Samsung Galaxy S II (Samsung i9100)

  • Martin Hombauer 18.05.2011 - 02:04

    Ľudia vie mi niekto poradiť ohľadom tej akutalizácie na 2.3.5 bo telefón nemá evidetne záujem nič vyhladať,ked dám vyhladať aktualizácie,nenájde nič a samé mi tiež nič neprišlo :(

  • anonymous04.06.2011 - 19:16 Trvalý odkaz

    pokemon: viem ako foti SGS II a viem ako foti ARC, ale aj tak tam nikde machule ziadne nevidim,tak to je isto jak ked som vyssie spominal ze SGS II robi cervene flaky pri svetlych fotkach vsetci mi nadavali ze si vymyslam dobre ze ma poniektori neukrizovali, dnes je tych fotiek po internete spusta

    anonymous04.06.2011 - 20:12 Trvalý odkaz

    Shifty: Neviem ci ste sa tu uz zhodli a ci ste dosli k zaveru ale musim napisat ze mne osobne tiez robi cerveny flak.

    anonymous04.06.2011 - 20:48 Trvalý odkaz

    MacAleese: Možno by ste mi vedeli poradiť, ja sa tiež rozhodujem medzi SGS II a Sensation. Na jednej strane sa mi páči SGS II hlavne s hardvérovej stránky, ale na druhej ma jej problémy odrádzajú. Na Sensation sa mi nepáči Sense, inak je také nemastné, neslané.

    anonymous04.06.2011 - 21:04 Trvalý odkaz

    Johny: Nemáte problém s GPS ? Na českých fórach sa hovorilo o tom, že vypadáva a často.

    anonymous04.06.2011 - 21:17 Trvalý odkaz

    aaa: Ja mam tiez ruzovy flak na fotkach bielej steny. skusal som aj nainstalovat update firmwaru fotaku z samsungapps, flak tam je stale, ale zda sa mi menej vyrazny. Gps - dnes som skusal na trase LM-PP a spat, ani jeden vypadok, funguje dobre aj hladanie polohy cisto iba na Gps modul rychle bez problemov.

    anonymous05.06.2011 - 01:30 Trvalý odkaz

    Zilo: Zdravim.Som stastnym majitelom tohto telefonu uz nejaky ten den,ale patrim do skupiny ludi,ktori niesu spokojny s kvalitou hudby.Trosku som precital forum xda developers a docital som sa,ze Supercurio s najvacsou pravdepodobnostou nebude pracovat na vylepseni audiovystupu,ako tomu bolo u SGS1...Ja som to vyriesil po svojom : Stiahol som si z marketu aplikaciu Equalizer,kupil som nove sluchatka a postahoval som niekolko pesniciek vo formate FLAC. A vysledok?Fantasticky zvuk!Sice teraz jedna pesnicka zabera okolo 30MB,ale rozdiel v kvalite je naozaj citelny.

    anonymous05.06.2011 - 02:36 Trvalý odkaz

    Lukas: Planujem si kupit tento Samsung, pretoze mam rad retro (hlavne NES) hry tak som rozmyslal aj o Xperii Play ale kvoli staremu hw sa do toho asi neoplati ist (dalsi telefon nebudem kupovat minimalne dalsie 4 roky) . Lenze po precitani recenzii opisujucich dokonaly stroj som si precital reakcie uzivatelov (aj na tejto stranke) a trosku ma odradzuje spominane prehrievanie telefonu, nekvalitna hudba a na zahranicnych weboch hojne diskutovany zlty nadych displeja pri jase stiahnutom asi na 20% a zobrazeni sedych farieb. Pocitam s tym, ze si obcas nieco zahram aj na taku hodinu ale predovsetkym budem na internete prakticky cely den v skole pokym sa nedostanem domov ale to by asi nebol problem. Skor by ma zaujimalo ako je to s wi-fi pripojenim, niektori ludia tiez spominali ze vypadava a tiez boli spominane mrtve pixely ci spomalene reakcie systemu. Snad sa najde niekto kto by mi na niektore z mojich vycerpavajucich otazok odpovedal, bol by som vdacny :)

