Samsung Galaxy S II (Samsung i9100)

  • Martin Hombauer 18.05.2011 - 02:04

    Ľudia vie mi niekto poradiť ohľadom tej akutalizácie na 2.3.5 bo telefón nemá evidetne záujem nič vyhladať,ked dám vyhladať aktualizácie,nenájde nič a samé mi tiež nič neprišlo :(

  • anonymous31.05.2011 - 19:42 Trvalý odkaz

    Mat: skus to znova, ak bude zamrzat, pouzi sacok s ladovou vodou a ak uz nezamrzne, problem je jasny :D

    anonymous31.05.2011 - 21:56 Trvalý odkaz

    qwertzop: chcem si ho kupit ale preco je taky drahy kurva.
    keby stal 470 nevaham

    anonymous31.05.2011 - 22:48 Trvalý odkaz

    jazzmen: Tak potom skús Lg 2x, ten zoženieš aj za 430. Musíš síce oželieť nejaké veci oproti S2, ale je to celkom dobrý fón...

    anonymous31.05.2011 - 23:17 Trvalý odkaz

    DuMBaS: Aby sme to uviedli na spravnu mieru Galaxy S II podporuje kontinualne preostrovanie na dobrej urovni .

    anonymous31.05.2011 - 23:20 Trvalý odkaz

    Palo: Vie mi niekto zo šťastných majiteľov tohto telefónu vo verzii GT-I9100LKAXEZ (z oficiálnej distribúcie pre čr) poradiť, či má plne lokalizované zadávanie textu pomocou technológie swype v slovenskom jazyku? Vďaka!

    anonymous01.06.2011 - 09:29 Trvalý odkaz

    jazzmen: Ci páni. Tak HTC sensataion už je v ponuke oranžového operátora. Škoda že S2 sa tam dnes neobjavila :(((( Snáď nasledujúce dni.

    anonymous01.06.2011 - 11:52 Trvalý odkaz

    qwertzop: jazzmen . ten ma slabu vydrz a blbu citatelnost displaya

    anonymous01.06.2011 - 13:08 Trvalý odkaz

    shanw2: no dufam ze objavi... vecer stranka nesla..zrejme ju dorabali ale dali iba samsung kitty a htc sensation...cakam na s2 :)

    anonymous01.06.2011 - 16:25 Trvalý odkaz

    stanez: hned rano som tiez pozeral na nho lebo by som ho zobral...skoda fakt

    anonymous01.06.2011 - 18:20 Trvalý odkaz

    Brano: to s tym prehrievanim je vazne? mate viaceri tieto problemy? nikde sa nikto o tom v recenziach nezmienil tak neviem. Kazdopadne objednal som si ho z mp3.sk a predpokladane mi ma dorazit zajtra, tak dufam :))

    anonymous01.06.2011 - 19:43 Trvalý odkaz

    pribilinec: mam serioznu otazku , prosim nech na nu odpovie co najviac ludi.
    ked mam galaxy S1 , oplati sa mi kupit S2 ? naco ? je to to iste , akurat to ma + ze mozem povedat ze mam 2 jadrovy procak..
    Useless..

    anonymous01.06.2011 - 19:46 Trvalý odkaz

    pribilinec : hlavne nepiste take koniny ze ma o 2 hodiny vacsiu vydrz a ma o 3 palce vacsi display.. chcem riadne velkolepe prevratne veci , a nech je toho aspon 5 , nie 1...
    lebo 250 euro vyhodit za 2 hodiny vydrze , 0.3 palca vacsi display - fakt ee..

    anonymous01.06.2011 - 20:15 Trvalý odkaz

    jazzmen: Jasné, pre teba to nemá zmysel meniť, pokiaľ nechceš 2jadrový tel. a o kúsok lepší display (S2 ponúka toho viac oproti S1,ale väčšinou sú to detajly). Celkovo sa mi zdá zbytočné vyhadzovať ťažké prachy za highend tel. každé 1-2 roky. Počkaj si na ďalšiu generáciu...

