Samsung Galaxy Note (Samsung N7000)

  • Martin Hombauer 10.12.2011 - 17:07

    Zdravim chcem sa opytat ci si niekto kupil na SG Note ochranu foliu na displej, ja som si zatial kupil puzdro Samsung EFC-1E1F, ale rozmyslam aj o ochranej folii tak ak to uz niekto ma na Note tak skusenosti, ci boli nejake problemy s pisanim S-penom, znacku, popripade ci mi staci to co mam. Za odpovede vopred dakujem

  • anonymous28.12.2011 - 01:35 Trvalý odkaz

    bla bla: Podla toho,co som cital ja,tak SGS3 ma mat 4,5" HD Super Amoled Plus displej bez stylusu a dalej ma byt aj Samsung Galaxy S 3D...A SGS3 ma ma Quad Core procesor...Skuste raz za cas kliknut na stranku sammobile.com este predtym,nez tu zacnete vypisovat "bludy"...Len tolko motherfuckers...

    anonymous28.12.2011 - 07:02 Trvalý odkaz

    Robert: ...podarilo sa to niekomu pripojiť na TV?? Treba tam niečo nastaviť? Pretože môj TV síce detekuje priojenie cez HDMI vstup, ale ani obraz ani zvuk. Mám SONY KDL 55 EX 720

    anonymous28.12.2011 - 13:28 Trvalý odkaz

    Deathless: Skus cez DLNA :) teda pokial ta telka ma podporu DLNA + wifi modul.. Na Panasonicu TX-P50V20E to s xperiou ide paradne.

    anonymous28.12.2011 - 16:00 Trvalý odkaz

    Robert: nemam wifi modul...potrebujem to spojit cez tu redukciu.

    anonymous29.12.2011 - 02:05 Trvalý odkaz

    barki: To je sice fajn, ze SGS III bude namakany (4-core, 4,65" 1280x1024), ale nebude skor ako v polovici 2012, to uz radsej pockaj do leta 2014 a uvidis co za bomby budu na trhu :-)

    anonymous29.12.2011 - 19:09 Trvalý odkaz

    kOOzy: Akurát mi došiel domov NOTE. Prechod z HTC Desire na NOTE hodnotím neskutočne kladne. Oveľa krajší display,.. uvidíme ako si na mňa zvykne telefón :D

    anonymous29.12.2011 - 19:20 Trvalý odkaz

    Martin Ivičic: ja som mal 1 a pol roka Xperiu X10i a teraz mam NOTE a jednoducho BOMBA! sice je to velke ale je to super! bomba upravil som si trosku uvodne obrazovky zo 7mich na 2 v menu iba na jedno okno a je to supa! treba sa s tim pohrat a vyladit si to podla seba ako motocrossar crossku pred pretekom ;)

    anonymous30.12.2011 - 14:10 Trvalý odkaz

    Igor: AUTOR: neviem, kto písal túto recenziu, ale nepríde mi profesionálna. Myslím, že takéto niečo patrí do súkromného blogu a nie na stránku www.fony.sk aspoň pre mňa je to stránka, kde sú presné informácie a recenzie od skúsených používateľov, na ktoré (ktorých) sa dá spoľahnúť. Táto tak nepôsobí. Údaje ako "displej, displej, displej" alebo, že niečo pôsobí "smiešne" pôsobia rušivo. Pôsobí to ako keby to písal nejaký zasran, ktorému dali do ruky tento mobil. Ale zase aby som nebol taký kritický, tak okrem toho štýlu je všetko ako má byť, veľa info, dojmov fotiek atď.

    anonymous30.12.2011 - 22:57 Trvalý odkaz

    kOOzy: nevedel by mi niekto odporučiť (najlepšie z vlastnej skúsenosti) kvalitné puzdro na NOTE. Predtým som mal na Desire kožené od KRUSELL ale skôr by som si teraz kúpil nejakú kvalitnú vaničku alebo kondóm.

    anonymous31.12.2011 - 12:44 Trvalý odkaz

    Kuffor: Caute planujem kupit tento tabletofon:) a mam otazku ohladom orange internetu ... nikdy som ho nemal tak neviem aky objem dat si predplatit .. rozmyslal som nad 1000 pretoze neplanujem staovat napr filmy a velke objemy cez mobil nato mam doma PC alebo ked cez tel tak cez wifi ... chcel by som vediet aka je taka priemerna messacna datova zataz ? ak si pravidelne aktualizujem app , nejake postahujem , aktualizuju sa widgety chodia maily a podobne .. nebude nato 1000 mb malo ?

