Samsung Galaxy Note (Samsung N7000)

  • Martin Hombauer 10.12.2011 - 17:07

    Zdravim chcem sa opytat ci si niekto kupil na SG Note ochranu foliu na displej, ja som si zatial kupil puzdro Samsung EFC-1E1F, ale rozmyslam aj o ochranej folii tak ak to uz niekto ma na Note tak skusenosti, ci boli nejake problemy s pisanim S-penom, znacku, popripade ci mi staci to co mam. Za odpovede vopred dakujem

  • anonymous16.12.2011 - 22:53 Trvalý odkaz

    dirk: Po kolkych dnoch od zadania objednavky v eshope OR vam prisiel?

    anonymous17.12.2011 - 00:44 Trvalý odkaz

    Tomas: Ja som obejdnaval s Presova v Sobotu a prisiel mi az vo STVRTOK

    anonymous17.12.2011 - 09:25 Trvalý odkaz

    baldy: Mne dosiel za dva dni.

    anonymous17.12.2011 - 13:36 Trvalý odkaz

    Martin Ivičic: Ja som ho objednal Pondelok o 17nastej a dosiel mi Štvrtok o 9viatej

    anonymous17.12.2011 - 14:10 Trvalý odkaz

    dirk: Tak snad mi pride do utorka. Objednaval som ho v stredu vecer.

    anonymous17.12.2011 - 15:09 Trvalý odkaz

    Martin Ivičic: tak nieako by ti mohol dojst :D

    anonymous17.12.2011 - 17:22 Trvalý odkaz

    Tomáš: Chcel by som sa vás spytat ze mám na moznost samsung galaxy s2 a samsung galaxy note ze ktorý mám zobrat ?? a ktorý je lepší ??

    anonymous17.12.2011 - 18:50 Trvalý odkaz

    McJobs: Ako su na to pouzite plasty ? Neposobi lacnym dojmom ? Je od Orange-u nejako upravovany ?

    anonymous18.12.2011 - 12:10 Trvalý odkaz

    marcel: Ak do marca nespravi HTC nieco obdobne, beriem toto delo. Bezkonkurency fon. Mal som ho v ruke, je to BOMBA, ktorej iphone nesiaha ani po clenky (to samozrejme nesiahal ani DHD, ci SG2 a kludne poviem aj 1)..

    anonymous18.12.2011 - 12:50 Trvalý odkaz

    luco888: Zdravicko.....minuly rok som si kupil iphone 4 a ostal som milo prekvapeny jeho funkciami....citlivostou displeja kvalitou spracovania. Telefon ani raz nezamrzol nepadol system dotyk je uzasny. Napriek tomu nie som zaryty fanuśik applu skor novacik.Ako som prvy raz zbadal Galaxi note uchvatil ma displej jeho velkost a silno rozmyslam ci ist don alebo nie. Ale nechcem sa unahlit predat iphone a potom zistim ze android a celkovo samsung sa na apple nechyta. Preto prosim vas resp. niekoho kto mal uz skusenosti aj s apple resp. ios a aj s androidom a vedel to nejak nezaujato to porovnat a skusit napisat vyhody nevyhody androidu oproti iosu resp. ak ste uz vlastnikom galaxi note tak prve dojmy z tabletofonu prve postrehy atd. dakujem

    anonymous18.12.2011 - 13:25 Trvalý odkaz

    Erik: rok mam iphone 4, pred tym iphone 3G, sucastne mam ipad, macbook pro a air. So vsetkym velka spokojnost. Ale chcel som skusit nieco nove a tak som skusil note. Myslim, ze v mojom pripade to je skor o zvyku, kedze som pred tym Android nemal. Android ma miliony nastaveni... V iphone nastavis raz a hned vsetko ide ako ma... Ziaden problem... V androide nastavujes a nastavujes... Ked sa chces s tym vyhrat, tak podla mna nic nestratis, ked pojdes do Note. Velky display a hlavne pero je super vec :-) Jednoducho v Androide nastavis vsetko na co si len zmyslis, od profilov cez blokovanie cisiel, cez skupiny kontaktov, odozva dotyku pri pisani, rozne widgety atd. Napr. ze mozes mat kalendar ako widget, nemusis ,,liezt'' do kalendara... Ale stretol som sa aj s problemami... Casto sa mi stane, ze mail alebo kalendar sa nesynchronizuje, vypise: spojenie so serverom zlyhalo. To za tie roky pri iphone sa mi nestalo ani raz. Potom tam je nejaky problem so sietou, s datami cez operatora... Nepripoji mail, potom zle nacita stranku /bez diakritiky/ a pri tom cez wifi vsetko v poriadku... Vsetko ma svoje pre a proti... :-) Mam zmiesane pocity.

