Samsung i900 Omnia

  • Martin Hombauer 28.07.2008 - 14:07

    Cool chcem tento phone ! Kolko stoji ?

  • anonymous14.01.2009 - 00:58 Trvalý odkaz

    stevo : ahoj vlado volne minuty si pozres cez wap na mobile cez spotrebu tam si mozes pozret kolko si prevolal a kolk este mas

    anonymous14.01.2009 - 00:59 Trvalý odkaz

    stevo : ahojte ja mam Omniu uz 2 mesiace kupil som medzi prvými ak chce niekto poradit tak nech napise na email asda@azet.sk

    anonymous14.01.2009 - 22:44 Trvalý odkaz

    jeajea: skus si porovnat pre a proti ty, inak by si tu nevypisoval take kraviny... tvoj ajfonik nedisponuje ani zakladnymi funkciami ty mamlas... ano iphone je dobry, pre ludi s iq do 70, omnia je pre tu mudrejsiu cast obyvatelstva... daj mi jeden rozumny argument ty drbko a nevypisuj mi ze som k*k*t a podobne veci, absolutne ma to nezaujima

    anonymous16.01.2009 - 01:11 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: jaj tie vase hadky :D aj tak naj phone je nokia 3310 :D mam tiez omniu uz mesiac a som spokojny, gps mi trvalo kym som prisiel ako to pracuje a funguje, ale po stiahnuti Xtra ide rychlo a presne, teda aspon ja mam IGO8. je uz vela sofn na Omniu, kt. mozete stiahnut na napr. www.samsungomnia.sk alebo www.i900.cz
    su tam veci od hier, programov, tapiet, videi a selico mozne. Ak ma niekto nejaku konkretnu otazku tak 411-846-040. rad poradim. len ma na Omnia stve jedna celkom hlavna vec.--fotak, je to sice 5mPx, ale neni to tak kvalitne, pri slabsom svetle rozmazava a nepomaha mi ani zaostrenie a musim co najmenej pohnut rukou. ale za svetla je to fajn. ale kto zije vecerom a party tak to bude chybat :D

    anonymous16.01.2009 - 01:14 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: pre teba co chces vahas medzi omniou a xperiou a vlastne seci co tu pisete ze co si mas kupit. pozrite kupte si aj pevnu linku, takto vam tazko nekto neco napise ze to si kup lebo preto. proste ide uz o tvoj vyber, co sa ti lubi a pod. omnia nema externu klavesnicu xperia ano, a myslim ze to bude hl. rozhodnutie ze co chces skor, a postupne si porovnavaj. tu fakt tazko napisem ze to lebo to mam a je to dobre... omnia je pre mna dobra a preto ju mam :D ..kkz aky som dnes poeticky :D

    anonymous16.01.2009 - 01:18 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: ete jedna vec. co tu pisete o rychlosti dotyku a podobne choraciny, telefon je na image, alebo na funkcie a moznosti ? ak vam ide o dotyk, co vyuzijete tak v zachode pri hrani hier, tak jasne iphone, ale Omnia ma WM, uz z nazvu je tam jasne ze to je WINDOWS, sice mobile, ale windows. kazdy kto ma pc tak hned setko nabehne akonahle prejdete cez to mysou abo na to kliknete, NE! kym sa nacitaju registre a nevjem co to setko nacitava, tak to trosku trva. pri Omnii je to to iste, takze kto nevje co je win tak nech nepise ze omnia je pomala. lebo je to fakt ftipne.

    anonymous16.01.2009 - 12:38 Trvalý odkaz

    mike: Trapáci na?o Vám je viac ako 65 tisíc farieb? idete na tom pozera? film? alebo o ?o ide? Úplne to posta?uje na volanie, internetovanie a pár aplikácií. Kúpte si notebooky ked chcete ve?a farieb lool a tí ?o píšu že iphone je lepší tak sú malé deti :D

