ziadna zmena.Myslim si ze je to asi v tom spojazdneny ,,orange internet,, ale .......

    anonymous14.09.2009 - 22:55 Trvalý odkaz

    Sekt0r: zajtra mi nabehne konecne novy pausal a tim aj Orange Word , takze zajtra to skusim cez ten Word nastavit , no nie ze skusim ale tak musim si to aj tak nastavit pretoze budem to vyuzivat ked budem mimo domu .

    anonymous15.09.2009 - 12:38 Trvalý odkaz

    Sekt0r: no skusal som to ale ten word mam tiez nastaveni cez sms od orangu ale neak to blbne WIGHET pocasia sa neche aktualizovat a Wighet youtube mi neprehra vydea ( co by malo) , idem skusit este ten email . v tom orange maju teda biedne tie nastavenia pre mobil

    anonymous15.09.2009 - 17:23 Trvalý odkaz

    Sekt0r: UZ JE TO VYRIESENE OWANGE WORLD : si prepis na toto

    NASTAVIT NAZOV : Orange internet
    TYP PRENOSU : UMTS
    PRISTUPOVE MENO : internet
    TYP OVEROVANIA : ziadny
    PROTOKOL : HTTP
    DOMOVSKA URL :
    ADRESA BRANY :
    ZABEZPECENE PRIPOJENIE : Vypnut
    PRODLEVA (s) : 300

    a pojde ti potom aj youtube videa ,a aj emaili . skus to mne to ide

    anonymous15.09.2009 - 19:05 Trvalý odkaz

    julo: to si prepisal v nastaveniach orange world tie tri veci:orange internet - internet - http, ostatne zostava ako v orange world?

    anonymous15.09.2009 - 19:16 Trvalý odkaz

    julo: mne to nejde do ....ked prepisem orange world na internet a tak mi vypise ze ziadna odpoved.A ked presne mam nastavene ako si napisal(aj domovska url-prazdna) tak mi vypise ze ,,domovska url nieje zadana.Co mozem mat zle nastavene?A toto ja v nastaveniach nevidim:ZABEZPECENE PRIPOJENIE

    anonymous15.09.2009 - 19:29 Trvalý odkaz

    Sekt0r: INTERNET - NASTAVENIA -PROFILI PREHLIADACA - a tam mas ten orange word co ti nastavila ta SMS od nich a to nastavenie das ze upravit a cele to prepises podla toho navodu , tam kde nic neni napisane tak tam nic nedavaj a ak tam nieco je tak to vymaz aby tam nic nebolo (prosto prazdna kolonka ). inac prepac to zabezpecenie tam zmizne hned ked nastavis PROTOKOL ako HTTP mas pravdu . este raz to skusim odpisat podla toho ako to mam ja .

    NASTAVIT NAZOV : Orange internet
    TYP PRENOSU : UMTS
    PRISTUPOVE MENO : internet
    TYP OVEROVANIA : ziadny
    PROTOKOL : HTTP
    DOMOVSKA URL : ( je tam ta wap stranka napisana a tu vymaz aby tam nebolo nic napisane )
    ADRESA PROXY :( tak isto nic tam nesmie byt napisane )
    PRODLEVA (s) : 300

    a toto nastavenie zvol pri prehliadaci , emailoch a v nastaveni PREHRAVACA MEDII - nastavenie VOD .

    anonymous15.09.2009 - 20:56 Trvalý odkaz

    julo: aj tak nic.nemal som po prepaleny fw. resetovat mobil? a teraz myslis ze by nieco reset vyriesil?

    anonymous15.09.2009 - 21:09 Trvalý odkaz

    julo: sorry-vsetko funguje ako ma-ja som predtym neskusal ci idu maily a pod. ja som skusal domov a tam mi to pisalo.Este raz sorry ze som si to nepozrel a zabijal tvoj cas.Ja som cakal ze mi to nacita tu uvodnu orange stranku ako ked mas soft od nich a prednastaveny internet-Takze dik a este raz sa ti ospravedlnujem.
    PS:ak by si zistil nieco o tej navigacii tak ti budem vdacny-som stiahol soft route66 a uz funguje aj v mobile,ale neoplati sa predplacat na cely rok navigaciu pre par ciest do zahranicia.Keby bol crack alebo keby sa dala pouzit ina navigacia.
    Inak som s mobilom spokojny,oplati sa.

    anonymous15.09.2009 - 22:29 Trvalý odkaz

    Sekt0r: No co sa tika toho resetu ano cital som neskor ze sa to oplati resetnu tak som to spravil 2 dni po flesnuti , ci to pomohlo ( no podla mna ano ale len ze je troska rychlejsii pri pozerani fotiek inak nic takeho ) . Ta navigacia teraz akurad skusam rozbehnut amAze , celkom si ju chvalia , ale este s nou nemam ziadne skusenosti .

