Samsung Galaxy Note (Samsung N7000)

  • Martin Hombauer 10.12.2011 - 17:07

    Zdravim chcem sa opytat ci si niekto kupil na SG Note ochranu foliu na displej, ja som si zatial kupil puzdro Samsung EFC-1E1F, ale rozmyslam aj o ochranej folii tak ak to uz niekto ma na Note tak skusenosti, ci boli nejake problemy s pisanim S-penom, znacku, popripade ci mi staci to co mam. Za odpovede vopred dakujem

  • anonymous08.09.2011 - 00:22 Trvalý odkaz

    aaa: boze vsak narazal ironicky na tu cemu (aj v zatvore napisal omg 750€)

    anonymous08.09.2011 - 11:21 Trvalý odkaz

    Richard Hombauer: tak ja sa na to tesim. pouzivam flyer a chcelo by to nieco mensie a lahsie a s vacsim rozlisenim. ale asi radsej nejaky 7palcovy a tenky tablet aspon s 4000kou bateriou. nezabudajme na moznost dat do galaxy s2 bateriu s kapacitou 2000 mAh, ktora pride coskoro a oficialne. mne sa galaxy note paci, cakam na dobry 5palcovy android, takze dopredu nejdem sudit ani cenu, ani dalsie veci. a na ROFLovi som sa pekne zasmial :)

    anonymous08.09.2011 - 11:29 Trvalý odkaz

    RaP: Vyborny stroj. Myslim, ze ziadne zariadenie nemoze vyhovovat vsetkym, cize debata prilis velke/male drahe/lacne je len prihluplym taranim (vacsinou pubertakov s ifonmi). Ja osobne by som ho hned bral, keby som nemal SGS II (na SGS II mi "vadia" 3 veci: mala uhlopriecka + nizsie rozlisenie + chybajuci stylus > riesenie Note

    anonymous08.09.2011 - 13:29 Trvalý odkaz

    mato: Tak cena je urcite dost velka, no po nejakom case bude urcite po cca 500-600 eur...bude treba pockat, no kym NOTE zlacnie, tak vymyslia dalsiu novu pecku...a toto ma dost sere...ked dosiel do predaja galaxy sII, tak som bol pevne rozhodnuty pre jeho kupu, no cakal som kym budu ceny lepsie a uz tu mame toto...:) a k velkosti len tolko, kazdemu sa paci nieco ine...

    anonymous08.09.2011 - 14:18 Trvalý odkaz

    samkodudik: tak utehlu obrovsku ani zadarmo...uz nevedia co od radosti

    anonymous08.09.2011 - 14:27 Trvalý odkaz

    samkodudik: hm prave som pozeral video, nie je az taky velky, ale vyzera paradne
    mozno pouvazujem ked zlacnie aspon o 300 euro..

    anonymous08.09.2011 - 14:31 Trvalý odkaz

    samkodudik: a konstrukcia je konecne kov ?

    anonymous08.09.2011 - 16:29 Trvalý odkaz

    freelifer: to mám tablet (SAMSUNG Galaxy P7510 TAB 10.1)cca450€ aj smartphone (MOTOROLA Defy)cca300€

    anonymous08.09.2011 - 20:13 Trvalý odkaz

    Marek08: Male, velke, drahe :-DDD
    Toto je pre ludi ktory by chceli aj tablet aj mobil v jednom...napr. ja. Nosit diar prip. tablet + mobil? Radsej Note do vrecka a je to. High tech, kvalita, praktickost...to nieco stoji. Kazdopadne suhlasim s RaP...riesia sa tu blbosti.