    anonymous18.01.2009 - 12:02 Trvalý odkaz

    franto: cujte sem vie niekto co stoji ta omnia v nemecku

    anonymous19.01.2009 - 12:52 Trvalý odkaz

    ady: Ja mám Omniu odvtedy ako prišla na náš trh. Nahádzal som si tam ve?mi zaujimavé aplikácie od SPB a musím poveda?, že je to skuto?ne vynikajúci a funkciami nabitý telefón. V?aka WIN síce zo za?iatku kapanek zamrzal, ale cca po týždni - dvoch to za?alo š?apa? ako hodinky. Telefón je rýchly a ovladanie má ve?mi dobré. Ovláda sa dobre prstom aj stylusom. So svetelnos?ou tlf nemam problém, pretože v?aka SPB shell sa dá nadstavi? display tak, aby bol ?ítate?ný aj na priamom slnku. Nižšie rozlíšenie displaya treba bra? z ur?iteho h?adiska ako pozitívum. Menšie rozlišenie znamená aj menšie za?ažovanie baterky, takže dlhšie vydrží. Mne pri pozerani filmov nijak neprekážalo, že telefon má len 240x400, resp. "len" 65k farieb. Pri strátovom divx, resp. xvid si to aj tak nikto nevšimne. Ak chce niekto viac, nech si pustí film v HD kvalite. Telefon dobre zvláda aj titulky, len na to treba vhodný player, trebars Core player a pod. Taktiež sú na tom dobré hry. Sta?i si stiahnu? Transport tycoon, Worms 3D, Spore a pod. V závere by som povedal asi to?ko, že telefon je tak dobrý akým si ho urobíme. Mal som možnos? používa? krátku dobu aj IPhone. Musím pred jeho ovladanim smeknu?... je skuto?ne vynikajúce, ba priam dokonalé. Má taktiež super display a rýchlos? reakcii je o poznanie lepšia. Tam to ale všetko kon?í. U m?a je výmena baterky ve?ke mínus (na Omniu som si teraz kúpil 2200mAh baterku a vymenim si ju aj bez nejakých dlhých ?akaní v servise). BT je ve?mi ve?ké mínus. MMS som poslal 2x v živote. Ak to mániekto ako mínus, tak len preto, že s tým ?asto robí. Nemôžem si do telefonu da? ?o chcem, pretože sa to dá len cez appstore, ?i ako sa mu nadáva, takže silne pochybujem, že by som si tam mohol capnu? Operu, skype alebo icq, resp. qip... ja sa na aplikacie, ktoré sú neni preverené ?asom, môžem vykaš?a?. V tomto sa neuskrom?ujem a chcem len top veci. Nie žiadne napodobeniny a podobne, ktoré vytvoril za pár ve?erov nejaký týpek. A nech mi niekto skúsi poveda?, že pre telefon je lepší prehliada? ako Opera. Safari sa má ešte ?o u?i?. ;) Prehrava? mp3 - super. Hry a ich grafika je tiež dobrá, ale... je to skrátka len drahá hra?ka, ?o zväzuje ruky. Keby stál 290 USD, tak ho beriem. Ak niekto chce funk?ný PocketPC telefon, ktorý využije na manažerske potreby s otvoreným systémom, do ktorého sa dá da? ?oko?vek, ?o je upravené pre PPC a bude ma? tie iste možnosti ako na PC, tak je jasna vo?ba Omnia. Ak chce kvalitný mp3, resp. movie player s graficky dobrými hrami a dobrým ovládaním, tak je tu Iphone. Len mne osobne sa zdá divné porovnáva? dva neporovnate?né telefóny, lebo jedine ?o ich spája, je forma ovladania, tj dotykový display. V ostatnom sú ve?mi odlišné a idú na to vlastným spôsobom. Iphone je pre nenaro?ných, Omnia naopak, pre tých ?o chcú top zaridenie. ?o sa týka Xperie, tak to je skuto?ne kvalitný telefón, ale... osobne by som ho bral bez HW klávesnice, v?aka ktorej je telefon vyzlieka? nohavíc. Som rád, že Omnia je riešená práve takto. Zo za?iatku som sa rozhodoval medzi Diamondom a Omniou, ale v?aka tomu, že Omnia ma podporu mSDhc, taknieje o ?om. Tí ?o nadávajú na Omniu, lebo majú Iphone, nadávajú cielene, pretože dám za to ruku do oh?a, že ten i900 v živote nedržali v rukách.

    anonymous20.01.2009 - 15:36 Trvalý odkaz

    mino: rozhodujem sa medzi omniou a xperiou...oba maju neco pre a neco proti a nevem sa rozhodnut..co by ste poradili?? :)

    anonymous21.01.2009 - 12:40 Trvalý odkaz

    ..: mam otazocku..som si vedoma toho,ze na mobil s dotykovym displejom sa da zvyknut..len mam stale obavy,ze sa mi nan bude zvykat strasne,ale strasne tazko..ja viem,ze je to u kazdeho inak..ale nie je tu niekto,kto sa s tymto mobilom uz stretol,a presvedci ma o tom,ze sa da na to ovladanie celkom rychlo zvyknut? alebo vam to robilo problemy?..PROSIM O ODPOVED!!

