Samsung F480 TouchWiz

  • Martin Hombauer 26.06.2008 - 11:02

    Mikullas: dobra cena

  • anonymous26.11.2008 - 17:49 Trvalý odkaz

    patriscio: caute...chcem si kupit mobil a neviem sa rozhodnut ci n95 8gb alebo f480....prosim poradte mi...dikes

    anonymous26.11.2008 - 18:57 Trvalý odkaz

    mawerick: Ahoj, ja mam f480 a som spokojny.Hry sa daju stiahnut zadarmo a navod je vyssie u matrixa.
    Pre patriscio: Ja som tiez rozmyslal i nad tymto a vyhrala f480. Na hry mam ps3 a net mam v nb.N95 je mozno dobra ale je to tehla.Ver, predtym som mal n6280 a ta n95 je asi este vacsia .f480 je tenucky, dlho drzi baterka a myslim si ze na dnesnu dobu je aj dost cool dotykove ovladanie,ktore je rychle a spolahlive.Keby som mal viac prachov vezmem omniu, to je uplne delo.Apple iphone moze ist do riti.Myslim ze moj Touchwiz je lepsi. Cus

    anonymous26.11.2008 - 19:00 Trvalý odkaz

    mawerick: Nassrraat na taky sseerrvviiss, ked sa chces hrat chod do skolky :)

    anonymous26.11.2008 - 21:06 Trvalý odkaz

    Mikino: Nie nepokazil sa mi,keby sa pokazil,tak ho dám predsa do servisu,ved mám záruku. Nezvykol som si na to ovládanie dotykom. Zdá sa mi to všetko také zdlhavé,pokial sa niekde dostanem a hlavne pri písaní sms,lebo píšm dost. Mal som predtým Nokiu a teraz som sa k tej zna?ke zase vrátil a kúpil som 6600 slide. Super fonik to je a hlavne napíšem rýchlo sms ,alebo mail ?o s F480 mi travalo nejaký ?as... Dotykový telefon nikdy nenahradí starú dobrú klasiku s klávesnicou :)a je to len image ,ni? viac........ Ludia sa za tým bláznia ,ale potom ked zistia ako sa s tým v skuto?nosti robí to predávajú ako aj ja :)

    anonymous26.11.2008 - 21:24 Trvalý odkaz

    patriscio: a co ta hudba?ake su reproduktory?....vrajze nic moc...ja fakt neviem to bude asi tazke rozhodnutie....ale dik za radu

    anonymous26.11.2008 - 21:47 Trvalý odkaz

    matrix: tiez mam podobny nazor..iphone moze ist do riti...
    dufam mawe ze si spoko..a naozaj sa za fon nemusis hanbit...stylovy kusok...

    anonymous28.11.2008 - 11:34 Trvalý odkaz

    mikusp: No ja som s nim total spokojny len sa mi asi 2x stalo ze sa pri telefonovani sam restartoval. Baterka bola plne nabytá

    anonymous28.11.2008 - 12:52 Trvalý odkaz

    mawerick: Ahoj Patriscio.Podla mna je dotykova obrazovka rychlejsia ako klasicka.Samozrejme je to ine ako klasicka klavesnica, ale napr nemusis neustale doblba stlacat trebars sipku,ked uvidis napr meno v zozname rovno nanho kliknes.Ja sms moc nepisem,fon je predsa na telefonovanie,poslem tak mesacne max.10sms.
    Mam v nom 8Gb kartu, teda kapacita ako u n95, hudbu v nom pocuvam cez sluchadla ktore su velmi slusne a co sa tyka reproduktoru, hra ako kazdy iny mobil,neviem preco pisu ze hra slabo, to nieje hi-fi veza.Je tenky,stylovy,ma 2zadne kryty v baleni,5mpix foto s mnozstvom nastaveni,dlhu vydrz baterie,rychle ovladanie, widgets, a hry sa daju stiahnut zadara./Rozhodnutie je len na tebe, je to len moj nazor. :) Ja som svoje rozhodnutie zatial neolutoval a som spokojny. Maw

