Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous11.03.2010 - 23:12 Trvalý odkaz

    Ivan: A kde si si ju kupil?

    anonymous12.03.2010 - 08:00 Trvalý odkaz

    Ja: Ak to nenájdeš v menu tak tu je iný spôsob. Tak som to robil ja ke? som mal FW z Orange.
    1) otvor klavesnicu
    2) napis *#5239870*#
    3) vyber INTERNALS
    4) napis *#7092463*#
    5) vyber 12 LbsApp
    6) vyber Navigator
    7) vyber Enable
    Ikonu budeš ma? potom medzi widgetmi.

    anonymous12.03.2010 - 11:20 Trvalý odkaz

    romank: dakujem, skusim. kupil som si este jeden teda pre mangelku ale nedal som si ho flashnut. je tam stale orange. teraz porovnavam a cudujem sa aj usami ake je to na tom orange FW srackove. nechapem ktoreho debila takato spasonosna myslienka napadla pchat tam orange FW. fuj grc, dehonestujuce pre samsung.

    anonymous12.03.2010 - 13:29 Trvalý odkaz

    Ja: Ve? práve preto som si to fleshol na nový FW.
    Ve?a zábavy s novým JETom.

    anonymous12.03.2010 - 16:42 Trvalý odkaz

    Rudik77: V Sharku za 18,80.€. Ur?ite je niekde lacnejšia, ale + dobierka a máš to na stejno.

    anonymous12.03.2010 - 18:38 Trvalý odkaz

    Mikino: Prosím Vás nevie niekto kde objednám predný kryt na tento fón,mám ho dos? poškodený a potrebujem ho vymeni?. ?akujem

    anonymous14.03.2010 - 11:26 Trvalý odkaz

    romank: Prosím poradte mi ako dostanem do mobilu nove pozadia, ktore som stiahol z netu? nechcem aby boli pridavane ako obrazky alebo fotky, chcem aby sa dostali do menu tam k orog pozadiam. Dakujem

    anonymous14.03.2010 - 13:15 Trvalý odkaz

    Ja: Nijako, do systemových súborov sa asi nedostaneš.
    Nemožeš ich zmaza? ani dol?a?.
    Nejde to ani cez PC studio

    anonymous14.03.2010 - 21:17 Trvalý odkaz

    hellwet159: ja som cital v tem testujeme samsung jet no a tam som cital ze riso pisal to ze sem peibudne video recenzia no a tak najme risa sa chcem opytat ze kedy sem pripudne ta video recenzia?

    anonymous16.03.2010 - 13:09 Trvalý odkaz

    Pepinko: KTO MI VIE PORADIT NEJAKY FW NA SAMSUNG JET LEBO TAM MAM FW S ORANGEU A ZE VRAJ JE TO BLBOST DIKY MOC IBA RPRCKY :dKTO MI VIE PORADIT NEJAKY FW NA SAMSUNG JET LEBO TAM MAM FW S ORANGEU A ZE VRAJ JE TO BLBOST DIKY MOC IBA RPRCKY :dKTO MI VIE PORADIT N
    lebo ze vraj od orangeu je to kksina :D

    anonymous16.03.2010 - 19:52 Trvalý odkaz

    Pepinko: a ktory mam stiahnut a pootom kde to mam dat ked si to ulozim na plochu a presn popis plis dikes

    anonymous17.03.2010 - 13:33 Trvalý odkaz

    pepinko: KTO MA SAMSUNG JET-------------S 8000----------------- A VIE SKADE STAHOVAT HRY ALEBO FW ALEBO APLIKACKY PLIS IBA RP SKACEM :d -------------KTO MA SAMSUNG JET-------------S 8000----------------- A VIE SKADE STAHOVAT HRY ALEBO FW ALEBO APLIKACKY PLIS-----------------------------------------------------------------ale ine nez tie co su uz spominane te hellshare ci daco take te uz nééééééééééé

    anonymous17.03.2010 - 16:00 Trvalý odkaz

    lucas: prosim poradite mi , rozhodujem sa medzi lg arena a samsung jet , ktory je podla vas lepsi ?

    anonymous18.03.2010 - 20:24 Trvalý odkaz

    rene : Chcel by som sa spýta? mám Jet a kamarát ma taký istý ale mne blesk svieti na zeleno ke? fotím a jemu biely ako ej to mozné da sa to nejako nastavi? ?akujem :)

    anonymous18.03.2010 - 23:47 Trvalý odkaz

    Branyo: No halo,
    daj vediet, ako si dopadol v servise, resp. co tomu bolo, ak to vobec rozchodili :(((

    anonymous18.03.2010 - 23:51 Trvalý odkaz

    Branyo: Tiez som sa isty cas rozhodoval medzi Arenou a Jetom, pravdupovediac ma ani jedna z tychto znaciek nelakala, nakoniec som po citani recenzii a porovnavani zvolil Jeta, mam ho asi 4-5 mesiacov a som po pociatocnych tazkostiach spokojny. Musis sam vediet, co chces vyuzivat, ja osobne si myslim ze Jet s vhodnym firmwarom je urcite lepsi vyber. Ak firmware vhodny nebude.... tak bude :)))

    anonymous19.03.2010 - 13:44 Trvalý odkaz

    norko8: fakt ma tu uz dojimaju ludia,ktori si nedokazu precitat zo 10 prispevkov dozadu ale radsej vypisuju veci typu: "ako ma spravit toto ,ako mam spravit hento..." ludia ved sa spamatajte, trochu to tu presurfujte a vsetko sa dozviete bez zbytocnych otazok!!

