Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous23.11.2009 - 11:45 Trvalý odkaz

    ciko: Cau, Michal pisal si tu ze si do tohto mobilu dostal navigaciu bez problemov aj ked bez navigovania mohol by si popisat kde si ju stiahol a ako si ju tam nainstaloval mne by stacilo keby som poznal svoju polohu dik.

    anonymous23.11.2009 - 12:52 Trvalý odkaz

    Michal: no, stiahol som to tu http://www.66.com/static_media/updates/sync9/samsung/ROUTE%2066%20Sync%… nainstalovat do PC, da sa tam vybrat aj slovensky jazyk, tak k tomu instalovaniu nebudem pisat, same ta to bude navigovat, hned ako pripojis mobil k PC, ale daj ho pripojit, ako velkokapacitne pamatove zariadenie. Ale to ti tusim napise sam program. No a hlavna vec, ako prve musis mat zapnutu navigaciu v mobile, pokial ju nemas. A to urobis nasledovne choj MENU/NASTAVENIA/NASTAVENIA TELEFONU/NAVIGACIA/ZAP a mas to. Ukaze sa ti ikonka v menu, take lodne kormidlo :). Ak nieco nebude jasne napis, urobim mensi tutorial, samozrejme aj s fotkami. Mne to prvo nechcelo ist a dokonca zo zaciatku som mal mobil dost pomalsi, aj startovanie bolo ubohe. No zistil som ze to bolo v SD karte bola divna sice sla, ale zrejme nesedela mojmu Jetu .Kupil som si 16GB kartu a zrazu ide vsetko ,ako po masle ci rychlost mobilu, alebo to Gps.

    anonymous23.11.2009 - 13:44 Trvalý odkaz

    ciko: Michal dik uz to mam v mobile myslim ze to ide dobre ale ked som chcel stiahnut tie mapy co su zadarmo tak som sa musel zaregistrovat aspon mysli napisalo ze mi pride mail ale zatial neprisiel ty si sa registroval?Alebo za kolko ti prisiel mail?

    anonymous23.11.2009 - 14:01 Trvalý odkaz

    Michal: mne prisiel hned, ja mam gmail, ak si dal slovensky mail moze to troska trvat mam s tym uz skusenost

    anonymous23.11.2009 - 14:05 Trvalý odkaz

    ciko: Mam slovensky mail tak skusim pockat hadam dojde zatial dik.

    anonymous23.11.2009 - 18:51 Trvalý odkaz

    ciko: Uz mi to vsetko funguje a je to celkom dobre tak dik za pomoc.

    anonymous23.11.2009 - 19:44 Trvalý odkaz

    katka: ahojte
    jkk prosim ta ja mam verziu fw SW VER S000XXIG3 a CSC VER S8000OXDIG1 (ED005) a FFS VER DEF vobec sa tomu nerozumiem :) cize ti budem moc vdacna ak mi nieco odporucis.. doteraz som nespojazdila prehravanie videi na internete ani zaregistrovanie divx..

    anonymous23.11.2009 - 20:03 Trvalý odkaz

    vlado: Cau pozeram že sa ti nepodarilo spojazdnit videa a to druhe. Zaregistrova? divx nieje treba videa pojdu aj bez toho. A na prehravanie videi musis mat nastavrný orange internet a to takto ak ho mas predplateny bud v orangu alebo t-mobile.:
    NASTAVIT NAZOV : Orange internet
    TYP PRENOSU : UMTS
    PRISTUPOVE MENO : internet
    TYP OVEROVANIA : ziadny
    PROTOKOL : HTTP
    DOMOVSKA URL :
    ADRESA BRANY :
    ZABEZPECENE PRIPOJENIE : Vypnut
    PRODLEVA (s) : 300

    vela stastia.... ak nieco nebudes vediet kludne sa opytaj rad pomozem...... A tu verziu FW co mas tak ta je celkom dobra mal som ju ale teraz mam XEII2. No kym nebude oficialna tak asi uz nebudem flasovat nove lebo su s tym trocha trampoty....

    anonymous23.11.2009 - 20:10 Trvalý odkaz

    katka: dakujem za odpoved.. ale ja nemam orange :) ale to je jedno asi sa to tak robi aj pri inom operatorovi.. ale ja som to hlavne chcela spustit cez wifi... poradis??

    anonymous23.11.2009 - 20:39 Trvalý odkaz

    Sebu: je tu niekto kto si vybral tento fon z orangu a flashol si ho sám doma? oplatí sa to? nebojite sa kvoli záruke?