    anonymous05.06.2011 - 03:41 Trvalý odkaz

    Dreamer: 1. Okuliare nepotrebujem, pozeram sa na to na velkom monitore, porovnavam totiz povodnu velkost, nie zmenseniny.
    2. Absolutne nie som zaujaty, nevlastnim zatial ziadny z porovnavanych mobilov, skor ty mozes byt zaujaty a neobjektivny.
    3. Zalezi na tom co fotis, tam kde to porovnavali fotili v roznych podmienkach, na slnku vie peknu fotku spravit kazdy fotak/mobil.
    .
    http://www.mobile-review.com/review/samsung-galaxy-s2-en.shtml#10
    .
    Konkretne si pozri napr.:
    .
    SGS2: http://www.mobile-review.com/review/image/samsung/galaxy-s2-full/photo/…
    Arc: http://www.mobile-review.com/review/image/samsung/galaxy-s2-full/photo/…
    .
    To co predviedol Arc sa neda nazvat inak ako machula, sorry - a v ostatnych pripadoch to bolo podobne, Arc bol o nieco horsi, alebo ovela horsi, rovnako alebo mierne lepsi bol Arc len v par pripadoch.

    anonymous05.06.2011 - 13:07 Trvalý odkaz

    ja: chcem sa opytať či tento telefon podporuje divixi?

    anonymous05.06.2011 - 13:26 Trvalý odkaz

    riki: Pixely a spomalene reakcie ta isto trapit nemusia, ani problemy s GPS. Prehrievanie si myslim ze tiez nie, ajked je pritomne. Zlty flak som ja osobne este nevidel, ale erim ze tam je ked to tu niekto pisal ze ho ma, ale realne kedy mas jas na 20 percentach? Audio vystup nie je zly, na SGS I bol asi o cosi lepsi, ale tam bol fantasticky. Aj na SGS II je audio vystup v porovnani s ostatnymi mobilmi na vysokej urovni. Na net je ako stvoreny, ajked tam asi viac dominuje HTC Sensation ako vseobecne pri textoch a dokumentoch, ale zas reakcie a praca s netom je lepsia na SGS II. Wifi nema ziadny problem, osobne som mal na SGS 2 lepsi signal ako na iPade 2. Celkovo wifi problem neni, ajked za istych miestnych podmienok sa nemoze nic vylucit, ale wifi je standardne a urcite nie slabsie ako inde. Ono mozno este mozes zvazit SGS I, HTC Sensation, LG 2X, mozno HTC Desire, ale kazdy ma svoje problemy, ale v reale to nie je nic tragicke.

    anonymous05.06.2011 - 13:28 Trvalý odkaz

    riki: samozrejme podporuje, prehra aj mkv. uz z krabice. SGS II z hladiska pozerania videi je na tutti top, na ziadnom inom nevyzera video tak dobre, ajked urcite je tam pre kazdeho cloveka aj ista subjektivna zlozka.

    anonymous05.06.2011 - 14:58 Trvalý odkaz

    Ján: ako je to so strihaním videa priamo v mobile a dalšia otázka videa napr.youtube ked ich prezerám v mobile dajú sa aj sťahovať a ukládať do mobilu?

    anonymous05.06.2011 - 15:53 Trvalý odkaz

    Pat: myslím, že tá uhlopriečka 4,3' je už absolútne nepoužiteľná, možno niekedy pred 13 rokmi by to ešte obstálo, dnes je už iná doba a nosiť lopatky po vreckách je celkom nepoužiteľné a viac než nepraktické, myslím, že predchodcu určite nenahradí najmä tým ako mrzne

    anonymous05.06.2011 - 16:27 Trvalý odkaz

    aaa: uhlopriecka je otazka zvyku, ja by som uz mensi displej ako 4,3" nehcel, radsej budem nosit vo vrecku (podla teba) lopatku, nez by som sa mal pri pozerani filmu, surfovani na nete sustredit na nejaky malicky obrazok.
    .
    P.S. - Mne sa zda, ze zacina leto a tak mrznut bude zas az v zime ;-)