    anonymous19.03.2010 - 21:25 Trvalý odkaz

    Mulan: uz dlho vaham nad tymto fonom , len neviem ci mam zan vyhodit meniažky:)---chcem sa spytat aky jazyk je v menu telefonu , lebo ja by som ho bral z jedneho netoveho obchodu a tam to nemaju napisane ani nedavaju vediet co a ako - ak by bola angl. da sa to nejak preondiat?:D:D

    anonymous20.03.2010 - 09:25 Trvalý odkaz

    Miloš: V menu je aj sloven?ina.

    anonymous20.03.2010 - 19:40 Trvalý odkaz

    moldo: super fon, nelutujem kupu aj ked mam FW od orange, vsetko funguje tak ako ma

    anonymous22.03.2010 - 11:43 Trvalý odkaz

    Mišo: zdar maniaci,potreboval by som poradit s emailovym klientom,mam nastavene 2 ucty v Jete,jeden na zozname,druhy na azete,po nastaveni uctov Jet stiahol postu bez problemov z obidvoch uctov.. moja otazka znie,co mam robit,aby mi nove maily prisli priamo do fonu alebo aspon nejake info o novom maily v schranke,skusal som posielat,rozne velkosti a prilohy,do inboxu pridu hned,ale v telefone treba znovu (NASLEPO) stiahnut postu a stiahne znovu vsetko.. slo by to tak,aby sa mail rovno automaticky stiahol aj do Jeta? thx for help..

    anonymous22.03.2010 - 11:44 Trvalý odkaz

    Mišo: nemyslim sms notifikaciu...

    anonymous22.03.2010 - 11:51 Trvalý odkaz

    Mišo: to romank predvcerom som kupil uplne obycajny TV OUT kabel 3,5mm jack,stal ma 2,29€ v TPD,funguje uplne v pohode,len treba trochu povytiahnut konektor s telefonu,pokym neskoci vyber (nahl.suprava a TV vystup,ten oznacis a film bezi v absolutnom poriadku aj zvuk aj obraz :-) origos kabel stoji od 15 do 30€,kedze je viac druhov,pasuju aj s nokie,ale su to vyhodene prachy :-)

    anonymous22.03.2010 - 13:29 Trvalý odkaz

    romank: Dakujem za radu. Ja mam nejaky s fotoaparatu canon tak ho vyskusam.

    anonymous22.03.2010 - 15:29 Trvalý odkaz

    Be-Jay: Jasné, že dám vedie?. Len dúfam, že to dlho nepotrvá, lebo minulý týžde? som niesol mobil a dnes odom?a pýtali aj baterku a nabíja?ku, takže sa mi to trocha pred?žilo.

    anonymous22.03.2010 - 18:18 Trvalý odkaz

    erik: aký offline instalátor mám použi?, ak chcem do jetika dosta? neaké hry.

    anonymous22.03.2010 - 20:26 Trvalý odkaz

    Peter: Daj veru vediet aj ja som zvedavy co mu je. Ja som hodil konecne new soft poslednu verziu a max spokojny hadam ti to dobre dopadne!

    anonymous23.03.2010 - 09:01 Trvalý odkaz

    Mato: Pripojim sa na kamosovu wifinu,a stale mi to vypise ze pripojenie nepodarilo,skusit pouzit wap? ach jo neviete niekto co stym mozem mat:(

    anonymous23.03.2010 - 12:33 Trvalý odkaz

    MBML: predám Samsung Jét za 200 e, používaný cca 2 mesiace, nepoškodený, krabica, príslušenstvo...0907 715 990

    anonymous26.03.2010 - 20:43 Trvalý odkaz

    Matúš: Brašci, pora?te mi. Chcem si zobra? daky mobil z Orange-u a tento s w995 sú najvô?ší adepti. Ako ?ítam, je tu novy Firware( ci ako sa to volá XD). W995 ma kamoš a nejde mu WiFi. Chem od mobilu hlavne foto, muziku a net cez WiFi. Dik

    anonymous26.03.2010 - 23:30 Trvalý odkaz

    Fero: Nejde mi navigacia co mam robit prosim poradte:(,mam aj pametovku a stale mi to vypisuje ze mam vlozit pametovku,prosim poradte,dakujem

