Samsung Galaxy S II (Samsung i9100)

  • Martin Hombauer 18.05.2011 - 02:04

    Ľudia vie mi niekto poradiť ohľadom tej akutalizácie na 2.3.5 bo telefón nemá evidetne záujem nič vyhladať,ked dám vyhladať aktualizácie,nenájde nič a samé mi tiež nič neprišlo :(

  • anonymous12.06.2011 - 13:22 Trvalý odkaz

    joseph23: S umiestnenim fotoaparatu som spokojny a zatial na nom niesu ziadne skrabance.No par skrabancekov mam na stredovom tlacidle.Bezne ich nevidno,ale na slnku a pod spravnym uhlom ich uz vidno je.

    anonymous12.06.2011 - 14:19 Trvalý odkaz

    root: Myslim ze skrabanceky su len otazkou zaobchadzania. Nikdy neposuvam telefon po stole, nikdy ho nedavam na tvrdy nerovny povrch a nosievam ho v puzdre koli prachu vo vrecku a pripadnym padom. A zatial ho mam ako novy.

    anonymous12.06.2011 - 14:33 Trvalý odkaz

    aaa: Ja by som skorej povedal, ze to je vyrobny nedostatok. Ked prejdem palcom po objektive, citim, ze sklicko objektivu trci este nad ten obramok, co je dookola. Cize cely telefon lezi na tom sklicku (mozno je to vada mojho). A potom sa poskriabe lahko, ked je polozeny v aute a sem tam sa o kusok pohne.

    anonymous12.06.2011 - 14:46 Trvalý odkaz

    root: Prave preto by si si mal zaobstarat puzdro ;)

    anonymous12.06.2011 - 17:06 Trvalý odkaz

    Johno: Zdravím, dnes som bol v NayElektrodom a Datarte v PP, oba telefóny som si odskúšal a hlavne ma zaujímala tá, už dlho rozoberaná, žltá škvrna...takže na oboch prístrojoch som dal jas displeja na menej ako 30%, teda takmer na minimum, stiahol som tú roletku na rýchly prístup a ani na jednom som tú žltú škvrnu nespozoroval...tak neviem, kde je pes zakopaný, lebo viacero užívateľov malo s tým problém, neviem si to predstaviť...no nemal som možnosť odskúšať to prehrievanie...3 mesiace od predstavenia v Barcelone som dennodenne sledoval rôzne fóra či recenzie, ale až dnes som mal možnosť ten fón vidieť v reále a je to, podľa môjho názoru, úžasný telefón...

    anonymous12.06.2011 - 23:10 Trvalý odkaz

    alexa: tak dnes som si ho kúpila v Nay a nelutujem :)Rýchle reakcie,skvelý displej,16 gb prehráva všetky formáty a to nehovorím o výdrži baterky.Od rána som na nom a a stále je na 70 prec.Fotky robí pekné,ak som ich porovnala z iphonom tak sú na rovnako.Iphone som mala 4 roky a tažko sa mi s ním lúčilo,ale táto zmena ma velmi potešila nakolko aj app z itunesu sa už dajú cez market pekne stiahnút.čo sa týka displeja je krásny velký a na slnku je super čitatelnost.samotný fon je velmi lahký a dobre sa drží v rukách.Samsung 2 jak nemusí lutovat neskorší vstup,nakolko bol prvý dvojjadr.procák v LG ale na tom som pri jednodnovom skúšaní našla dost nedostatkov ktoré sú v samsungu 2 vyriešené.Vrelo odporúčam.

