Samsung Omnia II (Samsung i8000)

  • Martin Hombauer 05.02.2010 - 21:28

    mental.disease: Tento samsung. Sice nie je nijak extra inovatívna oproti HTC Touch HD. No dovolím si tvrdi?, že do roka a do d?a Samsung zožerie HTC aj s botami. Tak ako zvalcoval SE a momentálne atakuje Nokiu..

  • anonymous07.02.2010 - 00:33 Trvalý odkaz

    NortySP: Ja len k tej bielej verzii :D vyzera neskutocne dobree :D dobry telefonik :D len tak dalej :D

    anonymous07.02.2010 - 19:33 Trvalý odkaz

    Pista: Pekny fonik,ale mne uplne staci Jet-ko,vobec mi nevadi ze nemam otvoreny OS,mozno to ma nejake vyhody,neviem moc ake,nevadi.Myslim ze Jet-ko staci pre "obycajnych" ludi.:D

    anonymous08.02.2010 - 07:46 Trvalý odkaz

    ...: Pre informáciu ty ktorý nevedia tak ?udské oko dokáže rozlíši? 5-6 mil. Farieb nie 400 tis. Ked nevies tak nepís a malý by ste to davat aj do každéj recenzie ako dodato?ný ?lánok nech sa tu borci nehadaju o tom co nevedia a nerozumejú sa tomu

    anonymous08.02.2010 - 12:35 Trvalý odkaz

    miso: A chlapske oko rozlisi priblizne 6 (slovom sest) farieb! A to su presne tie ako maju tie najzakladnejsie pastelky ;-)

    anonymous13.02.2010 - 14:52 Trvalý odkaz

    Lafan234: Buy steroids
    Vyvrcholenie kvality

    anonymous23.02.2010 - 16:19 Trvalý odkaz

    michal: snad len jednu pripomienku k recenzii..ja mam i900 s wm 6.1 a dlhodobo som si tiez myslel ze spravy sa nedaju mazat po jednej..no v mojom phone sa daju a nemyslim si ze wm 6.5 by bolo az tak odlisne..robi sa to nasledovne:
    otvorite si komunikaciu s danym kontaktom, kliknete na hlavicku spravy ktoru chcete vymazat..hlaviskou sa mysli meno odosielatela a datum..otvori sa vam menu s danym odosielatelom, to si ale vypnete, teda sa vratite naspat do konverzacie..ta sprava ale ostala ako keby s modrym pozadim..ak teraz kliknete na nabidku a potom na odstranit..tak sprava sa odstrani

    anonymous01.03.2010 - 08:55 Trvalý odkaz

    Jozef: SMS na omnii sa rieši úpravami v registroch, ja to tak mám a finguje mi to už asi rok a pol..bez problémov...

    anonymous04.03.2010 - 23:01 Trvalý odkaz

    Jozef: tento telefon mam od vcera a hned ho pojdem reklamovat.... nefunguje korektne HF sada, teda ta kablikova. Ked sluchadla pripojim do konektora, zvuk susti pri kazdom pohybe kabliku, co je ale horsie, zapina sa automaticky telefon a dost casto zacne vytacat na posledny volany kontakt... nie je to sluchadlami, robi to to iste aj ked dam ine sluchadla, mam ale silny pocit, ze blbne konektor - neda sa dotlacit az do konca, pri pohlade zboku je vidiet, ze okraj telefonu je sikmy, puzdro konektory je ale ukoncene samozrejme uplne inak, takze kontakt nie je dokonaly. Podla mojho nazoru sa detekuje sada HF a tym, ze je nedokonaly kontakt sa obcas aktivuje funkcia vytacania... stretol sa s tym niekto? Telefon vyzera super, ale toto ma vazne hneva....

    anonymous07.03.2010 - 20:01 Trvalý odkaz

    michal: ma to taky GPS cip ako spica??...lebo neviem ktory z tych dvoch...lebo android je android hlavne ta 2.1 je super ...cize neviem ci omniu 2 alebo spicu...a hlavne to GPS ma zaujima

    anonymous09.03.2010 - 19:32 Trvalý odkaz

    presso: gps na omnii2 funguje úplne normálne používam igo8

    anonymous10.03.2010 - 18:47 Trvalý odkaz

    owecky : rozhodujem sa medzi Jet a Omnia II ... viac ma laka omnia ale ma tusim 800Mhz ako jet a to sposobue ze nestiha a je pomala... je to s tou rychlostou fakt take zle??