    ALe hlavne je ze Ti to uz ide to bolo cielom , ved aj mne musel niekto najskor podat informacie ako sa co nastavuje , takze len som ich posunul dalej :D .
    Inac jj aj podla mna sa telefon oplati pre tym som mal LG - KU 990 viewty , ale tento mobil za tu cenu je uplne super .

    anonymous16.09.2009 - 00:11 Trvalý odkaz

    julo: Dufam ze sa ti podari rozbehat nejaku tu navigaciu.
    Predtym-no vlastne ho este vlastnim-som mal tiez LG KU viewty-a podla mna sa to neda ami porovnat,najviac sa mi pacilo to natacanie videa,ale stale mi tam chybali niektore veci-wifi,navigacia,krajsie prostredie,widgety a pod.Samsung to ma-takze teraz je to ok.

    anonymous16.09.2009 - 00:55 Trvalý odkaz

    Sekt0r : no ano wifi tam nebolo a nebol tam ani taky display a co sa tika toho prostredia , asi si ho nemal flesnuty , ze ? . ja som na nom mal prostredie z HTC HD , OMNIA , IPhone .... ( sice to neboli originaly a boly to len take prerobene temycky ale boly :D ) . ale video mal fakt paradne na to aky stary je uz ten mobil . momentalne mam sadru takze neak tu navigaciu nevyskusam ale hned ako bude moznost sa do toho pustim

    anonymous16.09.2009 - 18:27 Trvalý odkaz

    julo: mal som ho flashnuty-lg- ta tema htc bola dobra,ale nefungovalo to tak ako na originaly,nemalo to taku citlivost a ked sa mi vypol mobil-po zapnuty som tie temy musel nahodit znova,takze potom som ho flashol na zad-nebavilo ma to .Co si porobil ked sadra ta dlavi?Skusal som tam dat tu navigaciu ,,amAze,, ale mne to nahadzalo do mobilu len subory ,neviem ako to instalovat,takze pockam na tvoje skusenosti.

    anonymous16.09.2009 - 18:56 Trvalý odkaz

    David: ?aute mám taký problém s navigáciou na Samsungu jet s8000 ke?že iba dnes som si ho kúpil tak vás prosím o radu v návode píšu že tá položka navigácia je v menu lenže ja tam ni? takého nemám tak ako to vlastne s tým gps je ?akujem

    anonymous16.09.2009 - 18:58 Trvalý odkaz

    Sekt0r: Ale mal som vyklbeni clenok :D . takze cez vykend uz budem behat a chytat sateliti :D

    anonymous16.09.2009 - 21:35 Trvalý odkaz

    Sekt0r: nemas tam tu ikonu preto , ?ebo mas kustominizovany FW od ORINGU . prepal si soft a ikonka tam bude ale aj tak si ju musis kupit mam na mysli tu routre66

    anonymous16.09.2009 - 22:26 Trvalý odkaz

    Spidey: Prosím vás... chcem si tento telefon zobra? od pomaran?u ale chcem vedie? ako je to s tým okresaným firm. ?o všetko tam je a ?o tam chýba oproti originálu... tá orange téma sa zmeni? nedá.. ako myslim tie ich ikony... ak sa bojim si prepáli? firm lebo nechcem strati? záruku.. ako som tu ?ítal niekto mal problem s tým že mu za?al modrie? display a tak preto nechcem strati? záruku ... a dá sa spravi? záloha toho orange firmwaru ked sa da?o stane že ho tam hodím a pojdem reklamova? taký? ?i to tam už nebudem vedie? vráti? ked sa mi pokazi? prípadne mi pošlite nejaku fotku orange menu a samsung originálu na porovnanie na spidey.kuckej@gmail.com dakujem vám pekne

    anonymous16.09.2009 - 23:05 Trvalý odkaz

    Sekt0r: Takto ked , uz sa ma to pitalo viacej ludi ci pri prepalovani stratia zaruku , ano podla reklamacneho poriadku musim aj ja sam uznat ze ano zaruka sa straca , ALE podla mna ked pojde reklamovat display tak mu to zreklamuju . pretoze oni sa nebudu divat aky mas soft pretoze to ani na ten display nema ziadni vliv ale kuknu a uvidia ze nejde tak ho automaticky vymenia . A NAZIVAME TO PREPALOVANIM A PITAM SA PRECO ? VED TA VERZIA CO SI TAM NAHRAME SA NORMALNE PREDAVA V OBCHODOH( samozrejme uz aj s telefonom :-D ) TAKZE JE TO NORMALNI UPGRADE , VED AJ V TOM new pc studio KED SI PRIPOJITE TELEFON TAK SA TAM DA NASTAVIT ZE UPGRADE TELEFONU , A TO JE PROGRAM OD VYROBCU !!!. nikoho nechcem huckat , ze nech si to prepali ale ked sa ti pokazi repracik alebo display neverim tomu ze ti to vratia koly tomu ze si si nahral novsiu verziu FW od vyrobcu :D a nemas tam hnusnu ORANGE verziu FW . inac fotky ani netreba kazdy ti potvrdi ze to prostredie je krajsie :D . kazdopadne na nete je vela verzii FW ale zatial som nepostrehol tu co davaju od ORANGE ( ale zasa som sa to ani nesnazil hladat )

    anonymous16.09.2009 - 23:52 Trvalý odkaz

    julo: mozem potvrdit SektOr-ve slova.Vahal som aj ja s prepalovanym(nahradenym za original fw.) ,ale nie dlho-oplati sa.Otvoria sa nove moznosti v nastaveniach,nehovoriac o GPS.Okrem toho-co som videl videa samsungu-vyrobcu,budu pravdepodobne este novsie fw. ktore zase obohatia menu aj nastavenia a su to zaujimave zmeny ,takze znova si tam dam novsi fw, ak vyjde-zaruku som nechal na nahodu a stastie....
    Este ps sektor: to pocasie Accu... vo widgwtoch sa ti aktualizuje ak si nastavis 2x 3x do dna?,mne nie iba manualne ked stlacim ,,rotate,,

    anonymous17.09.2009 - 00:16 Trvalý odkaz

    Sekt0r: no to pocasie mam ja nastavene 3 krat denne ale vzdy som neodolala a stalcil som to :D tak zajtra to necham ceky den uvidim ci to samo pojde . INAC UZ SOM POCUL KLEBETY ZE SA NA --NEW FW-- NEBUDE DLHO CAKAT . inac vydel si neake vydea ? posli odkaz ak je nieco zaujimave .