    anonymous01.06.2011 - 21:04 Trvalý odkaz

    pribilinec: presne to som chcel pocut... to sa proste neoplati kvoli par detajlom , to by som skrachoval... mozno keby som zil v irsku a mal 4000 libier plat ako hajzlopucer , nepoviem nic...

    anonymous01.06.2011 - 22:15 Trvalý odkaz

    PowerVR: Ja som si povedal tak ze ked bude vecsina aplikacii napr. hry pri ktorych mi bude sgs ii sekat a pritom to bude dobre odladene tak kupujem novy mobil a kedze este ani na sgs nie je taka ktora by vyuzila jeho plny vykon mozno taka jedna alebo dve tak pravdepodobne o tri roky kupim dalsi ale ani to neviem na 100% ;-).

    anonymous01.06.2011 - 22:33 Trvalý odkaz

    mattto: nazdarek vsetci, pracujem v DE tu je tento telelfo uz asi od marca v ponuke , reklamuju ho kazdy, ponuka ho skooro kazdy operator 16 gb stoji 510 eur, lenze vela ludi s ktrim pracujem ma odneho odhovara ze bude a je kvalitnejsi iphone 4ka, ja sa fakt neviem rozhodnut ci toto alebo iphone ja dajak tym samsungom neverim to je problem ale inak je ppc ked som sa snim hral no som fakt vedla .....

    anonymous01.06.2011 - 23:48 Trvalý odkaz

    riki: Ak si zastanca iOS tak urcite iPhone, ak sa ti paci Android isto SGS II. Podla mna vynikajuci stroj a je jasne, ze ked pockas bude nieco lepsie, ale ak pak opat 2-3 mesiace pockas bude opat nieco lepsie, ale skor len teoreticky a na papiery lebo taka SGS I je aj po tej dobe co je na trhu stale spicka, ale aj iPhone 4 urcite je spicka. Hlavne sa musis rozhodnut najprv aky OS a tym vyriesis vsetko.

    anonymous02.06.2011 - 03:00 Trvalý odkaz

    Dreamer: iPhone by som bral keby mal vacsi displej a Android, s iOS a iTunes si ho mozu nechat, ale tak ten displej ktory bol hlavnym lakadlom Samsungu ma teda riadne sklamal, to nevedia spravit jeden maly displej bez chyby, ked vedia obrovske telky a aj jednotka bola OK.

    anonymous02.06.2011 - 13:47 Trvalý odkaz

    matttto: no je tazke sa rozhodnut ja som "lajik" do phonov doposial som mal furt iba nokie ale snimi je uz koniec stoja za KOKOT . ten samsung ma vlastne co s displajom??? no dizajn sa mi viac paci iphonu...

    anonymous02.06.2011 - 18:14 Trvalý odkaz

    bedo: To čo je na gsm arene ja to mam v poriadku aj ten nadych zly co sa o nom hovorim nic take nepozorujem

    anonymous02.06.2011 - 18:40 Trvalý odkaz

    lofas789: oplati sa mi kupit SGSII ? alebo SGS1.. SGS1 mozem mat za 250 euro... a zvysnych 300 euro vyhodit za par picovin , neviem neviem. ved aj tak nevyuzijem ani vykon tej SGS1...

    anonymous02.06.2011 - 18:42 Trvalý odkaz

    lofas789: lol sak to mozem kupit frajerke este jeden SGS1 a za 50 euro mozem ist 20x do posilovne..
    fakt fasa

    anonymous02.06.2011 - 19:13 Trvalý odkaz

    riki: Ak ti ide o hranie sa a mas peniaze nazvys tak kludne aj iPhone. Hry su v pohode aj na SGS, ale urcite je to celkovo ovela lepsi stroj ako iP4, ten predsalen uz pomaly bude mat nastupcu. Urcite robi lepsie video, ma sirsie moznosti(USB OTG), wifi-direct a aj kopu velmi uzitocnych aplikacii. ktore su na androide bud zadara alebo za malu sumu oproti iOS. A ocenis podla mna aj vacsi displej, ja by som uz iPhone nechcel aj kvoli malemu displeju.
    lofas789-Kludne kup SGS I, urcite neni zla volba a pravdepodobne ani ten naplno nevyuzijes.
    Displej- mal som v rukach uz viacero SGS II a este som nepozoroval nejake problemy s diplejom, asi to bude problem len velmi uzkej skupiny ludi alebo by som to musel lupou kukat. Volnym okom som nic nenasiel a zrak mam dobry.

