Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous04.08.2010 - 16:33 Trvalý odkaz

    marek: pre riso : zdravím.. no s tou wifinou som to presne takisto skušal ako si napísal všetko mi ukázalo aj siete ku ktorým sa možem pripojit len ked kliknen na danu siet tak ma to hodí do nastavení a neviem ?o tam mam poprenastavovat.. a ked si dam softver prepalit v ORANGE aby som mal rozšírené menu aj tak stratím záruku?

    anonymous04.08.2010 - 16:36 Trvalý odkaz

    marek: pre riso: vratim sa k tomu GPS... ako v mobile je vytvorený program gps len chýbajú dané mapy... ako ich tam dostanem???? robia to aj v predajni ak hej za aký poplatok dik

    anonymous04.08.2010 - 18:24 Trvalý odkaz

    riso: ktomu Wifi ked kliknes na danu siet ktora nieje zablokovana a objavia sa ti nastavenia tak nic ine len stlac ulozit,pokial je siet zablokovana tak v tych nastaveniach musis zadat heslo.ked si das v Orange prepalit softver tak by ti zaruka maal zostat spitaj ale pre istotu sa spitaj.K tomu GPS ja tam tiez nemam mapy lebo ich nemozem nikde zohnat keby sa ti to nahodou podarilo da mi prosim ta vediet.

    anonymous04.08.2010 - 21:02 Trvalý odkaz

    Peter: no chlapi vidim ze sa trapite takze vas uvediem na spravnu mieru. Pri prepaleni FW zaruku nestratite a je to primitivne spravit vid stranka a postup : http://samsung-s8000-jet.atlasweb.cz/ a odporucam firmware S8000XEJA1 ktory som mal aj ja ked som mal este tento fon mapy sa daju stiahnut na kartu a gps funguje pokial si ale nechcete prepalovat FW a chcete ostat pri orange FW aj tak sa da aktivovat GPS ako pri original FW samsungu vid postup tiez to mam odskusane nie raz :
    1) otvor klavesnicu
    2) napis *#5239870*#
    3) vyber INTERNALS
    4) napis *#7092463*#
    5) vyber 12 LbsApp
    6) vyber Navigator
    7) vyber Enable
    Ikonu najdete medzi vidgetmi.
    Hadam som pomohol :)

    anonymous04.08.2010 - 21:04 Trvalý odkaz

    Peter: Pod ikonou nenajdete GPS treba ho stiahnut je to route 66 a s karty uz to bude citat.

    anonymous04.08.2010 - 21:56 Trvalý odkaz

    marek: Peter: serus .. ale je tu ešte jeden problem.. ja nemam rozšírene menu a chcem ho mat.. ked si dam prepalit soft budem ho mat?? a ten route66 ako stiahnem ked to wifi nemožem nijak zapnut... skušam ?o sa da ale nejde to.. som doma od routru 40 cm a nenajde na mobile siet... nemame blokovanu siet tak ja neviem ?o ale ked som niekde vonku najde siet dam že prippojit uložit a taktiež sa ni? nedeje.-... ako to mam spustit diki moc... prosím porad

    anonymous04.08.2010 - 22:00 Trvalý odkaz

    marek: peter: no a ked tam všetko napíšem ?o si napísal tak ?o sa stane??? napíš nejaky navod ako získam rozšírené menu hah

    anonymous04.08.2010 - 22:02 Trvalý odkaz

    marek: riso: serus musiš si stiahnut program route66 zo stranky uloz.to.. ale z netu v mobile ja to nemam ale spravim to zajtra

    anonymous04.08.2010 - 22:58 Trvalý odkaz

    Peter: No ak ho nemas je to tym ze mas orange FW navod na prepalenie mas tu to zvladne aj dement ! http://samsung-s8000-jet.atlasweb.cz/page8.html
    a mapy stiahny cez pc a sup na kartu mapy nie cez uloz to ale tu mas link - http://samsung-s8000-jet.atlasweb.cz/page2.html
    ak si v menu wifi daj ho zapnut pripojit ak ta spoji s routerom musi to ist ak nemas zle nastavenia v mobile ale moze to byt aj routerom ak mas napr belkin alebo daky shit kde treba zadat adresu do routeru tak mas co robit resp mozes mat odomknutu siet je jedno ci mas WPA alebo WPA2 ..... ale ak mas napr aplikaciu ktora ma sietovy kluc musis ho najprv vypnut v pc potom sparujes siet s mobilom a opatovne si mozes zapnut sietove zabezpecenie v pc. a co sa stane ked zadas cestu ako som pisal medzi widgety ti pribude GPS ale odporucam original FW nie orange mas viac funkcii 3 menu rychlejsie reakcie lepsie to foti ...... neda sa to ani porovnat orange daj prec to je uplne dofajceny fon. good luck

    anonymous04.08.2010 - 23:02 Trvalý odkaz

    Peter: Ja uz ten fon nemam nebol som s nim az tak spokojny predal som ho uplne novy za 50 € nesplna moje poziadavky a podpora strasne slaba ale najhorsie na nom bolo:
    odporovy displej , pomale reakcie, slaba podpora, do displeja vypaluje logo .... neviem skor samsung wave ale aj tak nic ine jak iphon alebo napr htc s androidom by som uz nechcel mam apple a max spokojnost

    anonymous05.08.2010 - 12:58 Trvalý odkaz

    marek: serus ?iže s tym routerom to neviem ako... zavolam si odborníka natp.. to bude asi najlepšie.. a tie 3 obrazovky ako získaM?