    anonymous11.03.2010 - 15:23 Trvalý odkaz

    pedo: mám omniu II a na displey mi nezobrazuje stav batérie, vie niekto poradi? ?o s tým?? kde sa to zapína??

    anonymous11.03.2010 - 16:02 Trvalý odkaz

    roman: tak uz aj ja mam doma....aku verziu dava orange..myslim ci 2G alebo 8G...lebo v letaku mali ze 2G pamate

    anonymous12.03.2010 - 02:39 Trvalý odkaz

    Jozef: to roman - v letaku je 2G, moj telefon, ktory som u nich zobral ma ale 8G. Na druhej strane, ma aj pokazeny 3,5 konektor, takze uz je tyzden v oprave...

    anonymous23.03.2010 - 17:16 Trvalý odkaz

    Klient: Ja som si ho tiež kúpil z orangu a mám 2Gb verziu. Ale myslím ,že to nie je až taký ve?ký problém lebo sa dotoho chystám kúpi? 16 Gb pamä?ovú kartu ,ale predsa 8gb verzia je lepšia nuž ?o sa dá robi? niekde musia šetri? (lepšie povedané chcú). Tak toto je slávny ORANGE.

    anonymous23.03.2010 - 22:40 Trvalý odkaz

    james: Ja mám tiež z orange,8GB verziu.Trocha som sa bál toho mrznutia,ale fr?í v pohodke.A k tomu grafickemu prostrediu..touch wiz,je to proste hruza.hned som to vypol a stiahol SPB mobile shell 3.5.3 to nemá chybu ;)

    anonymous25.03.2010 - 15:23 Trvalý odkaz

    Klient: Ja mam tiež nakoniec 8GB verziu nie 2GB. SRY

    anonymous27.03.2010 - 00:59 Trvalý odkaz

    Jozef: V utorok som konecne dostal svoju Omniu II naspat z opravy, konecne to slape, ako ma. Mal som jednoducho smolu. Ale chcem sa spytat, ci sa nahodou niekto nestretol s takymto problemom - nahram do telefonu, do mojho uloziska, mp3 subory (asi 3 giga), nasledne dam aktualizovat kniznicu suborov v prehravaci a pruser - nacita sa 52 suborov a zamrzne 1. prehravac, v horsom pripade 2. cely telefon.. skusal som to niekolko krat, mozno to robi niektory zo suborov, netusim... Nema niekto podobny problem?

    anonymous30.03.2010 - 00:12 Trvalý odkaz

    peto: Mam problem na omnii II s wifi. raz sa spoji a šlape to. druhý krát ani nevie najs? sie?. vie mi niekto poradi? - pomôc? s wifi?

    anonymous31.03.2010 - 22:13 Trvalý odkaz

    dufus6: mal som nainštalovaný naviga?ný iGo8. nepracoval správne, pár krát mi zamrzol. tak som ho odinštaloval. potom som pre?istil registre programom ClearTemp. no ked som chcel nainštalova? inú verziu, tak mi vypisuje error. skúšal som viacej verzií a nepomohlo. mám urobi? hard reset?

    anonymous02.04.2010 - 20:11 Trvalý odkaz

    presso: skus to vy?isti? softom clearRAM,je to iné ako clear temp

    anonymous03.04.2010 - 18:57 Trvalý odkaz

    aha: zdraviim vas...prosim vas mohol by mi niekto z vas popisat omniu 2?aku to me reakciu ako rychlo to pracuje....ako foti a podobne...foru moc neverim skor niekomu kto to odskusal na vlastnej kozi....odpiste prosim na mail martinhudec.mh@gmail.com

    anonymous04.04.2010 - 22:53 Trvalý odkaz

    aha: dakujem za radu...ale ja by som to aj tak potreboval na tan mail...chcem vediet aj nieco o rychlosti bo som pocul rozne nazory tak neviem...posli te mi niekto nieco o nej z vlastnych skusenosti na mail martinhudec.mh@gmail.com

