Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous08.11.2009 - 21:21 Trvalý odkaz

    Peter: s tychto jednoznacne jét

    anonymous08.11.2009 - 23:29 Trvalý odkaz

    Adam: noo,tak nakoniec asi vsadzam na HTC touch HD, ten je dobre hodnoteny a jedine co mi tam chyba je ze nema blesk:) ale tak to uz snad prezijem:) no ale inak je to slusny telefonik:)

    anonymous09.11.2009 - 00:00 Trvalý odkaz

    matuus: chcel by som sa opytat na signal pretoze som pocul ze ma slabsi signal tam kde ine mobily maju plny...mna uz jeden smasung sklamal ale aj napriek tomu by som si chcel ho kupit...co je na tom pravdy...??

    anonymous09.11.2009 - 00:03 Trvalý odkaz

    skyline: ako su na tom telefony s dotykovym displeyom so zivotnostou ????

    anonymous09.11.2009 - 08:04 Trvalý odkaz

    veto: Caute, chcem zobrat mobil z Orange, rozhodujem za medzi Arenou a Jet. Vzhladom na to, ze firemny mobil mam touch HD, tak sa pozeram teraz hlavne na fotak a video, papierovo maju tieto parametre oba fony rovnake, ale v praxi je ktory na tom lepsie?
    Priorita u telefonu je 50% fotak a video, 20% baterka, 30% zvysne funkcie(internet, multimedia, displej atd)

    anonymous09.11.2009 - 17:21 Trvalý odkaz

    pato: vie niekto ako je to s navigaciou v tomto telefone napr. sygik, ?i radšej nezobra? omniu 2 tam pod win. by mala fungova?

    anonymous09.11.2009 - 21:01 Trvalý odkaz

    peter_nr: dnes som bol v orange a hra som sa s samsung jet a nokia 5800. NK bola pomala a tazko sa ovladala bolo treba vynalozit vacsiu silu na displey a JET jednoznacne vyhral a potom soms kusil LG arena a nebeim presvedcivo povedat ktory mob vybrat ci LG a SI samsung poradte. ide mi hlavne o internet a ci nepojde pomalsie ked bude plnsia pamat u LG sak ma 8 GB dakujem

    anonymous09.11.2009 - 22:11 Trvalý odkaz

    Peter: Nemas nad cim rozmyslat jednoznacna volba je jet !

    anonymous09.11.2009 - 22:12 Trvalý odkaz

    Peter: Ak ti ide len o navigaciu v mobile a rozhodujes sa medzi jet a omniou2 tak omniu vacsi vyber navigacii pod mw

    anonymous09.11.2009 - 22:14 Trvalý odkaz

    Peter: Fotak lepsi u jet, baterka u jet, video jednoznacne jet nadherny displej amoled super farby a divx xvid ultra xvid... prakticky vsetky avi bez trhnutia co pri arene nie je take jednoznacne a pri jet netreba konvertovat pokial film nepresiahne hranicu 800x480 ale v avi je takych filmov malo

    anonymous09.11.2009 - 22:15 Trvalý odkaz

    Peter: Ano je fakt ze signal ukazuje na jednej palicke kde je slabsie pokritie ... ale stale je plne funkcny je to skor vyhoda cim vacsie s.a.r. tym horsie pre teba :)

    anonymous09.11.2009 - 22:16 Trvalý odkaz

    Peter: No neviem je to tvoja volba ale ja osobne by som ho nechcel

    anonymous10.11.2009 - 10:59 Trvalý odkaz

    filipo: Premyslam nad predajom telefonu s kompletnym prislusenstvom a dokladmi. Bol zakupeny na mp3.sk. Mal by niekto zaujem? // konci mi pausal a chcem ho definitivne zrusit a bude m fungovat uz len na firemny mobil // cena je pevna - 233€

    anonymous10.11.2009 - 14:45 Trvalý odkaz

    baron272: Ahojte widim ze was tu je mnoho co mate ptehlady o tom co tu xodi na trh a co nie ,,,,ja som si asi pred mesiacom objednal ten Jet ,,,som z nim spokojny as ajajjaj ale ma to jednu chybu mislel som ze to nema nawigaciu a dnes som ju nejak nasiel tam w telefone trebalo ju zabnut ale ked ju otworim pise mi asi toto..ONE OR MORE RESOURCE FILES ARE MISSING PLEASE USE THE ROUTE 66 SYNC SSOFTWARE INCLUDETON THE cd/dvd TO REINSTAL THE APPLICACION...TO SOm asi pochopil takto ze to treba preinstalowat alebo ako ?? ja nesom nejaky profesional prosim was ozwijte sa mi na mail alebo na icq 390843562 rad by som tu nawigaciu sprawil dakujem ...

