Samsung F480 TouchWiz

  • Martin Hombauer 26.06.2008 - 11:02

    Mikullas: dobra cena

  • anonymous10.11.2008 - 16:40 Trvalý odkaz

    mawerick: Matrix, chcem sa vas opytat, taku drobnost, ma tento mobil blokovanie tlacidiel aj ochrannym kodom? A este ci je prakticky konektor sluchadiel ked je tak zvlastne na pravom boku. ps.mne spadol k priatelke do vane n6230 skor ako ja. Nastastie som ho skoro vylovil, a fungoval este pol roka. S tou pra?kou to je fakt dobre:)
    Uz sa tej f480 neviem dockat. Dakujem za odpoved

    anonymous10.11.2008 - 17:35 Trvalý odkaz

    matrix: daju sa zablokovat na kod jednotlive aplikacie...sms, kalendar, kontakty atd...cize telelon je zapnuty, pride sms ale ak sa k nej clovek chce dostat musi zadat kod...alebo do kontaktov alebo do aplikacii..jednoducho nikto iny okrem teba sa do toho nedostane...zaujimava funkcia mobilny stopar..ked ti niekto ukradne telefon a da do neho inu kartu tak fon automaticky posle sms na dve cisla ktore si si predtym nastavil aj s textom spravy ktoru si tiez zvolis... konektor na sluchadla akoze nevadi na boku az tak.. budete mat z neho radost :-) je fakt krasny..

    anonymous10.11.2008 - 19:14 Trvalý odkaz

    jana: Jessica pisala,ze sa nedokazu menit pozadia same,cidokazu?(Som blondinka nie sliepka:)

    anonymous10.11.2008 - 21:22 Trvalý odkaz

    luba: V aplikaciach, napriklad pridat ulohu mi pri posuve danej ponuky slabo reaguje display obcas sa vobec neda posunut uplne dole a naopak pri prezerani mien v zozname sa pohybuje velmi rychlo! Je to normalne?

    anonymous11.11.2008 - 09:33 Trvalý odkaz

    slávka: Ahojte, neviete niekto poradi?, ako v samsungu f480 fungujú google map?

    anonymous11.11.2008 - 12:09 Trvalý odkaz

    matrix: janka myslis tapety alebo temy??? lebo to su dve rozdielne veci. tapetu na display si mozes dat akukolvek..temy neidu..ale nevidim v tom absolutne ziadny problem.

    luba..a vsetci ostatny...tajomstvo :-) ak listujete v tel. zozname napr...tak ak rolujete prstom po lavej strane displaya ide to rychlo..ak po pravej tak pomaly..skratka velmi premakane..len asi nie kazdy to vyuzije, lebo na to ani nepride :-)

    anonymous11.11.2008 - 19:33 Trvalý odkaz

    SiSka: a daju sa tam pozerat filmy??????

    anonymous11.11.2008 - 21:26 Trvalý odkaz

    erika: ahoj,prave som dostala telefon - ruzovu ediciu,je kraaasna :). chcem sa len spytat ci sa tam nejako da nastavit zvuk na sms..myslim prepnut na iny,ten povodny sa mi nepaci a nikde v nastaveni to nemozem najst..dakujem za rady:))

    anonymous12.11.2008 - 12:50 Trvalý odkaz

    matrix: samozrejme ze sa filmy daju pozerat..ved to je normalne...
    erika ked si nevies nastavit zvuk sms ta hod totu ruzovu ediciu do kosa... lebo tu uz fakt nenachadzam slov

    anonymous12.11.2008 - 17:57 Trvalý odkaz

    yan: Ahoj,aka je kvalita pozerania tych filmov?Chcem sa opytat 1)ake typy video suborov prehrava, vie prehrat avi,mpeg4 ci ine? Resp.ci na instal.cd je nejaky program kt.dokaze konvertovat filmy/hudbu do formatov ake vie ten mobil prehrat. 2)Je viditelnost na slnku ozaj velmi slaba? Dakujem za tvoje postrehy ktore tu do fora pises, v mnohom si tu poradil a myslim ze si ho kupim pod stromcek. yano

    anonymous12.11.2008 - 18:28 Trvalý odkaz

    ujo: Prosim vas,aky ma ten telefon sluchadla.Hlavne basy. Daju sa do neho dat aj ine. Ma nejaky otvor na 3,5mm?

