Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous04.04.2010 - 15:01 Trvalý odkaz

    Pepinkoo:D: ?aute ?udia pomožte mi mam softweare od orangeu a chcem mat normalny od samsungu takze niektory uz aj pisali ze v orangei to robia zadarmo .... tak co mam povedat ked pridem do orangeu ten mobil mam zhruba menej ako mesiac :D vopred diky za infošky :D

    anonymous05.04.2010 - 13:41 Trvalý odkaz

    Shrek: caute mam problem s radiom ako ho zaklucujem aby mi radio dalej hralo bez toho aby som cakal aby sa zaklucoval sam

    anonymous05.04.2010 - 15:12 Trvalý odkaz

    Pepinko :D: Plis vymenia mi ten orange fw za samsung fw v orangei a kolko to bude stat ??? :D
    dikes

    anonymous06.04.2010 - 05:27 Trvalý odkaz

    rejven: vymenit vymenia no stojí to 16 €. ale aj si myslim ze sa to oplati viac ako prepalova? si ho doma a ma? potom problemi so stabilitou :)

    anonymous06.04.2010 - 17:50 Trvalý odkaz

    dusan: Poradte: 3 krát som dal opravova? MT Jet vždy mi vrátili že chyba sa neprejavila

    anonymous06.04.2010 - 23:13 Trvalý odkaz

    jozzy: ahojky ludia poradte ako do toho pomakaneho tel stiahnem skype ak je to vobec mozne...?

    anonymous06.04.2010 - 23:32 Trvalý odkaz

    Branyo: .... a co keby si napisal, co konkretne si reklamoval??????

    anonymous07.04.2010 - 00:09 Trvalý odkaz

    dusan: reklamujem mikrofón že druha strana ma nepo?uje ale nie vždy 20% ide a 80% neide

    anonymous07.04.2010 - 00:12 Trvalý odkaz

    dusan: Už som z toho cely zúfali,neviem stým ni? robi?

    anonymous07.04.2010 - 13:48 Trvalý odkaz

    Be-Jay: mali by ti ho prepáli? cca do 15.00€

    anonymous07.04.2010 - 18:24 Trvalý odkaz

    Be-Jay: ...tak a vyreklamovali mi fon. Menili v nom komponenty ale ake. Musim to zisti? lebo tá z Orange mi dala uplne všetky papiere aj tie zo servisu. A bol opravovaný v Ma?arsku, takže tomu dávam tak týžde?. :) A FW mi dali ten od Orange, takže no problem....

    anonymous08.04.2010 - 00:19 Trvalý odkaz

    Peter: No ty kks :D tak to mi je luto ale celkom dost cestoval. No uvidime ale co myslis kolki z nas maju kadejake masiny a mozno vysli aj z horsich fabrik niekde v turecku a ani o tom nevies. Netrap sa mozno bude frcat este lepsie.

    anonymous08.04.2010 - 13:26 Trvalý odkaz

    Be-Jay: Už sa chystám na flash firmware ale najprv urobím obrázky na porovnanie medzi OrangeFW a SamsungFW. By The Way vymenili mi displej, nejaku motherboard, a DC convertor. Zaruka beží ?alej...a už sa teším ako sa mi zas pokazí, že ?o zas vymenia :)

    anonymous08.04.2010 - 18:04 Trvalý odkaz

    Peter: Ale nie ved to je elektronika a kedze s tym par rokov pracujem tak nemaj strach dnes sa elektronika tentuje v kazdej znacke ako sa len da. Preto sa to vola SPOTREBNA elektronika ci je to svetova znacka alebo nie. A na SR nie je prva trieda tie prave orechove japonske vyrobky slovensko nikdy neuvidia pokial si ho nedovezies. Ja som dlhsie bezal na orange FW ale je to shit. Teraz mam poslednu verziu FW a som celkom spokojny v kazdom pripade je to fon takze ziadne stresy :)

    anonymous08.04.2010 - 21:27 Trvalý odkaz

    janka: ahojte.....sa neviem rozhodnú? medzi týmto telefónom a Samsung i5700 Spica,,,ktorý je podla vás lepší?:)

    anonymous08.04.2010 - 21:36 Trvalý odkaz

    Branyo: Mne sa tiez stava, ze ma druha strana nepocuje, vzdy je to ale vtedy, ked telefonujem z jedneho konkretneho miesta v BA a trva to nanajvys 3-5sekund. Nestava sa mi to casto, ale obcas ano. Kdekolvek inde sa mi to nestalo nikdy. Skus napr. zmenit nastavenia siete z 3G na ine. Za skusku nic nedas. Apropo....ak si ho mal v servise tam, kde si myslim, tak to sa ani necudujem, ze figu vyriesili ;))

    anonymous08.04.2010 - 21:41 Trvalý odkaz

    Branyo: No pekne, krasnu madarsko-cinsku skladacku z toho spravili :)) Ale je to zial tak, na slovensku je udajne iba jeden servis ppi-etc s ktorym ma orange zmluvu, takze bud ide tam alebo budapest... skusenost s budapestou nemam, ale s tym druhym slovneskym ano... hawk.