    anonymous08.04.2010 - 15:34 Trvalý odkaz

    PT: zdravim pani... potreboval by som radu co znamena touchwiz 2 ? a viete mi napisat nejake programi na spravu ? lebo ri spusteni uz mam skoro zaplnenu ram a to nemam nic pustene :/// ostene mi volne ledva 6O MB ... cim to je ?hre kolega pisal ze sms na omnia riesi uprava registrocv ? co je snimi zle ? a akych upra sa to tyka ? a potom ako vypnem ten touch wiz a dam mesto toho ten druhy soft prosim poradste mi

    anonymous09.04.2010 - 12:23 Trvalý odkaz

    Klient: No touchwiz 2 je opera?ný systém ,ktorý robí samsung. Ale omnia II disponuje touchwiz 2
    aj OS Windows mobile 6.5....ten je stály ?iže primárny....vypnut touchwiz možeš v
    nastaveniach: štart-nastavenia-displej a osvetlenie-položky na obrazovke-a tam odzna?íš Samsung WidgetPlus
    a možeš ozna?i? Windows výchozí. Ak máš pri spustení volnú RAm pamä? 60MB tak je to úplne normálne.
    Ja som sa dostal po vypnutí touchwiz na nejakých cca max 70-76MB po zapnuti ?o však dlho nevydrží lebo
    samozrejme po zapnutí aplikácii ihned klesne. Ja som si namiestio touchwiz 2 dal do omnie graficke prostredie
    Shell...ktoré je pekne spracované a má rýchlejšie reakcie.O tých sms ti neporadím lebo to som neriešil.

    anonymous09.04.2010 - 14:10 Trvalý odkaz

    aa: Dakujem za skvele vysvetlenie , ale ak by osm mohol poprosit ma vyznam instalovat programu na spravu ram ? alebo staci obcasny rr a je pokoj ? ako na win 6,5 je to moj prvy mobil stakymto OS ... nejake rady ?dakujem

    anonymous09.04.2010 - 15:08 Trvalý odkaz

    PT: a este ak mozem jedna otazka ... ako si aktualizujmem system ... pri pokuse a pripojeni cez wifi mi vyzakuje chybu pripojenia .. a aktualizacia je neuspesna .. preco ? internet funguje ,,

    anonymous09.04.2010 - 22:55 Trvalý odkaz

    Bib: Prosím o pomoc mám tento telefon a chcel by som vedie? ako si nainštalova? gps. Som úplný laik a v orange mi povedali že musím ma? internet v mobile aby mi fungovalo gps. Ako da? do tohto telefónu gps aby to moc nestálo. ?akujem za pomoc

    anonymous10.04.2010 - 14:22 Trvalý odkaz

    PALO: AKO ZISTIM STAU BATERIE NA SAMSUNG OMNIA2 NEUKZUJE MY TO NA DISPLEI

    anonymous12.04.2010 - 02:27 Trvalý odkaz

    Rak: ak chces, aby to ukazovalo hore v rohu tak:
    - vypni tam hodiny, zobrazi sa baterka alebo
    - v menu settings mas General Settings>Power>Battery alebo
    - nainstaluj si nejaky mobile shell a podobne alebo
    - si daj novsiu romku, ktora ma Win 6.5.X verziu :)
    Osobne .. nechapem, ako si moze niekto kupit mobil s otvorenym systemom, ked si nevie kuknut ani baterku :(

    anonymous13.04.2010 - 20:27 Trvalý odkaz

    michal: potreboval by som nejaky program alebo nieco take na odladenie ram...aby bol mobil rychlejsi...alebo nejaku fintu...a este ako instalovat IGO8 ked je pre viac WM ....vyssie ako wm 6.1...ze vraj treba nieco prepisovat...alebo aj dalsie uzitocne programy

    anonymous15.04.2010 - 22:27 Trvalý odkaz

    majo: ahojte.. kto by mal zaujem, predavam svoju samsung omnia 2 i8000 , za 260 eur, komplet v krabici so vs.prislusenstvom, KE,PP,PO..podla dohody aj inde..kontakt na mail koperkoZAVINACgmail.com

    anonymous17.04.2010 - 19:25 Trvalý odkaz

    klient: ked sa smiem spytat preco ho predavas?

