Samsung F480 TouchWiz

  • Martin Hombauer 26.06.2008 - 11:02

    Mikullas: dobra cena

  • anonymous07.12.2008 - 08:38 Trvalý odkaz

    stan: ja som ve?mi spokojný s f480. Chýba mi iba jedna drobnos? - nedajú sa zmeni? ikony v menu (f480 nepodporuje témy) Ale tento telefon má mnoho výhod a funkcií, že mi to až tak nevadí. Teraz som si dokonca aktivoval funkciu "Mobilný stopár" - ak by telefon niekto ukradol a dal do neho inú Sim kartu, na mnou vybrané tel. ?ísla príde oznam.

    anonymous07.12.2008 - 14:12 Trvalý odkaz

    niklas: konecne som prisiel na to ako nainstalovat hry bez wapka. juhuuuu

    anonymous07.12.2008 - 18:39 Trvalý odkaz

    Broni: napises, prosim ta postup?

    anonymous07.12.2008 - 20:55 Trvalý odkaz

    Miso: Popkorn alebo Dankos pls môžte mi napísa? presný postup ako to zmenim lebo nie a nie to nájst som dal nastavenia / nastavenia aplikácii / nastavenie videokamery / a tam som mal len kam sa to uklada ci pamätová karta alebo pamä? telefónu... ale nic aby mi to ukladalo do rezimu s MMskami...

    anonymous07.12.2008 - 21:37 Trvalý odkaz

    Dankos: Cauko joey, ako si pls spustil tie videa na youtube? mne to stale nejde, nemozem to vyspekulovat :(

    anonymous07.12.2008 - 21:39 Trvalý odkaz

    Miso: Ahoj, pozri, prepni si vo fotaku na rezim videokamery, das v dolnej liste nastavenia a das hned prve ze rezim nahravania...a tam mas ze normal alebo limit pre MMS..a mas to :)

    anonymous07.12.2008 - 21:40 Trvalý odkaz

    Dankos: Sory som omylom napisal pod tvojim nickom, ospravedlnujem sa :(

    anonymous07.12.2008 - 22:57 Trvalý odkaz

    kevin: pocujte moze mi niekto vysvetlit ako tam natrepem niejake hry a aplikacie??? v tom vidim ja nehorazny problem se maju v tom vyhodu... ak mozte pomozte pls inak ppc mobil

    anonymous08.12.2008 - 00:05 Trvalý odkaz

    man: ahooj chcem sa ta opytat na tej stranke www.shopmobil.sk je taka cena aj s dorucenim?ako dlho si zanim cakal,dorucuju to cez postu?dikes

    anonymous08.12.2008 - 09:50 Trvalý odkaz

    Martin: mam tento mobil dva dni a myslim ze je v pohode 3,5 mm jack to nema a sluchadla hraju potichu aspon pre mna to mozem jedine vytknut a este je tam chaostny prehravac tak asi tak ale je dobry

    anonymous08.12.2008 - 20:52 Trvalý odkaz

    Miso: jj tá cena je 6700 (ak myslís ten Samsung F480)ale tam mi pripo?ítal ešte aj poštovné lebo ja som zo ZV a on je z BA .. ?iže som platili okolo 6900 tak nejak.. ale ak bývaš blízko BA tak to so môžes aj osobne prevziat aspon myslím... A prišlo mi to do dvoch dní ako som si ten mobil objednal

    anonymous08.12.2008 - 20:54 Trvalý odkaz

    Miso: a este som zabudol ze to ti nedoruci osobne ale pošle poštou :)

    anonymous08.12.2008 - 22:53 Trvalý odkaz

    kubo74123: je to celkom good mobil bral bi som hokebymal wi-fi--a toje skoda na taky mobil...taksom sa rozhodolprenokiu N95..

