Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous01.11.2009 - 00:26 Trvalý odkaz

    majro: to som chcel :) diky

    anonymous01.11.2009 - 21:15 Trvalý odkaz

    maros: NASIEL SOM JET ZA 294 S DPH A DOPRAVOU ZDARMA
    JE NA TALKIVE.SK

    anonymous02.11.2009 - 13:21 Trvalý odkaz

    filipo: Premyslam nad predajom telefonu s kompletnym prislusenstvom a dokladmi. Bol zakupeny na mp3.sk. Mal by niekto zaujem?

    anonymous02.11.2009 - 15:33 Trvalý odkaz

    ciko: ked zmenis jazyk na ang.tak potom mozes tie fotky odstranit z polozky kontakty s fotografiami

    anonymous02.11.2009 - 17:30 Trvalý odkaz

    Foky: Predám úplne nový Jet z Orange. Komplet príslušenstvo, neškrabnutý za 270. V prípade záujmu pište na skore(zavinac)skore.sk

    anonymous03.11.2009 - 00:54 Trvalý odkaz

    Foky: Nevhodný dar?ek, bol som príliš horlivý. (ponuka stále aktuálna, kontakt o príspevok vyššie, som z Ba)

    anonymous03.11.2009 - 13:19 Trvalý odkaz

    filipo: Premyslam nad predajom telefonu s kompletnym prislusenstvom a dokladmi. Bol zakupeny na mp3.sk. Mal by niekto zaujem? // konci mi pausal a chcem ho definitivne zrusit a budem fungovat uz len na firemny mobil

    anonymous03.11.2009 - 15:41 Trvalý odkaz

    mato: A za koko ho predavaš?

    anonymous03.11.2009 - 17:30 Trvalý odkaz

    Roman: idte stadzi ten mobil je dobry a urcite si ho kupim ja neviem ci cakate na mobil (vreckovy pocitac) ale za cenu 9000 ma to co v dnavnych casov mobily za 9000 vobec nemali, vsetci ho tu porovnavaju s aphle iphone ktory nema o moc lepsiu vybavu len posraty OS neviem naco a stoji 25 000 kdezto tento som videl najlacnejsie za 285 a urcite je tak dobry ako sa pise v recenzii jasne ze ma nedostatky dokonaly mobil nenajdete a za taku cenu v pomere cena/vykon nema konkurenta ani u nokii mobil ma hlavne dobre vyzerat, ma mat dobru ovladatelnost (dotykovy) a dobry displej citatelny na slnku a nakoniec mobil je na telefonovanie sms popr. email, jasne ze moze byt v mobile vsetko to co je v PC ale rozmyslajte kolko by asi stal resume: ak chcete dobre vyzerajuci mobil ktory zaujme okolie svojim dizajnom, brilantnym displejom ktory nema konkurenta plnou funkcnou vybavou iba za posratych 300 eur odporucam PS: ten kto o nom pise alebo o hocijakom telefone ze je zly tak je do gemblersky dement ktoremu stale daco chyba alebo na ten mobil nema tak o nom pise zle veci aby ho nemal nikto ubohe cawte:DDDDDD

    anonymous03.11.2009 - 18:51 Trvalý odkaz

    Peter: Pekne podane a mudro vravis. Ja mam jét uz asi 2 mesiace s orangu a som dost narocny co sa tyka elektroniky... ale tento fon mozem zaradit medzi tie naj fony ake som mal a striedam ich dost casto. Zatial som asi ani nedostatok nenasiel jedna sa o velmi ale velmi dobre vydareny kusok. Som s nim spokojny.

    anonymous04.11.2009 - 15:46 Trvalý odkaz

    mino: zdravim....po nainstalovani samsung new PC studio mi nechce najst po pripojeni mobil.....najde ho ale nespoji mi ho s tym programom.....vypise ze mobil vyuziva iny program....alebo vypise ze ho treba inicializovat.........mal s tym niekto taky problem? alebo viete co s tym moze byt? skusal som uz aj 2x uplne vymazat a preinstalovat to PC studio...hm..a nic....