    anonymous18.12.2011 - 14:11 Trvalý odkaz

    dirk: Mas Note z OR alebo od ineho predajcu?

    anonymous18.12.2011 - 14:45 Trvalý odkaz

    Erik: telefon je z Nay-ky, ale operatora pouzivam Orange...

    anonymous18.12.2011 - 18:48 Trvalý odkaz

    Martin Ivičic: Telefon nieje vobec upraveny podla ORANGE...je to klasika ako hociktorom inom elektro obchode... Mozno ho casom upravia ale toto boly prve kusy podla mna to boly kusy ako skuska ci sa na ich trhu uchytí a mozu ho zaradit do bezneho predaja v Kamennych predajnach Orange

    anonymous18.12.2011 - 18:56 Trvalý odkaz

    luco888: No teda Erik poviem ti tvoju recenziu som si precital asi tri krat a stale mam z toho zmiesane pocity. S iphonom som spokojny ale ako si aj ty spominal laka ma ten velky displej a aj to pero ma zaujima. Android som tiez este nikdy nemal ale myslim ze to skusim. Pri najhorsom sa vratim spat k iphonu a rovno prejdem na S-ko otazne uz je len kolko by ma to v takom pripade stalo ale tak snad budem s Note spokojny. V kazdom pripade ti dakujem za prijemnu recenziu presne take daco som potreboval zhodnotenie pouzivatela ktory mal aj iphon vie o com to je a vie realne porovnat. Ked budem mat Note urcite tu aj ja pridam nejaky ten prispevocek ak by sa nasli este aj dalsi taky ako som ja teraz :-D

    anonymous18.12.2011 - 19:22 Trvalý odkaz

    Erik: Poviem to takto - ked pride novy iPhone, tak kupujem... Momentalne si este nechavam aj iphone 4, niesom si na 100% isty, ci zostanem pri Note a nevratim sa k iPhonu... Napr. pri Androide, aby som stale riesil, ci mam vsetko povypinane, ci nemam zapnute GPS, ci mi nebezia stale data, atd. Lebo ked na to ,,kasles'' ako pri iphone, tak baterka ti do vecera nevydrzi... Teda aspon u mna nie... Zato iphone mi v pohode pri tej iste zatazi drzi 2 dni a vobec sa nestaram o vyssie spomenute veci...

    anonymous19.12.2011 - 09:16 Trvalý odkaz

    Johny: Ako je to zo zarukou na Galaxy Note v orange ? Pri objednany z eshop k tomu davaju zarucny list s ciarovymi kodmi bez podpisu bez peciatky a s udajmi o majitelovi pausalu. Ak kupit teda takyto telefon od povodneho majitela, budem si vediet niekde uplatnit zaruku aj ked na zarucnom liste nebudu moje udaje ? Vezmu takyto zarucny list v autorizovanom samsung servise ? Preco k tomu nedavaju medzinarodnu waranty card ako napriklad k HTC atd.

    anonymous19.12.2011 - 11:54 Trvalý odkaz

    Jan: Rozmyslal som na nejakym tabletom. Ale toto splna vsetko. Clovek ma tablet aj telefon v jednom. Idealne velkost pre tuto kombinaciu. Tym, ktorym sa to zda hlupo velke, tak nech si nosia svoj "spickovy iPad" nadalej. Uz som videl mnohych ludi v autobuse, v nakupnych cenrach na uliaciach s tabletom. Este stale mi prekazalo, ze to musi clovek nosit v taske, tak ako mini-notebook.

    anonymous19.12.2011 - 13:43 Trvalý odkaz

    dirk: Pre tych, ktori ho uz maju. Mal som moznost sa s Notom oboznamit a pri prezerani stranok ma zarazilo, ze biela farba na pozadi /podklad/ sa na Note zobrazuje ako siva. Akotak pomohlo manualne nastavenie jasu prehliadaca na maximalnu hodnotu. Pri beznom jase je podklad stranok /napr. fony/ sivy. Mate tiez podobne skusenosti?

    anonymous19.12.2011 - 14:03 Trvalý odkaz

    dsfsdf: TOMAS, zment Acces point z Orange Wap na orange internet

    anonymous19.12.2011 - 17:55 Trvalý odkaz

    Martin Ivičic: Prečo mi pise "Cannot uplod" ked uplodujem fotky z mobilu? dakujem

    anonymous20.12.2011 - 16:34 Trvalý odkaz

    Nemoxxl: Ja mám automatické ladenie displeja a podklad je biely.Záleží od uhla pohľadu.