    anonymous10.11.2009 - 21:31 Trvalý odkaz

    Riso: mam otazku ma tento mobil 3G a rozmyslam nad tymto mobilom a este nad Samsung M8800(pixon) jedine co sa mi na tom pixone paci je ten 8 mpx fotak...chce, sa opiat ze ktory by ste zobtali vy? vdaka

    anonymous10.11.2009 - 23:04 Trvalý odkaz

    Mato: Chcem sa spytat,ze ked pridem do obchodu(samsung),kde si mozem kuknut typ softveru?

    anonymous11.11.2009 - 08:35 Trvalý odkaz

    Mato: Myslim ako v tomto mobile:D. Akou cestou to mam hladat,dufam ze ma chapete:D,dakujem.

    anonymous11.11.2009 - 09:07 Trvalý odkaz

    Bender: ano tento telefon ma 3G sluzbu....a nemyslim si ze je nejaky uplne rozdiel 5mpx vs 8mpx pretoze pri dobrom nastaveni fotia rovnako

    anonymous11.11.2009 - 21:19 Trvalý odkaz

    dedo011: ako mozem spojazdnit gps v jete? dik. ja som trubka

    anonymous11.11.2009 - 23:56 Trvalý odkaz

    Pavuk: Filipo ako je starý ten mobil, ktorý chceš preda??

    anonymous12.11.2009 - 10:41 Trvalý odkaz

    Matus Nestastny: Ahoj ludia, prve som si zapol Jet z Orange , sebral som ho na pausal a uprimne lutujem, tie hovada ten telefon uplne dodrbali, menu je uplne okresane a robia mi problem aj smisne videa ci uz divx alebo avi. neprehralo mi to zatial ani len jedno jedine video. stale vyhodi nejaku pripomienku, pr.velke rozlisenie a pod. Prosim vas poradte mi ci ten soft. mozem nejak spravit do tovarenskeho, plne vydania a ake su rizika popripad nevyhody... prosim vas ozvite sa mi niekto kto do toho naozaj vidi , lebo ja som do toho lama, DIKS.

    anonymous12.11.2009 - 12:00 Trvalý odkaz

    ciko: cau, ten soft sa da zmenit neje to ani velmi zlozite a cele to tu uz raz popisal Sektor alebo to najdes na tejto stranke http://forum.fony.sk/viewtopic.php?t=9442 je tam navod aj link na stiahnutie softveru nevyhodou je ze tam neje slovencina a ze asi stratiz zaruku v Oragei ale inak to ide lepsie ako ten co tam mas.

    anonymous12.11.2009 - 12:20 Trvalý odkaz

    Matus Jet-soft: ahoj Ciki , jj prave na tu slovinu som myslel ze ako to snou bude, len ja sa to bojim spravit lebo som do toho uplny xxxx.. nevidim do toho a telefon mom v ruke asi 3 hodky , potreboval by som minimalne niekoho na icq co to uz robil aby mi s tym pomohol lebo ja nerozumiem ani niektporym skratka co si tu hravo pisete a pousmivavate sa nad nimi :D

    anonymous12.11.2009 - 16:03 Trvalý odkaz

    Martin: Tak zdravim ludia, dnes som si vyzdvihol jetku a len pre istotu som sa opytal ako je to stym softom ci jemozne zmenit na povodny bez toho aby my padla zaruka. Pytal som sa uz len pre overenie pretoze som nedufal zeby to bolo mozne. ALE na moje pocudovanie my tipek v predajni povedal ze po novom uz to mozne je s tym ze zaruka ostava. Kedze som mu asi 3 krat povedal ze sa asi najskor myli pretoze vsade na nete sa pise ze to orange nepovoluje , tak my na monitore ukazal priamo info ktore im prislo z centraly priamo ohladom softu na jet. Jasne tam stalo ze to povoluju a ze zaruka ostava. Jediny hacik je vtom ze to nerobia priamo oni ale musi sa to nechat spravit u samsungu a poplatok je 15 eur. Tak dufam ze som aspon par ludi potesil, seba urcite ;)

    anonymous12.11.2009 - 16:41 Trvalý odkaz

    Matus Jet-soft: tak v nieco take som ani len nedufal ze to zrealizuju takymto [legal] sposobom podla mna za zaruku tych 15 eciek stoji, hned zajtra ficim do predajne s 15 eckami v ruke a nech makaju , newies kolko im to bude trvat ? ze ci to je na pockanie alebo ten MT budu niekam posielat ?