    anonymous04.11.2009 - 16:01 Trvalý odkaz

    mino: No mino ak bysi si precital nektore prispevky zistil by si, že treba dat v pc iny jazyk ako slovencinu. So slovencinou nenajde telefon..... Skus to s inym jazykom.... cestina a tak

    anonymous05.11.2009 - 00:33 Trvalý odkaz

    Kazan: Ahojte, telefón mám vyše týžd?a a spokojnos? až na jeden nedostatok - po pripojení k BT rádiu v aute sa mobil zvykne po cca 10 minútach odpoji?, aby sa znovu pripojil. Toto sa stáva ve?mi ?asto, navyše sa intervaly skracujú. Rádio sa samozrejme stlmí a zvukový signál ktorým je pripojenie a odpojenie sprevádzané je ve?mi nepríjemný. Vedel by niekto poradi? / pomôc? ? Vopred ?akujem

    anonymous05.11.2009 - 01:38 Trvalý odkaz

    Peter: Moze to byt aj autoradiom skus to spojit s inym fonom a o aky model AR sa jedna?

    anonymous05.11.2009 - 10:47 Trvalý odkaz

    Kazan: S inými telefónmi (prevažne SE, ale aj Nokia) sme tento problém nemali. ?iže predpokladám že problém bude v telefóne.

    anonymous05.11.2009 - 11:00 Trvalý odkaz

    Kazan: Samsung pripájam k autorádiu Škoda Bolero, ale skúšali sme už viac ako 5 telefónov a tento problém nevykazoval ani jeden. Ak niekto bude vedie? poradi?, budem v?a?ná. V opa?nom prípade musím tento šikovný telefónik preda?.

    anonymous05.11.2009 - 13:03 Trvalý odkaz

    ciko: Moze mi niekto poradit ako sa tam daju dostat nejake aplikacien jawa mne sa to este nepodarilo vzdy mi iba napise nepodporovany typ suboru alebo to ide len cez internet v mobile dik.

    anonymous05.11.2009 - 14:29 Trvalý odkaz

    Peter: Mam moznost to vyskusat na viacerych autoradiach tak ked bude casu otestujem to a dam vediet

    anonymous05.11.2009 - 15:22 Trvalý odkaz

    mino: tie java aplikacie musis nahrat z netu do mobilu - cize bud priamo zo stranky...alebo si tu danu aplikaciu stiahni napriklad do mailu alebo na ine net.ulozisko a potom si to v mobile cez internet stiahni do pamate - ulozi sa ti to ku hram......

    anonymous05.11.2009 - 16:14 Trvalý odkaz

    ciko: Mino takze ked nemam v mobile internet tak sa to neda napr.cez bluetooth alebo kabel.

    anonymous05.11.2009 - 16:23 Trvalý odkaz

    ciko: skuste este niekto poradit ci sa daju dostat do tohto telefonu java aplikacie ked v nom este nemam internet

    anonymous06.11.2009 - 18:08 Trvalý odkaz

    Spidey: nesta?í ke? si java subor dáš cez pc studio na pama?ovú kartu a cez kartu to už nainštalova??

    anonymous06.11.2009 - 18:21 Trvalý odkaz

    Ricco: ciko: Jasne ze staci. Normalne si tel spusti ako velkokapacitny zariadenie. Nakopiruj si na kartu subory jar a naistalujes to potom normalne v tel. Niekde v diskusii vyssie je aj link na video ako sa to robi a dokonca aj kde stiahnes nejkae hry.

    anonymous06.11.2009 - 19:24 Trvalý odkaz

    dedusko: nevie niekto poradit chcel by som zmenit prehliada? boo tento origilal nic moc a dlho nacitavaa ..doinstaloval som operu mini beta 5 ale nefunguje ako ma su tu osdeky a anni sa nepreklapa proste nefunguje ako ma a to je skvely ako som ho mal v nokii ..inak som spokojny az na ten prehliadac skoda ;-)))

    anonymous07.11.2009 - 13:57 Trvalý odkaz

    ciko: Ricco neviem ci to mas vyskusane ale mne to nejde ani ked to nakopirujem cez PC ani ked dam kartu do kluca ani cez bluetooth proste nijak zatial je jediny sposob asi cez internet v mobile inak sa to neda uz sa o to snazim asi tyzden.