    anonymous09.12.2008 - 00:01 Trvalý odkaz

    Laura: Tu stranku som aj ja pozerala...Je fakt 100percente seriozna? Nechcela by som byt obabrana:)

    anonymous09.12.2008 - 12:19 Trvalý odkaz

    Hugo: Stan prosim ta mohol by si napisat ako si si tam dal toho Mobilneho stopara. Dakujem

    anonymous09.12.2008 - 14:51 Trvalý odkaz

    matrix: laura ta stranka www.shopmobil.sk je podla mna nejaky obchodnik s mobilmi, ktory ma bazar a supe to aj na net... predava tam nove aj pouzivane telefony...neveril by som tomu velmi...mobil niekto vytiahol z akcie odniesol ho do bazaru, dostal za neho 4000 a ten "obchodnik" ho predava za 6990..normalne stoji f480 cca 9-10 000..tak si urob obraz sama...cena 6990 je velmi nizka...t-mobile ho dava za tolko pri rocnej viazanosti s pausalom 55viac... :-)

    anonymous09.12.2008 - 14:52 Trvalý odkaz

    matrix: a vobec by som sa nedivil keby ten miso bol ten "obchodnik" a tu si robi reklamu a laka zakaznikov

    anonymous09.12.2008 - 14:56 Trvalý odkaz

    matrix: mawe cauko. hral som sa tymi narodkami ale neviem na to za boha prist...

    anonymous09.12.2008 - 16:32 Trvalý odkaz

    Martin: Prosim Vas nevie mi niekto poradid taku vec ze mam v mobile pametovu kartu a niekto mi nieco posle a ulozi sa to do telefonu nejde mi to nastavit DAKUJEM

    anonymous09.12.2008 - 17:23 Trvalý odkaz

    Miso: matrix.. neviem preco si myslis, ale ja ten "obchodník" niesom :) ... ak sisi nevšimol aj ja som sa tu trocha dávnejšie pýtal ?i tu stránku niekto pozná a ?i je seriozna... Ale aj tak som si stade objednal fon a riskol som to aj ked som nevedel ci mi dodaju ten fon v 100% stave.. a nijako ma neoklamali... Je to na vás ?i si stade objednate fóny alebo ne...

    anonymous09.12.2008 - 20:21 Trvalý odkaz

    matrix: ano mas pravdu..je to na vas ci si objednate fon z tejto stranky... ja som napisal svoj nazor..ze mi ta stranka pride zvlastna a cena sa mi zda prinizka... ked ako som pisal predava sa cca okolo 10 000...ale je kazdeho vec kam da svoje peniaze..ja by som si ho odtial nekupoval ...thats all...

    anonymous10.12.2008 - 11:23 Trvalý odkaz

    DanielitQa: mam uz jeden samsung...som s nim velmi spokojna a planujem v najblizsej dobe si zakupit Samsung F480 TOUCHWIZ...vrele odporucam tuto znacku =)

    anonymous10.12.2008 - 16:57 Trvalý odkaz

    Jeanne: 6990?? to je strasne vela :) ja som si ho kupovala asi pre mesiacom a fajnovo za 1SK v T-mobile :))

    anonymous10.12.2008 - 16:59 Trvalý odkaz

    Jeanne: inac nemala som nervy a ani cas citat uplne pozorne vsetky prispevky ale nevsimla som si ze by padla otazka na ten kozeny obal...ci nahodou niekdo nevie ci sa da zohnat aj iny inej farby dokupit alebo je len ten cierny co je vlastne pribaleny k telefonu...

    anonymous10.12.2008 - 22:24 Trvalý odkaz

    Matwo81: POTREBOVAL BY SOM ZISTIT AKO VYMAZAT ZOZNAM SKLADIEB PLS PLS PLS PLS POMOC POMOC

    anonymous11.12.2008 - 00:06 Trvalý odkaz

    Ifka: ten "kozeny obal" je pribaleny k telefonu. neviem, ci sa da doobjednat. ja mam ruzovy tel, a logicky bol pri tom ruzovy obal.

    anonymous11.12.2008 - 14:59 Trvalý odkaz

    bea: nevjem sa rozhodnut medzi tymto mobilom a LG KF700 ...ktory je lepsi??