    anonymous23.11.2009 - 20:58 Trvalý odkaz

    Dušan: našiel som nie?o, ale stále ni? píše mi to, pripojenie sa nepodarilo neviem už kde je chyba

    anonymous23.11.2009 - 21:13 Trvalý odkaz

    jkk: ja ho mam s orange, mam ho flasnuti a ci sa oplati je otazka...pre mna jednoznacne ano lebo inak je telefona vyuzity len na 80%...ale uz som sa stretol s jednym typkom co mu to stacilo a vyhovovalo lebo jemu stacil fotak a aby prehraval hudbu takze tak...ale kazdy kto vyskusal novy FW by don uz stary nedal ani zadarmo...udajne uz nie je ani problem so zarukou v orange -informuj sa...

    anonymous23.11.2009 - 21:17 Trvalý odkaz

    jkk: a mas nastavene SMTP overenie - zaskrtnut ano a Rovnake ako POP3/IMAT tiez zaskrtnut - je to posledno v nastaveniach...

    anonymous23.11.2009 - 21:21 Trvalý odkaz

    jkk: tvoja verzia FW je ak sa nemylim pred pred posledna cize ovela lepsie ako orange...rozdiel medzi nou a poslednou neviem - tvoju verziu som nemal...videa skus cez MENU/NASTAVENIA/NASTAVENIA APLIKACII/PREHRAVAC MEDII/NASTAVENIA VOD/ a tu si vyber tvoju wifi siet...dufam ze to pojde...

    anonymous23.11.2009 - 21:26 Trvalý odkaz

    Dušan: mám to nastavene a ni?

    anonymous23.11.2009 - 21:26 Trvalý odkaz

    katka: no to mam vsetko nastavene a ked sa pripojim napr. na youtube tak mi napise ze pripaja a po chvilu pripojenie k serveru bolo stratene...

    anonymous23.11.2009 - 21:31 Trvalý odkaz

    Sebi: kedy to mozeme flashnut? mám ?as aj teraz

    anonymous23.11.2009 - 21:58 Trvalý odkaz

    vlado: K tym videam cez wifi: na youtube ti to nepojde cez wifi proste skratka to nefunguje. :(

    anonymous23.11.2009 - 22:01 Trvalý odkaz

    Sebi: mne videá na youtube funguju cez wifi
    jkk, máš dnes ?as?

    anonymous23.11.2009 - 23:12 Trvalý odkaz

    jkk: sry ale nebol som doma...jedine zajtra vecer okolo 20tej...popripade v stredu hocikedy...

    anonymous24.11.2009 - 19:51 Trvalý odkaz

    Sebi: V?era v noci som si ho už flashol, funguje ako hodinky:D super, rychlejší o 30% , to menu je super, a aj tie widgety! kto váha nech prestane a flashne si tento fon! mne zamrzol 10minut po preflashovaní, a odvtedy ni?, super, rychly, jednoducho paráda:D

    anonymous24.11.2009 - 20:55 Trvalý odkaz

    Dušan: ?o stým mojím nastavením poriešíme nie?o?

    anonymous24.11.2009 - 21:48 Trvalý odkaz

    jkk: novidis...ja to tvrdim kazdemu od zaciatku ale lepsie raz vidiet ako... ze...som rad ze sa ti to podarilo...nech sluzi...

    anonymous24.11.2009 - 21:49 Trvalý odkaz

    jkk: no najlepsie bude ak mi hodis ICQ na seba alebo mail...pozriem si ako to ma mat nastaveny zoznam a skusim to...

    anonymous24.11.2009 - 22:25 Trvalý odkaz

    jkk: samozrejme som myslel centrum :) ...no a ked som si to nastavil tak mi to slapalo ako hodinky...uz som ti poslal mail tak to skus...

    anonymous24.11.2009 - 23:32 Trvalý odkaz

    Dušan: Už to ide Si super a ve?mi ?akujem

    anonymous25.11.2009 - 00:09 Trvalý odkaz

    Robo: Chalani , v akéj cene sa pohybuje rozširujúca flash pam. 16Gb na jetiho ? Myslím , že je to max. možnos? rozšírenia pam. Nerobí to komplikácie taká maximálna velkos? v telefone Samsung jét ? Poradte prosím , neviem akú velos? si mám zakúpi? .

    anonymous25.11.2009 - 10:18 Trvalý odkaz

    jkk: nic proti tebe ale taketo otazky ma dokazu zabit...ako mame my vediet aku velkost pamate potrebujes??mne napriklad bohate staci 2GB v mobile a 2-4GB pamatovka...predsa len je to stale mobil a nie notebook...ale samozrejme ak potrebujes viac tak si kup viac...co sa ceny tyka...pls pouzi pana googla je toho mrte a nevidim problem s kompatibilitou 16GB karty v JETu...