    anonymous08.04.2010 - 23:11 Trvalý odkaz

    dusan: Tiež bol v HU opravovaný,už som v?era písal reklamáciu na opravu tak uvidím.Tak by som im prial aby mali ten telefón a volali s niekym a po nieko?kych sekundách druha strana vám hovory že vás nepo?uje.Po týždni za?ínate hovor slovom po?ujeme sa?

    anonymous09.04.2010 - 00:51 Trvalý odkaz

    Be-Jay: Môj bol u "feferonov" takže trpnem. Pracujem v predajni s výpo?tovou technikou takže viem ako sa Samsung veci riešia - "feferoni". Mám trochu obavy. Nie som si istý ?i tie komponenty ?o menili budú ok lebo fon sa správa ?udne. Dos? dlho ?akám kým sa vypne, displej je tuhý jak mrtvola na Sibiri a dos? dlho ?akám na jeho reakcie. Ale beriem to tak že sa ešte nezabehol a ja som ho ešte ve?mi nepoužíval. Dúfam, že vydrží.

    anonymous09.04.2010 - 10:45 Trvalý odkaz

    Mišo: zdar,email klient uz v pohode,tiez som nasiel tie moznosti stahovania,povodne bolo nastavene raz za 24 hod.. mam iny problem,kedze denne chodim do Rakuska,po navrate nie vzdy (skor je to vynimka) nabehne domaca siet,nepomoze ani vyp-zap telefonu,jedine zmenit siet rucne,pockat cca 1 min,potom zvolit domacu siet a znova prenastavit na automaticke hladanie siete.. takmer kazdy navrat z Rakuska musim toto absolvovat.. telefon fici na rakuskej sieti aj za bratislavou,kde uz signal nieje :-) v podstate zamrzne s roamingovou sietou a jediny postup ma uz vytaca.. nechcem davat tel na reklamaciu,v o2 ani t-mobile(odkial mam tel) inak nevedia poradit... a to aby mi nejaky kreten prepaloval soft a tym riesil toto mozem zvysoka :-)

    anonymous09.04.2010 - 12:28 Trvalý odkaz

    Mišo: inak nejake novinky ohladom navigacie? nejaky crack na r66 alebo inu free navi este nikto nesplasil? 60€ na rok :-) ehm,no thx..

    anonymous09.04.2010 - 17:39 Trvalý odkaz

    Mato: Mozem mat nieco s nastavenim vo wifi ked sa chcem napojit na net cez wifi a viem aj to heslo a nechce ma to pripojit:( co stym mozem mat?

    anonymous09.04.2010 - 17:40 Trvalý odkaz

    Peter: Napojim sa na wifi a nejde mi vobec ziadna stranka nacitat:( moze mi niekto poradit co stym mozem mat?

    anonymous09.04.2010 - 18:15 Trvalý odkaz

    Simons: Niekto z Oravy co by mi vedel napalit najnovsi FW do JETa ja si netrufam :(

    anonymous11.04.2010 - 14:53 Trvalý odkaz

    Ivan: Ako si mozem stiahnut do telefonu aplikacie aby som bez toho pouzil pristup na net? mam sw ktory nepodporuje instalaciu aplikacii z pc takze preto sa to pytam...dakujem za odpoved

    anonymous11.04.2010 - 19:35 Trvalý odkaz

    paljo: mozes pouzit ofline instalator

    anonymous11.04.2010 - 23:38 Trvalý odkaz

    Ivan: a to sa ako robi? sorry mam telefon len 3 dni:D tak trosku neviem

    anonymous11.04.2010 - 23:45 Trvalý odkaz

    Jano: bol som na samsung stranke priamo cez mobil,aby som si stiahol hry a ked som uz chcel stiahnut hru tak mi to vypisalo ze nepodporovany subor:(,ako tam mam potom dostat hry?prosim za radu dakujem,alebo ako si mam zistit co mi podporuje moj mobil?

    anonymous13.04.2010 - 18:44 Trvalý odkaz

    Majko: Chcem kupit novu baterku na tento fon,ale vsade maju len "klasicku" 1020mAh a ja by som chcel silnejsiu... Viete niekto o niecom lepsom?
    Dakujem

    anonymous15.04.2010 - 21:52 Trvalý odkaz

    Script: Dneska som bol v Orange lebo som si daval novy paušal a nejak sme sa dostali k navigacii.Vravel som ze som nezohnal este crack a on mi vravel ze on uz crackoval a ze sa to da.Dal mi forum kde si to mam naist ale ja som to tam nikde nenasiel..pochybujem ze nejaka crackovana verzia Route 66 Sync existuje =/..je to na prd to co by som si mal predplatit navigaciu si mozem kupit zrovna normalne GPS