    anonymous05.06.2011 - 20:09 Trvalý odkaz

    riki: Nemam pocit, ze ty si zrovna ten, kto ma sudit co je pre trh dobre a co nie. Osobne by som nesiel pred 4 palce a 4,3 je pre mna ideal. A pocet predanych modelov s touto uhloprieckou je uz teraz dost, takze je jasne, ze to trh chce a je to dobry krok. A neviem ci ti mrzne nieco v hlave alebo co tu za hluposti pises. Wake up.

    anonymous05.06.2011 - 23:21 Trvalý odkaz

    aaa: Kolko vam vydrzi na jedno nabitie ? moj rekord je 20 hodin :-) a z toho som 9 spal :-)

    anonymous06.06.2011 - 10:24 Trvalý odkaz

    root: No zo zaciatku to bolo len par hodin co vydrzalo nabitie ale to je tak stale. Teraz tiez nejak tak plus minus. Najblizsie nabitie si to stopnem ak nezabudnem a dam vediet.
    -pat: Tu lopatku vo vrecku ani necitim. Samozrejme ak nosis obtiahnute veci tak to citit budes ale v normalnych nohaviciach o nom ani neviem a musim si tam sahat ci ho tam vobec mam. A co sa tika mrznutia, nezamrzol mi ani raz este a hrajem sa s nim niekolko hodin denne odkedy ho mam.

    anonymous06.06.2011 - 12:19 Trvalý odkaz

    Shifty: 20 hodin je najmensia alebo najvacsia vydrz aku si dosiahol ? U mna bezna vydrz tak 2 dni, ked som ho mal prve dni tak som nabijal 2x do dna :D. Mrznutie som nezaznamenal, problemy s displejom a pixelmy taktiez nie, ja som spokojny.

    anonymous06.06.2011 - 13:02 Trvalý odkaz

    Warillion: Mne ešte tiež nezamrzol, problémy robí iba jedna hra - Pocket Legends. Má nejaký bug a po nejakom čase buď spadne alebo ostane bežať a nereaguje. Iba počas tohto "zamrznutia" som zaznamenal podstatnejšie prehrievanie (procesor makal na 100%, teplotný senzor batérie ukazoval 55°C, displej bol fakt horúci, potom som hru radšej ukončil - jednoducho home tlačidlom). Iné hry idú v pohode, bez problémov.
    Fotka bielej steny mala v strede kruh s ružovým nádychom, no mne to nevadí, keďže radšej fotím farebné obrázky :)
    Výdrž batérie ma najprv vystrašila, ale po pár nabíjacích cykloch je to už v poriadku. Prehrávanie hudby na pozadí a nonstop spustený IRC klient nemajú podstatnejší vplyv na baterku. Najviac ju dokáže vyšťaviť displej, preto obmedzujem jas na čo najnižší, ak je to možné.
    Rozmery displeja nie sú vôbec problémom, sú skôr výhodou. Ak ste navyknutí na hrubú peňaženku, ktorú asi máte, ak si ho chcete kúpiť, tak ho fakt vo vrecku nepocítite :D

    anonymous06.06.2011 - 13:37 Trvalý odkaz

    aaa: 20 hodin je maximum... ja som rovnako plne spokojny, nenasiel som ani jeden zasadny nedostatok

    anonymous06.06.2011 - 18:02 Trvalý odkaz

    Johno: Zdravím, neviete vážení ako to je s pripojením externého HDD s kapacitou 640 GB, či to SGSII zvládne? Teda prehrávať plynule filmy z neho, videá, fotky prípadne iné dokumenty?

    anonymous06.06.2011 - 20:37 Trvalý odkaz

    mirrco: Ked si zoberieme pomer ceny a toho co tento telefon ponuka, je to best off, full HD video, 2x1.2Ghz do toho vydrz baterie... neni o com...