    anonymous12.11.2008 - 19:59 Trvalý odkaz

    mikusp: sluchadla ma slušne podla mna. otvor to má na 3,5mm tak v pohode pojdú aj iném. Ja by som potreboval vediet ako spravím id3tag tak aby pesni?ka obsahovala nejaký obrazok albumu. Poradte nejaký program

    anonymous12.11.2008 - 22:59 Trvalý odkaz

    luba: takze som urobila dobre ze som to reklamovala u predajcu mne to totiz nefungovalo rozdielne bolo jedno ci vlavo ci vpravo zoznam mien rychli a ulohy ani pohnut ale dakujem za radu som zvedava ako to pojde ked mi to pride z opravy.Este raz diky.

    anonymous12.11.2008 - 23:38 Trvalý odkaz

    hb3: takto som nahraval javu do U600:
    v pohot. rezime napisat kod *#9998*4678255# zobrazi sa hlaska "java install enabled"

    v zlozke ostatne subory vybrat jad subor, ->volby a na otazku 'Do you want to install' -> ano

    na deaktivovanie instalacii je nutne napisat kod znova

    anonymous13.11.2008 - 00:52 Trvalý odkaz

    hustler: Chem sa opytat ci sa da nejako na samsungu F480 zistit ochranny kod pomocou nejakeho kodu alebo tak lebo osem nul mi nefunguje..

    anonymous13.11.2008 - 09:04 Trvalý odkaz

    jack: ludia kolko vam vydrzi bateria na samsungu F480 pri beznom pouzivani?dakujem za odpovede

    anonymous13.11.2008 - 11:27 Trvalý odkaz

    mikusp: No neviem ale mne vydrzala v pohode celý týžde? a to som na ?om skusal dos? veci

    anonymous13.11.2008 - 12:40 Trvalý odkaz

    Duro: nepoznate nejaku dobru fan stranku o tom mobile, kde clovek najde tipy triky, stahovanie softu, resp. ine stranky kde je soft co funguje aj na F480

    anonymous13.11.2008 - 12:56 Trvalý odkaz

    mikusp: No to veru ja nepoznam ale kazda java aplikacia mi fungovala v pohode ktoru som dostal do tohto fonu

    anonymous13.11.2008 - 13:36 Trvalý odkaz

    Duro: skusal niekto spustit nejaky stream? radio, video? ked som skusil dat radio tak sa to snazilo otvorit v tom povodnom prehliadaci a vypisalo nepodporovany obsah

    anonymous13.11.2008 - 15:46 Trvalý odkaz

    sisush.ka: neviem ci je to pravda lebo ho este nemam ale mam ho objednany ale mne kamoska hovorila ze je zly pretoze sa tam nedaju poriadne pisat sms ze napr: cem napisat mam sa dobre a napise sa ze mns dbr je to tak??? lebo ked hej tak to necem ... :)

    anonymous13.11.2008 - 17:32 Trvalý odkaz

    matrix: to si fakt taka tupa alebo sa len tak robis? vies co kup si philips fizz...k tebe sa hodi

    anonymous13.11.2008 - 18:13 Trvalý odkaz

    benji: si normalny?co vsetkych zdrbes?napr.nastavenie sms-zvuku trvalo aj mne dlhsie, lebo som predtym mal same nokie..a samsung je dost odlisny - pritom nie som tupec..aj ked ty by si ma zan urcite oznacil.