    anonymous28.11.2008 - 19:50 Trvalý odkaz

    patriscio: Dik Maw...neviem sa rozhodnut a tu bude asi problem...bojim sa ze ma to po case prestane bavit:(

    anonymous29.11.2008 - 22:43 Trvalý odkaz

    mino: jak sa na ?om píše v opere mini a jimme...po?ul som že v java aplikáciach je nejaká iná malá klavesnica a písa? na nej je onervy

    anonymous30.11.2008 - 08:52 Trvalý odkaz

    niklas: Zdrawim, takze konecne mam uz aj ja F480 od pomarancoveho operatora. Mam ho sice len jeden den ale nemozem mu nic vytknut. SMS sa pisu uplne v pohode, reproduktor je super na rovnakej urovni ako SE K750i ktory som mal predtym. Niekto vravel ze pri telefonovani nie je pocut druhu stranu alebo slabo, telefonoval som popri ceste a nemal som najmensi problem, register hovorov je prepracovany. JAVA hry idu podla Matrixovho navodu. Vlastne vsetko co tu on popisal mozem potvrdit. Pri kupe som sa riadil jeho radami. Fakt reprezentativny mobil, niekde ho vytiahnete a ste boss.

    anonymous30.11.2008 - 21:45 Trvalý odkaz

    emil: Ahoj, aj ja uz konecne mam ten mobil a som spokojny.Mam ale dve otazky.
    Neda sa nieco spravit s velkostou pisma v sms al. tel.zozname.
    Poslite mi prosim dajaky link kde by som mal moznost si vybrat z hier na tento mobil cez matrixov navod,to 4Share ci co, lebo zatial som stiahol iba tie co boli na youtube a to juiced2 a este ten poker.Neviete o dalsich.
    Dakujem za odpoved a kto sa nevie rozhodnut nech nevaha a ho zoberie.Caf

    anonymous30.11.2008 - 21:47 Trvalý odkaz

    Hrbo: Dost ma vytocilo ked som videl na obrazku ze to ma konektor na sluchadka na boku nezavadza to vo vacku????

    anonymous01.12.2008 - 14:16 Trvalý odkaz

    mino: jak sa na ?om píše v opere mini a jimme?...po?ul som že v java aplikáciach je nejaká iná malá klavesnica a písa? na nej je o nervy

    anonymous01.12.2008 - 20:28 Trvalý odkaz

    Miso: Cawte... skuste kuknut tuto stranku www.shopmobil.sk .. neviem ci ide o niaky podvov.. alebo sa mi to len zda.. lebo tam ponukaju cisto nove velmi lacne fony.. napr Samsung F480 cisto novy je za 6500 a omnia nova ani za 12 000.. a kopec inych telefonov.. skuste to ceknut a pls napiste mi vas nazor.. lebo si chcem stadial objednat fon a nwm ci mam...

    anonymous01.12.2008 - 22:27 Trvalý odkaz

    doda: PROSIIMMM VAAS HRAA TEN TELEFOOON HLASNOOO ALEBO NIEE??????PROSIIM..POTREBUJEM TOOO SUURNE VEDIEET..DAKUJEEEEEEM...:)

    anonymous01.12.2008 - 23:31 Trvalý odkaz

    mawerick: Samozrejme,hra ako kazdy iny.Ak potrebujes navolis si profil hlasny,das najsilnejsiu intenzitu zvuku a je to.Je to image mobil,ak ho chces pouzivat v hlucnych miestnostiach neodporucam.
    Pre Hrba, mam k tomu fonu puzdro na opasok cca350sk a problem kt.som riesil i ja je vyrieseny.