    anonymous20.12.2011 - 16:37 Trvalý odkaz

    Nemoxxl: Prišiel som na to,že ten sivý pohľad robí šetrič systému.Mne to tam,ale vôbec nevadí.

    anonymous20.12.2011 - 19:10 Trvalý odkaz

    Max: Ahojte ja som prešiel z Blackberry na Note. K nemu bol v krabici taký silikónový obal,ktorý bol príjemný na dotyk a výborný do auta pretože bol protišmykový. Je možné ho niekde zohnať do 24h respektive do konca týždna ? Pýtam sa tu vopred pred hľadaním, zatiaľ som len tak matne a nič.

    anonymous21.12.2011 - 00:55 Trvalý odkaz

    veto: presiel som z iphone4 na note a uz by som sa nas5 na iphone nevratil. Je pravda ze na browsovanie jednou rukou by bol vhodnejsi 4,6 displej ale dokazem pri kocikovani browsovat aj s tymto a to ovela pohodlnejsie, kedze vacsina ebov je citatelna aj na vysku. Ohladom staleho kontrolovania gps,wifi atd maju pravdu majitelia iphonov, tam som kaslal na to, ci je zapnute gps, wifi atd, baterka sa mi nevybijala, na note sa.vybija. Ale poriesil som to ciastocne widgetom extended.controls.
    Note hodnotim ako prvy mobil co prekonal iphone 4 a 4s. Casto som na.nete a 800x480 mi jednoducho nestacilo.
    Nechapemako niekto moze.napisat.o total starom phone ze jelepsi ako iphone ,taky clovek okrem toho ze.dava najavo svoju hlupost tak nevie.co pise.
    Kua.ako pozeram, tak pri rychlom pisani stlacam casto namiesto medzery bodku.
    Reproduktor pri telefonovani.pocujem lepsie.ked drzim telefon v.pravej ruke ako v lavej.

    anonymous21.12.2011 - 10:07 Trvalý odkaz

    Martin Ivičic: ten problem s bodkou mam aj ja ale mam velke prsty hlavne dlhe tak som si zvikol nato uz trosku a bodku stlacam jedine vecer ked zaspavam :D na pisanie na vysku nedociahnem poriadne niekedy na acko ale uz je to lepsie ale racej pisme 2 rukami ako jednou... a preto som si ho aj kupil lebo potrebujem mat velky display ;) a neviem si ho vynachvalit a moj spoluziak odo mna obkukal davnejsi sen HTC sensation XL ale kedze on si ho kupil o tyzden skor ako som chcel ja kupil som si NOTE a nelutujem....len pocuvam cele dni ze on note je sracka lebo to je od samsungu :D a podobne veci ako ze on ma 2ledky a ja iba jednu ale nacom zaplakal bola 2 500mAh bateri alebo rozlisenie displaya :D
    nevies mi poradit s tym zdielanim fotiek na FB priamo z mobilu ypiseje mi tam chybu a cannot proste mi to este ani raz nezdielalo fotku na FB a neviem preco :/

    anonymous21.12.2011 - 13:48 Trvalý odkaz

    dirk: Ta siva farba je tam, aj ked este nie je aktivny setric.

    anonymous21.12.2011 - 15:58 Trvalý odkaz

    veto: ja som tiez pokukaval po sensation, ale nesiel som do HTC koli kvalite fotiek a videi. Ked sa nabuduce tvoj kamos ozve, tak si porovnajte fotky a bude jasny.

    anonymous21.12.2011 - 17:52 Trvalý odkaz

    baldy: A potom si mozu na stol vylozit svoje prirodzenia a porovnat radsej aj tie.

