Samsung i900 Omnia

  • Martin Hombauer 28.07.2008 - 14:07

    Cool chcem tento phone ! Kolko stoji ?

  • anonymous22.08.2008 - 22:37 Trvalý odkaz

    Romano: Rad by som poznamenal, ze v tomto clanku o Omnii je chyba, a to ze Omnia NEMA 3.5 mm Jack, avsak v baleni Omnie sa sluchadla nachadzaju s tymto Jackom a na jednej zahranicnej stranke je tiez pisane ze ten Jack je tam a ze ho podporuje, len tolko, osobne stale u mna prevysuje Omnia iphone...

    anonymous24.08.2008 - 19:48 Trvalý odkaz

    hhoperSSS: iba sa smejem iba sa smejem ... smejem sa na tých ?o propagujú iShit a smejem sa natých ?o dzubú tento samsung... som mal v rukách oba prístroje .. takže poviem ku tomu to?ko ..iShit je prístroj ktorí má svojím peknym grafickým prostredím a ovladaním zauja? tú skupinu ?udí ktorí kupujú veci na základe reklamy a nie kvality .. samsung pre mna istá volba .. a i pre ludí ktorí h?adajú funk?nú výbavu velkú pame? a dot. display .. end

    anonymous27.08.2008 - 08:24 Trvalý odkaz

    Hitmen: Mozem poslat priamo z USA tento telefon na SK. Cena je okolo 800USD, je moznost si vybrat verziu aj farbu. Mozete napisat na mail: hitmen@pobox.sk

    anonymous29.08.2008 - 01:49 Trvalý odkaz

    mv: No to asi nebude najvyhodnejsi deal, ked tu kusok v nemecku uz idu pod 490EUR v eshopoch :)

    anonymous29.08.2008 - 15:50 Trvalý odkaz

    bubo: mno ako ta cena je pocudovanie divna neviem aku ma samsung politiku ale asi daku sedlacku lebo v stanku samsung v poluse mi povedali ze sa ma predavat telefon zaciatkom septembra bol som tam vcera a povedali mi ze sa bude predavat zaciatkom oktobra koli dakym problemom.a to ma fakt nasralo lebo si ho chcem kupit. ale najviac ma nastvalo ked mi povedal ze sa u nas bude predavaz "zevraj" iba 8GB verzia ktora ma stat okolo 18 000 a to mi pripada byt uplne smiesne bol som tam s kamaratom a ten mi dnes rano oznamil ze si kupil z ciech 16GB verziu za 14.180kc by ma zaujimalo preco sa u nas predava 8GB verzia v cene 16GB. druhy detajl povedali ze ho budu mat buduci tyzden nie o mesiac ako u nas a ak sa to da tu je stranka http://www.mobilveci.cz/samsung-i900-omnia/ snad mi koli tomu nezrusia prispevok. takze na to ze ten telefon chcem ma uz vytocil bez toho aby som ho mal

    anonymous31.08.2008 - 18:31 Trvalý odkaz

    mojdo: cawte.Kebi som si kupil tento mobil z ciech.Ako by to bolo z navygaciou na slovensku???Dalo by sa na nom nastavyt slovenske T9?? Vyplati sa kupit z ciech alebo pockat co by fungovalo inak ako na slovenskom??? A keby som chcel da sa prepalit softver na slovensky alebo by boli z tym neake komplikacie?? dik

    anonymous02.09.2008 - 22:00 Trvalý odkaz

    Martin: hmm , tak za 1. v ?echách sa ešte nepredáva , bude až vtedy ke? aj u nás ,tak neviem ako si ho tam tvoj kamoš mohol kúpi?, za 2. si poriadne pre?ítaj stránku toho shopu , oni sami nevedia kedy presne príde len ho o?akávajú , a cena je len informatívna , 3. na inom ?eskom i-shope som ?ítal že budú ma? tiež len 8GB verziu , tak k tomu ti neviem presne poveda? ... len tolko ,,to majdo , ked si tam hodíš naviga?ný software tak ti pojde hoci?o aj kambodža , firmware si môžeš prepáli? vpohode aj sám , alebo ti to spravia vo volakej samsungackej predajni , je tam wm takže by nemal by? žiadny problém

    anonymous04.09.2008 - 14:14 Trvalý odkaz

    Andrea: chcem sa opýta?, ?o je naozaj lepšie iíéé omnia alebo iPhone. ?akujem

    anonymous04.09.2008 - 20:16 Trvalý odkaz

    silvester: omnia je urcite lepsia ako iphone a ten inzerat je dobry oj_b

    anonymous04.09.2008 - 20:42 Trvalý odkaz

    Imtao: Ak niekto kupi z tej stranky od Andrei, prosim dajte nam vediet ci to nie je odzub...vdaka. Inak v Hu stoji Omnia 16GB v prepocte 15400 SK.

