Samsung F480 TouchWiz

  • Martin Hombauer 26.06.2008 - 11:02

    Mikullas: dobra cena

  • anonymous17.11.2008 - 12:53 Trvalý odkaz

    mawerick: Fwd:Ahoj,uz mam ten telefon objednany a neviem sa ho dockat.Zaujimala by ma este jedna vec: mal som telefony nokia 6280 a 6300 a ked som v nich mal 1Gb resp.2Gb kartu, tak ak som mal v nejakej zložke viac ako napr.100Mb subory sa mi v obidvoch pripadoch otvarali velmi dlho. Do tohto fonu si chcem zakupit 8Gb a chcem vediet ci aj tento fon nebude pomaly ked donho natrieskam napr.3,4 filmy. ///A este som si vsimol jeden detail. Tento telefon, ci uz original al.maketa, raz ma napis SAMSUNG pod hornym reproduktorom inde zase nad tymi troma tlacidlami. Ako to vlastne je? Dakujem za odpovede.

    anonymous17.11.2008 - 18:13 Trvalý odkaz

    matrix: mas pravdu..ja som mal tiez 6300 a 1GB kartu..otvaranie trvalo velmi velmi dlho..alebo ked som chcel napriklad pretocit film tak katastrofa..tu to ide absolutne perfekt.. si na zaciatku filmu a pretacas si dopredu ci dozadu..realne hned hraje..alebo si zadas ze chces ist na 60tu minutu a hned ti to hra. teraz mam v mobile 10 filmov. ja mam samsung nad troma tlacidlami..

    dnes som stahoval hry cez wap pripojenie. islo to bez akychkolvek problemov. natiahol som si midnihgt holdem poker.

    anonymous17.11.2008 - 18:44 Trvalý odkaz

    AKH: Ty matrix mozno to tu nepatr.Ale predsa mozes mi poradit-dat postup ako dat tie filmy do fonu.Nemam s tym ziadnu skusenost.Ide to v pc s comaderom,jednoducho preniest subor na sd cartu,alebo je treba upravu?Vdaka za porozumenie.

    anonymous17.11.2008 - 19:12 Trvalý odkaz

    LOLO: Ahojte neda sa v touchwize prepnut na qwerty klavesnicu? a ako sa da inak ist na ineternet ako cez wifi? su tam nejake hry?

    anonymous17.11.2008 - 19:20 Trvalý odkaz

    LOLO: A ako je to s DivX filmami? Daju sa prehravat bez konvertovania alebo len nie?

    anonymous17.11.2008 - 20:34 Trvalý odkaz

    misulii: boze povedzte mi ci dostanem k tomuto telefonu aj to dotykove pero ako dostanete ku omnii..=Dalebo funguje na nho vobec?:D

    anonymous17.11.2008 - 20:54 Trvalý odkaz

    matrix: lolo konverzoval som priamo so samsungom. da sa to jedine cez vap..teda orange world mini lebo fon podporuje len paketove data. orange world som si aktivoval na mesiac. cena 150sk cca.. 10Mega dat na stiahnutie. velkost hry sa pohybuje cca 0,3 az 1 mega...ked to spriemerujeme tak cca 20 hier stiahnes v limite dat..
    postup...hru si stiahnes z netu. ulozis na plochu hru vo formate jar. napriklad poker.jar
    potom zavitas na stranku davidpye.com pojdes dole dole mas tam polozku freewap kliknes...das prehladavat a vlozis tam dany subor.. kliknes na submit a objavi sa ti link ktory mas zadat ako adresu v mobile. automaticky ti to nacita hru a ulozi. na tom free wap serveri bude subor ulozeny 3 hodiny.

    anonymous17.11.2008 - 20:56 Trvalý odkaz

    matrix: lolo telefon wifi nema. mozes ist normalne cez wap. je to velmi rychle 7Mb/sek. ..divix neviem ci prehrava. neskusal som to...dotykove pero k telefonu nie je..vobec ho netreba...neprakticke.