    anonymous05.08.2010 - 13:05 Trvalý odkaz

    marek: nazdar ale ked to prepalim stratim záruku

    anonymous05.08.2010 - 14:33 Trvalý odkaz

    Peter: Zaruku nestratis je to len upgrade sak sa informuj u orange a povedia ti to iste ja som to upgradoval viac krat sak si precitaj prispevky alebo fora zo stranky co so som ti dal vizsie

    anonymous05.08.2010 - 18:37 Trvalý odkaz

    marek: a v predajni za prepalenie softu sa nie?o platí?

    anonymous05.08.2010 - 18:53 Trvalý odkaz

    peter: Ano ale sak to spravis aj ty mas krok po kroku navod a obrazky pane boze

    anonymous05.08.2010 - 19:11 Trvalý odkaz

    marek: ale ano mam a ?o ked to nejak doj.bem? a ?o potom

    anonymous05.08.2010 - 22:23 Trvalý odkaz

    Baska: caute, prepacte ze sa vam pletiem do debaty, chcem sa iba opytat aku ochrannu foliu kupit na tento mobil, nasla som nejake na nete tak sem dam linky a keby bol niekto taky zlaty a poradil mi.....lebo fakt neviem ci sa oplati investovat do takej za 15 eur,ci je fakt taka kvalitna ako pisu alebo staci taka za 4 eura :)) alebo pripadne keby ste mi napisali aku mate vy a ste s nou spokojny bola by som vam velmi vdacna :)

    tu su tie co som nasla ja:
    http://www.mp3.sk/folia-invisibleshield-pre-samsung-s8000-display-p-105…

    http://www.123mobil.eu/product_info.php?cPath=84_918_912&products_i…

    anonymous06.08.2010 - 02:41 Trvalý odkaz

    Peter: folia za 15 su good ale staci za 4 a pokial pouzivas stylus tak ju sem tam vymenis stacia tie lacne

    anonymous06.08.2010 - 02:42 Trvalý odkaz

    Peter: Preco by si to mal dojebat??? cosi ved to mas krok po kroku nemas co

    anonymous06.08.2010 - 14:07 Trvalý odkaz

    marek: tak to mam teda skusit.... mne ide hlavne o tie 3 menu - obrazovky vieš? a spomínal si že sa zlepší aj foták to je ako možné..

    anonymous06.08.2010 - 18:23 Trvalý odkaz

    Peter: fotak nie je len o optike.... ale je to aj softwarova zalezitost. nemas co pokazit skus a ak ti nepojde dame si skype alebo icq a spravime to tak ked bude cas

    anonymous06.08.2010 - 23:53 Trvalý odkaz

    marek: si na pokeci??? možme aj tam prebrat problematiku telefonu...

    anonymous07.08.2010 - 01:14 Trvalý odkaz

    Peter: ako skype icq FB .... vsetko hej ale teda pokec mi nehrozi :D:D:D

    anonymous07.08.2010 - 01:15 Trvalý odkaz

    Peter: ale nechapem coho sa bojis ked si precitas vsetky prispevky na tejto sekcii najdes milion ludi co to robilo a nikomu sa nepokazil neboj nic

    anonymous07.08.2010 - 11:55 Trvalý odkaz

    marek: no to hej hej,,, ale rozmyšlam že tento predam a kupim iphone 32gb.. oplatí sa mi to? je nanom aj blesk?? v akych formátoch to nahráva? však ty ho máš nie,?

    anonymous07.08.2010 - 15:23 Trvalý odkaz

    Peter: vec nazoru ja uz nic ine ako iphon a android ani nechcem vidiet od konstrukcie obrovskej podpory ..........nic ine sa na to ani nemoze chytat ved na jet je aka podpora stova ide j2me teda nic :D podla mojho nazoru prve miesto apple a druhe platforma android a najskor htc decire !

    anonymous07.08.2010 - 21:55 Trvalý odkaz

    marek: htc desire je lepšie ako jet?