    anonymous12.11.2009 - 17:40 Trvalý odkaz

    Peter: Ahoj pisem ti ohladom tvojho problemu mam ho tiez s orangu a ani jedna chyba tam nie je co sa tyka divx, xvid ...avi... vsetko prehra bez problemov ale nesmies pri filmoch presiahnut rozlisenie displeja inac ti to neprehra skus si nieco stiahnut co je napr 608x256 napr a bez problemov to mas v super kvalite na cely displej. Ten fon nema ani jednu chybu

    anonymous12.11.2009 - 17:46 Trvalý odkaz

    Matus Jet-soft: jj peto dik kraasne ze si to sem hodil , ja som to uz vycital na jednom ceskom fore a uz pozeram z fonu xD ale aj tam zajtra smerujem do samsungu nech mi tam drbnu originalny tovarensky alebo ako to mam nazvat, proste plny soft... orange ma maximalne vytocil s tym ako ho pokazil...

    anonymous12.11.2009 - 17:51 Trvalý odkaz

    filipo: Premyslam nad predajom telefonu s kompletnym prislusenstvom a dokladmi. Bol zakupeny na mp3.sk. Mal by niekto zaujem? // konci mi pausal a chcem ho definitivne zrusit a bude m fungovat uz len na firemny mobil // cena je pevna - 233€
    // telefón bol kúpený 24.8.2009

    anonymous12.11.2009 - 17:53 Trvalý odkaz

    Peter: Ja mam jet s orangu uz cca 3 mesiace tiez som si ho chcel upgradnut firmware ale robit to nejdem fon splna uplne vsetko a nerobi ziadne chybi nez to pri prepaleni softu zvykne pokaslat dalsie funkcie napr fotak ...

    anonymous12.11.2009 - 17:55 Trvalý odkaz

    Matus Jet-soft: este by ma zajimalo , ze ako ste to riesili s tou baterkou / nabijanim . Nechali ste telefon uplne vybit a nabijali 16 hod a to 3x dookola , alebo je to blbost lebo niekto mi hovori ze dnes to uz neje potrebne a niekto sa toho zasadne drzi, ja napr. telefon potrebujem so sebou zobrat out. no ale nechcem zasa dodrbat baterku moooooo dilemaaaaaa xD

    anonymous12.11.2009 - 18:03 Trvalý odkaz

    Peter: Li-ion baterku nemusis formatovat je uz predformatovana a monoclanky su uz na plno roztiahnute takze nechaj iba raz nabit do plna a potom uz podla potreby.

    anonymous12.11.2009 - 18:26 Trvalý odkaz

    Matus Jet-soft: peto dik krasne potesil si ma naozj a hned ho idem vytiahnut z nabijacky :), a ty pises ze ho mas v tej krasnej orange uprave, nezda sa ti pomaly ? a takties ze ci sa ti trocha nehibe zadny kryt lebo ja ma pocujem vrzganie cca v strede delefonu ako keby mal bublinu...hm...?

    anonymous12.11.2009 - 18:33 Trvalý odkaz

    Peter: zadny krit ked nan jemne pritlacis trosku sa prehyna ano tak isto ked je uplne ticho a prejdes nad displejom prstom po napise tak budes pocut take ako praskanie a taktiez na strednom gombiku ale musi byt uplne ticho. Ale toho sa nemusis bat. Nie je pomali a jednoznacne si vypni efekt prechodu ja mam v mobile asi 8 GB veci ked pocitam aj kartu a je fajne rychli. funguje tam ci google maps, alebo gmail, skype, java hry a aplikacie prakticky som dost narocky na fony ale na to ze je tam ten orange soft ide celkom v pohode len to orezanene menu ani nie je lebo veci co mas vo fone v roznych zalozkach napr hry a aplikacie wifi tak takto to budes mat samostatne v menu podla mna je to fuk. Ale baterky sa bat nemusis a ked si ho dobre nastavis bude rychlejsi :)

    anonymous12.11.2009 - 18:34 Trvalý odkaz

    Peter: Pozri dokonaly telefon neexistuje ci iphone alebo HTC alebo samsungy ci composer a ine vyzsie rady proste kazdy telefon ma dost chyb je to normalna vec a nakoniec je to spotrebna elektronika ale je to vydareny fon bohate staci aj na multimedia aj na pracovne veci :)

    anonymous12.11.2009 - 18:48 Trvalý odkaz

    Matus Jet-soft: to mi je uplne jasne ze dokonaly telefon neexistuje , to by som si ho musel navrhhnut sam ,- a na tu orange upravu zvykam wadi mi napr. ze sa neprevrati displej ked som iba v menu , co si mysle pod tym ze dobre nastavim ? treba tam nastavit nejake weci aby fical w poho.. ? a s tym kkrytom no mne sa zda ze mne to prasaka trocha viac ako by malo :(

    anonymous12.11.2009 - 18:51 Trvalý odkaz

    Peter: Pokial to praska moc tak to hned zajtra vyreklamuj a pokus sa ich ukecat ze nech ti to vymenia a to prevrati menu neviem moc by som to asi nevyuzil ale pokial chces tak si sprav upgrade na original firmware ale taktiez sa moze stat ze tam bude este viac chyb ako je teraz

    anonymous12.11.2009 - 20:43 Trvalý odkaz

    Martin: Len pre istotu by som Vam radil do samsungu aspon brnknut a informovat sa o tomto kedze je to info z orangu a moze sa stat ze to takto rychlo samsungacom este nedali vediet ... to len pre pripad aby ste sa zbytocne nepresli. Info o vymene softu je zarucene prave.