    anonymous02.06.2011 - 19:17 Trvalý odkaz

    riki: Ako byvalemu Nokiakovi si myslim, ze by ti lepsie sedel android. Ja osobne som presiel od WM, cez Symbian, iOS a skoncil som u Androidu a nelutujem. Pre mna bol iOS velmi obmedzujuci a clovek musi prilis studovat a hladat aplikacie a vacsina ludi ani nema ponatia co vse iPhone dokaze. Ale osobne radim skor Android, ajked pre nokiaka ma nejake chyby.

    anonymous02.06.2011 - 19:18 Trvalý odkaz

    mattto: tak teraz som stoho kokot co kupit, od sameho zaciatku ked som zacal stym ze presedlam na dajaky new phone tak sa mi hned zapacila SGSII no pocase som pocuval vselijake nazory a hned nato som myslel na ten iphon4 ja uz faaaaak neviem

    anonymous02.06.2011 - 19:35 Trvalý odkaz

    riki: treba pocuvat skor majitelov ako mudrlantov. V zasade neurobis zle asi s nicim a keby si kupil iPhone tak mas vcelku istotu, ze ked s nim nebudes spokojny, tak ho predas pri minimalnej strate. Realne je SGS II to najlepsie a jedine co sa k nemu blize je HTC Sensation a LG X2, ktora ale ma zatial svoje problemy. Na media a internet je SGS II ako stvoreny. Neviem co presne preferujes na mobile, ci skor hry alebo co.

    anonymous02.06.2011 - 20:15 Trvalý odkaz

    Dreamer: Skus znizit jas, ked je to na maxime, udajne to nie je vidiet. Skus jednofarebne pozadie, ciernu, alebo tmavo-sedu.

    anonymous02.06.2011 - 22:34 Trvalý odkaz

    PowerVr: Akurat som siel pozriet na tom tmavom pozadi ci tam nieco uvidim jas som dal na min siel som do upne tmavej miestnosti, tak poviem vam ze raz sa mi zdalo ze tam nieco je potom nic potom zas taze asi tak podla mna tam nic neni a ked je tak to u mna uz muselo zmiznut.

    anonymous02.06.2011 - 22:38 Trvalý odkaz

    aaa: ja tiez nemam na displeji ziadnu zltu skvrnu

    anonymous02.06.2011 - 22:53 Trvalý odkaz

    Johno: je to zaujímavé, som práve dočítal veľmi veľa príspevkov na nemeckom fore amazon.de, tak niektorým užívateľom tú škvrnu zobrazuje iným nie, tak neviem si vysvetliť prečo to tak je..taktiež tam mali niektorí problémy s pixelmi, skúšali nejakú aplikáciu, ktorá zisťuje, ktoré pixely sú tzv. mrtve, tak niektorým vyhodilo 0 mrtvych, iným 3 - 4, nuž a s tým prehrievaním v hornej časti tam mal problém takmer každý úžívateľ, niektorí mali len teplý telefon, iní údajne až horúci, no údajne je to prehrievanie je súčasťou dvojjadrových procesorov, pretože to je optimálna teplota na prevádzku a keďže nie je v mobile chladenie, tak to zrejme cítiť potom...a ešte k batérii, údajne má slabú výdrž, každý druhý užívateľ dobíja telefon dvakrát adenne, no údajne má vyjsť nejaký update na zvýšenie výdrže batérie...a ešte moja otázočka...Android 2.3.3, teda ktorý má v súčasnosti SGS II, využíva iba jedno jadro, či? Takže SGS II momentálne fachčí iba na jednom jadre? tak ma napadlo či to aj tým nie je spôsobené to prehrievanie...