    anonymous16.04.2010 - 10:49 Trvalý odkaz

    Silvia: Chcem sa spýta? majite?ov ako sú s Jetom spokojní. Uvažujem o jeho kúpe. Od telefónu chcem hlavne kvalitnejšie prehrávanie hudby, fo?ák a výdrž baterky. Odporú?ate Jet, alebo nie?o iné (v cca tejto cenovej kategórii). ?akujem

    anonymous17.04.2010 - 11:25 Trvalý odkaz

    Kata: Zdravím....mám problém m?j telefon nefunguje nejde ani zapnout a p?itom v?era ješt? šel nevím si s tím rady :-(

    anonymous19.04.2010 - 16:42 Trvalý odkaz

    Heno: Ahojte, môžete mi vysvetli? prosím aký je rozdiel medzi verziou FW S800MXEJA1 a S8000XEJA1?

    anonymous20.04.2010 - 17:38 Trvalý odkaz

    Be-Jay: Ked je v záruke tak reklamácia, lebo mne sa stalo to isté a opravili ho... ked nie je, tak si cez servisné stredisko zisti ?o by to stalo...ale lacné to nebude :(

    anonymous24.04.2010 - 23:38 Trvalý odkaz

    Riso: Vedeli by ste mi pomoc s mojim JETom?1.Mam v telefone Orange software a v menu memam vsetky ikony ktore by tam mali byt, nepomoze prepalit software na original samsung?
    2:Neviete kde by som stiahol widget(pocasie)

    anonymous27.04.2010 - 17:04 Trvalý odkaz

    mon: Prosím vás, kde najdem nastavenie telefonu pre orientaciu na pravu ?i ?avú ruku?? raz som sa tam už nejako dostala, ale ako slepe kura k zrnu, takže cestu neviem :))

    anonymous29.04.2010 - 15:59 Trvalý odkaz

    be-Jay: pomôže len nový originál firmware od samsungu...mne widgety na lištu nestiahlo ke?že ešte bežím na fw od orange...
    No a MON - nemyslím že by sa to dalo nastavi?...nevšimol som si nikde v menu takú konfiguráciu alebo prestavenie.

    anonymous29.04.2010 - 22:38 Trvalý odkaz

    Branyo: Lava/prava ruka - da sa nastavit iba v tel. zozname:
    Tel.zoznam - dalsie - nastavenia - ovladanie jednou rukou - L/P

    anonymous30.04.2010 - 11:11 Trvalý odkaz

    Riso: A s?ahoval si to cez ikonu ?ALŠIE WIDGETY v lište, mne to cez tu ikonu išlo a mam tiež fw od orange.

    anonymous30.04.2010 - 19:00 Trvalý odkaz

    Bubos: Zdravim.Dnes mi dosiel druhykrat Jet z opravy do ktorej som ho dal koli slabej baterii,ktorej vydrz mi zacala zo dna na den prudko klesat az to doslo do stadia,ked vydzala sotva 12 hod. a to som absolutne nic nerobil,nikto nevolal proste nic.Samozrejme nic nenasli a ku dodatku napisali, ze chyba moze byt v pamatovke...Ja v nom mam staru z Nokie 6300,1GB a doteraz s noou nebol problem...Tak sa chcem spytat,ci nemate s tymto problemom nejake skusenosti...Dik

    anonymous30.04.2010 - 19:41 Trvalý odkaz

    ach jaj: no tak ludia nekupujte tento telefon, pred chvilou som ho vytiahla z nabijacky a zrazu zhasol a nic konec.... a to mi uz 4 dni nesiel na nom net a podobne krasviny.....a prvy krat som za telefon dala tolko korun sa mozu na mna tesit ked dojdem do predajne....

    anonymous01.05.2010 - 00:24 Trvalý odkaz

    Riso: Aký máš v ?om software?

    anonymous01.05.2010 - 18:55 Trvalý odkaz

    ach jaj: tak ako bol, kupeny v orangi

    anonymous01.05.2010 - 23:27 Trvalý odkaz

    Riso: Tak sa skus v orange spitat ci ti nepomoze prepalit software na original samsung v orange by ti ho prepalili a zaruka by ti zostala.

    anonymous02.05.2010 - 00:14 Trvalý odkaz

    Riso: Nevie niekto ako sa nastavuje 3D kocka???

    anonymous03.05.2010 - 00:45 Trvalý odkaz

    Krtko: Ako nastavuje? Aby si ju zapol alebo aby si na nej zmenil moznosti...?

    anonymous03.05.2010 - 10:08 Trvalý odkaz

    Riso: Aby som na nej zmenil nastavenie

    anonymous04.05.2010 - 01:38 Trvalý odkaz

    Krtko: Tu kocku nijak nenastavis ani nezmeni. Ta je tam na pevno... Aspon o tom neviem, ze by sa dala nastavovat.

    anonymous04.05.2010 - 10:52 Trvalý odkaz

    Riso: Nevadi aj tak dakujem.