Samsung F480 TouchWiz

  • Martin Hombauer 26.06.2008 - 11:02

    Mikullas: dobra cena

  • anonymous03.06.2010 - 20:14 Trvalý odkaz

    kuro: nekupujte, ja ho mám a nie je to žiadna sláva
    pomalé reakcie v galérií, chabé video.....

    anonymous05.06.2010 - 22:28 Trvalý odkaz

    sr: dobry den idu na tento samsung aj temy a hry okrem tych ktore tam uz su, podporuje ich?

    anonymous09.06.2010 - 02:57 Trvalý odkaz

    Crux4cruX: Odozva fotoaparatu po stlaceni spuste cca 4 sekundy (bez nastaveneho casovaca samozrejme). Ak sa ciel len trochu pohne fotografia je uplne rozmazana. Video je nekvalitne, zamrza pomerne casto... o tom idiotskom prilozenom kryte ani nehovorim.. kus plastu ktory kym sa mi podarilo spravne zalozit zmaturoval som. po stlaceni tlacidla hlavneho menu sa spusti trapna uplne sekana animacia, na pisanie sms si treba dlho zvykat.. casto sa vam moze stat ze sms odoslete nedopatrenim pred dopisanim nakolko tlacidlo "vymazat" je na dotykovej obrazovke v podstate na tom istom mieste ako tlacidlo odoslat. vkladanie symbolov je tam absolutne nedomyslene (pre vlozenie dvojbodky do smajlika sa treba solidne pretukavat cez vsetky mozne symboly). hlasitost zvonenia je uplne smiesna, v obycajnom ruchu ulice nemate sancu ho pocut... o vibracii nehovoriac. okrem toho je prednastavena stupnujuca sa hlasitost pri zvoneni telefonu ktora sa neda zmenit. najviac ma ale pobavil USB kabel s prierezom asi 2mm cez ktory sa jedna po*ebana fotografia nahrava neskutocnych 30 sekund... pesnicky sa do mobilu neskopiruju nijak lahsie, takze ak ste si planovali skopirovat playlist zabudnite... jedna 4 mb pesnicka sa kopiruje neuveritelne 1-2 minuty, pocas ktorych vam absolutne zamrzne komp. Samsung samozrejme nezabudol k produktu prilozit ten najshitnejsi beta-verziovany kazdych 40 sekund zamrzajuci software SAMSUNG PC STUDIO... telefon interaguje s pocitacom len prostrednictvom neho. Baterka nevydrzi NIC, s jasom, vibraciou a hlasitostou zvonenia na minime mi vydrzala maximalne 2 dni. A aby to nestacilo, uz ani pozadie sa na nom neda normalne nastavit - kazdu fotku nepochopitelne oreze a vycentruje.. nenastavitelne. V celom mobile nieje JEDNA JEDINA DUCHAPLNA APLIKACIA. Tento telefon nema nedostatky.. on sam je jeden velky nedostatok. Ked mate rozum a nejde vam len o to vsetkych dookola zabavat tym ako premiestnujete ikonku budika po prednastavenom pozadi, nekupujte to za ziadnu cenu!

    anonymous12.06.2010 - 00:41 Trvalý odkaz

    tocco: No newiem co skade si ho kupoval (asi s bangladéša neaku kopiu) ale nic s toho vsetkeho co si hovoril nieje pravda, a tym myslim úúplne vsetko. ten usb ma dvakrat taky vecsi prierez ako si napisal a mne sa 300mb film skopiroval za tie tvoje dve minuty a pre spojenie s pc nemusis instalovat pcstudio. dalej hlasitost reproduktora sa da lahko zvysit len treba rozmyslat s dobou. baterka mi vydrzi v pohode 4 dni. takisto je tu na fore us aspon 1 apol roka napisane ako sa da dat aplikacia do mobilu. proste ty si asi úúúplny ale úúúplny ze mr.Magor

    anonymous12.06.2010 - 18:09 Trvalý odkaz

    Crux4cruX: chces fotku toho kabla ktory som mal pribaleny?

    anonymous12.06.2010 - 20:33 Trvalý odkaz

    Tibor: ahoj kde sa da zapnut predna kamera??