    anonymous04.09.2008 - 21:07 Trvalý odkaz

    Andrea: aj ja som si myslela, že je to pekný oser, cca. 9.000,- Sk za taký telefón? hne? sa mi to nezdalo. a kupoval cez túto stránku niekto nie?o?

    anonymous05.09.2008 - 00:53 Trvalý odkaz

    partana: sunnysoft ho ma v ponuke za 13 599 K? o.i.dodavka obsahuje: mapy od Route 66 + držiák, cigaretový napája? (Mapy region: Estonsko, Litva, Lotyšsko, ?eská Republika, Slovensko, Polsko, Ma?arsko),licencia je ?asovo neobmedzena.

    anonymous06.09.2008 - 13:06 Trvalý odkaz

    juraj: cawte paci sa mi velmi... tak si ho chcem kupit ak ho niekto moze zohnat tak nech mi napise na moj mail juraj7396@zoznam.sk

    anonymous10.09.2008 - 17:49 Trvalý odkaz

    Pentany: mobil po ktorom bazim,mno skoda tej klavesnice,mohol byt trochu hrubsi a spravit s neho vysuvacku.nie vzdy ma clovek ciste ruky ked mu niekto vola - hlavne ked robi z olejmi:D ale aj tak ho chcem.ktory operator mi ho zozenie skor tak k tomu pojdem.PS:je tam aspon SK alebo CZ jazyk???

    anonymous10.09.2008 - 23:39 Trvalý odkaz

    toareg: chcem vedie? ?i to podporuje flasch aby si ?lovek mohol kuknú? aj telku zavše

    anonymous15.09.2008 - 17:50 Trvalý odkaz

    gangy: Kúpim Samsung OMNIA, ponuky na 0903807547

    anonymous16.09.2008 - 22:37 Trvalý odkaz

    Patej: Chlapci ved ten iPhone nema ani zakladne funkcie ako su doru?ena SMS,MMS spravy takisto a vela veci.

    anonymous19.09.2008 - 16:15 Trvalý odkaz

    johny: ahojte chcem sa skytat ze ked ho donesiem z rakuska ci by tam mal byt nahrany jazyk cestina alebo slovencina dakujem

    anonymous19.09.2008 - 17:47 Trvalý odkaz

    janko: Bude sa da? kúpi? aj na páušal? ale asi nie že.. :-O

    anonymous21.09.2008 - 10:28 Trvalý odkaz

    gangy: Sakra je vôbec na SK predajca ktorý mi ho vie preda?? Má ho niekto už skladom? Mám záujem a neviem ho zohna?! Ak by sa ho chcel niekto zbavi? tak 0903 807 547.

    anonymous22.09.2008 - 02:20 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: Takze tato vecicka bude v predaji uz buduci tyzden v Bratislave v Poluse City Center v predajni Samsung na prizemi blizko Datartu, alebo lekarne.Zaciatkom oktobra to ba byt oficialne v predaji, ale buduci tyzden to uz ma byt :) a bude tazit moje vrecko :P cena ma byt okolo 18 000 SK .. jedina nevyhoda :( ale kto si zozenie Sphere kard tak ma 5% zlavu :) a V.I.P. Sphere az 8 :P takze tak :) keby nieco tak 411-846-040

    anonymous23.09.2008 - 18:25 Trvalý odkaz

    pepqo: omnia sa bude predavat v ageme, a dostanete ju tam za 14000 bez route66, a 17000 s route66 - obidve verzie su 16gb

    anonymous24.09.2008 - 14:09 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: Este nieco k tebe mam. S tym co si pisal ci sa omnia bude predavat atd. Ja som to pochopil ako porovnanie s iphone...1. Vjes preco ete neni na svk? Lebo je dost ziadana a na male SVK nemalo co dojst, ked sa setko predalo. Cize jej bude hodne predanej 2. Preco je iphone pomerne lacny? V amerike ho asi pred mesiacom stiahli z trhu koli kazivosti. Takze sem do EU dosli tie kazive ci tie prve z novej serie? Hmm...zaujimave. 2 z 5 ludi co poznam a ma iphone ledva mesiac a menej sa tym 2om pokazil. Za taku kratku dobu je to tusim vela. 3. Ci win. Bude padat to neviem, ale touch diamond ho ma tiez 6.1prof a zatial problemy nie su... Na zaver len:myslim ze vacsina ludi by vyuzila omniu ked iphone nema niektore zakladne funkcie. A pri volani si postlacas uchom cely display a tym pootvaras vseliake aplikace. Samsung sa napr zablokuje automaticky. Ja som chcel len toto:)