    anonymous28.03.2010 - 22:01 Trvalý odkaz

    mirec: dnes som si ho chcel kupit z orange ale uz je vypredany

    anonymous29.03.2010 - 12:37 Trvalý odkaz

    vulcano: stiahla som si obrázky zo zedge do pc, ako si ich mám hodi? do telefonu samsung jet

    anonymous29.03.2010 - 14:12 Trvalý odkaz

    norko8: prosim vas poradte mi co mam robit...dnes mi spadol telefon v izbe len na drevenu podlahu ale asi odvtedy mi nechyta vobec siet..ziaden signal..skusal som vyhladat manualne,vybrat baterku aj simku nic...ostatne vsetko funguje ako ma le siet mi nenajde...nemata niekto taku skusenost??ale asi to bude na reklamaciu len dalsia vec coho sa obavam ze ja som si preinstaloval softver z orange na orginalny.tak neviete ci mi uznaju reklamaciu..lebo orange vlastne ponukal preinstalovanie na orginal ale ja som si to spravil asi pre mesiacom doma..poradte zo mam robit pls....!!!!diky za kazdu radu!!!

    anonymous30.03.2010 - 16:30 Trvalý odkaz

    ivek: Nechcem ta strasit ale ak ti ten mobil spadol tak ti ho asi nezreklamuju , oni si ani nemusia vsimnut ze si menil soft , mne si to nevsimli ale poskodenie padom sa do zarky neberia a to si isto vsimnu ale urcite skus reklamaciu ...

    anonymous30.03.2010 - 23:04 Trvalý odkaz

    tomo: choj do pomaran?u a povedz že ti nefunguje. popíš im že nejde ti sie? at?. ale nehovor že ti padol! zatlkaj zatlkaj zatlkaj :D hlavne to nepriznaj :D a povedz že to samé od seba ti to pravilo :) neboj, zreklamuju a pojde to :)

    anonymous31.03.2010 - 00:49 Trvalý odkaz

    norko8: ved jasne ze by som im nepovedal ze mi spadol...nie je na nom vidno nic....mozno ze to ani nezapricinil pad...som cital na samsungjet.atlasweb ze niekto uz mal tiez taky problem....tak dufam ze mi to opravia...inak fakt to je v pi.. ze si kupite drahy mobil co aj na pausal stoji 150 eur a po mesiaci treba dat opravit...kamos mal uz Satio 3 krat v oprave behom 2 mesiacov a vysolil za neho cez 200 eur...je to hanba

    anonymous31.03.2010 - 22:48 Trvalý odkaz

    Branyo: Email klient - uz si to vyriesil? da sa to nastavit, aby ti cekoval postu automaticky...dnes som na to natrafil v telefone ;)

    anonymous01.04.2010 - 09:29 Trvalý odkaz

    ivek: tu az taky drahy je ? lebo na internete ho kupite novy uz za 190 eur ... a mne sa tiez pokazila omnia spadla ale to by 100% zistili ze spadol lebo ked opravar mobil otvoril tak sa mu tam ta suciastka rozletela :D len dufaj ze sa ti nejak zvlastne pokazil ze na to nepridu lebo ked tam mas nejaku suciastku rozbitu na nepoznanie tak to ti nepomoze ... a ja som dost dlho cakal kym mi vratili neopraveny mobil ...

    anonymous01.04.2010 - 10:19 Trvalý odkaz

    david: zdravím, niekde som ?ítal že je taký firmware do ktorého sa da jednoducho inštalova? ako keby bol OS..teraz to nemôžem nájs?...môže mi to niekto potvrdi??

    anonymous01.04.2010 - 21:11 Trvalý odkaz

    mišo: nikde tam nemôžem nájs? presmerovanie

    anonymous02.04.2010 - 01:32 Trvalý odkaz

    romank: Mam riesenie pre tych ktori maju fibernet + wifi a nevedia sa napojit lebo im to hlasi ze ze pristupovy bod neodpoveda alebo nieco podobne.
    na vasom routeri di-524 si treba v zalozke wifi nastavit v polozke security - WEP, a potom do mobilu v prislusnom pripojeni zapisat do sietovy kluc wep key1 dajte na routeri apply a na mobile ulozit. a malo by to byt OK. inak to nefunguje.

    anonymous03.04.2010 - 21:11 Trvalý odkaz

    mark: Kto mi vie pomôc? S GPS v JETe, okres RA,RV. DIK.

    anonymous03.04.2010 - 22:09 Trvalý odkaz

    Rudik77: skús pre?íta? "pár" riadkov hore, ur?ite tam nájdeš nejaké odkazy na inštaláciu.ja som to urobil pod?a toho a funguje to.Na klasicky naviga?ný to nemá , sta?í prís? pod vä?ší strom a satelity sú v pr...., ale ina? dá sa.

    anonymous04.04.2010 - 09:51 Trvalý odkaz

    mark: To kormidlo už v mobile mám, ale neviem ako mám a hlavne skadia? stiahnu? ROUTE 66, všade je písené, že je to spoplatnené................