    anonymous19.04.2010 - 20:52 Trvalý odkaz

    tomas: ako si nastavim spravne GPS ked my nejde igo8.
    kde sa to nastavuje?dakujem

    anonymous23.04.2010 - 16:08 Trvalý odkaz

    mathias: prosim o odpoved :ma podsvietenie na tych TROCH klavesniciach alebo nie????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!preto ze ak nie je to dost na pppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdddddddddddddddddddddddd ale aj tak ho berem pretoze sami lubi no a teraz mam taky sprosty SMEJD diky

    anonymous24.04.2010 - 16:55 Trvalý odkaz

    Luky: Neeeeeeeeeeeeemaaaaaa podsvietenieeeeee

    anonymous26.04.2010 - 22:46 Trvalý odkaz

    Robo: mne neide internet cez wifi ako to mám nastavi????

    anonymous29.04.2010 - 22:49 Trvalý odkaz

    Vlado: cawte ako funguje naSamsung i8000 Omnia II gps?daju sa niekde pozhanat mapy

    anonymous29.04.2010 - 23:53 Trvalý odkaz

    Luky: GPS funguje dobre a mapy sa daju pozhanat na internete.

    anonymous02.05.2010 - 17:07 Trvalý odkaz

    Stanley589: caute. ma niekto skusenost s omniou 2 kupenou v orangei??? lebo viem ze teraz je tam v ponuke v 2GB verzii. ide mi o to, ci je nejako obmedzena funkcnost alebo ako vplyva orange prostredie (ak tam je) na rychlost telefonu.. ma s tym niekto skusenost?? vdaka. S.

    anonymous02.05.2010 - 21:34 Trvalý odkaz

    Luky: Je tam 8 GB a nie je brandovana.

    anonymous06.05.2010 - 20:05 Trvalý odkaz

    Simon: kebyze si mozte vybrat chcete omniu II alebo JET?

    anonymous06.05.2010 - 22:38 Trvalý odkaz

    stano: radsej bi som jet podla mna tam neni až taky velki rozdiel mezdi jetom a omniou II

    anonymous07.05.2010 - 18:56 Trvalý odkaz

    Simon: vedel by mi niekto povedat vyhody a nevyhody Jetu oproti Omnii II? bol by som velmi vdacny

    anonymous08.05.2010 - 02:41 Trvalý odkaz

    Jozo: Nechapem ako si ludia-vacsina tu "diskutujucich" moze kupit taketo PDA a nemat o nom ani sajnu!...ze dobre vyzera???Podla otazok by vam stacil seniorsky ALIGATOR....FAKT SA NESTACIM DIVIT,CO ZA PRIMITIVNE OTAZKY TU SU.To nie je primitivizmus kvoli novemu modelu,ale neznalost WM, PDA...ako takych...o urovni svedci aj pocet nehoraznych gramatickych chyb-hrubok na pocet prispevkov....cloveku sa nechce verit,co vsetko si kupi nieco, na co nema ani len zaklady.Nieco ako kupit odbornu publikaciu a nepoznat abecedu."Sak"tam budu nejake obrazky,no nie?Par vynimiek sa tu ako vidim tiez nestaci cudovat.Tu sa ma diskutovat o specifickych problemoch a nie hladat za niekoho to,co je lenivy pohladat sam na nete [software,pojmy...]Takze asi najlepsia rada:kupte si nieco,na co mate a Omniu Ii rychlo predajte.A je to!

    anonymous09.05.2010 - 01:33 Trvalý odkaz

    Luky: stano: kup si jet. A nastav si potom kontrolu pravopisu, lebo si hlupy hnup.

    anonymous13.05.2010 - 23:17 Trvalý odkaz

    Jojo: Samsung Omnia II mam dva týždne a som sním spokojný.Mam tam to ?o potrebujem,ale chýba mi Skype.Nevedel by mi niekto poradi? kde ho stiahnu?,prípadne postup inštalácie.?o som hladal aj na Skype aj na Fring,tak sa mi na tento typ nepodarilo nájs? Skype.