    anonymous31.12.2011 - 14:19 Trvalý odkaz

    kOOzy: mám už 2 rok pomaranč internet 1GB. čo sa týka rýchlosti a dostupnosti 3G som spokojný. a čo sa týka toho 1GB reálne pri bežnom dennom používaní gtalk, surfovanie, aktualizovaní fb, mailu, počasia, atd. telefón zožral nejakých 500-600mb / mesiac.

    anonymous31.12.2011 - 18:52 Trvalý odkaz

    Nemoxl: Mám tento tabletomobil cez orange a mesiac som nestiahol viac ako 60 Mb za mesiac.Paketove data mam vypnute.Zapnem ich len ked niesom v dosahu wifi.Doma mam wifi pripojenie a aktualizacie mam ldn cez wifi.Keby som bol vedel ze tolko nepresurfujem tak si nedam 2Gb balik ale len 1Gb.

    anonymous01.01.2012 - 02:53 Trvalý odkaz

    harmony: Takze mam tento telefon ako ho orange dal do ponuky,podla mna je super a iny uz nechcem,kazdemu vsak odporucam kupit si puzdro a nejaku ochranu displeju,neviem co tam dali za sklo ale mam uz dva skrabance a to som mal predtym wave 1 a tam som to doskriabal az po roku a to som mu dal riadne zabrat,kluce,kamienky o padoch ani nehovorim,takze obaly a folie kupte na 110%

    anonymous01.01.2012 - 18:40 Trvalý odkaz

    luco888: tusim tu uz taka otazka padla ale nevedel som najst odpoved asi som uz slepy alebo co ale zaujimalo by ma ci ochranna folia displeja nejak neznizi kvalitu dotyku resp. ci stylus stale reaguje dobre a korektne aj ked je na nom ta folia......

    anonymous02.01.2012 - 09:13 Trvalý odkaz

    dirk: Trosku som to medzitym zistoval. V Samsung galerii v KE mi chlapec povedal, ze Samsung chysta pre Note osobitnu foliu.A napr. aj Zagg ma v ponuke foliu na Note. Tak predpokladam, ze folia by neznizila ucinnost stylusu.

    anonymous02.01.2012 - 12:18 Trvalý odkaz

    johny: No pre tych ktory si chcu vybrat samsung galaxy note s orangu mam zlu spravu zo soboty na nedelu stupla cena telefonu na pausal nekonecne volania /30 eur mesacne / z 206e na neuveritelnych 379e !!! cize o 173 eur zvysili cenu. Co ma neskutocne vytocilo pretoze si ho chcem vybrat nejaku dobu len bol momentalne vypredany . Dokonca uz mam naneho aj puzdro od samsungu !

    anonymous02.01.2012 - 13:34 Trvalý odkaz

    luco888: Diki za namahu Dirk no dufam ze to bude aj s foliou ok ako zatial note nemam ale chystam si ho zadovazit.....inak ak je pravda to co napisal johny tak to bude zase drahsi ten note ako ja ho nechcem cez orange ale automaticky ked ho odtial niekto vytiahne a bude ho chciet predat tak o to drahsie

    anonymous02.01.2012 - 17:23 Trvalý odkaz

    Kuffor: No takze orangu preskocilo s tou cenou , tak som mal NOTE :( ach jaj

    anonymous02.01.2012 - 20:44 Trvalý odkaz

    barki: Johny díki za správu, nepotešil si ma. Orange ma nasiera úplne pravidelne, začínam mať pocit, že sa u nich dejú veci akoby mne napriek :-( Asi signál, že mám konečne zmeniť alebo čo...

    anonymous02.01.2012 - 21:06 Trvalý odkaz

    johny: Tak nedalo mi to a dneska som este volal nejakej tete z Orangu, a vysvetlila mi to tak ze to bolo limitovana edicia 400ks, ktore sa uz vypredali, a po 1.1 2012 sa cena zmenila na tych 379 e co som uz vysie spominal este mi tam vravela nejake zlavy ci co ze ma to vide 341 e, pretoze by som ho bral na firmu, tak som jej povedal ze uz dalej nebudem pokracovat vo viazanosti a pekne som jej podakoval za informaciu :-)

    anonymous02.01.2012 - 21:13 Trvalý odkaz

    dirk: Na nekonecny pausal bola cena pre mna nie 206, ale 230 Eur. Aj tak je to velky skok. Vyberaci a kseftari uz na nom vela nezarobia.