    anonymous22.01.2009 - 17:52 Trvalý odkaz

    miro : presne tak ja mam omniu a je to bomba ale iphone ma zase ine veci .ked bi som to zrovnal iphone je skor pre podnikatelov a omnia je super mobil pre zabavu.

    anonymous24.01.2009 - 16:32 Trvalý odkaz

    mam nervaa: mam tento telefon a potreboval by som nieco zistit ze jako je mozne ze ked posielam cez bluetooth film tak mi tu vipisuje ze mam kriticky nedostatok pamete ,,,aj ked ukoncim vsetky alohy aj tak to nejde,,,som s toho riadne nasraty ved to ma 8 gb pre boha nechapem,,,,VIETE MI NIEKTO POMOCT?????????? ak hej tak napis tu alebo na azet nick paplontnt

    anonymous26.01.2009 - 23:04 Trvalý odkaz

    Genius: iPhone je shit, pozrite si rating na mobilmania.cz

    anonymous27.01.2009 - 00:10 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: pocuj na ten zvyk s displayom je rychli, tak za 1-2 tyzdne pouzivania sa zabehas v pohode, len taka nevyhoda vo vyhode je ze tam je toho vela :D ked nahodis programy a SPB menu, tak teraz mam problem ze ked neco chcem ze co stlacit. ale je zas super ze to ma tolko veci :)
    a preco by mal byt iPhone zas shit ? si ho asi nemal v ruke, je celkom fajn-ano mrte mu veci chyba, ale tusim toto je prvy taky abo vobec prvy phone od apple nje ? tak co cakate :D a zas iPhone ma programy co omnia bude dlho dobiehat, sice malo ich ma, ale setky stoja za to !

    anonymous28.01.2009 - 13:52 Trvalý odkaz

    franto: ja si myslím že aj napriek tomu že omnia nemá niektoré veci tak ju zoberiem radšej ako xperiu z toho dovodu ze na xperiu je dos? vela stažností na kryt zevraj sa už pár ludom zlomila tá vysuvná klávesnica a dalsia vec má to malý display a nemá to 8 giga miesta takze beriem omniu už len pockat tri dni na new ponuku orangu a utekám ho kúpit dúfam že pôjde dole cena. ešte by som bol rád keby niekto kto mal aj omniu a xperiu porovnal tieto fony a dal nejakú recenziu co ako ktorý fon za a proti

    anonymous31.01.2009 - 11:20 Trvalý odkaz

    Jojko: Ako prenies? telefónne ?ísla z Ericsonu 850i na Omniu? Ako aktivova? GPS v Omnii?

    anonymous03.02.2009 - 17:31 Trvalý odkaz

    Rudie: ?aute fandovia a vlastnici Omnii , jednu vec by som sa vás chcel spýta? ... že ?i sa vám nezdá omnia pomalá ... lebo dnes som sa s nou trošku hral a mal som taký dojem ... dakujem

    anonymous04.02.2009 - 01:21 Trvalý odkaz

    Imtao: Ja cez bluetooth prenasam v pohode filmy, sice to trva strasne dlho ale da sa. Potrebujes aplikáciu myslim, ze je tu http://www.onlline.org/omnia/ asi obex. a prepisat v registroch jeden kluc a mozete ukladat data na 8/16GB resp. na kartu. Pre zmenu by som mal otazky: KOLKO VYDRZY TA 2200 BATERKA DNI? O KOLKO JE LEPSIA OD TEJ POVODNEJ?. KTO MA SKUSENOSTI S INSTALACIOU ROM? piste na vlado.kenuk@centrum.sk- vymena icq.. DAKUJEM

    anonymous04.02.2009 - 01:36 Trvalý odkaz

    Imtao: Kde si kupval baterku a kolko stála presne?.thx

    anonymous07.02.2009 - 23:23 Trvalý odkaz

    Marian: Mam omniu asi 2 mesiace.Pred tym som mal iPhone, ale vzal mi ju syn.Omnia sa aj mne zda pomala, ovela pomalsia ko iPhone.Horsia (ovela!) je aj odozva displeja na dotyk v porovnani s iPhone. Posledna skusenost: kupil som si Igo, nainstalovali mi ho priamo v predajni a neslapal. Nevedeli preco. Nemozem hodnotit technicku stranku. Hodnotim len subjektivnym dojmom obycajneho uzivatela.Ale ako obycajny uzivatel: Omniu davam synatorovi a spat si beriem iPhone!