    anonymous12.06.2011 - 23:17 Trvalý odkaz

    leo: žiadna škvrna na displeji nieje čudujem sa ked to niekto napíše,telefon má zabudovaný snímač proti priehrevaniu a v momente znižuje automaticky jas čo iný mobil nemá.Ja som si ho kúpil vo Viedni a žiadny flak som na nom teda nenašiel.A čudoval by som sa takému nedostatku.Johno je to skvelý mobil ktorý nemá podla mna zatial žiadnu konkurenciu a to ho fakt nechcem chválit lebo velmi som za samsung nebol ale s takými parametrami je po zadu Aj ten dvojprocák LG a SE arc s ktorým sa výrobcovia mohli ešte chvílu pohrat a nie ho hodit rýchlo do predaja i ked dizajn je naozaj super ale nič viac.Sams galaxy2 je mobil pre náročných a to sa musí uznat

    anonymous13.06.2011 - 11:23 Trvalý odkaz

    Johno: Nevie niekto prosím Vás o nejakej kamennej predajni v rámci SR, kde majú SGSII pod hranicou 600 €? Nie na objednávku, nie internetový predaj, ale priamo v predajni..chcem si ho kúpiť v Nay-ku a rád by som si uplatnil garanciu najnižšej ceny, v Nay stojí 600 €, preto či nevie niekto o nejakej predajni, kde stojí tých 550 - 560 €..Vďaka

    anonymous13.06.2011 - 15:09 Trvalý odkaz

    kkx: 3ask.sk, Skultetyho 12, Bratislava - Nove mesto, cena cca 550€. Cenu a dostupnost si over telefonicky. 550 mi vraveli tak v polovici maja.

    anonymous13.06.2011 - 19:33 Trvalý odkaz

    pexo: tak co ludia, chvalte, hante, prehanajte...
    ako ste s nim spokojny, nespokojny...?

    anonymous13.06.2011 - 23:00 Trvalý odkaz

    pexo: co admin, len ma zaujimaju dalsie nazory pre mojou kupou. je na tom nieco zle???

    anonymous13.06.2011 - 23:29 Trvalý odkaz

    TeaPack: prosim vas neviete ci sa da neako rychlo vyhladavat medzi MP3 co mam v mobile ?? lebo tam toho mam vela a vzdy ked chcem neaku pocuvat musim ju hladat . neviete ci sa neda niekde napisat nazov a ono by mi ju to vyhladalo ??

    anonymous14.06.2011 - 00:37 Trvalý odkaz

    aaa: ak mas na ploche widget google search tak si klikni na logo googla, potom vpravo pod mikrofonom na sive koliesko (nastavenia) a zaskrtni aby hladal aj v hudbe ;-)

    anonymous14.06.2011 - 00:37 Trvalý odkaz

    aaa: alebo v prehravaci daj volby a tam hladat

    anonymous14.06.2011 - 00:42 Trvalý odkaz

    aaa: co poviete na silikonove puzdro ? nebude vadit, ked sa bude mobil zahreje ?

    anonymous14.06.2011 - 23:31 Trvalý odkaz

    JANITOR: Poskrabane sklicko fotoaparatu a stredoveho tlacidla chcem vyriesit kupou kuska InvisibleShield za 5 E a vyrezat presne na ich velkost. A bocne LESKLE hrany sa neosuchaju lahko??? piste... :) diki

    anonymous14.06.2011 - 23:58 Trvalý odkaz

    pexo: a ako je na tom sklicko displeja? da sa lahko poskrabat???

    anonymous15.06.2011 - 00:19 Trvalý odkaz

    aaa: displej je ok. zatial ani jeden skrabancek, aj ked je pravda ze moj minuly mobil s gorilla glassom sa mi podarilo pekne poskrabat klucami. fotak som uz vyriesil silikonovym puzdrom, stredove tlacitko zatial nemam poskrabane a na displej nejdem lepsit nic.