    anonymous02.01.2012 - 22:09 Trvalý odkaz

    barki: Dostal som rovnakú cenu, vraj: "10% zľava". Už si pripadám ako v Banánistane - pôvodnú predajnú cenu na cedulke napíšeme vyššiu, preškrtneme a pod tým akože zľava na zalepenie očí. Som sám, čo si pripadám ako idiot?

    anonymous02.01.2012 - 22:50 Trvalý odkaz

    kuffor: telefon si pekne krasne kupim v nejakej predajni alebo eshope za lacnejsie a nebudem mat ziadnu viazanost a dam si tam o2 kartu cisto len na internet a na volania si necham moju xperiu mini a vyberiem nejaky tel ktory hned predam .... takto vysolit 379 euro ked sa v eshopoch uz da zohnat za 550-560 je podla mna blbot .. v orange ho 2x preplatim

    anonymous03.01.2012 - 16:31 Trvalý odkaz

    luco888: Urobim to presne ako ty Kuffor akurat budem z o2 aj volat a mat tak iba galaxi note.....s orangom som nadobro skoncil...mal som tam predplateny prenosny internet na 1500 mb a platil zan 15 eur uz davnejsie a nevedel som ze pozerani videii tak zere pozeral som viac krat panelak a presvihol som sa o dalsich 1500 mb cize raz tolko. Vzhladom na to ze som platil za 1500 mb 15 euri cakal som ze mi pride nie 30 ale aj s nejakou sankciou trebars 50 euri faktura. A ty zmrdi mi poslali 150 eur. Som sa vtedy tak nasral ze som povedal dost s tymi darmozracmi. Len namotavaju ludi ze najvyhodnejsi pausal a bla bla bla teraz som v o2 a platim le co prevolam a mozem povedat ze zo 40 eurovych faktur v orange platim teraz od tych 15-25 eur podla toho ako volam a co je najdolezitejsie ziadna viazanost nieco sa mi znepaci a idem inde ale to pochybujem ze sa stane.A ze nemam k tomu mobil? Ako napisal kuffor radsej kupim mobil z druhej ruky novy alebo z ishopu ako o par eur lacnejsie z orangu na pausal a viazat sa na dva roky. Sorry ze tento prispevok absolutne nebol k teme galaxi note ale nedalo mi to :-D

    anonymous03.01.2012 - 16:58 Trvalý odkaz

    johny: Ale bolo to ktej teme, moj jediny dovod predlzit pausal bol ten ze som si chcel vybrat galaxy note a cena sa mi zdala celkom primerana, potom ako ju zdvihli na 379 e, sa im mozem tak akurat na hlavu v....! takze rusim viazanost a vyzera to ze spravim to iste co vy chlapci

    anonymous03.01.2012 - 18:19 Trvalý odkaz

    Wasi: Ten telefon bol v akcii mesiac a vsade sa pisalo o tom ze je to uvadzacia cena na prvych 400ks.Myslim ze tentokrat je chyba inde a nie v orange.

    anonymous03.01.2012 - 19:02 Trvalý odkaz

    kuffor: no zaujimave :) som si to nikde nevsimol ani mi o tom niekto nehovoril musela nato byt strasne silna reklamna kampan ze cena je uvadzacie a nahle stupne :)

    anonymous03.01.2012 - 19:49 Trvalý odkaz

    palino76: Nehnevajte sa chlapi na mňa, ale snáď ste si nemysleli, že Note, ktorý je technicky vyspelejší a má väčší displej ako SII, bude od neho na paušál lacnejší cca o 50 Eur? Ja keď som zaregistroval ponuku od Orange-u, neváhal som a hneď som si ho objednal. S tým, že bude po čase drahší, som počítal a práve kvoli tomu som si ho kúpil hneď na druhý deň, ako ho ponúkli...