    anonymous18.11.2008 - 13:29 Trvalý odkaz

    peter: PREDAM SAMSUNG F480 uplne novy za 7500

    anonymous18.11.2008 - 17:15 Trvalý odkaz

    pista : Vdaka, z pomarancu ho mam za 3800Sk a som s nim velmi spokojny. Co sa ti pokazil? Alebo ta klavesnica? Nahodou je to cool a ma krasny velky display.

    anonymous18.11.2008 - 17:24 Trvalý odkaz

    Wonder: Ahoj, fingovala by v tomto mobile tato sd karta.Vdaka
    8GB Micro SDHC Kingston - class 4

    anonymous18.11.2008 - 19:29 Trvalý odkaz

    cheater: Poradte mi prosim,Samsung F480 Touchwiz alebo Samsung U900 Soul ???

    anonymous18.11.2008 - 19:52 Trvalý odkaz

    Mariana: neviete mi poradit ci sa da kupit dotykove pero ?

    anonymous18.11.2008 - 19:55 Trvalý odkaz

    Mikino: Nie k mobilu nieje dotykové pero. Nefungovalo by Ti. Obrazovka reaguje len na dotyk-pohyb prsta.

    anonymous18.11.2008 - 19:59 Trvalý odkaz

    Mariana: vdaka, v Orange mi totiz predali pero ale nefunguje a pritom som im povedala k akemu mobilu to chcem

    anonymous19.11.2008 - 15:14 Trvalý odkaz

    nika: Tento telefon mam asi tyzden a som z neho unesena....Na ovladanie je nutne si zvyknut, ale nie je to ziadne problem. Asi po dvoch hodinkach prace s nim som nemala problem. Widget su super. Taka hracka.Vsetkym odporucam....ak vas nieco zaujim pokojne sa opytajte

    anonymous19.11.2008 - 18:43 Trvalý odkaz

    Dankos: S tym som sa este nestretol....kazdy, kto ma tento mobil ho len chvali :)

    anonymous19.11.2008 - 21:55 Trvalý odkaz

    JAkub74123: je to velmi dobry mobil..ale skoda toho wi-fi..isto..ale je to isto velmi dobry mobill

    anonymous19.11.2008 - 22:49 Trvalý odkaz

    nika: asi ho vsetci chvalia, lebo je fakt dobry....co myslis? ale s tym som sa ani ja este nestretla...lebo kazdemu nieco chyba....urcite ma aj tento nedostatky....ale prezijem

    anonymous19.11.2008 - 23:47 Trvalý odkaz

    Dankos: Ma nedostatky, ale teda daju sa prezit...najprv mi bolo luto toho wi-fi, ked som ho nemal...ale nakoniec som si uvedomil ze to neni az tak citliva vec :)....ale u niektorych sa to(tieto chyby) proste neda...vid iPhone resp. iShit :)

    anonymous20.11.2008 - 02:43 Trvalý odkaz

    gogo: zaujimave,dneska som si ho vybral na akciu ,skusal som ho asi len hodinku,lebo este nebol cas,no za tu chvilku som sa ho naucil na 90% ovladat,sluchatka maju az prekvapujuco silne basy,s fotkami niesom nejak velmi spokojny aj ked som fotil len v byte a pri slabom svetle,oproti N73 co som mal doteraz tak pri slabom svetle robyl o nieco horsie fotky aj ked ma 5Mpx,no fotim hlavne cez den takze som velmi zvedavi,celkove vyhotovenie telefonu je postacujuce,hry ma v mojom pripade vobec nezajimaju,wi-fi skoda ze nema,ale ked som ho bral na akciu mam OW na polroka zdarma takze ma to netrapi a po skonceni si tych 150Sk naviac zaplatim aspon sa mi skrati viazanost na 18mesiacov,video som este neskusal takze neviem ohodnotit,pisanie SMS ide bez problemou ,MOJ nazor za tu cenu je to skveli telefon a urcite aj lepsi ako iPhone,doteraz som mal len nokie a nemal som ziadny problem ani s jednou,tak dufam ze ma tento novy telefon nesklame

    anonymous20.11.2008 - 18:35 Trvalý odkaz

    vlado: Som zvedavy ako s nim budem narabat v zime , napr. ked pojdem boardovat a budem chciet niekde zavolat :D

    anonymous20.11.2008 - 19:28 Trvalý odkaz

    bobka: chcem sa opytat proste nasla som si hry na tento fonik stiahnem do kompu potom do foniku a nejdu a neivem co s tym je proste neivete mi niekto poradit skusala som rozne formaty hier vsetko mozne ale nic nepomaha :( pomozte mi prosim niekto

    anonymous20.11.2008 - 19:50 Trvalý odkaz

    AKH: skus zaklopat aj na ine fora pre tento fon.(aj na tejto stranke)urcite sa niekto najde a poradi.