    anonymous24.09.2008 - 17:05 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: Po prve - v ageme maju 8GB verzie nie 16 (pracitaj poriadne - pamä? 8GB +slot pre microSDHC (až do 16GB)... Po druhe - Ked si to kupujes neregistrovane na firmu, tak bez map stoji 15 640,00 Sk a s mapamy 17 610,00 Sk.... Ke kupujes na registraciu na firmu tak stoji bez map 14 220,50 Sk a s mapami 16 005,50 Sk... To len pre presnost ;)

    anonymous26.09.2008 - 00:24 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: no tak na to sa uz pekne pozera :) hehe

    anonymous26.09.2008 - 18:26 Trvalý odkaz

    eshael: bol som si ho skusit v samsungu v poluse, je uuuuzasnyyyy a iphone je popri nom len prehravac s funkciou telefonovania... predavac povedal ze este dnes by ho mali dostat ako prvy na slovensku, pravdepodobne bude ale aj cena najvyssia

    anonymous26.09.2008 - 18:44 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: v poluse v samsungu ho maju uz tyzden, len neni v predaji este.. ked som tam bol vtedy ja tak bol len za sklom :D takze ked sa da uz vyskusat tak to tam hned idem :) ... vacsia namotavka jak sex :D :D :D a ta cena.. no hovorili okolo 18 000 :(.. ale sak tyzden pockat a bude inde lacnejsie :)

    anonymous27.09.2008 - 15:26 Trvalý odkaz

    Audion: Na iphone urcite nic nepostlacas pretoze ma senzor ktory zaznamena prilozenie k uchu(zatmenie).ina omnia sa mi paci skoda toho rozlisenia..

    anonymous02.10.2008 - 19:03 Trvalý odkaz

    hrivos: Ma ho uz vobec niekto z oficialneho predaja?Ja som sa dnes informoval ohladom predaja a datum 3.10.2008 este nebude premierovy.Fon by sa mal dostat ku nam az 17.10......uz asi nevydrzim:-)

    anonymous03.10.2008 - 17:14 Trvalý odkaz

    Ahoj: ja som sa bola tiež pozrie? na omniu v poluse. vyzerá výborne. ?o ma ale dos? odradilo je to, že mi povedali, že pravdepodobne nebude ma? slovenské menu....., ?o je pre m?a dos? problém Ale ten telefón je naozaj dokonalý. vraj (pod?a neochotného chlapa v predajni) nebude obsahova? ani žiadny software pre GPS a ak bude niekto chcie?, aby mu GPS fungovalo, bude si musie? kúpi? nejaké mapy. Cany tam bude okolo 18.000,- Sk ale nevedeli pre akú veriu - ?i 8 alebo 16 GB.
    Takže som bola z toho chlapa dos? roz?arovaný - aký bol "ochotný"

    anonymous03.10.2008 - 22:42 Trvalý odkaz

    hrivos: U nas sa bude predavat pravdepodobne s anglickym menu/v cesku maju ceske menu....Ten pan ochotny v poluse asi nevie ze su 2 verzie-niektore uz maju mapy nahrate(tam je ceny tych 17-18tisic) a ine nie(okolo 15tisic) ale gps prijimac maju obe zabudovane a s tymi mapami ta riadne oklamal....mam rad takych predajcov co nevedia nic o vyrobkoch ktore predavaju

    anonymous06.10.2008 - 17:27 Trvalý odkaz

    Ahoj: ?akujem za info. ale aj tak, škoda je toho slovenského menu. toto ma dos? na tom telefóne odrádza. chcem ho ve?mi alebo ešte možno po?kám na nokiu 5800. dá sa omnia porovna? s touto nokiou? ?o by bolo lepšie?

    anonymous07.10.2008 - 18:52 Trvalý odkaz

    Kacenka: neviem kde vy na tie palky chodite ale ja som vcera kupila omniu 8G za necelych 15 tisic v BA v tiscaly a uz je tam nahraty ROute66 co su mapy a dokonca je sucastou balenia aj komplet drziak do auta a gigova pamatovka...:) ja som na 100% spokojnaa
    P.S. takisto neviem co vyyslate s anglickym meno v SR..ja mam cestinu automaticky:DD

    anonymous07.10.2008 - 18:54 Trvalý odkaz

    Kacenka: ja ho mam z oficialneho predaja...a sorry za tie preklepy predtym ale si najprv overte informacie nez daco vypustite...