    anonymous03.01.2012 - 19:59 Trvalý odkaz

    johny: Robit limitovane ediciet :-DDD mi pride dost smiesne ak sa jedna este o take velke operatora ako je ORANGE, tu cenu kludne mohli nechat aj tak ztoho maju obrovsky zisk pretoze si ziskaju ludi na 2 rocnu viazanost a stym ze to bolo na mobilmanii a inych strankach nie kazdemu sa podari surfovat a sledovat na internete ci dany mobil je len limitovana edicia :-))) A co som pozeral este ked bol dostupny samsung galaxy note na eshope orange nebol tam pocet iba DOSTUPNY IHNED!

    anonymous03.01.2012 - 21:01 Trvalý odkaz

    kOOzy: nevravím, že nepretržite uvádzal, ale tak ako u všetkých limitovaných aj tam bol (aspoň určitú dobu) odpočet kusov

    anonymous03.01.2012 - 23:29 Trvalý odkaz

    rado: ja na note cakam uz 7 dni..nemaju ho ..ze piatok maju dostat mobily na sklad ale ze ci medzi nimi bude note nevedia :(

    anonymous04.01.2012 - 00:18 Trvalý odkaz

    Barki: Sorry Pali, ale co mam povedat ja, ked mam svojho osobneho predajcu, ktoreho som sice kontaktoval medzi sviatkami, ale racil mi odpovedat az ked uz bol telefon vypredany? A dalsia vec - taky Orange UK dokaze ten isty Note ponuknut za NULU (slovom NULU) pri viazanosti na pausal cca od 55 e mesacne... Ano, aj tam je to akcia do 31. januara, ale nie, ze by potom zdrazeli Note, ale uz nebudu davat zadara puzdro a poukaz na 120

    anonymous04.01.2012 - 01:02 Trvalý odkaz

    fero: už ma ten západný systém logiky vytaca podľa nich máme doplácať na ich vysokú uroven drahými telefonmi a ked dostanú otázku že prečo tak ich odpoveď znie slovensko je špecifický trh a aj preto som pa rozhodol zrušiť viazanost hneď ako to bude možné a budem sám sebe pánom a ked nebudem chcieť podporovať napríklad francúzky orange akože sk orange tak im dám pa pa

    anonymous04.01.2012 - 04:21 Trvalý odkaz

    Wasi: Ty v tom vidis vyhodu ze pri pausaloch od 55€ je note zadarmo? Tam ho splatis ak berieme ze priemer cena je 550€ za 10 mesiacov a dalsich AŽ 14 mesiacov (ak tam maju 2r viazanost) davas operatorovi 55€..Ak si zoberiem moj pripad tu ho splatim za skoro 14 mesiacov a operatorovi budem davat zvysnych LEN 10 mesiacov "smiesnych" 25€..zaplatit navyse 520€ za 2r. oproti svk, to si mozu strcit aj ten 0 (slovom nula) poplatok :)

    anonymous04.01.2012 - 11:10 Trvalý odkaz

    johny: Taka perlicka samsung galaxy s2 na pausal 30 eur mesacne a teraz pocuvajte 299 e !!!!!! :-DDDDD priznam sa ze ked som to videl najprv som nevedel ci sa mam rozculovat alebo smiat, medzi nami dievcatami na eshope sa da kupit momentalne od 406e :-DDD co mi pride od Orangu dost trufale a skor drze ako chcu okradat ludi, pred dvoma rokmi som vybral iphone 3GS za 90 eur na pausal 38 e mesacne,teraz by ma vysiel 369 e na ten isty pausal. Ktomu netreba koment

    anonymous04.01.2012 - 13:03 Trvalý odkaz

    barki: Mas pravdu, ale skus sa na to pozerat v kontexte - za tych 55€ dostavas nielen phone, ale aj 1.200min. volani a zadara pripojenie k WiFi hotspotom, ktore prevadzkuju... Jasne, ak volas malo, treba kupit phone mimo a mat nulovy pausal.

    anonymous04.01.2012 - 13:08 Trvalý odkaz

    barki: Som mrkol, kolko minut dostanes za 55 euri u naseho SK Orange - za 59,99€ mas program Biznis svet 300 - cize slovom 300 minut :-)

    anonymous04.01.2012 - 15:14 Trvalý odkaz

    Wasi: Je pravda ze sluzby operatora som v tom nezohladnoval..ak by som volal vela urcite ho kupim na ruku a idem do O2 fer..500 min + net (objednane eshop s prenosom cisla) cca 29€ + mobil 550.Rozpocitane na 2r.= mesacne cca 52€..a to sa da kupit note este o podstatne lacnejsie

    anonymous04.01.2012 - 21:48 Trvalý odkaz

    Nemoxxl: Za 29.90€ máš neobmedzené volanie v sieti Orange a neobmedzený internet.I keď má FUP pri 2000MB.