    anonymous02.06.2011 - 23:12 Trvalý odkaz

    riki: Neviem co za drby sa siria, ale urcite nemusis nabijat dvakrat denne, teply je, ale to uz ide tak trochu ruka v ruke s vykonom, aj SGS I byval pri dlhsom trebars hrani teplejsi. Mrtve pixely som cital aj ja na nejakom zahranicnom fore, ale zatial sa mi vobec nepotvrdili, rovnako ako skvrna.

    anonymous02.06.2011 - 23:16 Trvalý odkaz

    bedo: mal som na minime a nic a to prehrievanie citim aj ja ale iba ak mam zapnutu wifi a ide na gamehub inak nie ak sa hram a pritom som na nete tak to nevadi proste to robi iba pri gamehub mne osobne a ta baterka mi vydrzi stabilne 2 dni s tím problem nemam a čo sa týka tých jadier tak android ako taký ešte nebol postavený na 2 jadra takže každý fon čo má 2 využiva iba 1 ojedinele alikacie su čo daju aj 2

    anonymous02.06.2011 - 23:27 Trvalý odkaz

    Johno: takže s príchodom nového Androidu, čo neviem či už bol predstavený teraz nenávno na konferencii Google, lebo som sa nedočítal o tom novom, žeby mal už podporovať 2 jadra, by sa už možno mohli vyriešiť viaceré problémy súčasného SGS II ako výdrž či to prehrievanie...

    anonymous02.06.2011 - 23:49 Trvalý odkaz

    bedo: udajne by to tak nejak malo byť akurat čo sa vie že by to mala byť verzia 2.4 a ma sa volat icecream ale kedy ??? to vie asi len google

    anonymous03.06.2011 - 00:47 Trvalý odkaz

    Johno: No mal by to byť Android Ice Cream Sandwich, tzv. univerzálny software pre všetky smartfony, tablety či TV, takže mal by v podstate zglobalizovať všetky telefony s tabletmi...len s tou podporou dvoch jadier som sa nič nedočítal...

    anonymous03.06.2011 - 14:16 Trvalý odkaz

    root: Tak a je doma :) uz od vcera. Prve dojmy, som v uzase este do teraz. S tym prehrievanim je to bohuzial tak. Ked zhavite nejaku hru tak procak sa dost zapoti ale myslim si ze s tym sa dalo pocitat. Ja to riesim tak ze nedrzim mobil v ruke za celu jeho cast aby sa neprehrieval este viac, a vtedy to viacmenej zvlada. Ono by sa tomu nemalo nic stat ale ked ho budete znasilnovat niekde na plazi na 38 stupnovom slnku, tak to by som sa uz bal. Dalej co sa tika displeja, nemam k nemu ani jednu vyhradu. Ziadne zlte skvrny. Reakcie displeja na dotyk su podla mna bezchybne. Vsetko slape ako ma. Neskor podam nejake referencie o vydrzi baterie pretoze zo zaciatku to nieje ono ako viete. Musi sa to par krat nabit a vybit.

    anonymous03.06.2011 - 15:58 Trvalý odkaz

    Dreamer: Dik za info, takze ta zlta skvrna je bude len na jednej serii alebo mizne po nejakom case.
    .
    Prehrievanie - mohol by niekto napisat blizsie, napr. cislom, 1 je studene, 3 mierne teple, 6 horuce, 10 uplne horuce ze to takmer neudrzite v ruke po par minutach?
    .
    2-jadro - Android 2.3+ a 3.0+ uz podporuju 2-jadro AFAIK. To ale neznamena ze to podporuju aj vsetky aplikacie a hry.

    anonymous03.06.2011 - 21:20 Trvalý odkaz

    PowerVr: Ked nic nerobim dal by som 2 ale ked zapnem nejake aplikacie tak to da cca 6, aj ked stahujem aplikacie bez optimalizacie taze z optimalizovanymi by to malo byt lepsie

    anonymous03.06.2011 - 22:13 Trvalý odkaz

    riki: Naozaj teple, neni to na mieste kde to drzis, ale taka 4-6. Ale neviem ako mate skusenosti s SGS I lebo aj ten byval kde-tu teplejsi.

