Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous28.08.2010 - 02:24 Trvalý odkaz

    Peter: Ja si brusim zuby na ipad a iphone 4 ale svine jaku cenu daly pekne objedname s ameriky za par supov a doprava nieje draha :D

    anonymous28.08.2010 - 02:25 Trvalý odkaz

    Peter: vsak si chcel na jeta origos soft ci nie?

    anonymous28.08.2010 - 11:27 Trvalý odkaz

    fono: caute vcera som kupil jet na inzerat (majitel ho kupoval v orange)je mozne ze jet z orange ma uplne ine menu ako som na menu zvyknuty? ziadne wifi, ziadny google... ani nic podobne v hlavnej ponuke menu. dik

    anonymous28.08.2010 - 12:36 Trvalý odkaz

    marek: ano aby tam bolo na výber 3 menu.. a všetko nové... a ten iphone kolko stojí v amerike na eura cca???

    anonymous28.08.2010 - 21:11 Trvalý odkaz

    ivek: ale ten iphone 4 ma tiez pekny displej , ipad by som si uz radšej zobral notebook ale ten by som nebral lebo ten uz mam :D ale hey je predraženy ale mne sa pa?i 3gs iphone 4 uz je taky ... newm oby?ajny ale na mojom 3g sa velmi ni?i zadny kryt .... na novom to uz je vyriešene .. je plochy ...

    anonymous28.08.2010 - 23:51 Trvalý odkaz

    marek: serus hej iphone 4 je krasny

    anonymous29.08.2010 - 02:28 Trvalý odkaz

    Peter: iphon 3GS 99 dolarov co mas menej ako euro menu a iphone 4 stoji 199 dolarov 16 GB dobra cena u nasich operatorov 999 € :) ano budes mat 3 menu rychlejsie odozvy maksi displej rychlejsie reakcie lepsi fotak .... proste iny fon

    anonymous29.08.2010 - 02:33 Trvalý odkaz

    Peter: iphone 4 ma vzadu odolne sklo a ten tvoj sa pekne skrabe to je aj na ipodoch aj iphonoch normalne kup si puzdro a nesuchaj s nim po stole a notebook mam ale ipad je po p... vec genialna a spratna ale iphone 4 chcem tiez je to good vec ked si pozres na www.apple.com rozdiely v 3GS a 4 rozdiel tak tam neni o com kks jednoznacne na ich technologiu nik nema az na to ze pri sieti ATAT v USA je potrebny bumper obal sak preco sef mobilneho hardwaru v apple konci? posral to s tym signalom sice to myslel perfektne ale zial nevidalo :D

    anonymous29.08.2010 - 10:51 Trvalý odkaz

    marek: tak kedy mi pomôžeš prepalit ten soft--- už chcem mat rozširenu ponuku.. a ak pojdeš objednavat´z usa ipad zobereš aj mne?? na tie eura to kolko vychádza?

    anonymous29.08.2010 - 17:56 Trvalý odkaz

    marek: Však si to kup cez ebay .. akurat si ho budeš mozno musiet odblokovat zmenit nabija?ku ale to je lacne ..

    anonymous29.08.2010 - 21:29 Trvalý odkaz

    ivek: peter ale tie ceny na apple.com su na paušal ... za apple iphone 3gs nikde nekupiš však to by nam ameri?ania predavali cez ebay za podstatne lacnejšie

    anonymous30.08.2010 - 03:29 Trvalý odkaz

    Peter: marek cca este tyzden a uz budem na tom casovo ok teraz som tu jedine v noci a neobjednam si to cez daky traposky eshop ale priamo od vyrobcu to nie je problem.a s FW este chvilku vydrz a spravime to cez icq

    anonymous30.08.2010 - 03:32 Trvalý odkaz

    Peter: na apple com ?? :D:D ak mas s tym prax a dobre sa vyznas toto nepovies daju sa tu legalne napr s japonska objednat na zakazku co len chces auta elektroniku .... o takych veciach co ani nejdem pisat lebo aj tak neuveris ale ak sa budes s tym roky zaoberat potom pochopis :) ja ti vravim fakty

    anonymous30.08.2010 - 12:55 Trvalý odkaz

    ivek: Pochybujem že sa da zohnat iphone 3gs za 99 dolarov však to by som bran na kila a predaval tuna za tažke miliony sry ale to sa mi nejaak nezda

    anonymous31.08.2010 - 09:33 Trvalý odkaz

    ivek: To je na paušal cez ich najva?šieho operatora AT&T , na fore iphonu si tiež mysleli že to kupia za tak lacno ale to nehrozi ,lebo v amerike je paušal popularnejši ako u nas ... keby to sa dalo tak, lahko kupit tak predam moj 3g a kupim si za tu cenu 2x 3gs ale to nehrozi :D ur?ite je to v Amerike o dost lacnejšie ale nie zas až tak

    anonymous01.09.2010 - 03:24 Trvalý odkaz

    Peter: mas pravdu kupis to tam este lacnejsie :) a je to tak kukj stranky nie len slovenske

    anonymous02.09.2010 - 17:20 Trvalý odkaz

    marek: serus kamo my sa k tomu softu aj dostaneme?? potrebujem to kone?ne prepalit

    anonymous18.09.2010 - 13:16 Trvalý odkaz

    miriam: ahojte, mám JETa ale som jeho druhá majitelka a v menu v kontaktoch s fotografiami mám nejaké fotky, ktoré neviem vymaza?. v telefónnych kontaktoch (tam vymaza? nejdú) mám len svoje ?ísla a tie fotky nikde inde neviem nájs?. poradíte niekto?