    anonymous12.11.2009 - 20:59 Trvalý odkaz

    peter_nr: pondelok som si objednal Jetu cez orange eshop a ako teraz ,ozem dat prepalit ten soft vramci zaruky dakujem

    anonymous12.11.2009 - 21:13 Trvalý odkaz

    peter_nr: neviete ako dlaho trva dodanie telefonu cez orange e shop ked som poslal objednavkuv pondleok 9.11 a doteraz nic ...

    anonymous12.11.2009 - 21:31 Trvalý odkaz

    tomo: zdravím vás tu. aj ja som rád že tam kone?ne dali možnos? da? povodný software ... prosím vás dajú sa tam postahova? nejaké veci?ky ako pri iphone. ako nejaké dobré hry,aplikácie,wigety... ke?že viem že to nemá simbian tak som si neni moc istý...

    anonymous12.11.2009 - 21:39 Trvalý odkaz

    Spidey: áno vieš si tam inštalova? JAVA aplikácie

    anonymous13.11.2009 - 14:39 Trvalý odkaz

    jiril25: Vie mi niekto, kto má tento mobil cez orange, poveda?, ?i tam funguje wifi?

    anonymous13.11.2009 - 14:45 Trvalý odkaz

    Peter: Jasne funguje tak jak ma

    anonymous13.11.2009 - 15:04 Trvalý odkaz

    jiril25: Peter,?akujem za rýchlu odpove?. Len som si chcela by? istá, ?i to orange neblokuje.

    anonymous13.11.2009 - 15:12 Trvalý odkaz

    Peter: Nie, nie frci to bez problemov :) rad som pomohol

    anonymous14.11.2009 - 08:53 Trvalý odkaz

    jkk: tak som stastnym majitelom jet-u a uz ho mam aj flasnuty a poviem vam kto ma orange FW tak ho vyuziva tak na 80% jeho moznosti...jediny neduh je zatial ten ze aplikacia ktora potrebuje k dispozicii pripojenie na net cez wifi ho nedokaze po jej skonceni vypnut t.j. musim wifi vypinat rucne...ale da sa zvyknut

    anonymous14.11.2009 - 09:01 Trvalý odkaz

    jkk: ked si ho zoberies priamo v predajni orange dostanes este ktomu bluetooth sluchadlo a nabijacku do auta...a este jedna vec k novemu FW, spravil som si skusobne fotky pred a po a rozdiel je citelny, mobil pracuje rychlejsi pri zapinani a vypinani aplikacii a hlavne rozsiri ponuku hlavneho menu na priame vstupy cez ikony ku nap.r wifi, kalkulacke, prevodniku, navigacii atd. a ohladom zaruky, starata zaruky pada jedine v jedinom pripade a to ze flasnutie nezvladnete a mobil uz potom nespustite ale aj tu staci ked v orange pri reklamacii nepoviete ani slovo o flasnuti a hotovo v inom pripade su dve situacie, 1. je hardwarove poskodenie - verzia softu sa neoveruje, 2.FW poskodenie - automaticky sa prepaluje novy soft...cize ziadna panika a smelo do toho je to jednoduche a neporovnatelne...pikoska skusali ste niekto s orange original FW nastavit mesacne opakovanie pripomienky??men sa to tam nepodarilo..teraz bez problemov :)

    anonymous14.11.2009 - 10:10 Trvalý odkaz

    peter_nr: jkk tak ked mi dojde mobil cez e shop a pojdem potom do orange prepalia mi ten soft v poho a co za to a co mam povedat dikes

    anonymous14.11.2009 - 13:55 Trvalý odkaz

    tomo: ani ve?mi nie, ja by som tam chcel hlavne dos? hier a podobných srandi?iek. a neviem kde sa to dá zohna?. ke?že viem že to má uzavretý os tak to tam nepojde tak lahko ako do iphonu abo n5800 ?o majú simbian. neviete niekto ešte nejaku stranku kde su nejake wigety alebo hry :) dik

    anonymous14.11.2009 - 14:01 Trvalý odkaz

    jkk: @peter_nr v orange ti to flasnu len ked budes mat problemy s ich FW inak nie...aj to som si nie isty ci ti tam najprv neskusia dat znova orange FW...ak chces novy FW tak sam...je to easy @tomo tento telefon tym padom nie je pre teba...na srandicky je presne iphone popripade nokia5800 s OS...hry do jetu su viac menej totozno s LG Arena viac ich je tu http://www.lgarenaforum.co.uk -treba sa registrovat...