    anonymous13.11.2008 - 21:00 Trvalý odkaz

    misuliik: prosimvas idem si kupit tento telefon len chcem vediet ze ci dostasnem konkretne aj ten druhy tadny kryt v baleni??alebo si ho mam dokupit samostane?aa eset by som rada vedela ci funguje aj na dotykove pero..dakujem

    anonymous14.11.2008 - 09:47 Trvalý odkaz

    jack: ak sa ta mozem opytat odkial ho kupujes na pausal alebo v hotovosti?

    anonymous14.11.2008 - 10:06 Trvalý odkaz

    matrix: benji ked niekedy mi uz je s tych hluposti co sa tu niekto pyta na grc... otazka typu ze ci pise dobre sms lebo kamiska mi hovorila ...a ze ked chcem napisat "mam sa dobre" a telefon napise ze "mns dbr" tak to uz nekomentujem..je jedno ci si mal predtym nokia, motorola a je to tvoj prvy samsung..ja som samsung tiez predtym nikdy nemal.. ked mas kylave prsty tak ti to tam napise..

    osobne je to moj prvy samsung. v nejakej recenzii som cital ze ma intuitivne ovladanie. a je to pravda..navod som vobec necital...ved vsetko je take jasne a zrozumitelne..ze naozaj len tupec nevie nastavit hlasitost zvonenia...

    anonymous14.11.2008 - 10:06 Trvalý odkaz

    matrix: a este nieco..kazdemu kto sa pytal k veci som slusne odpovedal...ale na tuposti sa neda..

    anonymous14.11.2008 - 11:15 Trvalý odkaz

    yan: Ahoj,aka je kvalita pozerania tych filmov?Chcem sa opytat 1)ake typy video suborov prehrava, vie prehrat avi,mpeg4 ci ine? Resp.ci na instal.cd je nejaky program kt.dokaze konvertovat filmy/hudbu do formatov ake vie ten mobil prehrat. 2)Je viditelnost na slnku ozaj velmi slaba?

    anonymous14.11.2008 - 11:18 Trvalý odkaz

    rasto: Pomozte mi vybrat z nasledujucich mobov:
    SGH F480 / Nokia E66 / N 6500Slide / LG KF 700
    Hoci som uz viacmenej rozhodnuty pre f480 dakujem za rady.

    anonymous14.11.2008 - 11:21 Trvalý odkaz

    misuliik: ja si ho pojdem vzia? na paušal nie v hotovosti..

    anonymous14.11.2008 - 12:02 Trvalý odkaz

    matrix: kvalita filmov v pohode..zatial som pozera len subory 3gp.. filmy som stiahol na nete.. programy si stiahnes volne na nete a prekonvertujes.. ak chces z avi do 3gp len fukni do google "3gp to avi" v uvodzovkach a najde ti to... na slnku je viditelnost taka ista ako pri ostatnych telefonoch..dokonca vyhoda ke fotis tak mozes ten kozeny kryt pouzivat ako tienidlo..

    anonymous14.11.2008 - 12:03 Trvalý odkaz

    matrix: ja by som bral f480
    nokie predrazene
    kf700 mi pripada prilis plastova, ako detska hracka... ved chod do orange a porovnaj si tie telefony vizualne..a funkcie cca rovnake.

    anonymous14.11.2008 - 16:41 Trvalý odkaz

    misuliik: prosim ta mohol by si mi povedat ze ked si tento phone vezmem v t-mobile na pausal ci k enu dostanem aj ten zadny kryt?

    anonymous14.11.2008 - 17:15 Trvalý odkaz

    matrix: standardne by mal byt v kazdom baleni..dva zadne kryty jeden bez a jeden s kozou..ved ked prides do predajne daj si otvorit krabicu a hotovo :-)
    v orange bol

    anonymous15.11.2008 - 09:23 Trvalý odkaz

    monika: prosim porate aka velka mikro sd karta tam moze ist ja si chcem kupit 8 GB

    anonymous15.11.2008 - 19:34 Trvalý odkaz

    cvbn: neviete ci sa da kupit niaka karta to tochto fonu na wi-fi

    anonymous15.11.2008 - 20:18 Trvalý odkaz

    AKH: pokial viem tak zvladne aj 8GB,wi-fi pocul som,ze sa neda,ale budem rad,ked sa mylim.