    anonymous25.11.2009 - 10:19 Trvalý odkaz

    jkk: som rad ze ti to ide...rad som pomohol...len zo srandy mi napis co si mal zle...

    anonymous25.11.2009 - 18:13 Trvalý odkaz

    Dušan: ani neviem mám 2 mail na centrume tvoje nastavenia som dal na 1 mail a druhy som nerušal ,len som nastavil v spravách pripojenie na internet a nabehli mi obidve

    anonymous25.11.2009 - 20:24 Trvalý odkaz

    katka: ty mi prosim ta nevies poradit s tymi videami??

    anonymous25.11.2009 - 23:48 Trvalý odkaz

    jkk: no poviem to tak, ze napriklad doma co sa prihlasujem cez wifi mi tiez videa na youtube nejdu ale v praci mi cez wifi idu...mna tie viedea az tak netrapia ale skusim to doma rozbehat a dam vediet...

    anonymous26.11.2009 - 15:30 Trvalý odkaz

    Dedusko: Uz ho niekto vyskusal ?? ake su tam zmeny ???

    anonymous26.11.2009 - 18:30 Trvalý odkaz

    McDave: neobsahuje slovencinu a ani sa tam neda dat a tiez sa neda instalovat java priamo z mobilu ani cez usb ...ale ja to nemam vyskusane.

    anonymous26.11.2009 - 18:32 Trvalý odkaz

    McDave: a tiez je vraj najstabilnejsi

    anonymous26.11.2009 - 23:18 Trvalý odkaz

    dedusko: hej uz som si to vsimol noo couz pockame na nieco lepsie ....

    anonymous27.11.2009 - 00:13 Trvalý odkaz

    Erik: neviete ?o znamenajú tie 3 ?iarky hore na diplay jedne je plná a dve sú tenké ... ?

    anonymous27.11.2009 - 00:27 Trvalý odkaz

    ciko: Erik tie tri ciarky to su tri displeje ta plna ukazuje aky mas displej.

    anonymous27.11.2009 - 10:49 Trvalý odkaz

    jkk: v JETU mas 3 pracovne plochy, pohybujes sa medzi nimi tak ze prstom potiahnes do prava alebo do lava...tym sa ti zmeni aj pozicia plnej ciarky...na kazdej pracovnej ploche mozes mat ine pozadie a ine widgety...

    anonymous27.11.2009 - 12:38 Trvalý odkaz

    Tomas: Ja mam orange softwer, chcem sa len spytat, kedze debatujete o tych 3 pozadiach..ze jedno z tych troch si menim v nastaveniach, ale ostatne dve si ako mam zmenit? Nikde som to nenasiel. Ci v orange softwery sa to menit neda?

    anonymous27.11.2009 - 14:18 Trvalý odkaz

    tomo: robí sa to cez nadstavenia... ke? máš práve na displeji povedzme druhe pozadie tak sa ti zmení druhé. ke? prvé tak sa ti zmení cez nadstavenia prvé. vlastne sa ti nadstavuje práve to ktoré máš na úvodnej obrazovke :)

    anonymous27.11.2009 - 17:35 Trvalý odkaz

    Tomas: diky.. ze ma to nenapadlo :)

    anonymous27.11.2009 - 17:46 Trvalý odkaz

    Aaron26: KUPTE SI NOKIU 5800 NIE SAMSUNGY SRACKY NOKIJKA JE KVALITKA :P

    anonymous27.11.2009 - 18:07 Trvalý odkaz

    Tomas: ty si asi uz dlho nemal nejaky samsung v ruke, ze? :) Teraz som si bral pausal, a rovno v oranei mi predavajuca povedala, ze nokie su v poslednej dobe kazove.. Samsungy maju teraz kvalitne telefony, a nokia zaostava. Sony ericsson sa uz tiez opat rozbieha a napreduje dobe.., ale nokia stale dookola vymysla to iste, len aby vydrankali peniaze z ludi. Proste tazia z dobreho mena, ktore si vybudovali v minulosti, ale teraz uz rapidne zaostavaju. Akurat tablet N900 stoji za zmienku od nokie.

    anonymous28.11.2009 - 00:08 Trvalý odkaz

    Vetec: odpá? z tadia? aj s tým tvojim volkswagenom
    je mi ?a ?úto Nokia skon?ila s kvalitou a zaujímavým dizajnom niekedy po 6230i
    sorry ale som alergický na tu zna?ku

    anonymous28.11.2009 - 00:32 Trvalý odkaz

    mata: ahojte, prosim vas,co je na tom pravdy, ze samsung jet neobsahuje slovencinu???