    anonymous11.12.2008 - 17:55 Trvalý odkaz

    luboss001: lg kf700 nekupuj ak chces od neho viac ako telefonovat. tema narodky - pri zadanani datumu v kal.spodna polozka "upozornenie"nastav pocet dni pred nar.v tomto obd.bude v ponuke nar. -postup ako dostat apl.a hry do fonu wap http://www.youtube.com/watch?v=IWop9TliAeg.

    anonymous11.12.2008 - 18:01 Trvalý odkaz

    luboss001: ten co tu pisal ze vie dostat do fonu apl,a hry je srac lebo len podjebal a ani hovno nevie!

    anonymous11.12.2008 - 18:06 Trvalý odkaz

    luboss001: porava:pisal ze to vie cez kabel.

    anonymous12.12.2008 - 12:07 Trvalý odkaz

    Ecko: Pocujte dnes si idem kupit tento mobil tato stranka mi pomohla velmi zistit ci si mam vybrta medzi omniou alebo f480 rozhodol som sa pre f480 preco? ja mama 14 rokou je mi na prd wi-fi pripojenie a hlavne to chem kvoli krasnym fotkam ake to robi som rad ze existuje takato stranka

    anonymous12.12.2008 - 15:32 Trvalý odkaz

    YEGOR: da sa zobzazit klavesnica na sirku ako je to v iphone ze tukam ako na POCITACOVEJ...DIKI ZA ODP

    anonymous13.12.2008 - 12:57 Trvalý odkaz

    trco: rad by som sa spytal na rovnaku vec, ci sa otoci displej a klavenica ako na omnii alebo iphone ???
    D za odpoved

    anonymous13.12.2008 - 19:05 Trvalý odkaz

    niklas: ty sracka, koho tu urazas. keby za sa pozries na prispevky z 3.12. tak zistis ze je tam link na stranku kde je navod, ale tipujem ze si nejake decko co nevie kopirovat link, co si nevie prelozit 10 bodov z anglictiny, co nevie nainstalovat program, rozbalit rar, spojit telefon s kompom, ovladat dotykovu klavesnicu, restartovat v telefone java priecinok a spustit si potom hru. Tak porozmyslaj o tom kto je sracka ok. tesilo ma. ak si to nepochopil tak naozaj ti uz nepomozem sracka hehe

    anonymous13.12.2008 - 19:07 Trvalý odkaz

    Mikino: Nie,neotá?a sa vôbec.

    anonymous13.12.2008 - 20:02 Trvalý odkaz

    msotka: ahojte, mne sa tento fonik velmi paci som s nim velmi spokjna (po 3 dnoch pouzivania). jedine co mi vadi ze neviem ako vymazat tie .bmp wallpapery, nepaci sa mi ako sa stale zobrazuju pri blokovani a odblokovani klavesnice. neporadite niekto?

    anonymous13.12.2008 - 22:09 Trvalý odkaz

    Dimbis: Ja som zatia? verný Nokii, mám 6300 a som nadmieru spoko. Ale ke? som študoval túto recenziu a toto fórum, rozhodol som sa, že ten SAMSUNG CHCEM!!! Mám len jednu otázku: Ke? si ho zoberiem s T-Mobilu na paušál, pôjde mi v ?om aj pomaran?ová SIM-karta? Vopred Vám ?akujem za odpovede

    anonymous14.12.2008 - 14:12 Trvalý odkaz

    kompakt: Zavolaj alebo skoc do t-mobilu a opytaj sa ci je blokovany ak nie tak ti pomarancova karta pojde a ak je bloknuty tak ti nepojde :o)))

    anonymous14.12.2008 - 14:43 Trvalý odkaz

    man: ahoj chcem sa opytat co su to tie .bmp wallpapery,co sa zobrazuje pri blokovani a odblokovani klavesnice?nemam ten telefon ale chcel by som si ho kupit a neviem co to je...dikes