    anonymous06.06.2011 - 21:15 Trvalý odkaz

    pedro: zahranicne fora su plne reci o nadmernom prehrievani, 50°C a viac, vraj ho zahrievaju aj nenarocne hry, browsovanie ci GPS. Potom je neprijemne drzat ci prikladat k uchu horuci telefon (s vynimkou zimnych mesiacov, vtedy to moze byt prave prijemne) Tak otazka na hrdych majitelov ake maju skusenosti

    anonymous06.06.2011 - 23:08 Trvalý odkaz

    ego294: neviete kedy bude tento telefon dostupny v T-Mobile ???
    diky za odpoved =)

    anonymous06.06.2011 - 23:17 Trvalý odkaz

    Martin: orange by mal aktualizovat ponuku 15.6. tak snad ho tam uz zaradi

    anonymous07.06.2011 - 16:10 Trvalý odkaz

    Jaro: Som majitelom SGS, ako asi vacsina z vas. Citam tu tie komenty, ze sa moc nelisi oproti SGS. Moj nazor je ze sa lisi a to hodne vo veciach, ktore vyuzivam. Konecne funkcne GPS(casto cestujem a to nekonecne hladanie satelitov je hroza + vo vacsine ani nenajde), rychlost systemu(spojene s CPU), graficky cip(neni co dodat), krasny displej(i ked na SGS sa nestazujem), vydrz(SGS sa nestazujem), OS, RAM, Fotak(hodne fotim a nahravam), pamat(8GB je zalostne malo - ano, su tu i karty), blesk, pevny kryt(mne SGS vrzga a nepadol mi ani 1x)... Podla mojho nazoru stoji to za zvazenie. SGS sa da stale dobre predat a ten "maly" cenovy rozdiel si rad doplatim... K tomu GPC, ma niekto nejake vychytavky ? Rad si dam poradit

    anonymous07.06.2011 - 19:27 Trvalý odkaz

    qwed: visvetlite mi co znamena SuperAMOLED plus lebo sa mi zda ze amoled bojuje sam zo sebou

    anonymous07.06.2011 - 19:57 Trvalý odkaz

    Markos: SAMOLED je len vylepsena technologia s novou aktivnou maticou. Nechapem co si myslel tym ze bojuje sam so sebou

    anonymous07.06.2011 - 22:44 Trvalý odkaz

    asdfghjklô: SAMOLED vs SAMOLED+ ?

    anonymous07.06.2011 - 23:31 Trvalý odkaz

    JANITOR: Chlapci vy akoze nepozante google, taketo zakladne veci mate v kazdej druhej recenzii. Jasne ze to je zdokonalenie dokonaleho ked sa uz o tom bavime...

    anonymous08.06.2011 - 00:29 Trvalý odkaz

    jk: v aktualizovanej ponuke orange k 15.6 nebude :(

    anonymous08.06.2011 - 00:30 Trvalý odkaz

    shawn2: to fakt?sakris..a vies to naisto? :(

    anonymous08.06.2011 - 00:35 Trvalý odkaz

    jk: no na predajniach urcite nebude, ci ho zaradia do online obchodu to netusim

    anonymous08.06.2011 - 01:06 Trvalý odkaz

    ThinkPad: a odkial to vies? a kedy by mohol prist do orangu?

    anonymous08.06.2011 - 01:14 Trvalý odkaz

    jk: netusim kedy, vim len ze teraz tam nebude :/

    anonymous08.06.2011 - 01:37 Trvalý odkaz

    otrok: Po 13-tich rokoch som odisiel od NOKIE a kupil som si tiez SGSII. Som nadseny hoci bateria nie je nic moc. Kto z Vas mi poradi vsak poradi ci existuju nejake aps na profily. Konkretne v Nokii som ctale vyuzival rozne profily ktore sa mi aj casovo prepinali. Tuna som nasiel iba normalny a tichy (okrem lietadloveho) rezim a dost mi to chyba. Poradte mi prosim