    anonymous07.11.2009 - 14:03 Trvalý odkaz

    ciko: Tak ked sa niekomu podarilo dostat do tohto telefonu nejake java aplikacie inak ako cez net. v mobile nech da vediet mozno mam zly mobil ,ale podal mna sa to neda.

    anonymous07.11.2009 - 19:05 Trvalý odkaz

    marcin: Neviem presne o com a akych presne aplikaciach ste sa bavili (nechce sa mi to citat), ale mne hry idu normalne- ci su stiahnute cez net,alebo bluetooth, alebo aj stiahnute cez kabel.Islo mi to na Orange fw (hry aj aplikacie), teraz mam prepaleny a ide tiez

    anonymous07.11.2009 - 19:35 Trvalý odkaz

    Palo: Aký je kod na mazenie trvania hovorov a po?ítadla dát ??? PLs

    anonymous07.11.2009 - 21:11 Trvalý odkaz

    Ricco: ciko: mam to vyskusane a ide to na 100%. Idu mi vstetky java aplikacie.

    anonymous08.11.2009 - 12:53 Trvalý odkaz

    ciko: A nic ste v mobile nenastavovali aby to islo alebo skuste napisat ako to spustate ja ked som to stiahol cez net.v mobile ulozilo mi to do hier a tak mi to islo ale ked to kopirujem inak vzdy mi iba napise nepodporovany typ suboru skuste nieco poradit uz som z toho zufaly dik.

    anonymous08.11.2009 - 13:33 Trvalý odkaz

    Adam: prosim vas,nevie mi tu niekto poradit? neviem sa rozhodnut medzi troma telefonmi, IPhone 3G,Samsung i900 omnia a Samsung s8000 jet... chcem co najlepsie,aby som potom nebanoval:) no a hlavne o to,aby som sa na tom dostatocne vyhral,aby tam bolo dost aplikacii a hier a takto:) priorita je samozrejme internet, no a na omniu som cital nazorov vela, ze ma zle rozlisenie displaya a takto, tak ale zase jet nema OS...:/ tak neviem,prosim nejaku radu

    anonymous08.11.2009 - 14:57 Trvalý odkaz

    Peter: Ak to chces na aplikacie a web tak jednoznacne iphone

    anonymous08.11.2009 - 15:11 Trvalý odkaz

    Adam: noo,tak to som zhanal najma ten IPhone, no ale tak nieje dobra dostupnost k nemu, a teraz mam najblizsie k samsung jet, tak neviem no:/ proste potrebujem radu co je v com zly...:)

    anonymous08.11.2009 - 16:25 Trvalý odkaz

    Peter: Napis co konkretne od neho ocakavas a na co ho chces vyuzivat. Ak ti ide o hry aplikacie tak skor sa priklon k mac, win mobile alebo symbian. Ja osobne mam samsung jet cca 2 mesiace a som max spokojny skype ide opera dake plosinovky pod javou ... v prvom rade je to telefon moje ocakavania splna je to dobry kusok kazdy telefon ma vela vyhod a vela minusov treba vyberat podla toho co vyuzivas

    anonymous08.11.2009 - 16:43 Trvalý odkaz

    Adam: no ved jasne, to je pravda, no ale aj mne sa najviac asi pozdava ten samsung jet, lebo vsade kladne o nom pisu ze je celkom rychli:) no tak mna tam bavi to ze ma 5 mgpxl fotak,no a vsetko, no najvacsiu prioritu prikladam tomu internetu, wifi... no ale tak zase na prednaskach a takto sa nudim,tak nejake tie hry a aplikacie zaujimave srandy,aby sa clovek s tym aj pohral,to by som privital tiez,a to na JET asi az tak vela nieje,co?
    a este som pozeral aj HTC touch HD, to je tiez fajn