    anonymous20.11.2008 - 21:34 Trvalý odkaz

    Jarosk: myslite ze este v orange zlacnie??

    anonymous21.11.2008 - 09:38 Trvalý odkaz

    kompakt: PRECITAJ SI CELU DISKUSIUI A NAJDES ODPOVED !!!

    NAJSKOR CITAJTE AZ POTO SA PYTAJTE::::

    anonymous21.11.2008 - 16:29 Trvalý odkaz

    Mawerick: Ahojte vsetci. KONECNE mam ten telefon!!!
    Dlho som vyberal a rozmyslal aj nad inymi ale vyhral Samsung f480 a verte nelutujem.Hram sa s nim uz od rana, a hoci niektore veci riesi tento fon kompromisom urcite splna poziadavky mnohych uzivatelov.Na dotykove ovladanie som si rychlo zvykol, je lahucky, a hlavne som prekvapeny rychlostou.Dokupil som si k nemu este kozene puzdro na opasok a 8gb kartu Kingston a napriek uz nejakym 2Gb co vnom mam je ozaj rychly.Trosku som nespokojny s fotoaparatom, napriek mnohym nastaveniam a 5Mpixelom som ocakaval krajsie fotky, tiez velka skoda maleho rozlisenia nahravania videa.Naopak som velmi prekvapeny sluchadlami.
    Mam ho kratko ale zatial splnil vsetky moje ocakavania i to co od mobilu vyzadujem.Co sa tyka wi-fi, nepotrebujem, na to mam NB.
    PS.Pozdravujem MATRIXA a dakujem za jeho pripomienky a rady, vdaka ktorym som obsluhu tohto telefonu zvladol bez nejakych problemov.

    anonymous21.11.2008 - 21:02 Trvalý odkaz

    matrix: tak nech ti sluzi mawerick :-) myslim ze je to fon za ktory sa netreba hanbit.. ja som s nim spokojny uz mesiac a pol :-) fakt nemozem povedat krive slovo..a v podstate na kazdom telefone je co vylepsit :-)
    ja sa uz tesim ked mi v marci vyprsi viazanost na iny pausal zoberiem urcite omniu a na ten moj touchwiz sa uz tesi moja laska :-)

    anonymous21.11.2008 - 23:00 Trvalý odkaz

    Miso: Ahojte... mam v plane si kupit tento fon samsung f480.. a chcem sa spytat na tu viditelnost displeja vonku..ci je to dost katastrofalne?.. uplne nic tam nevidno alebo sa da stym pracovat ??

    anonymous22.11.2008 - 11:59 Trvalý odkaz

    Mikino: Mawerick: Podla mna práve foták je na tomto mobile najlepší. Fotky sú krásne,ale samozrejme len fotené cez den vonku.
    Displej je naozaj slabo ?itate?ný na priamom slnku,ale dá sa... Neboj sa,uvidíš ?o robíš :-)

    anonymous22.11.2008 - 16:43 Trvalý odkaz

    matrix: ja by som tu viditelnost na slnku nebral vobec tragicky...v pohode...nevidel som problem v pouzivani...