    anonymous08.06.2011 - 10:03 Trvalý odkaz

    PM: Vcera som ho videl nazivo a ten dizajn nic moc,prilis hranaty a uz velmi siroky, galaxy S1 je este v poho ale IIka uz je prilis siroka

    anonymous08.06.2011 - 12:34 Trvalý odkaz

    Markos: dizajn je subjektivny nazor, to tu pises zbytocne ajtak na tvoj nazor kazdy kasle lebo ma vlasty (ja takisto)

    anonymous08.06.2011 - 14:53 Trvalý odkaz

    stanez: co viem tak aj sensation je alebo bol len v e-shope...aktualne neviem...a mne osobne e-shop vyhovuje...hlavne je aby tam bol! uz konecne...

    anonymous09.06.2011 - 15:14 Trvalý odkaz

    jazzmen: Tak našiel som na nete (orange na facebooku), že SGS II sa chystá do ponuky od 1.júla. Či sa dovtedy objaví v e-shope netuším, ale zrejme si budeme musieť tie tri týždne počkať. A kedže predpokladám veľký záujem, tak ktovie ako to bude s dostupnosťou prvé týždne :) možno sa mi do rúk dostane až kncom júla.

    anonymous09.06.2011 - 16:09 Trvalý odkaz

    T: ja ho uz mam doma a zatial max spokojnost aj ked som dost vahal nad ARC :)

    anonymous09.06.2011 - 22:07 Trvalý odkaz

    shifty: neviete kde by som zohnal mhl kabel za co najlepsiu cenu? viem ze je na mp3.sk ale hladam kde to je najlepsie

    anonymous10.06.2011 - 20:03 Trvalý odkaz

    josph23: Ake ste mali najvyssie skore v Quadrante?Mne sa podarilo nazbierat 3777 bodov!!!

    anonymous11.06.2011 - 12:18 Trvalý odkaz

    Samsung Galaxy S2: neviete či má Samsung Galaxy S2 java ?
    lebo povedzme na mobilmanií.cz píše, že má, tu o tom nič nieje.
    Prosím poradte mi.

    anonymous12.06.2011 - 06:55 Trvalý odkaz

    stn32: waaau, smekam, klobuk dole, presiel som si recenziu na http://mobilizujeme.cz/clanky/samsung-galaxy-s-ii-recenze-nejzarivejsi-… ,tie fotky su na to ze su z mobilu uuzasne ostre, fantazia a dokonca aj ta s led bleskom, vyzera ze blesk je dostatocne silny ,ak sa mam priznat ziadnu ruzovu machulu som si tam na fotkach nevsimol, parada, k tomu este uzasne videjko, fullHD 30sn./s,2-jadrovy procak 1,2GHz(x2), ktory slape jak hodinky,uzasny SAMOLED+ displej,podpora DivX/XviD aj mkv(cize fullHD format),bez akychkolvek problemov pracujuce Wi-fi a GPS-ko ,superrychla odozva androidu a jeho aplikacii, zvuk dostatocne silny(hoci malinko slabsi oproti minulorocnemu Galaxy S)a napokon uzasna kapacita baterie 1650mAh robia z neho neprekonatelnu masinku, azda jediny zapor ktory ten mobil ma ze ma tu sd-kartu pod bateriou, inak nic ,skvele tutti-frutti mobil;) ,lepsi sme tu doteraz iste nemali,ani htc ani ine znacky sa zatial nanho nechytaju, uz aby bol cim skor v ponuke operatorov, uz sa ho neviem dockat, som zvedavy aka bude cena,no lacny urcite nebude..skoda mohli ho dat uz teraz od 15.jula do ponuky,neviem naco este cakaju..

    anonymous12.06.2011 - 11:30 Trvalý odkaz

    aaa: Ako ste spokojny s umiestnenim objektivu fotaku ? Ja mam po dvoch tyzdnoch uz slusne poskriabane sklicko, ale na fotkach to zatial nevidno.