    anonymous08.10.2008 - 15:29 Trvalý odkaz

    Andrea: chcem sa opýta?. ?o je to tiscali? majú ten telefón ešte na sklade? chcela by som ho.
    ?akujem

    anonymous09.10.2008 - 21:23 Trvalý odkaz

    omnia: Ani ja neviem ?o je to tiscali. už ma na?ahujú obchodníci od augusta a stále po?ujem len ... neboj , už už to tu bude - a nie je !!!!aj na e-šopách to už píšu že od 17.10.!!!!! tak kde sa to dá kone?ne zohna? ??? lebo kupim HTC a basta !

    anonymous10.10.2008 - 15:58 Trvalý odkaz

    tomas730: Zdravím vás.
    Vie mi niekto poveda? ?i obsiahnuta navigácia v telefóne je aj hlasová. Dakujem.

    anonymous10.10.2008 - 17:38 Trvalý odkaz

    UjoGrymaso: tak si kup pre mna aj 3310nu :D ... aspom o cloveka menej ktory nebude mat samsung :) vjes trpezlivost je dobra svina ze ? :) a niesi jediny kto tak cakaaa... hehe.. v poluse to prelozili uz 3ti krat.agem 1vy.. atd... ale ked vjes kde to zohnat tak je to pekne :)

    anonymous11.10.2008 - 22:52 Trvalý odkaz

    hrivos: No dufam ze sa tento tyzden uz dockame:-) a piatok si po nu pojdem

    anonymous12.10.2008 - 11:58 Trvalý odkaz

    Zeli: Mam tento telefon objednany cez obchodny dom hej.sk. Pisali mi, ze telefon sa zacne expedovat od oficialneho distributora na vsetky sklady v SR az 27.10. Takze ratam, ze do ruk sa mi dostane az 28-30.10. Ale dufam, ze cakat sa oplati. Uz ked som za neho vysolil take peniaze :-)))

    anonymous12.10.2008 - 12:06 Trvalý odkaz

    Zeli: Citam, ze tu pisete o tiscali. Ano. Tento telefon sa uz da kupit. Maju ho na sklade uz aj na epicentrum.sk Lenze.... Tieto verzie telefonu su dovazane z Anglicka, Nemecka... Tam sa uz bezne predava. Ja osobne by som to ale neriskoval. Co ak sa vam pokazi??? Alebo nieco ine... Ja si radsej pockam na verziu od oficialneho distributora Samsung Slovakia. A co sa tyka jazyka. Ak tam chcete slovencinu tak sorry. To by musel Bil Gates najist najskor nasu krajinu na mape. Ku nam sa dostanu dve verzie. Anglicka od neoficialnych dovozcov a ceska od oficialnych. Ziadnu inu verziu u nas nekupite.

    anonymous13.10.2008 - 11:20 Trvalý odkaz

    hrivos: az 27.10. bude v predaji? 8-o ....ale asi vieme preco-aby ho dali hned aj do ponuky operatorov....

    anonymous14.10.2008 - 09:04 Trvalý odkaz

    hrivos: Asi nas ako zakaznikov skusaju aku mame vydrz :-D dufam ze piatok sa ho dockame,zatial nikde nepisu ze by mal dojst na pulty 27.10 ale pravdepodobne uz tento piatok

    anonymous16.10.2008 - 23:27 Trvalý odkaz

    Rudino: Prosíím Vás a mate tu niekto skusenosti s tým telefonom ked ho chcete všetci tak kupova? ?? ked tu tak ?ítam tie vaše ?lánky tak skoro každý vraví aký je ten phone skvelý ... Ako aj ja by som ho tiež okamžite zobral, ale vysoli? tolke prachy za telefon ktorý bude kazový a nespo?ahlivý sa mi fakt nechce ... Tak ked budete ma? niekto nejaku spolahlivu infošku o Omnii tak dajte vedie? ... dakujem

    anonymous17.10.2008 - 00:02 Trvalý odkaz

    Andy: Kedy uz bude na slovensku? lebo je to pecka

    anonymous21.10.2008 - 10:10 Trvalý odkaz

    eshael: dobre vedia aky je datum expedovania a nedaju ho tam... operatori to silou mocou chcu mat v rovnaky cas

    anonymous22.10.2008 - 08:58 Trvalý odkaz

    eshael: nech sa paci... dostupnost 24.10.
    to su . . . . . i