    anonymous02.12.2008 - 00:28 Trvalý odkaz

    tulipan: Ke?že v?aka tejto recenzii a Vašim ohlasom som si kúpil F480, idem sa podeli? o svoje skúsenosti. PO 12 rokoch u Nokie ma neoslovil žiaden ich model, tak som skúsil štýlovku od iných. A nenadávam. Používam telefón len na telefonovanie a SMS-ky, takže mi chýbajúce funkcie nevadia.
    Dotykový displej - je to štýlovka, hold treba si zvyknú? a opráši? si význam slova jemne.
    Vidite?nos? displeja - po pre?ítaní recenzie som sa bál, ale zatia? som nemal problém. Uvidíme v lete na slnku.
    Menu - niekedy mi chýba jednoduchos? Nokie, ale zatia? som ho nemal chu? hodi? o stenu.
    Kovové telo - ve?mi dobré, padol mi z 2 metrov na betón a okrem jemného škrabnutia bez problémov.
    Hlasitý odposluch - v hluku je naozaj slabší, ale oproti napr. Nokii 6300 nie je ve?ký rozdiel.
    Wifi - web mám v robote aj doma, takže mi to nechýba. Naviac, pri rozmeroch displeja by bolo surfovanie utrpením. Uznávam však, že niektorí ?udia bez toho nemôžu by?.
    Filmy tiež pozerám doma, ale minule si manželka 45 minút vyberala veci v obchode. To je moc aj na ko?a, tak som si nahral film 3gp. Okrem splošteného obrazu, ktorý neviem zmeni? je to super alternatíva na takéto ?akanie.
    Baterka - príjemných 5-6 dní a to dos? telefonujem.

    anonymous02.12.2008 - 20:59 Trvalý odkaz

    niklas: Zdravim, mal by som otazku na matrixa alebo mawericka, telefon mam uz asi piaty den a stale neviem vymazat ten screensaver ktory sa tam objavi ked odomykam displej, a napiste ci sa vam daju nejako odstranit systemove obrazky a zvuky, myslim tie co tam uz boli.

    anonymous03.12.2008 - 09:54 Trvalý odkaz

    matrix: myslis ten ktory sa tam objavi ked zamknes alebo odomnknes fon? ten sa asi odstranit neda..je tam systemovo. ja osobne zamku telefonu nepouzivam...
    mozno sa to da odstranit novym firmwarom ale ja by som do toho nejebkal..pokial to funguje :-)

    anonymous03.12.2008 - 15:01 Trvalý odkaz

    niklas: hej myslel som ten, naozaj som to uz skusal vselijako ale nijak to neslo, to je jasne ze by som sa do toho nemontoval. no co neni zas az taky spatny ten setric. dik za odpoved

    anonymous03.12.2008 - 21:56 Trvalý odkaz

    yan: Ahoj, chcel by som vas pekne poprosit, pomozte mi nainstalovat operu mini do tohto mobilu.Stahujem to cez wap.miniopera.com, najde mi prislusnu polozku opera mini 4.2 dam to stahovat ma to asi 120kb ale ked ju otvorim a ide sa nainstalovat vypise chybu!
    Neviete mi s tym prosim pomoct? Poslite mi podrobnejsi navod, nie som velmi technicky. DAKUJEM

    anonymous03.12.2008 - 22:15 Trvalý odkaz

    Paato: Caute, Idem kupovat nejaky novy phone a rozhodujem sa medzi LG KF700 a Samsung F480 mohol by mi niekto poradit a odporucit niektory stychto dvoch telefonov? Dakujem

    anonymous04.12.2008 - 01:10 Trvalý odkaz

    mawerick: Yan je to velmi jednoduche.Ak ti operu stiahlo,chod do aplikacii a zvol pokrocile nastavenie a typ pripojenia orange world.Internet mas ako na dlani,akurat sa mi nepacia male tlacidla ale da sa na to zvyknut,aspon mas vacsiu obrazovku.
    Paato,dalsia hlupa otazka, ber f480, lg je plastova uzka hracka

    anonymous04.12.2008 - 08:26 Trvalý odkaz

    patrick: mozem sa opytat co to je ten screensaver,proste co sa objavi na displeji ked odomykas displej,aj tie systemove obrazky a zvuky?mohol by si mi to vysvetlit podrobnejsie...dakujem