    anonymous08.09.2011 - 20:50 Trvalý odkaz

    Romeo: No tak ja už len kôli tomu displeyu ho musím mať ! :))

    anonymous09.09.2011 - 00:42 Trvalý odkaz

    -MO-: Mam galaxy tab p1000 ale toto sa mi zda este praktickejsie a verim ze za pol roka bude cena okolo 400 tak ako to bolo s tabom tiez sa zacal predavat drahsi ako ipad a klesla cena na polovicu. Som nadseny parametrami a vybavou a co sa tyka ceny optimista :)

    anonymous09.09.2011 - 10:00 Trvalý odkaz

    aaa: Velkost je velmi relativna, naroky sa menia s dobou, pamatam ked som nosill ako decko fizz v puzdre za opaskom a nezdal sa mi velky, o nmt telefonoch ani nehovorim. Ludia s tym zili a boli spokojni. Od vtedy sa ludia nezmensili, tak sa da kludne nosit aj toto, treba to brat ako maly osobny pocitac, diar, pracovnu alebop hracku uz naco to kto chce a kto to chce tomu velkost neprekaza.

    anonymous11.09.2011 - 18:01 Trvalý odkaz

    majky: No ja mám asi mesiac SGS II a som veľmi spokojný... Toto je už veľmi veľké a ťažké. Má to lepšiu batériu a displej ale inak má zhodné parametre. To pero je dobré vylepšenie, mnohí useri to ocenia. Ale keby dodávali pero aj ku SGS II, tak by to iste fungovalo tiež. S tou cenou to prestrelili, ale podľa mňa u nás to bude max. o stovku dole, viac nie, čiže takých 650 E odhadujem. Ale inak krásna mašina, Samsung tento rok jednoznačne vedie nad HTC svojimi modelmi.

    anonymous14.09.2011 - 21:22 Trvalý odkaz

    Monko: pane bože.......mne stačilo, keď som držal v rukách SGS II.......ale keď sa to niekomu páći............mne staćí môj Desire s............

    anonymous15.09.2011 - 10:29 Trvalý odkaz

    lupopd: Naozaj je toto vynikace riesenie mobil_tablet s primerane velkym displejom, len to zabili s tou cenou...

    anonymous19.09.2011 - 13:23 Trvalý odkaz

    Pierre: Taky si myslím, že to s tou cenou hodně přehnali.. Jinak by se mi moc líbil, i když nevím, jak by se mi vešel do kapsy :P Nejspíš by to byl můj první telefon, který bych nenosil v kapse, ale v tašce :) Kdyby stál tak těch 600 eur, nebylo by o čem povídat. Ale 750?! To je sakra moc peněz.

    anonymous21.09.2011 - 13:56 Trvalý odkaz

    Billy: No konecne sa splnil moj sen mat pat palcovy mobil alebo tablet vo vrecku,uz sa neviem dockat,uz aby tu bol!!! Cena je dost vysoka,ale co clovek neda za svoj sen!!!

    anonymous21.09.2011 - 19:42 Trvalý odkaz

    streak: mám 5 palcový Dell streak a v pohode. Jediná nevýhoda je, že teraz sa mi ostatné telefóny zdajú byť maličké :-)

    anonymous23.09.2011 - 16:17 Trvalý odkaz

    Maniak: Da sa pozriet v Nay zlate piesky. Je vystaveny pri lcd tv. Je krasny o 1cm sirsi ako SG2. Odporucam pozriet a vyskusat pre nedockavcov.

    anonymous24.09.2011 - 14:56 Trvalý odkaz

    Castor: Kedysi som bol zaryty len do Nokie. Dlho som cakal na N8. Ked prisla, rozhodol som sa Nokiu opustit, sklamala ma. Kupil som DHD. Ale dlho tuzim po HTC s cca 5" displejom a s moznostou kreslit a pisat do neho digitalnzm perom, ap. Prisiel Flyer, ale ... to nie je pre mna ono. A nie je to fon. Teraz konecne Boom! Prisiel moj sen, ale, do prdele, je to Samsung! Cakat na HTC, ze vytvori konkurenciu? A kedy? Alebo cakat na avizovane 4-jadraky s displejmi nad 4,3" ? Asi by som len stale cakal a cakal a nic nemal... Podla toho, co sa vsade pise, Samsung po kvalitativnej stranke asi nezaostava za HTC. A mozno si musim pomaly zvykat na to, ze znacky budem menit aj castejsie a nebude to nikdy znacka "Na vecne casy a nikdy inak!" :-)) Cena je taka, aka je, budem patrat po moznosti kupit SG Note co najvyhodnejsie, ale asi to bude o tom ze " vitaj, fando HTC v klube Samsungu!" :-))