    anonymous11.02.2009 - 19:51 Trvalý odkaz

    michal: Tak mna len strasne zaujima preco porovnavate iphone s omniou. Ved to sa ani porovnavat neda. Iphone ktory je sôr na zabavu ak sa chcete nejako pobavit alebo pouzivat ho ako prehravac tak berte urcite iphone ale ked chcete mat mobil skôr na pracu tak omniu aj ked nevravim ze ma omnia zly prehravac ale jej atypicke rozlisenie wqvga je problebomeve pre niktore aplikacia. Ohladom toho dotykoveho displeja tak len tolko mne sa zda ze omnia je porovnatelna s htc diamont ale nie s iphonom a hlavny dvovod je ze ma WM. Co sa tyka rychlosti tak ja som s omniou spokojny je pomerne dost rychla obrasky mi prehadzuje uplne bez sekania len ich najprv musim nechat nacitat ta zaberie cca. pri takich 100 obraskoch 10 sekud ale potom to uz vbec neseka a menu sa objvuje ked mate praznu pamet zariadenie a nemate tam vela programov spustenych tak asi cca.2 sekundy a to ked nezvladate tie chvilky cakat tak ja fakt neviem. S GPS nemam ziadne problemy len ho treba mat spravne nastavene a treba mat nainstalovane Gpsgate.

    anonymous11.02.2009 - 19:56 Trvalý odkaz

    michal: A teras neviem ci tu ta stranka je ale ty ktory mate problemy tak sa pozrte na stranku www.i900.cz ja som odtadial nainstaloval GPS

    anonymous11.02.2009 - 22:34 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: ale na GPS prosim ta nemusis mat nic nainstalovane... mam IGO 8 a jedine co som musel urobit aby to fungovalo som musel stiahnut Xtra, ktore je v hl. menu omnie, cize to NOproblem.
    A som uz pisal vyssie, jj seci tu riesite Iphone a Omnia, lenze OMNIA ma operacny system, je to WM(windows mobile) 6,1 takze vy teraz cakate ze to bude pracovat 100% ?? pcha.. amatery, ono to ma procesor, ono to nacitava, takze blbosti typu je to pomale, ak s tym nevjete tak jasne je to pomale a mate poinstalovane blbosti len preto ze ste videli nejaku super hru ci program. vias install=spomalenie.. ale to je jedno kazdy chce to co ide ako hodinky, lenze blizsie do techniky keby ste sa vyznali, tak tu inac pisete.

    anonymous11.02.2009 - 22:40 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: Iphon-tusim ze to je prvy phone od Apple co robili nje ? teda v takejto kvalite, ak vlastne vobec prvy.
    co mal Ipod a co ma Iphone ? je to to iste, len s moznostou volania a nejaky ten program.... vy tu fakt porovnavate neporovnavatelne veci. keby ste riesili, omniu a xperiu, alebo omniu a DHC touch HD, ale Iphone ma velmi ale fakt musim to tak napisat kurv.a velmi daleko od PPC, WM(co vlastne ani mat nemoze) a mobilu a funkcii.
    Iphone-Video, hudba, nejaky 1-2-3programy a tu asi koncime co tak na 100% vyuzivat na Iphone...
    Mam vypisovatj aj Omniu ?? ech, necem pisat 10min takze tak. proste fakt mi nedava zmysel co tu porovnavate ten iphon. to je tak pre 14-17rocneho cloveka, co to chce na zabavu, ale to je ejdno.. ja to len pisem bo ma to sere, tak sa pisanim odnervujem :D thx

    anonymous12.02.2009 - 10:26 Trvalý odkaz

    michal: UjoGrymaso no vies ja pouzivam TomTom a tam musim mat nainstalol Gpsgate inac som to nerozbehal. A aby si to nechapal zle tak ja som z richlostou omnie nadmierku spokojny a aj z jej dotykovim dispejom len mi trosilinku vadi to rozlisenie onno to je super na pozeranie filmov ale proste starsie aplikacie na to nie su urcene. Ale pocitam ze takeho dalsieho pol roka a uz to bude bezproblemove.

    anonymous15.02.2009 - 17:58 Trvalý odkaz

    padre: Ahojte, chcem vas poprosit o radu, kde sa si mam kupit omniu? Mate dake rady, kde ste boli spokojny kto vam da dobru ponuku a .......
    Dakujem

    anonymous17.02.2009 - 15:35 Trvalý odkaz

    kelso: SAMSUNG je bieda, idem na Xperiu od SE

    anonymous23.02.2009 - 00:46 Trvalý odkaz

    gago05: Tak tento mobil som mal pred 2 mesiacmi na chvilu doma vyzera fajn a je aj dobry do ruky ale na mna je prilis zlozity kym sa dostanete ku dacomu mozno preto ze som si zvykol na se ale inak pekny fon

    anonymous26.02.2009 - 22:06 Trvalý odkaz

    bucoraaaaaaa: bucoraaaaaaaaaaaaaaa

    anonymous28.02.2009 - 20:53 Trvalý odkaz

    SkIleRKQQo: je super mam 8 gb verziu a som spokojny skoda ze len niekde na nete nevim najst nejake temi a hry nevi nikto nejaki link na dowland?