    anonymous22.11.2008 - 17:35 Trvalý odkaz

    subject: Ahojte, ja mam mobil 3dni no neviem si rady s dvoma vecami.Aj vam ak zvolim v profile napriklad normal a typ upozornenia melodia, hudba mi prve 3sekundy hra uplne potichu a potom uz hned hlasno.Nemalo by to uz od zaciatku hrat normalne v rovnakej dynamike? Este jednu vec neviem nastavit ako prosim vas si v hudobnom prehravaci z niekolkych albumov mozem pustit napr iba jeden, lebo stale mi hra vsetky, pripadne pustit hudbu podla ohodnotenia. PLS poradte

    anonymous22.11.2008 - 18:34 Trvalý odkaz

    subject: A este jedna otazka. Pomozte, internet mi ide vpohode,dokazem maily citat no nemozem ich nikomu poslat lebo mi vypise HTTP status 404 Poradte prosim,ked mozno i podrobnejsie. A este co sa tyka tej hudby,podobne je to i s tapetami.Ako tam navolim aby mi ukazovala len niektore fotky teda zvolit si len urcitu zlozku a vyrat len z nej. VELMI PEKNE DAKUJEM

    anonymous22.11.2008 - 19:49 Trvalý odkaz

    jjozulko89: ako do 480 dostanem hry???lebo som stoho v .......

    anonymous22.11.2008 - 20:15 Trvalý odkaz

    mawerick: Uz ste trapni s tymi hrami, to je mobil pre dospelych ludi, ak sa chcete hrat odporucam PS3

    anonymous23.11.2008 - 01:13 Trvalý odkaz

    benny: mawerick je mi to blbé,ale prosím ?a mohol by si mi napísa? z akej stránky ty tie hry s?ahuješ???budem ti moooc v?a?ný a konkrétne ten poker........ešte raz dík moooc

    anonymous23.11.2008 - 01:25 Trvalý odkaz

    mawerick: Nazdar benny. Ja som zatial nestahoval hry ale skus pozriet tuto stranku, je to dost podrobne,musis vediet presny nazov hry co chces stahovat.Ja by som uvital ak by niekto poslal link na tie hry do tohto fonu aby som si mozno vybral i ja.A inac ten poker uplne podrobne trocha vysie opisuje matrix. takze vela stasia:
    http://www.youtube.com/watch?v=IWop9TliAeg&feature=related

    anonymous23.11.2008 - 01:29 Trvalý odkaz

    eva: Nevie mi prosim niekto povedat ako si vo fotoaparate navolim aby mi snimky ukladalo pod mne zvolenym menom a do urcenej zlozky.Neviem na to prist.Dakujem

    anonymous23.11.2008 - 18:59 Trvalý odkaz

    eva: Halo, pomoze mi s tym niekto???
    Aj ten pripomienkovac narodenim je akysi divny

    anonymous24.11.2008 - 10:57 Trvalý odkaz

    brko: neviem ci som slepy ale nikde tu v tomto mobile nemozem najst merace hovorov. myslim ze aj jedna hra je dost sucha na takyto mobil

    anonymous24.11.2008 - 14:13 Trvalý odkaz

    Mikino: Daj si

    1.Protokol hovoru

    2.Možnosti

    3.Manažér hovorov a je to

    anonymous24.11.2008 - 18:26 Trvalý odkaz

    eva : Mikino, mne nevies pls poradit?

    anonymous25.11.2008 - 15:47 Trvalý odkaz

    Mikino: V menu fotoaparátu si dáš dalšie nastavenia ,potom predvolený úložný režim. Ale tam sú len možnosti ?i to chceš ukladat do telefonu,alebo na pamätovku nie zmena názvu snímok. Takže vlastne Ti neviem pomôc?...

    anonymous25.11.2008 - 17:55 Trvalý odkaz

    vlado: Caute nemate nejaku aplikaciu kde sa daju pozerat satelitne fotky na tomto telefone? ako napr. google earth na pc? ... aby to bolo funkcne aj offline

    anonymous26.11.2008 - 14:10 Trvalý odkaz

    eva: Vdaka na to som prisla i ja, na nokii sa to dalo.Preco ho predavas?Nevies si zvyknut alebo sa ti pokazil?Ja som smin spokojna

    anonymous26.11.2008 - 16:08 Trvalý odkaz

    sseerrvviiss: Za 300 sk ponuknem návod ako nahra? hry na Samsung F480.

    anonymous26.11.2008 - 17:14 Trvalý odkaz

    matrix: nedajte sa oklamat..navod vam neda len z vas vytiahne ta svina peniaze alebo kredit...je jediny sposob ako stiahnut hry do f480..a ten som tu uz zverejnil zdarma... idem este na toho otkundesa upozornit admina