Samsung Omnia II (Samsung i8000)

  • Martin Hombauer 05.02.2010 - 21:28

    mental.disease: Tento samsung. Sice nie je nijak extra inovatívna oproti HTC Touch HD. No dovolím si tvrdi?, že do roka a do d?a Samsung zožerie HTC aj s botami. Tak ako zvalcoval SE a momentálne atakuje Nokiu..

  • anonymous03.11.2010 - 17:03 Trvalý odkaz

    david: co mam byt co za kktinu ze 65tis farieb ma displej ??...

    anonymous10.11.2010 - 11:29 Trvalý odkaz

    barto: Máte niekto skúsenos? s autonabíja?kou a týmto telefónom. Všetky nabíja?ky sa mi zdajú krátke. Do?iahne kábel ke? mám zásuvku pri ru?nej brzde (fabia) a mobil na prednom skle ako navigáciu?

    anonymous06.12.2010 - 01:35 Trvalý odkaz

    mizi: pohoda ja mam peugeot 308 a omniu I auto nabijacka je v pohode ale ta rolovacia co sa kablik staca do vnutra s telefonikom som spokojný hoci trošku pomalšie pracuje ako xperia mini s androidom na mojom je wm 6.1 a nemrzne iba ak je zapnute wi-fi a strati signal

    anonymous14.12.2010 - 12:27 Trvalý odkaz

    Minion: Cawte,neviete nahodou niekto ci na tej omnii co ponukaju v orange je slovencina a 8gb pamate,dakujem za odpovede.

    anonymous27.12.2010 - 19:34 Trvalý odkaz

    Peter: Ahojte , chcem sa opytat ako sa aktyvuje GPS na omia 2

    anonymous08.01.2011 - 17:41 Trvalý odkaz

    tina: Zdravicko ja by som sa cela opytat ako funguje na omnii 2 bluethooth pretoze mi vobec nejde.a nechapem preco.daju sa tu potahat nejake dobre uzitocne aplikscie???a ked si vytvorim priecinok ako sa presuvaju tie fotky do tych priecinkov

    anonymous27.01.2011 - 19:59 Trvalý odkaz

    alex: ahojte!! chces sa len spytat ako mam subory - napr. fotky alebo pesnicky posielat po viacerych, napr po 30 :D
    za odpovede dakujem...

    anonymous19.02.2011 - 19:35 Trvalý odkaz

    samsungac: Poradte mi odkial a ako stahovat hry zadarmo do omnie II

    anonymous12.03.2011 - 12:02 Trvalý odkaz

    perterrrr: prosim vas porad te mi ako mam nastavit abi bolovidet stav batterie tam hre v rohu

    anonymous27.03.2011 - 20:51 Trvalý odkaz

    rado: start - hodiny - svetove hodiny - klikni na praha budapest - VYPNI hodiny v zahlavy vsech program. :-)

    anonymous02.05.2011 - 00:30 Trvalý odkaz

    katy: po cca pol roku fungovania z tymto telefonom : baterka v pohode... aj týžden.... ale to je asi jedine. fotky z bleskom , nepoužitelne, vypadavanie signálu momentalne novy problem... a nevyriešitelny ani restartom... padanie a sekanie aplikacii, pomale reakcie.... prípadne žiadne reakcie, reprak hrozne tichý, nekedy ani nepo?ujem a je na najvyššom ... a t d

    anonymous22.05.2011 - 17:34 Trvalý odkaz

    marian: Vie mi niekto vysvetli? ako spus?i? to inštala?ne CD?Stale mi vypisuje že chce najnovši Flash player 8.a v pc mam 10verziu.A ako sa tu da stiahnu? aktualizacia?Stale mi vypiše že mam zle nastavene datove pripojenie(kabel,wifi.)a net funguje!

    anonymous23.05.2011 - 16:30 Trvalý odkaz

    Matej: Tento stroj mám od marca a po prechode zo samsungu X680 je to ve?ký rozdiel vo všetkom.
    Oce?ujem kvalitnú wifinu, skvelý fo?ák s dobre osvet?ujúcim bleskom, batériu 1500mAh, aj ke? viac vydrží na wifine ako na prehráva?i mp3...
    ?o ma však ide rozhodi? je to, že aj pri CPU 800MHz a RAM 256MB systém mrzne, ob?as nestíha...
    Prostretie je prekrásne ako po vzh?adovej stránke, tak aj po štruktúre, všetko je možné nastavi?, ale myslím, že s Androidom by to bolo predsa len lepšie...
    Za jedinú chybi?ku tohto modelu považujem asi len OS...s ním sú už spojené viaceré ?ažkosti, ktoré sa síce dajú "predýcha?", no ob?as to predsa len naštve...Windows v mobile má síce aj mnoho výhod, ale na porovnanie by som musel skúsi? nejaký model s Androidom.
    Mimo toho by sa možno dalo uvažova? aj nad iným umiestnením slotu pre pamä?ovú kartu, ale nie je to ni? strašné.
    Od marca do konca mája, teraz som si spôsobil len menšie škrabance od stylusu na displeji, ktoré som prekryl fóliou, prestalo mi hra? ?avé slúchadlo a po nieko?kých otvoreniach zadného krytu vidno menšiu prasklinu.
    Iná? som s modelom ve?mi spokojný, za sumu, ktorú som za? dal je to výborná investícia.