    anonymous05.01.2012 - 01:29 Trvalý odkaz

    Martin Ivičic: podla mna tu riesite k*k*tiny lebo Note je jeden z najvybavenejsich mobilov na trhu takze aj cena musi byt jedna z vyssich sum a oproti cene iPhonu si myslim ze to je az moc pekna suma skor by ste maly pisat do ameriky ze steave jobs zobral a maly by uz iphone predavat za cenu napriklad ako je htc sensation... nato nikto nic nepovie ale ze ORANGE si da sumu na Note vyssiu tak uz je zle....zoberte to takto keby ho daly za smiesnu sumu mal by ho kazdy a ptom naco by sa robily lacnejsie mobily? kto by ich kupoval keby jeden z lajlepsich mobilov na trhu bol za taku sumu ako Xperia X8(priklad len)... a ked te chcely Note za malu sumuu maly ste stihnut limitovanu verziu 400 kusov tzv vianocna suma bola ;)

    anonymous05.01.2012 - 09:19 Trvalý odkaz

    Miroslav Híreš: Ja ho mám päť dní, kupil som ho za 549.- na hej.sk /inak dá sa aj lacnejšie/ a som ním nadšený, už by som asi nikdy nechcel menší telefon, ja moc netelefonujem zato na internete som dosť často a pre túto činnosť je tento telefon ako stvorený, úžasný obraz, ideálny na pozeranie videí , filmov alebo čítanie textov....a dodávka bola expresná , tesne po Vianociach som ho objednal a o dva dni už bol kuriér u mňa.....doporučujem je super !

    anonymous05.01.2012 - 09:41 Trvalý odkaz

    Miroslav Híreš: ...je to taká malá kancelária kde máš proste všetko, veľmi praktické na nosenie so sebou a existujú aj originálne púzdra pre ochranu...inak je super aj pri volaní cez skype !

    anonymous05.01.2012 - 10:04 Trvalý odkaz

    dirk: Pre aky trh je urceny tvoj Note? Vies sa ku tomu dopatrat? Co sa tyka prispevku Martina Ivcica. Zdaleka nie k0azdy pozaduje alebo chce plne vybaveny high end. Vela ludi chce telefon na volania, sms, pripadne mms a obcasne vyuzitie fotoaparatu. Internet, praca s dokumentmi a ine funkcie nevyuzivaju, nie su technoidi a mnohi ani nevedia taky telefon obsluhovat. Takze by si ho nekupili, ani keby stal v akcii 100 eur. Daju prednost jednoduchemu telefonu, dokonca s hardverovou klavesnicou. BTW. Pred dvoma rkmi dal OR ceny na IP 3GS 99 resp. 199 Eur. A skutocne ich mal alebo ma vela ludi. Kolki vyuzivaju potencial, ktory naozaj ponuka?

    anonymous05.01.2012 - 15:51 Trvalý odkaz

    luco888: No nic ludkovia vidim ze sa to tu trochu zvrhlo ohladom operatorov a ceny za ktore ponukaju aj trebars note a tak trochu som to zacal aj ja kto to cita odznova preto vsetkym navrhujem ukoncime tuto nikam neveducu debatu a venujme sa nadalej recenzii konkretne galaxi note aby ludia ktory ho este nemaju sa stale mohli rozhodnut ci kupit ci nie....napr. ja ho este stale nemam ale chcem ho mal som aj pochybnosti ci ozaj ist don ale zakazdym ked tu pribudne prispevok ktory sa tyka priamo recenzie note ma to povzbudi a presvedci o krok dalej ze si ho mam alebo nemam kupit a myslim ze o tom je tato cela diskusia aby sa ludia vedeli na zaklade skusenosti inych rozhodnut :-D

    anonymous05.01.2012 - 18:07 Trvalý odkaz

    kOOzy: jednoznačne kupujte, či už na paušál od operátora, alebo z nejakého shopu, úplne jedno. Chytíš do ruky a už nebudeš chcieť pustiť.