    anonymous08.11.2009 - 17:59 Trvalý odkaz

    Peter: ja striedam fony dost ale dlho a som narocny ale jet je jednym s dobrych kuskov co sa tyka aplikacii je fakt ze malo nan zozenies zatial ale zase ma to dobry fotak, videa 720x480 pri 30 snimkoch za sec, gps neviuzivam skoro vobec rychli je ale co sa tyka toho procaka 800Mhz to neznamena cim vacsie taktovanie tym rychlejsi samozrejme je to vec softwaru kto sa vyzna vie o com je rec ale jednoznacne reakcie su rychle. Dost dobry je na pozeranie filmov divx bez konvertu prehra filmy bez trhnutia a farby abnormalne to sa moze kazdy fon strcit amoled je amoled a pri 480x800 je to fakt parada ten displej nema konkurenciu s porovnamim s iphonom ma omnoho krajsie farby

    anonymous08.11.2009 - 18:02 Trvalý odkaz

    Peter: iphon je vyborny na aplikacie a vela softu vychadza prave nan lebo je to osial ale podla mna mu chybaju zakladne veci ktore ma kazdy slaby fon. Mal som ho x krat moznost odskusat a tiez som sa rozhodoval medzy vela fonmy a bol tam aj 3GS ale ee vyhral to jet. Nemam cas sa viac starat o fon ako ho vyuzivat.

    anonymous08.11.2009 - 18:06 Trvalý odkaz

    Adam: no ved jasne, tak aj ja zatial som rozhodnuty pre JET, lebo citam same pekne zaujimavosti ohladom neho:) ale dostal som este ponuku HTC touch HD nooo, ale tak neviem neviem, design je vpohode, no chyba mu blesk kurnik,a dokonca ma slabsie video a aj procak:) ale to zase neznamena ze je pomalsi ako si hovoril no, ale zase HTC ma vacsiu baterku... s tym nemas problem pri JETe?

    anonymous08.11.2009 - 18:23 Trvalý odkaz

    Peter: no poviem to takto elektronikov sa zaoberam roky dokonca sa tym aj zivim ale Amoled technologia ti pekne baterku usetri viac ju bere narp. pozeranie videii a hlavne internet

    anonymous08.11.2009 - 18:34 Trvalý odkaz

    Adam: no ved jasne, tak uvidime co nakoniec vymyslim,fuh, este akurat si pozeram aj HTC Touch diamond 2, no ale zase pri tych oboch HTC nieje blesk a to je riadna nevyhoda, no a zase tam je mala aterka..aaach,ja uz neviem:D

    anonymous08.11.2009 - 18:54 Trvalý odkaz

    Peter: No ides dobrym smerom tak si to este premysli ale ja osobne win mobile moc nemusim pokial to ovsem nechces na pracovne veci.

    anonymous08.11.2009 - 18:57 Trvalý odkaz

    Adam: no jasne, tak ale musim prist uz len na to, ci chcem WM alebo nie:) ci mi to treba alebo nie, ale neviem ako na to prist?:D ake su tam akoze vyhody? len to ze tam vpucim viac aplikacii? alebo ako?

    anonymous08.11.2009 - 19:07 Trvalý odkaz

    ROTHAS: co bi ste mi podarily samsung i900 omniu ale jet S800

    anonymous08.11.2009 - 19:12 Trvalý odkaz

    Adam: vid vyssie,aj ja mam taky problem,tak si kludne citaj od mojho prveho prispevku:D

    anonymous08.11.2009 - 19:41 Trvalý odkaz

    Peter: Viez ono je tazko sa rozhodnut ci uzavrety operacny system alebo symbian alebo MW alebo android , meamo...dnes je toho az az ale je to o tom na co to chces pouzivat ak mas mat nieco a nebude sa ti to pacit a ani to nemas vyuzit tak frajerina ta za chvilku opusti a budes len nespokojny ja mam na vsetko notas a fon + nejaka mensia vybava staci

    anonymous08.11.2009 - 21:17 Trvalý odkaz

    peter_nr: Pros=im o odborn=u pomoc! Rozhodujem sa o NK5800, LG Arena A SAMSUNG Jet. Prosim ktory je naj naj