    anonymous14.12.2008 - 15:39 Trvalý odkaz

    msotka: to su original wallpapery ktore su tam nainstalovane od vyrobcu, tak ako su tam aj zvonenia atd. zvonenia sa tiez nedaju dat prec ale to nevadi kedze pri prehravni hudby si tam mozes urobit vlastne playlisty. len tie tapety sa nedaju dat prec a vzdy ked si zablokujes obrazovku na chvilu sa ti tam zobrazia, taktiez ked si chces pri zablokovanej obrazovke skontrolovat ci nemas nejaky neprijaty hovor, alebo aky je cas tak sa ti tam zobrazi niektora z tychto tapiet (aspon ze sa menia a vzdy sa ti zobrazi ina). niektore su celkom pozeratelne ale vacsina je bud kvet alebo cesta ci krajinka, nieco ako original windows tapety (no komu sa uz toto moze pacit? :o) ale inak ti ho odporucam kupit, je super!!! od piatku mi drzi baterka, chyba jedna "palicka" a to sa s nim vkuse hram. dotykova obrazovka je uplne cool, ale faktom je ze menej technicke typy s nim mozu mat problem.

    anonymous14.12.2008 - 15:44 Trvalý odkaz

    msotka: ok, poriadne som si precitala diskusiu a vidim ze nie som sama komu sa to nepaci a nic sa s tym neda robit. vsak si zvyknem...ak niekto najde riesenie, nech to sem hodi.

    anonymous14.12.2008 - 16:46 Trvalý odkaz

    mawerick: Ahojte, neviem preco vam vadia tie wallpapery. Ved ked sa nedaju menit pozadia automaticky aspon to trocha spestri.Skoda ze si tam nemozem dat vlastne setrice.Ja mam ten telefon skoro mesiac a max spokojnost. Akurat neviem preco v poslednom case mi baterka s tych 4-5 dnoch vydrzi teraz najviac 3dni. Neviete poradit v com to bude? Pouzivam ho stale rovnako.Denne volam asi hodinu a pol, ked nesedim v aute tak pocuvam hudbu z fonu a vsetkym davam do popredia ze sluchadla su skvele a hraju dost silno. Co moze byt prosim vas s tou baterkou, nemohol som ju zle naformatovat alebo nieco podobne??? Dakujem
    PS. Ludia a uz tu tolko nepiste ze sa neviem rozhodnut, berte ho! Od neho je lepsia iba Omnia!

    anonymous14.12.2008 - 20:14 Trvalý odkaz

    Miso: Cawte chcel by som sa spyta?, že ako je to stým netom od orange, na mesiac je 10mb dát na stiahnutie... tak tých 10mb za ako dlho stiahnem približne...

    anonymous14.12.2008 - 20:30 Trvalý odkaz

    man: nedaju sa menit pozadia automaticky?to znamena ze sa nedaju menit pozadia na taky ako ja chcem??:))dikes

    anonymous14.12.2008 - 21:10 Trvalý odkaz

    Matwo81: pozadia sa dajú ale šetri? sa nedá

    anonymous14.12.2008 - 21:12 Trvalý odkaz

    Matwo81: a tých 10 MB ak nebudeš stahovat z netu ale len surfovat tak ešte ide o to aj jak vela a kde ale takých 5 hodín v kuse ti to vydrží

    anonymous14.12.2008 - 21:15 Trvalý odkaz

    Matwo81: Asi ti orange karta nepojde lebo t-mobile blokuje telefony Orange už nie

    anonymous16.12.2008 - 13:13 Trvalý odkaz

    mawerick: Ahojte tak ako ste spokojni? Uz davno som nevidel taku rozsiahlu diskusiu i ked mnohe otazky su o nicom. SAMSUNG f480

    anonymous16.12.2008 - 13:50 Trvalý odkaz

    Matwo81: ja som velmi nadpriemerne spokojný telefon nezamrza a aj ked ho už mám vyše týždna ešte teras zistujem niektoré jeho funkcie
    jediné ?o my vadí je že ked sa do niekoho nabúram cez Bluetooth tak sa nedjú zobrazovat súbory. Ale to je len také malé vytknutie ale plne doporu?ujem