    anonymous15.11.2008 - 22:54 Trvalý odkaz

    kokindel: cawte chcel by som sa opytat ze ktory z tychto dvoch mobilov ma hlasnejsi reproduktor???..pls odpiste velmi dolezite!!!!!!!!

    anonymous16.11.2008 - 10:21 Trvalý odkaz

    RoBOTON: Cawte ludkovia, chcem sa spytat aku ma vydrz baterky tento mobil
    ????? pls

    anonymous16.11.2008 - 11:49 Trvalý odkaz

    kokindel: cawte chcel by som sa opytat ze ktory z tychto dvoch mobilov ma hlasnejsi reproduktor???..pls odpiste velmi dolezite!!!!!!!!

    anonymous16.11.2008 - 12:55 Trvalý odkaz

    Dankos: Sice nie som admin, ale odpoviem, lebo telefon mam uz asi 1-2 tyzdne doma a som s nim zatial velmi spokojny :)
    .Takze, telefon wi-fi nema, a neda sa tam dat ani wi-fi karta, ale mne to vobec nechyba.

    Reproduktor- pokial chces nieco pustit napr. v triede, tak nesmie byt moc hluk, lebo niekedy neni moc pocut. Ale sluchadla a basy to ma skvele!

    Bateria- ma super vydrz.Ja som telefon pouzival ako prehravac, hral som hry, fotil atd. a baterka mi vydrzala asi 3-4 dni :).

    microSD-Ja ju nemam, ale idem si kupovat, takze bolo by dobre, keby niekto napisal, kolko to utiahne.

    Kryty- V T-mobile su v baleni obidva(pouzivam ten kozeny).Matrix pisal ze aj v Orange.

    anonymous16.11.2008 - 13:55 Trvalý odkaz

    mato: Ahoj da sa pocas nahravania videa aj zoomovat? Daju sa profily aj casovat, Dakujem

    anonymous16.11.2008 - 14:38 Trvalý odkaz

    Dankos: Video sa da zoomovat...myslim ze aj profily sa daju casovat ale neviem

    anonymous16.11.2008 - 18:11 Trvalý odkaz

    mawerick: Ahoj,uz mam ten telefon objednany a neviem sa ho dockat.Zaujimala by ma este jedna vec: mal som telefony nokia 6280 a 6300 a ked som v nich mal 1Gb resp.2Gb kartu, tak ak som mal v nejakej zložke viac ako napr.100Mb subory sa mi v obidvoch pripadoch otvarali velmi dlho. Do tohto fonu si chcem zakupit 8Gb a chcem vediet ci aj tento fon nebude pomaly ked donho natrieskam napr.3,4 filmy. ///A este som si vsimol jeden detail. Tento telefon, ci uz original al.maketa, raz ma napis SAMSUNG pod hornym reproduktorom inde zase nad tymi troma tlacidlami. Ako to vlastne je? Dakujem za odpovede.

    anonymous16.11.2008 - 23:30 Trvalý odkaz

    kokindel: ma tento telefon vodorovnu dotykovu qwerty klavesnicu???...

    anonymous17.11.2008 - 00:52 Trvalý odkaz

    Peter: Ahoj.m?žete mi prosím poradit jak posílat soubor p?es bluetooth?soubor v pohod? p?íjm? ale nedokážu ho odeslat.p?i nalezení prot?jšku na n?j kliknu zmodrá ikonka a to je vše-((d?kuji

    anonymous17.11.2008 - 12:14 Trvalý odkaz

    Dankos: Telefon nema qwerty klavesnicu ani gyroskop.

    Bluetooth, dobra otazka...tu je to trosku originalne...ked ti zmodra ikonka, musis ju prstom preniest na modru ikonu svojho telefonu.Proste Drag and drop technika :).