    anonymous28.02.2009 - 20:54 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: Xperia je debilina mal som ju 1 den a bola uboha NEODPURUCAM omna je 100 krat lepsia

    anonymous28.02.2009 - 20:56 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo : kupil som ju za 10 litrov nepouzitu secko mala a este + TV-out zadarmo a nejaki privedok

    anonymous01.03.2009 - 04:19 Trvalý odkaz

    skilerkqqo: RUDIE AJ AJ BYVAM V NITRO KKS MUSIS KUKAT V CENTRE 1 JE AN FARSKEJ A POTOM ESTE PRI TESCU STAROM V TICH ULICKACH JE ESTE 1 MOBIL SHOP A tam som kupil za 9900 omniu

    anonymous04.03.2009 - 07:36 Trvalý odkaz

    mario: ma to aj dotykove pero na displey, je to supa mam ho a ze velky display, no nato je dost pevny obal a kto nevie nosit mobil nech neriesi

    anonymous15.03.2009 - 14:11 Trvalý odkaz

    mato: neverím že má len 65000 farieb

    anonymous16.03.2009 - 20:04 Trvalý odkaz

    pavol12: Prosim pomzote mi kde sa daju stiahnut rozne temy a hry do Omnie, lebo ja neviem prosim odpovedzte mi na tento email patyi007@azet.sk

    anonymous16.03.2009 - 20:27 Trvalý odkaz

    duri: mato ani ja som tvoj chuj nevidel a verim ze ho mas:D

    anonymous17.03.2009 - 08:09 Trvalý odkaz

    BIA: PROSIM POMOZTE, AKO CEZ CO SI MAM PREPNUT JAZYK NA OMNII??

    anonymous20.03.2009 - 01:49 Trvalý odkaz

    kuso: DA SA K F480 KUPIT NIEKAE DOTYKOVE PERO??

    anonymous24.03.2009 - 23:34 Trvalý odkaz

    anonymus: vsetky potrebne temy , hry a aplikacie priamo na omniu nájdete na stránke www.i900.cz - fakt odporú?am - všetko tam je ako na mieru práve pre omniu a všetko samozrejme grátis!...

    anonymous10.04.2009 - 00:57 Trvalý odkaz

    lucka: peckovy fonik ktory som si strasne oblubila....megaaa supa

    anonymous18.04.2009 - 13:49 Trvalý odkaz

    clovek: Preboha ludia.. co mate s tym I Phonom to skor ten uz zacal opakovat sak uz dajme tomu pred Rokom ako vstupil I pHone na trh boli mobili s dotykoim displejom...I phone je supacky...sak uz o tom sveci ten kvalitny fotoaparat... ani ten prehliadac na internet neni bohvie co najprv si tam musis stiahnut normaln a ta prehnana cena .:D dovi dopo v amerike nechcu predavat iphone cudzincom.. pretze maju zmluvu s T-.mobilom orangeom...a tie si dali riadne na vrh k tomu mobiluu

    anonymous25.04.2009 - 14:35 Trvalý odkaz

    nono: Juj Samko, zazrany iPhonista. Vypravas o recenziach na Omniu ze su amaterske. Napis recenziu na iPhon ty! Nezabudni napisat v kolkatich bodoch prekonava iPhone Omniu a v kolkatich nie. iPhone je telefon strednej triedy, ktoremu chybaju niektore zakladne funkcie. Ma 2Mpx fotak, nemozu sa posielat MMS a plno inych veci mu chyba, tak skorej ako zacnes pisat splechy hodne 7 rocnych deti, tak si zisti fakty. Omnii a HTC touch hd, nesiaha ani po kolena. Vidno ze sa v tom absolutne nevyznas...

    anonymous20.05.2009 - 13:05 Trvalý odkaz

    ondro..: super telefon.LEN NEVIEM PRENIEST SUBORY S PAMETE TELEFONU NA PAMETOVU KARTU.

    anonymous21.05.2009 - 00:49 Trvalý odkaz

    maja: caute, je 'normalne', ked uz po minimalne 3- mesacnom, dennom pouzivani, je stale tato super kuuul vecicka NEHORAZNE spomalena!? ale tak strasne, ze mam chut ublizit sebe, a to je posledne stadium mojho hnevu /to uz som na tom fakt zle/... diik