    anonymous08.08.2010 - 02:26 Trvalý odkaz

    Peter: Si robis srandu htc vs lg neni o com htc je jedno s naj co je u nas dostupne od kvality displeja podpory proste milion veci to ako trabant a bently asi tak a to ze napr mas 600 mhz procecor to nic neznamena zalezi ake je taktovanie a hlavne na firmware ktory podporuje hardware napr apple atd ale ja uprednostnujem apple jednoznacne a potom htc tusim aj desire uz ma svoj vlastny graficky chip

    anonymous08.08.2010 - 18:33 Trvalý odkaz

    fvsd: asi ho budzem mac neviem kedi

    anonymous08.08.2010 - 18:57 Trvalý odkaz

    ivek: Tam neni o ?om za 1 - opera?NY SYSTEM ANDEROID
    ZA2 AMOLED DISPLEJ A to ešte k tomu kapacitny ... :D moj sen a nejdem tu vypisovat všetko proste super fon

    anonymous08.08.2010 - 20:31 Trvalý odkaz

    Peter: No a to si kde nasiel taku ....
    Jet a android?? :D:D:D tam je uzavrety operacny system
    pomale reakcie
    amoled ktory je ale vypaluje znaky do displeja
    kapacitny?? skus si to je to odporovy displej a horsi som v rukach nemal mal som ten fon a predal som ho novy za 50 € hnus nikdy viac

    anonymous09.08.2010 - 17:09 Trvalý odkaz

    ivek: ja som hovoril o tom htc desire :D jet neni dokonali .. sa rozhodujem medzi nim a iphone 3g tento je velmi pekny aj lahši ...

    anonymous09.08.2010 - 21:44 Trvalý odkaz

    Peter: neni o com iphon jednoznacne ja som sa tak raz rozhodoval a kupil som jet a total som to olutoval tu haraburdu a total som na tom prerobil teraz mam apple a max spokojnost to sa neda ani porovnat

    anonymous10.08.2010 - 17:29 Trvalý odkaz

    Patrik: Podla mna je to supa mobil lebo ho mam doma :D

    anonymous11.08.2010 - 10:53 Trvalý odkaz

    ivek: Samsung Galaxy S neskuto?na pecka ..... ten je asi najviac ?o by som chcel ... Samsung v poslednom ?asue robi naozaj super fony .. na tomto dispej super amolet :D

    anonymous11.08.2010 - 14:48 Trvalý odkaz

    marek: tak one teraz mi poradte super fon... tento jet idem predat a aky kupit okrem iphone a orange boston.. píšte je to velmi potrebné

    anonymous11.08.2010 - 15:29 Trvalý odkaz

    ivek: hore som pisal samsung galaxy S je zatial asi to najlepšie ?o poznam , displej je tam neuveritelne super ... proste je to king , konkurenciu mu mozu robit htc desire a iphone 4g ale on je asi z nich najlepši , tie farby su vraj ucb´hvatne takisto aj anderoid ...

    anonymous11.08.2010 - 18:38 Trvalý odkaz

    Peter: a co tak zrazu podla mna jednoznacne nieco s androidom tam neni o com a keby to bolo jedno s naj ber htc napr desire

    anonymous11.08.2010 - 20:48 Trvalý odkaz

    ivek: samsung galaxy s je lepšie ako htc desire ... a oba su dost podobne a oba maju android ale samsung galaxy S je lepši

    anonymous11.08.2010 - 21:17 Trvalý odkaz

    Peter: vec nazoru a podla coho si to usudil??:D:D:D teda taku blbost

    anonymous11.08.2010 - 21:58 Trvalý odkaz

    ivek: Nesudil som to len ja ale aj viacero odbornikov galaxy ma va?šiu pamet displej ma neuveritelne krasne farby a super viditelnost na slnku galaxy nata?a videa v hd .. a ostatne su podobne

    anonymous11.08.2010 - 22:20 Trvalý odkaz

    Peter: vec nazoru maj svoj nazor neberiem ti ho

    anonymous13.08.2010 - 00:21 Trvalý odkaz

    marek: no serus.. tak teraz potrebujem od teba radu..... aký je celý názov pre nový softver do jet s8000 nechcem link len nazov a aby som nestratil záruku

    anonymous13.08.2010 - 02:00 Trvalý odkaz

    Peter:
    S8000XEJA1 Nejnov?jší verze (leden 2010)
    + podpora instalace javy z karty nebo mobilu, ?eský a slovenský jazyk prost?edí,
    rychlejší reakce UI, jinak vše jak p?edcházející verze
    - op?t nefunk?ní T9 p?i psaní sms (neumí odstranit há?ky a ?árky)
    stahuj zde

    S8000XPIJ7 (nejlepší verze), nepodporuje inst. java z mobilu (dá se použít offline instalátor)
    - kompletní a nejspolehliv?jší firmware, pln? funk?ní T9 u psaní sms, obsahuje pouze ?eský jazyk
    prost?edí (bez sloven?iny). stahuj zde

    S8000XEIK1 (nejnov?jší verze), podporuje inst. java z mobilu
    - obsahuje ?eský i slovenský jazyk, opraveno vyhledávání kontakt? dle p?íjmení. V této verzi nefunguje
    T9 u psaní sms. stahuj zde

    S8000XEII2 podporuje inst. java z mobilu (doporu?uji rovnou použít nov?jší verzi S8000XEIK1)
    - kompletní upravený firmware, obsahuje ?eský i slovenský jazyk.V této verzi nefunguje T9 u psaní
    sms. stahuj zde

    S8000XXIG3, nepodporuje inst. java z mobilu
    - kompletní ale starší verze firmware.Obsahuje ?eský i slovenský jazyk,pln? funk?ní T9 p?i psaní
    sms stahuj zde