    anonymous13.06.2010 - 00:40 Trvalý odkaz

    tocco: ked natukas *#0*# tam mas v strede vga kameru

    anonymous23.06.2010 - 11:31 Trvalý odkaz

    david: nevie nahodouu niekto ako sa do tohto mobilu pridavaju widgety bez vyuzitia mobilneho internetu???? nejak cez TK File Explorer :-)

    anonymous24.06.2010 - 16:37 Trvalý odkaz

    tocco: na f480.webnode to mas napisane

    anonymous24.06.2010 - 19:06 Trvalý odkaz

    Tibor: daju sa posielat hry??
    ci uz je to do tohto mobilu alebo z neho

    anonymous25.06.2010 - 13:15 Trvalý odkaz

    david: a nejaky sposob aby som nemusel preinstalovat firmware, a vraj len 4 sa daju pridat :(

    anonymous25.06.2010 - 20:06 Trvalý odkaz

    tocco: no bohuzial neviem o tom ze by sa dali pridat viac widgety :(

    anonymous28.06.2010 - 20:48 Trvalý odkaz

    kuro: Ja ho mám, o?utoval som.
    Takže radím vám, aby ste to nekupovali.

    anonymous18.08.2010 - 00:20 Trvalý odkaz

    Raily: moja kamaratka ma tento mobil a velmi si ho chvali... ja mam v plane si ho tiez kupit... ovlada sa velmi jednoducho a je spolahlivy... ale ma jeden nedostatok... ked ho nechala chvilu polozeny na slnku zacala sa mu trosku olupovat farba, a ked ho isla reklamovat povedali jej ze ho nemala nechat na slnku...

    anonymous22.08.2010 - 23:45 Trvalý odkaz

    peton123: neni to nahodou t919? ja taky mam ale t919 ale je to uplne to istr ako vidim

    anonymous24.08.2010 - 19:35 Trvalý odkaz

    robfo: ?avte mám na hornej lište taký mobil pre?iarknutý ?ervenov ?iarov a nedá sa mi dovola? neviete ?o to je a ako sa to dá sprai? ??? kto vie prosí nech mi napíše na e-mail robo-la@azet.sk VOPRED ?AKUJEM

    anonymous25.08.2010 - 13:57 Trvalý odkaz

    peton123: nemas tam rezim lietadlo?

    anonymous26.08.2010 - 15:03 Trvalý odkaz

    david: si v rezime Offline --- bez siete takze preto nemozes volat ani prijimat hovory, prepni si rezim

    anonymous30.09.2010 - 18:52 Trvalý odkaz

    jiggy: ...neviete mi nahodou poradit, ako funguje to rozpoznavanie hudby...bo mi napise PREBIEHA REGISTRACIA APLIKACIE..a poto, ze to zlihalo...tak neviem co dalej

    anonymous26.02.2011 - 15:04 Trvalý odkaz

    AnonymQo: Ahojte. Chcel by som sa spýta?, ?i nemá niekto náhodou na predaj slúchatka na mobil (Samsung f480) Ak by niekto mál a rád predal, by, tak rád kúpim. Cena 5€. Diki :)

    anonymous05.03.2011 - 14:04 Trvalý odkaz

    minio: Rád ti ich predám, vôbec nepoužívané.

    anonymous06.03.2011 - 21:10 Trvalý odkaz

    Michaela: Nemá niekto konektor na sluchatka ? Iba ten konektor bez sluchatiek- Cena okolo 5€.

    anonymous04.04.2011 - 17:44 Trvalý odkaz

    martex: Caute ludia neviete poradit preco mi nejdu prehrat mp4 formaty ? Mam na to 2 programy dokonca jeden bol konkretne na tento telefon a nechce to prehrat zevraj subor obsahuje nespravne udaje a pri dalsom videu ze nema spravnu velkost ci co .. co to je za telefon ked nevie prehrat mp4 format ?

    anonymous11.06.2011 - 18:21 Trvalý odkaz

    Ja: Mám ho asi dva a pol roka a uz 2 krat som ho opravoval. Prvý krat za to že sa polial vodou a druhy krat za to ze sa sam pokazil ale spadol mi zo 7.poschodia ale teraz je to šrot. no ina? celkom bol v poho a na paušal v orangei ma stal 100 e?ka.

    anonymous28.08.2011 - 17:14 Trvalý odkaz

    gabca: Mam ho už asi dva a pol roka, a stale je funk?ny, okrem toho že je polepeny hocijakymi alepkami a sprostos?ami prilepenymi sekundovym lepidlom je fakt dobry, odporu?am všetkym, jedine ?o mi na?om vadi je že nema wifi a že trošku tichšie hra inak fakt pochvalujem :)