    anonymous24.09.2011 - 15:54 Trvalý odkaz

    ffiill: parada uz sa tesim ked sa mi podari vyreklamovat moj HTC desire hd tak si nieco doplatim a mozem tuto absolutnu spicu az mi sliny tecu ked to vidim konecne vyssie rozlisenie hd samoled a 5,3" akurat do mojej ruky yeeah

    anonymous24.09.2011 - 15:58 Trvalý odkaz

    Okoloiduci: nemate link na video kde ZENA drzi tent otelefon v ruke? mam mensie ruky a vsade na youtube to vzdy drzi chlap co ma giganticke ruky a ten fon vyzera dost maly, takze este raz, video kde ZENA drzi telefon ?

    anonymous26.09.2011 - 17:28 Trvalý odkaz

    Maniak: Ako som pisal vyssie da sa pozriet v Nay elektrodome. Na odhrnanie snehu je to moc male.

    anonymous27.09.2011 - 23:41 Trvalý odkaz

    filipe: Deathless-presne tak aj ja si ho idem kupíť uvidím koľko vydrží či sa nebude kaziť ale jet mám 2 roky a ide bezchybne

    anonymous04.10.2011 - 00:54 Trvalý odkaz

    Sidewinder: Toto sa mi javi ako velmi slusna nahrada za moje stare PDA HP iPAQ 216, ktore malo 4-palcovy display. Fakt dobry darcek sebe samemu na Vianoce! Rozmerovo sa mi zda uplne dokonaly. Skoda len, ze to zrejme bude iba plastova hracka a ziadny kov. Ako telefon ho zrejme pouzivat nebudem! Zvykol som si pouzivat 2 zariadenia PDA a telefon osobitne!!!

    anonymous04.10.2011 - 20:52 Trvalý odkaz

    Samsung Galaxy Note: KUA, KUA, KUA .......... aj ja som bol pevne rozhodnutý pre kúpu Galaxy S2, ale kym zošla cena vyrobili toto, do r*ti, už neviem čo robiť, furt novšie a lepšie a kým zíde cena tohto bude zase novší :(((((((((((((((((((

    anonymous04.10.2011 - 20:53 Trvalý odkaz

    Samsung Galaxy Note: Prečo mi to robia :((((((((((((((((((

    anonymous13.10.2011 - 19:58 Trvalý odkaz

    filipe: nech je v predaji čo najskôr

    anonymous14.10.2011 - 17:41 Trvalý odkaz

    Archvile: Tak tento chcem ;)

    anonymous18.10.2011 - 22:40 Trvalý odkaz

    DotY: Samsung Galaxy Note: ak budes vzdy cakat na novsi a novsi mobil tak si ziaden nikdy nekupiš :D

    anonymous18.10.2011 - 22:43 Trvalý odkaz

    DotY: Všetci tu tarate aky je ten Mobil drahy ... hlavne ze iPhone neni drahy pre nikoho :D tu vam Samsung Ponuka Perfektnu vecicku za 750 eur zatial co Apple ponuka iphone 4S za 800 eur.... ak toto vynde na trh tak apple dostane take nervy ze spravi Iphone 6 z 5 jadorvym procesorom :D

    anonymous18.10.2011 - 22:55 Trvalý odkaz

    Kaio: Asi budem museť predať tablet a SG2 kupiť toto lebo nosiť dve zariadenia už ma nebavý.Tak tento mobilotablet vydim ako riadnu konkurenciu pre ostatných výrobcou mob.zariadení.A ja len tolko.