    anonymous04.06.2011 - 02:37 Trvalý odkaz

    Dreamer: OK, dik za info, este skuste nechat mobil pol hodinu na priamom slnku a napiste ci to vydrzal. :D
    .
    Ale nie, kazdopadne by ma zaujimalo ci niekomu zamrzol pri hrani, ked sa nahrial na maximum.

    anonymous04.06.2011 - 11:35 Trvalý odkaz

    riki: Mne este nezamrzol vobec. Ale k tomu slnku, mobil nemam byt na priamom slnku nikdy, ked uz pre nic ine tak najma kvoli baterii. Takze mat v aute polozeny mobil tak ze nan svieti slnko a je ako v skleniku je pre bateriu dost zabijak. Ajked neni problem kupit novu bateriu vacsinou.

    anonymous04.06.2011 - 16:27 Trvalý odkaz

    root: Spravil som par ukazok ako to delo foti. Poviem vam, krajsie som este mobil fotit nevidel.
    -Prve dva fotky su ukazka ako krasne sa s nim zaostruje naco len chcete. Uplna bomba
    -Tretia fotka je obloha pretoze som sa niekde docital ze ten ruzovkasty kruh v strede je vidiet aj ked fotite oblohu alebo nieco svetle
    - a dalsie dva fotky ukazka nadherneho makra. aj mravce s tym fotit mozete :)
    http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=0900c361cf758a231b50372cbf3…
    v druhom linku som odfotil bielu stenu aby bolo vidiet ten kruh v strede
    http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=0c5fb33e1e29d177e81e6e0e0c3…
    .
    Nech si kazdy spravy nazor na to aky chce. Podla mna ten ruzovy kruh vobec nieje az taka strasna vada. Prazdne svetle plochy fotim skoro nikdy cize absolutne mi to nevadi.

    anonymous04.06.2011 - 17:21 Trvalý odkaz

    Dreamer: riki - jasne, nechat mobil v aute nie, ale pri beznom pouzivani aj ked len volas a ides po ulici, tak aj 20 min. je na priamom slnku, aj ked pri volani sa asi tak nehreje...
    root - dik za fotky, ja som videl originaly a aj porovnanie s Arc a uz vtedy som hovoril ze GS2 ma super fotky a Arc sa nechyta, 90% roznych situacii Arc fotil horsie, alebo uplne zle, napr. GS2 - viditelny ostry text, Arc machula!
    .
    Koli comu zatial vaham a stale sledujem aj Sensation a Evo 3D je konstrukcia - casom moze zacat vrzgat a tiez ten displej a zlty flak. Inak hovori vsetko pre GS2, teda este ta baterka, ako niekto pisal.

    anonymous04.06.2011 - 17:29 Trvalý odkaz

    Shifty: Mimochodom mam s tymto mobilom jeden problemik. medzi sklom a ramom a taktie zmedzi sklom a stredovym tlacidlom je priestor, neprilieha to uplne k sebe. Je to iba zlomok milimetra ktory nijak vzhladu nevadi ale usadzaju sa tam male ciastocky prachu ktore pri svetle pod urcitym uhlom vidno a vadi mi to, pretoze sa to neda ani nijak vycistit kedze by som musel mat nejaku extratenku vec nato. Medzi tlacidlom a sklom to skoro ziadna medzera nieje, tami mi to ani tak nevadi, ale medzi ramom a sklom to je v niektorych castiach vidno dost. Ono to sklo je celkovo nie prilis rovno osadene, napriklad vo vrchnej casti ta medzera skoro vobec nieje a v dolnej je celkom fajna. alebo v pravo je tiez ju vidno ale v lavo ani moc nie.

    anonymous04.06.2011 - 18:54 Trvalý odkaz

    pokemon: daj si predpisat okuliare vidno jak si silno zaujaty ked napises ze ARC foti machule

    anonymous04.06.2011 - 19:02 Trvalý odkaz

    joseph23: A stiahol si si zo Samsung Apps opravny firmware na fotoaparat?Aplikacia(firmware) ma nazov GalaxyS2 Camera Firmware Update.