    anonymous04.12.2008 - 08:30 Trvalý odkaz

    man: chcem sa ta opytat naco sluzi ta opera mini v mobile?je to na spustenie internetu v mobile?mozes mi to podrobnejsie vysvetlit lebo niesom v tom odbornik:)

    anonymous04.12.2008 - 13:57 Trvalý odkaz

    marko: Mam taku otazku. Neviete niekto ci existuje nejaky prehravac ktory sa da stiahnut do tohto telefonu aby sa dali videa roztiahnut ne cely display ved to je strasne blbost ze sa to neda....potom naco mi je taky display ked ho nevyuzijem cely

    anonymous04.12.2008 - 14:00 Trvalý odkaz

    marko: opera mini je prahliadac...take nieco ako exporer v pc len toto je pre telefon...je to celkom dobra vec...umoznuje ti prezarat stranky takze ti ich roztiahne na display a strnku posuvas posuvanim prsta na display - i co ti prehliadac zabudovany v telefone neumoznuje

    anonymous04.12.2008 - 15:30 Trvalý odkaz

    mawerick: Neviete mi povedat, preco mi odrazu prestalo ukazovat v miniaplikaciach datum narodenin?
    Mam ich ulozenych asi 20 v kontaktoch aj som ich dal registrovat do kalendara a ta blba aplikacia na ploche nic neukazuje. Neviete cim to bude?
    Mam rad ked veci funguju ako maju. Inac je ten telefon vynikajuci!!! A vsetkym co sa rozhoduju nech ho beru a nepisu tu blbosti. Budete spokojni!

    anonymous04.12.2008 - 16:30 Trvalý odkaz

    niklas: screensaver je ten ktory sa ti objavi ked blokujes display tlacidlom hold alebo odomykas. Systemove obrazky a zvuky su tie co uz boli v telefone ked si si ho kupil. Zatial neviem ako ich vymazat ale nieco hadam vymyslim

    anonymous04.12.2008 - 17:02 Trvalý odkaz

    Hugo: NO KONECNE HO MAM AJ JA. chcem sa vsetkym podakovat za skvele info. precital som si to tu cele a velmi mi to pomohlo. no je tu aj vela zbytocnych otazok ale co uz. ja mam tiez jednu dufam ze nie zbytocnu. ked nahravam video tak mi ide len 13 sekund a hned sa uklada. Ako spravim dlhsie video. VELMI PEKNE DAKUJEM

    anonymous04.12.2008 - 17:31 Trvalý odkaz

    mawerick: Cau Hugo, nemaj obavy vsetko je ok.Dobre si kupil.
    Zapni fotak,daj rezim videokamera, nastavenia, rezim nahravania a zvol normalna lebo mas velkost nastavenu na mms. To je all. Mne len vadi ze sa neda ukladat do mne zvolenej zlozky ci pod inym menom. Na oplatku, tebe idu tie debilne narodeniny? Neviete mi poradit ci som daco neprepol? Nech ti sluzi.Ahojte

    anonymous04.12.2008 - 18:34 Trvalý odkaz

    matrix: cau mave...skus kuknut v nastaveniach/nastavenia displaya a osvetlenia/parametre zobrazenia/miniaplikacie...a tam to odfajkni aby ti to zobrazovalo..

    anonymous04.12.2008 - 21:12 Trvalý odkaz

    Mawerick: Caf matrix.Som rad ze si sa ozval prave ty.
    Ja to odfajknute mam, aj ikona je v tej lavej liste na ploche ale ked ju vytiahnem na plochu tak len pise ziadne narodeniny zadajte narodeniny...
    Nastvalo ma to lebo mi to islo a zrazu nic.???
    Inac sa chcem spytat ako ti f480 sluzi?
    Ja som este stale nadseny, baterka dlho drzi...
    Ked budes mat Omniu co si spominal potom sa podel o skusenosti. Maj sa :) mawerick