    anonymous23.05.2011 - 16:34 Trvalý odkaz

    Matej: Ešte menší dodatok...
    Windows widgety nepoužívam, uprednost?ujem SPB Shellko :)
    Mimo toho tam mám (?o sa systému týka) CleanRAM, ICQ, Operu, navigáciu IGO Primo a toto vlastne aj úplne sta?í :)
    Predný fo?ák spúš?am po zadaní *#0*# a vybratí položky CIFcam :)

    anonymous26.05.2011 - 17:34 Trvalý odkaz

    minoo: Ked som dostal tento mobil dost sa mi videl, kvalitny displej, grafika vela aplikacii zakladnych. No po case mi zacalo blbnut wifi. Proste najde mi ho a pise mi ze je pripojene no nejde mi nacitat stranky ani ni nic ak viete poradit tak pls poradte dakujem

    anonymous18.06.2011 - 21:25 Trvalý odkaz

    dodo: Poradte mi ako dám na obrazovku ikonu stavu batérie

    anonymous10.07.2011 - 20:24 Trvalý odkaz

    rado: START, HODINY, klik na PRAHA, BUDAPEST, vypni- ZOBRAZIT HODINY V ZAHLAVY VSECH PROGRAMU :-)

    anonymous10.07.2011 - 20:41 Trvalý odkaz

    rado: KATY. Ozaj pises o omnii2 ? Od Samsungu ?

    anonymous01.08.2011 - 22:56 Trvalý odkaz

    maroš: zdravym neviete mi poradit ako pripojim samsunh omnia 2 k pc??? skušam to ale nijak to njeede .. akurat mi napiše v pc (zariadenia a tla?iarne )že je tam nejaka sietova jednotka wein.mobile.. nepripoji ani cez win.mobile center... neviete ?o s tym???

    anonymous01.09.2011 - 15:07 Trvalý odkaz

    jarosk: ako sa vypina klirko.... :D dik ....

    anonymous16.10.2011 - 20:20 Trvalý odkaz

    OMNIA II: no ja nwm, podla mna je to super mobil, ja ho mam a som s nim nadmieru spokojna... :D vsetko s nim funguje ako ma, aj ked s tou "oblubenou" chybou s moznostami "odeslat" a "neodesilat" je to tiez "zábava" ale ta sa mi moc neukazuje ;D

    anonymous15.12.2011 - 17:27 Trvalý odkaz

    Mango: Ahojte, da sa na tento mobil naistalovat Windows Phone 7 (resp. 7.5 Mango)?
    Dakujem.

    anonymous23.12.2011 - 22:13 Trvalý odkaz

    dali2: Mango - nenainstalujes WP7 na O2. Pozri si minimalne systemove poziadavky pre WP7 a bude ti to jasne... Na Omniu 2 sa da ale dat Froyo.. ;)
    Inak, po dlhom uvazovani, je moja Omnia 2 na predaj.. Ak by ste niekto mal zaujem. V zaruke je do 5/2012, inzerat je pridany v sekcii inzercia.

    anonymous30.12.2011 - 08:59 Trvalý odkaz

    juro: ...kokos teraz neviem ci je ta omnia 2 pohode mobil, jeden napise ze uplny shit, a dalsi ze je s nim spokojny...ale malokto tu napise realny stav mobilu, ked je niekto lavy v nastavovani OS tak nech nepise ze mobil je pomaly....alle nech napise ze "som blby tak mam aj blby mobil" ...takze moja otazka, len pre skusenych uzivatelov OS WM ...je omnia dostatocne vybavena na prevadzku OS WM?? Nieje problem zohnat do WM aplikacie?? Ako to ma napr nokia "Ovi obchod"

    anonymous30.12.2011 - 09:10 Trvalý odkaz

    juro: vie mi niekto skuseny s os wm poradit ci je omnia pohode mobil? Mal som doteraz android len radsej by som presiel na nieco ako windows kde sa da aj v os aj "rýpa?"