    anonymous19.09.2010 - 00:05 Trvalý odkaz

    tomas: Ahoj, aku znacku SD karty by ste mi doporucili, Dakujem.

    anonymous20.09.2010 - 15:47 Trvalý odkaz

    hanesfun: Ešte ste zabudli,že WiFi má podporu aj DLNA..

    anonymous20.09.2010 - 19:20 Trvalý odkaz

    SV: Ja používam micro SDHC Kingston 8 GB bez problémov. :-)

    anonymous20.09.2010 - 20:39 Trvalý odkaz

    kubo868: Ludia na Pixmanii je tento mobil za neuveritelnych 202€ !!! Akcia z 209€! Tak to teda nevaham. A je v baleni aj STYLUS (dotykove pero)? Rad by som bol ak by uz bolo a dalo sa zasuvat do telefonu. Predsa je len lepsie pisat na dotykovej qwerty klavesnici s perom...

    anonymous20.09.2010 - 21:20 Trvalý odkaz

    miriam: nie, stylus k telefónu nie je a ani by si ho nemal kde zasúva?...jedine kúpi? si ho extra, ale pod?a m?a tam stylus ani netreba.

    anonymous21.09.2010 - 22:43 Trvalý odkaz

    lukino: mam tento mobil asi 2 mesiace a je to fakt perfektny telefon nemam s nim ziadny problem. Teda az na obcasne zamrznutie funkcie ale to je mikrodetail. Chcem sa len spytat ak mate niekto tento mobil, ci sa da nastavit pri prehravani filmu/pesnicky v mobile cez handsfree aby to hralo do oboch sluchadiel?? Ak hej tak ako vdaka za odp.

    anonymous22.09.2010 - 17:44 Trvalý odkaz

    be-jay: to ?o je za otázka? jasné, že Ti to bude hra? do oboch slúchadiel naraz. :? Jedine, žeby si mal odfaj?ené jedno slúchadlo alebo jack konektor na mobile.

    anonymous22.09.2010 - 18:23 Trvalý odkaz

    marek: tak hlupejšiu otazku som už dlho nevidel že aby hralo do oboch sluchadiel.. samozrejme že do obidvoch to hráá ježíííš maria

    anonymous22.09.2010 - 18:26 Trvalý odkaz

    lukino: problem je v tom ze som skusal uz asi stvore sluchatka a vsetky mi hraju len do laveho a prave je hluche. napriklad kamartka ma N97 a kamarat ma Corbyho a hovoria ze im to tiez hra len na jedno zato sa pytam ci to robi na vsetkych mobiloch alebo mam dodzubany jack

    anonymous22.09.2010 - 23:32 Trvalý odkaz

    marek: maš odfaj?eny JACK... na 100%... treba dat reklamovat mobil

    anonymous24.09.2010 - 16:10 Trvalý odkaz

    palo: Ahoj, chcel by som sa spitat ci sa da na tomto fone vyuzit ten diodovy blesk aj ako baterka?

    anonymous25.09.2010 - 01:56 Trvalý odkaz

    maxoo: jak sa na tom zapina predny fotak??

    anonymous25.09.2010 - 12:43 Trvalý odkaz

    mimi: stalo sa niekomu, že mu tento telefón zamrzol? mne to robí cca 2x za de?, kedy mi zamrzne tak na 5 minút a nedá sa ani vypnú? a neskôr akoby ni?, všetko funguje. displej to asi nebude, ke?že vtedy nefungujú žiadne tla?ítka, vyrieši to prepálenie softvéru? ?o s tým???

    anonymous25.09.2010 - 14:32 Trvalý odkaz

    Richard: Tak pod?a m?a tento mobil je Velice dobrý :)a m?e vyhovuje perfektne :D

    anonymous25.09.2010 - 14:52 Trvalý odkaz

    Hawki: zdravim mohly by ste mi poradit ohladom internetoveho prehliada?a opera... pred nedavnom mi fungoval n oteraz ked som ho nainštaloval mi ukáže "No working network connection detected" a ostane v tomto režime... skušal som už vela veci a stale ni?.. mate niekto podobny problem alebo neviete ako z tohto pruseru pls?

    anonymous25.09.2010 - 15:52 Trvalý odkaz

    palo: To fakt nikto neviete ci sa da ten diodovy blesk pouzit aj ako baterka?