    anonymous22.10.2011 - 18:22 Trvalý odkaz

    mack: Neviete mi povedat ci sa da tochto zariadenia vlozit SIM karta operatora, velmi sa v tom nevyznam.Dakujem

    anonymous28.10.2011 - 19:12 Trvalý odkaz

    DragoD: podla mňa cena je dosť vysoká ale v porovnaní z iPhone 4 je to ešte celkom spoko nato aký je nadupaný ... a čo sa týka veľkosti, kto ma radšej tablety tak je preňho ešte malý, ale ja som skôr za smartphony a mam sgs2 a to už by podľa mňa mohol byť aj maximum veľkosti u smartphonov.. už len do nich dupať výkon :)

    anonymous29.10.2011 - 17:49 Trvalý odkaz

    amonet: Cena už je avizovaná na cca 609 Euro a podľa mnňa ešte v Decembri pôjde dole, tak, ako to bolo u DHD v Decembri minulého roku, kúpili sme si ich v Nemecku... Ale, niekde je uvádzané, že display nema tvrdené sklo a inde že má Gorilla Glass... Vie niekto povedať ako to je??

    anonymous30.10.2011 - 20:56 Trvalý odkaz

    imBak: Chcem sa opýtať kedy bude dostupný na SR, a pár otázok : 1.prehráva to avi atď. lebo si chcem dať nejaké filmy do mobilu
    2. či by mi išli na ňom sluchátka KOSS PORTA PRO, kde by sa dali naňho stiahnuť hry alebo či sú už v ňom a poprípade ešte či má TV-out.
    Za skoré odpovede vopred všetkým Ďakujem.

    anonymous30.10.2011 - 22:01 Trvalý odkaz

    imBak: Nevie niekto kedy bude dostupný v Orange alebo Telekome, že či bude do januára, prípadne do konca januára 2012.
    Za odpovede Ďakujem.

    anonymous02.11.2011 - 18:23 Trvalý odkaz

    Mara: Dá sa uz kupit za 615 eur

    anonymous02.11.2011 - 19:18 Trvalý odkaz

    imBak: Vsak uz aj za 609€, akurát je to len predobjednávka alebo také niečo, dostupný bude (v tom obchod) 5.12.2011

    anonymous08.11.2011 - 14:53 Trvalý odkaz

    kvak kvak: Nemecky Amazon... atd... uz aj za 541 Euro. :-))

    anonymous11.11.2011 - 20:36 Trvalý odkaz

    Deathless: Piste do Telekomu nech nam ho zaradia do ponuky... :)

    anonymous12.11.2011 - 09:56 Trvalý odkaz

    imBak: Ja by som ho potreboval v orange, lebo mám známeho čo mi ho vyberie, tak dúfam, že čoskoro bude v Orange
    Keby niekto vedel kedy, dajte vedieť
    Ďakujem

    anonymous13.11.2011 - 13:31 Trvalý odkaz

    Steve: Mna by zaujimal ten super velky displej, co je iba Super Amoled. Galaxy S2 ma Super Amoled Plus ale nizsie rozlisenie, Galaxy Note bude mat iba Super Amoled ale vyssie rozlisenie. Moze Galaxy Note s kvalitou displeja dotiahnut sa na Galaxy S2. Pri Super Amoled displeji totiz nie kazdy pixel zobrazuje vsetky RGB farby, ale deli si ich so susednym pixelom

    anonymous13.11.2011 - 16:24 Trvalý odkaz

    dusky: ....kazdy tu kritizuje urcity druh elektroniky...co keby ste navrhli nieco lepsie , potom to vyrobili ponukli asi v 40 statoch a zarobili na tom hm???...vy odbornici...

    anonymous14.11.2011 - 13:37 Trvalý odkaz

    paterliny: Zajtra bude v ponuke Orangeu, tak isto aj napr. Sensation XE

    anonymous15.11.2011 - 13:24 Trvalý odkaz

    Miki: Objednany z Mall.sk za 535...maju aj bezurocne splatky do zajtra...parada ..uz sa tesim

    anonymous16.11.2011 - 23:33 Trvalý odkaz

    Mates: Mam ho tiez objednany, 23 si idem prenho, potom napisem aky je. Zatial pouzivam iphone 4 a google nexus s, potom mozem porovnat. Majte sa