    anonymous21.12.2011 - 17:58 Trvalý odkaz

    veto: ak im to pomoze pri porovnavani mobilov, tak ozu aj tie :-)

    anonymous22.12.2011 - 01:14 Trvalý odkaz

    Martin Ivičic: veto asi by som bol aj s tym lepsi :DDD pocuj a vies co ma teraz sere na note? Zacina mi vrzgat plast nad micro usb konektorom a neviem co s tim :(

    anonymous23.12.2011 - 07:50 Trvalý odkaz

    velo: Mal som iphone 3, 4.. dalo sa. Kupil som si htc desire hd a BOBMaaaaaa. Mailova komunikacia, navigacia, net, filmecky, foto, video.... Apple sa nechyta absolutne v nicom. Je to len predrazeny doplnok. Nerozumiem ludom ktori su ochotny vysolit take peniaze za nieco kde je problem aj s nastavenim zvonenia a nekupia si nieco intuitivnejsie, prehladnejsie a hlavne funkcnejsie za menej a este im ostane aj na nejaky kvalitny drziak napr brodit, s ktorym je jazda v aute pozitkom :-)

    anonymous23.12.2011 - 17:03 Trvalý odkaz

    bam: Dnes mi prišiel a je to riadne delo! Ten mobil nemá chybu!! :)

    anonymous24.12.2011 - 00:25 Trvalý odkaz

    santa: hoši co si kupit samsung s2 alebo tuto šlehu? toto vyzera luxusne ale ci to s tymi rozmermi neprehnali...co ako sa to drzi v ruke...a nieje v ruke tažky? DIKY

    anonymous24.12.2011 - 13:46 Trvalý odkaz

    lcuo888: zdravim ludkovia.....mam zaujem o tento tabletofon aj som cital vase recenzie vyssie ale mozno som to prehliadol alebo sa to tu este nikto nepytal tak vas chcem poprosit ten kto ho uz ma ci by mi mohol odpovedat ze ci tam ide clasicka simka alebo micro sim hmm? Za odpoved vopred dakujem

    anonymous24.12.2011 - 22:42 Trvalý odkaz

    majky: Akú verziu Androidu má Note na tých ukážkach? Lebo 2.3.3 ani 2.3.4 to určite nie je.

    anonymous25.12.2011 - 00:07 Trvalý odkaz

    Lenka: je 2.3.5 pozeral si galeriu? Pise ti to aj hore v specifikaciach.

    anonymous25.12.2011 - 01:29 Trvalý odkaz

    Kaio: Chcem sa ťa spýtať či by som mal meniť SGS2 za Note.Porad trochu či je naozaj tak velký?Neviem si to predstaviť,a mam trochu obavu s ovladanim jednou rukou.Ináč čo pozerám recenziu tak je najfon na trhu.Potvrd či je to pravda.A ja len tolko.

    anonymous25.12.2011 - 07:10 Trvalý odkaz

    lupopd: Ja mam Note z OR je nebrandovany uz s fw verzie 2.3.6. NIE 2.3.5.

    anonymous25.12.2011 - 18:17 Trvalý odkaz

    Nemoxxl: Aj ja mám 2.3.6.Vôbec nie je ťažký.Jednou rukou sa ovl

    anonymous26.12.2011 - 13:40 Trvalý odkaz

    johny: Tak rozhodol som sa nahradit moj iphone 3GS mojim prvym androidom samsungom galasy note, dufam ze to bolo ta spravna volba

    anonymous27.12.2011 - 10:45 Trvalý odkaz

    lupopd: Ja som s Note totalne spokojny. Odstavil som tablet P1000 cize 7 palcovu ohavu velku a tazku, teraz mi na vsetko staci Note. Proste SUPER...

    anonymous27.12.2011 - 14:04 Trvalý odkaz

    dirk: Dali ste si na displej foliu? Alebou folia nie je kompatibilna s perom?

    anonymous27.12.2011 - 15:11 Trvalý odkaz

    kvak kvak: Mimo tému trocha... Podla toho, čo uviedol ten ruský portál, sgs 3 vraj má mať 5" a tiež stýlus... pritom display je tak natesno ohraničený, že fón je rozmerovo podstatne menší... Ten Samsung ale šlape... zrejme funkcie SG Note budú mať postupne aj ostatné smarty, a to aj vďaka ICS, ktorý podporuje stýlus... No nateraz ja idem asi do SG Note, aj díky vám, čo tu o ňom píšete. Tak si ho užívajte! :D

    anonymous27.12.2011 - 17:44 Trvalý odkaz

    Erik: Velmi navykova vec, ten stylus...

    anonymous28.12.2011 - 00:38 Trvalý odkaz

    Martin Ivičic: Mne sa moj Note extremne paci ale chcel by som ho nieako zrychlit alebo som chcel zvacsit pamäť RAM... Lebo teraz jej mam strasne moc malo volnej... Trosku ma zarazila moj trosku volny stredovy kryt :( ale dufam ze sa to casom stratí!

    anonymous28.12.2011 - 01:33 Trvalý odkaz

    Erik: Uz mate niekto puzdro, resp. nejaky obal? Ak ano, aky, odkial?:)