    anonymous27.09.2010 - 00:23 Trvalý odkaz

    paco: No da sa to. Na klavesnici napis *#0*# vyber mega cam a mas to. teda aspon ja to tak robim. S tym kodom *#0*# spustis LCD test a mas tam selico ine napriklad aj prednu vga cam :)

    anonymous27.09.2010 - 15:52 Trvalý odkaz

    palo: Aha dik, ja ho este nemam ale chcel som to vedet, ci sa to da, lebo je to pre mna dost podstatna vec.

    anonymous27.09.2010 - 17:20 Trvalý odkaz

    riso: Diodovy blesk mozes pouzit ako baterku aj tak ze si zapnes videokameru aj s bleskom a potom video len vymazes.

    anonymous27.09.2010 - 17:22 Trvalý odkaz

    riso: Prednu kameru zapnes kodom *#0*# a tam to najdes.

    anonymous27.09.2010 - 17:27 Trvalý odkaz

    riso: Ak ho mas v zaruke daj si ho opravit a oni zistia tu chybu alebo ti prepalia software.

    anonymous29.09.2010 - 12:57 Trvalý odkaz

    zicho: zdravim,ja by som sa chcel spytat ze ako vymazem tie fotky z menu konkretne v apliakcii kontakty s fotografiami,,vie to niekto??dik

    anonymous29.09.2010 - 16:20 Trvalý odkaz

    palo: Ahoj, neviete niekto o neakom anglickom a nemeckom slovniku na tento fon, ak by ste vedeli tak sem hodte pls link, Dakujem.

    anonymous29.09.2010 - 18:06 Trvalý odkaz

    miriam: no tak takýto istý problém mám aj ja. už som preh?adala celý telefón, a nenašla som spôsob, ako ich vymaza?. ak sa ti to podarí, daj vedie?.

    anonymous30.09.2010 - 12:01 Trvalý odkaz

    zicho: no takze uz som nato prisiel preco sa to neda bo je to chyna softu tam by mala byt kolonka odstranit no nieje.

    anonymous30.09.2010 - 12:36 Trvalý odkaz

    zicho: caute poradi mi niekto s nastavenim emailu mam gmail kdo mi poradi podrobne nastavenie diiik

    anonymous06.10.2010 - 10:40 Trvalý odkaz

    Eagleeye: Caute, mam tento mobil asi pol roka z Orange, dal som ho v Orange prepalit na original Samsung soft. Je tam citelny rozdiel v menu a niektorych nastaveniach. Telefon mi ale stale po niekolkych dnoch uz len pri prezerani fotiek papuloval ze ma nedostatok prostriedkov a to sa nezmenilo ani po napaleni noveho softu, co ma trosku zaskocilo. Musim ho vypnut, zapnut a zasa mam par dni pokoj. Inak vsetko dobre co sa o nom pise je pravda (funkcie, parametre) ale na smartfony nema a nieje ani superrychly triskac. Nechapem preco ked je trocha menej svetla, tak mi video seka, a mozem nastavovat co len chcem, stale bude sekat, jednoducho nechapem. Chcel by som vidiet toho japoncika co toto stvoril a testoval a bol s tym spokojny. A automaticke posuvanie fotiek pri prezerani pri natacani mobilu je taka idiotina ze toto mali odstranit uz pri prvej zmene softu alebo aspon pridat moznost vypnutia tejto funkcie v menu. Fotky lietaju jak dive. Ja som si na to uz zvykol ale stale ked dam niekomu telefon do ruky nech si pozrie fotku tak sa zlakne ze co urobil. Proste nepouzitelna funkcia ktora sa neda obist. Dotykove ovladanie je oproti jeho predchodcom lepsie ale ktovieco to nieje.
    V case ked som ho kupoval sa mi javil ako najlepsi fon aj s ohladom na cenu ale dnes by som ho uz nekupil.

    anonymous18.10.2010 - 00:08 Trvalý odkaz

    dodo: Eagleeye
    asi si mal chybny kus.....inak neviem lebo toto co pises nieje bezne
    mam tento fon asi tak 9 mesiace a som spokojny......splna vsetko co som od neho ocakaval.....filmy wifi dipley....pameet.Idu stahovat niektore veci ....pdf-ka ..... pozerat videa na youtube...

    anonymous21.10.2010 - 16:20 Trvalý odkaz

    lajla: Pod?a môjho názoru je tento telefon to najlepšie ?o sa mi mohlo dosta? ... nemá ani jednu kladnú vec...
    dokonalý fotky sú neskuto?ne krásne.. milujem ho..:)

    anonymous23.10.2010 - 12:35 Trvalý odkaz

    marek: tak tymto vyrokom si to zabila ..citujem ta : TENTO TELEFON NEMá ANI JEDNúú KLADNU VEC.... som sa fajne zasmial

    anonymous30.10.2010 - 11:31 Trvalý odkaz

    apofis: Amalka aj mna ten vyrok pobavil.