    anonymous05.12.2008 - 10:10 Trvalý odkaz

    matrix: cau mawe..neviem ti poradit ohladom tych narodenin...vobec som to nepouzival..vyskusam cez vikend a ked na nieco pridem tak sa ti urcite ozvem.
    s f480 som fakt spoko...nesklamal ma...fici na plno kazdy den mp3 a hovory...bateria fakt vydrzi vela...
    a ked budem mat omniu tak napisem..v marci niekedy :-)

    anonymous05.12.2008 - 18:10 Trvalý odkaz

    Miso: Caute. Dneska som si kupil tento mobil Samsung F480 za 6700 ?isto nový na www.shopmobil.sk Som sním maximálne spokojný. Takýto mobil som si predstavoval. Ak si ho chcete kupit tak vám ho jednozna?ne odporú?am. A chcel by som sa spýta? ešte jednu vec na ten fón. Ke? natá?am video tak mi ho robí len 13 ak potom mi ho uloží a ako spravím aby som natá?al video dlhšie napr 2min a viac... ?

    anonymous05.12.2008 - 20:03 Trvalý odkaz

    Miso: *tak mi ho natá?a len 13 sekúnd (oprava)

    anonymous05.12.2008 - 20:14 Trvalý odkaz

    domia: awojteeeeeeeee prosim vas mohli by ste mmi poradit je to dost surne .......ci je lepsia nokiaN95 alebo tento samsungF480

    anonymous05.12.2008 - 21:47 Trvalý odkaz

    mawerick: Ludia, skuste i citat co tu druhi pisu!!! Skoro vsetko tu uz bolo spomenute a vase odpovede su vyssie. Caves

    anonymous05.12.2008 - 21:53 Trvalý odkaz

    Brooni: skusal uz niekto dat do mobilu apliacie pomocou kabla???

    anonymous05.12.2008 - 21:55 Trvalý odkaz

    Dankos: Michal, skus pohladat v nastaveniach alebo tam niekde, ja som na to prisiel hned. Aby to nesnimalo na taku velkost, aby sa to voslo do MMSky :)

    anonymous06.12.2008 - 09:47 Trvalý odkaz

    omon: Caute vsetci. Ako chodite na internet cez touchwiz ked tam neni wifi?

    anonymous06.12.2008 - 09:47 Trvalý odkaz

    Popkorn: Michal..v nastaveniach to rpepni s rezimu do MMSky ako pisal dankos..najlepsie ak mas uz pametovu kartu a prepni to na nu aby sa to ukladalo do nej..:)

    anonymous06.12.2008 - 15:30 Trvalý odkaz

    Frankye: Vcelku pekny fonik, viem si predstavit ze ho pouzivam. Ale zvladne aj bezne java aplikacie? Normalne maju samsungy s tym problem.

    anonymous06.12.2008 - 17:49 Trvalý odkaz

    rastyno: Ahojte, moze mi niekto poradit, rozhodujem sa medzi kupou N95 (aj v meritku je aj N96) a Touchiz. Pocul som, ze pri pouzivani touchwiz-u sa casom zvykne kazit displey, moze mi niekto povedat ci je to pravda alebo len take ze niekto povedal? Pripadne ak ma niekto znameho v zahranici a pouziva tento mobil uz dlhsie, ci sa nekazi, nemrzne a podobne... Dik za kazdu reakciu. :)

    anonymous07.12.2008 - 03:44 Trvalý odkaz

    jajo: Ano, kazi sa! Kazi sa kazdy den!!

    anonymous07.12.2008 - 04:54 Trvalý odkaz

    joey: absolutne sa nekazi...slape ako hodinky.

    anonymous07.12.2008 - 05:06 Trvalý odkaz

    joey: pocuj bracho...ako je to s prehravanim videi na youtube? treba na to nejaku aplikaciu? je to skoda, ze to nejde...
    spominalo sa to tu vobec uz??? lebo citam tu same picoviny... este ze sa nepytaju ako sa pisu spravy :)

    anonymous07.12.2008 - 05:21 Trvalý odkaz

    joey: no uz som to spojazdnil....teda aspon na m.youtube.com ...este skusim ceknito.sk ..ale to pochybujem.
    ty mas ake skusenosti s prehravanim videi na nete?