    anonymous15.06.2011 - 00:29 Trvalý odkaz

    aaa: davam do pozornosti - za tu cenu... pred dvoma tyzdnami som objednal 4 (z kazdej farby jedno :-), ked uz su skoro zadarmo), akurat dnes mi prisli, drzia celkom dobre, mobil lezi na puzdre, objektiv je schovany, cize sa nemusite bat posuvat mobil po roznych povrchoch, vpredu vycnieva kusok nad okraj, cize aj displej je relativne chraneny. Otvory su vsetky vyrezane takze ho vobec netreba davat dole.
    .
    http://www.dealextreme.com/p/protective-rubber-gel-silicone-back-case-f…

    anonymous15.06.2011 - 10:06 Trvalý odkaz

    Kaio: Od dnes je v Eshope hadam zebude co najskor dostupny a potom ho beriem,uz sa neviem dockat.

    anonymous15.06.2011 - 10:09 Trvalý odkaz

    jazzmen: Inak nerozumiem prečo ho dali do eshopu, ked ho ešte nemajú na sklade, aspoň keby sa dal predobjednať.

    anonymous15.06.2011 - 13:16 Trvalý odkaz

    jazzmen: takže predobjednať sa už dá... Teraz už len čakať :)

    anonymous15.06.2011 - 15:20 Trvalý odkaz

    Ondro: citam tu rozne doby vydrze tak ako to je nakoniec ? kolko to vydrzi ked len volam a pisem, a kolko ked pouzivam aj wifi, browsujem a dake aplikacie

    anonymous15.06.2011 - 16:06 Trvalý odkaz

    Zabudni: uz zacali pracovat na Samsung S3ke... 2GHZ dual core a mnoho iych vychytavok pre technickych fetakov.. takze na S2ku z vysoka kaslem a staci mi zatial N8ica!

    anonymous15.06.2011 - 16:32 Trvalý odkaz

    aaa: a o rok si povedz to iste, ked sa docitas, ze chystaju S4

    anonymous16.06.2011 - 02:52 Trvalý odkaz

    xod: zdravím, nevie nahodou niekto nieco o, na zahraničných fórach tolko spominanom a ospevovanom update firmwaru s označením KE7, ktoré by malo vyriešit niektoré neduhy tohoto telefónu (batéria,ružový fľak atd.)? vsetci to bez problemov stahuju prostrednictvom Kies, no ja to tam nejak nemôžem najsť, stale mi ukazuje že mam KE2 a že ten je najnovši

    anonymous16.06.2011 - 12:42 Trvalý odkaz

    Tomas: Je to blbosť ale bol by som rád keby ste mi poradili. Pripojím telefón k PC a vôbec to nespolupracuje.....ako to mám vyrieśiť?

    anonymous16.06.2011 - 22:29 Trvalý odkaz

    PowerVR: Ja mam win 7 a vsetko ide dobre, ked ho pripojis treba stlacit to velke dolne tlacitko na telefone a malo by to ist.

    anonymous17.06.2011 - 20:12 Trvalý odkaz

    Edgar: Myslim ze tento mobil je vydarena konkurencia na iPhone 4. okrem rozlisenia ma lepsie vsetko a je cenovo dostupnejsi... aj ked stale nedôverujem androidu, radsej mam iOS to je u mna druha vec, ktoru povazujem za horsiu oproti iPhone-u

    anonymous17.06.2011 - 20:21 Trvalý odkaz

    PowerVR: Ako vidim si sa pomylil a dal si 4 miesto 5 :D.

    anonymous18.06.2011 - 16:09 Trvalý odkaz

    ThinkPad: uz ho niekto ma z orangu? ja som si ho objednal v stredu cez e-shop ale este stale mi pise ze ho nemaju na sklade..

    anonymous18.06.2011 - 18:16 Trvalý odkaz

    jazzmen: tak to som rad, ze nie som sam na tom tak. Tiez som si ho objednal, a tiez mi stake vypisuje, ze nie je dostupny. Hoci na stranke im uz svieti ze je dostupny ihned... Ale vsak to je orange, takze treba cakat... Snad od pondelku to zacnu rozposielat.

    anonymous18.06.2011 - 18:25 Trvalý odkaz

    ThinkPad: to dufam aj ja uz sa neviem ho dockat :)

    anonymous18.06.2011 - 21:47 Trvalý odkaz

    stanez: prisiel mi mail v piatok rano(dal som mail aby ma upozornil o dostupnosti) na stranke pise dostupni ihned...tiez ho mam objednani takze cakam na nho ako vy :)

    anonymous20.06.2011 - 14:50 Trvalý odkaz

    Kaio: Vcera som ho objednal,uz sa tesim na to ked Kurier zavola.

    anonymous20.06.2011 - 14:56 Trvalý odkaz

    jazzmen: Dnes zatiaľ stále nič. :( Od stredy ho mám objednaný, od piatku je vraj dostupný, ale v ordertrackingu mám stále nedostupný.

    anonymous20.06.2011 - 17:52 Trvalý odkaz

    ThinkPad: objednany v stredu a dnes mi ho rano kurier doniesol :) dalsi stasny majitel S2 na svete :)

    anonymous20.06.2011 - 20:23 Trvalý odkaz

    jazzmen: závisť :D ... Aj si sledoval objednávku cez ordertracking? Menili sa ti tam statusy? Ja som už aj volal na 905ku ale vraj je všetko s objednávkou Ok, tak možno len to tam nerefreshujú. Len mám taký blbý pocit, že to tam nejak dovrzali, a tvári sa to že je to ok, a nie je to pri tom ok, a po týždni ma odpíšu, že si to mám objednať znovu :) ako poznám orange

    anonymous20.06.2011 - 22:20 Trvalý odkaz

    Frankie: ja som ho objednaval hned ten den, kedy to slo a dnes rano mi ho konecne kurier priniesol, takze zvysni cakajuci orindzaci nebojte, uz to nebude dlho trvat ;-) a chcem sa opytat...kolko hodin ho mam prvy krat nabijat pls ? diky

    anonymous20.06.2011 - 22:50 Trvalý odkaz

    jazzmen: Frankie a kontroloval si priebežne aj status na ordertrackingu? funguje im to?

    anonymous20.06.2011 - 22:53 Trvalý odkaz

    Frankie: kazdy jeden den som to kontroloval aj 5 krat :D nuz a doteraz je tam staale to iste : Vami vybraný telefón je rezervovaný. Zatiaľ nie je dostupný. Vaša objednávka bude vybavená po dodaní telefónu na sklad. takze tym sa vobec neorientujte

    anonymous20.06.2011 - 23:00 Trvalý odkaz

    jazzmen: Vďaka za upokojenie mojej nedočkavej duše :D

    anonymous21.06.2011 - 11:33 Trvalý odkaz

    Pepo: Caute mam problem, telefon som nabil prvy krat vecer na 100 percent, vsetky app a wifi som na noc vipol a rano ma zobudil ze chce nabit je to normale ? ako sa to da riesit?

    anonymous21.06.2011 - 16:26 Trvalý odkaz

    pexo: ludia, ako sa sprava sklicko displeja? da sa lahko poskrabat? niekde som cital, ze aj ked je to gorilla glass, je lahsie poskrabatelne...
    mate niekto skusenost, alebo mate foliu??? vdaka

    anonymous21.06.2011 - 16:41 Trvalý odkaz

    peto: neviete nahodou kedy bude aj v ponuke t-mobile?

    anonymous21.06.2011 - 17:45 Trvalý odkaz

    Marián: To nie je snaď možné, objednal som si ho včera približne okolo obeda a všetko v pohode o 5 hodín mi ale odpísali že objednávka zamietnutá. Že nie je možné ju vybaviť. Od včera večera každú chvíľu refresh a nič stále nedostupný /aj VIVAZ atd. /. Čo myslíte kedy si ORANGE konečne dá znova do skladu aspoň 100ks nech si objednám? Stalo sa to už niekedy? Ja ten telefon musím mať do 01. 07. inač odchádzam do CZ. :((((