Samsung Galaxy Ace (Samsung S5830)

  • Martin Hombauer 05.03.2011 - 12:52

    ako si nadstaviť zvonenie,aby mi to zvonilo na určenú osobu inak. Blbne to,raz to zvoní ako to mám nadstavené,druhýkrát zvoní inač.Zvonenie sa mi strieda ako sa mu chce.

  • anonymous24.12.2011 - 23:12 Trvalý odkaz

    Vlado z PP: Pardon chybicka se vloudila : "Notifications"

    anonymous25.12.2011 - 13:36 Trvalý odkaz

    Miška: Surne! 10 uplne stačí :)
    karol- Nemusia, ale je to lepšie.. pre istotu
    Recenzia: Takže. Všetci ti píšete, ako sa rýchlo vybíja :D. Nie je to pravda. Mne 2% baterky vydržia aj na 2 hodiny wifi non-stop (+ zapnutý BT). Mobil je úžasný a kto chce úžasný mobil ktorý by chcel využívať na hranie, sťahovanie, prehliadanie internetu a čítanie komixov (ja mangu) tak je 100% mobil.
    +zobrazenie textu v bublinkách je viditeľné aj bez zväčšovania
    +má Android, nie badu (Android- Angry birds... Bada? no nič moc teda... sestra má wave a no ehm..)
    +rýchla WiFi
    +batéria síce len 1350 no mne vydrží aj 3-4 dni poctivého hrania Alchemy, Angry birds, čítania mangy a wifi
    +neseká sa, rýchle reakcie
    -maximálne tak inštalovanie Kies do PC :D
    Kto sa rozhoduje, jedine tento! Nevymenila by som za žiaden iný!

    anonymous25.12.2011 - 13:54 Trvalý odkaz

    fero: naco sluzi micro sd adapter ktomu?

    anonymous25.12.2011 - 14:50 Trvalý odkaz

    luciac: este raz moja otazka: ahojte, mam samsung galaxy ace a chcela by som poradit, mam na ploche 3 aktivne pozadia, myslim, ze si mozem prepinat medzi 3, a chcem si na kazde jedno dat ine pozadie, len vzdy mi da to iste na vsetky tri, viete mi niekto poradit ci je to vobec mozne? dakujem. lucia

    anonymous25.12.2011 - 14:52 Trvalý odkaz

    luciac: fero: aby si si mohol dat tu kartu do pc. vlozis tu malo do tej velkej a das si ju do pc. :-)
    Vlado z PP: super dakujeme za rady, este mas nejake rady a tipy?

    anonymous26.12.2011 - 09:59 Trvalý odkaz

    fero: luciac: dobre,ale naco ten adapter sluzi,a aku druhu velku :D

    anonymous26.12.2011 - 10:29 Trvalý odkaz

    fero: sa mi strasne rychlo vybija a to nhravam ani hry a neviem preco som ho nna Vianoce dostal

    anonymous26.12.2011 - 10:37 Trvalý odkaz

    FERO: Pls poradte nejde sa mi pripojit na Android market napise ze k danej emailovej adrese neni priradene cislo telefonu s androidom..

    anonymous26.12.2011 - 11:46 Trvalý odkaz

    HIISS: Ahojte,tak zakupil som si tento fon aj ja pred vianocami SAMSUNG GALAXY ACE,pomalicky sa s nim spoznavam,prichadzam aj na skryte veci,je to moj prvy Anroid,mal som K810i pred tymto..takze rozdiel tam je,ale potrebujem poradit od niekoho kto ma tento telefon uz nejaky cas,a ma skusenost s aplikaciami,ma prejdeny celi fon,vie co kde sa nachadza,a vie co vsetko prospieva telefonu a co nie priklad baterii...ak je tu niekto taky ktory fakt vie dobre mi poradit okolo neho a najde si cas tak nech sa mi ozve na icq 474 643 703,alebo popripade na pokec nick HIISS,chcel by som sa ohladom tohto telefonu sirsie trocha poinformovat..dakujem

    anonymous26.12.2011 - 14:12 Trvalý odkaz

    HIISS: Na rychlo potrebujem poradit aspon taketo zakladne veci:
    Nastavil som si vlastne zvonenie na hovory,ale
    1.neviem na SMS,vojdem do sprav,stlacim lave tlacitko menu/nastavenia/vybrat zvonenie ale mam tam len zakladne zvonenia,nic vlastne,pritom som nahral vlastne mp3 zvonenia cez usb na kartu telefonu,priecinok sounds,a don vlastne priecinky ako zvonenie,budik,sms a do kazdeho prislusnu mp3,tak isto neviem ani budik si nastavit.Strasne sa mi to nepaci ze kazde zvonenie sa inde nastavuje je to rozhadzane..bordel
    2.Dalej potrebujem poradit,ak chcem napisat textovu MMS ako ju napisem?? vojdem do sprav,tam sa da pisat iba sms,ak chcem odoslat mms tak je tam priloha ze vlozim obrazok,ale ak chcem textovu MMS ako nato,neni to mozne??
    3.Mam O2 kartu a program Fer,kde v telefone si mozem sledovat pocet odoslanych sprav,pocet odchadzajucich hovorov,pocet precerpanych dat?,pozeral som nastavenia aj hovory ale nikde to neviem najst??dakujem

    anonymous26.12.2011 - 15:06 Trvalý odkaz

    karol : Prosím vás prečo mi nechce pripojiť samsung galaxy ace k počítaču a nechce mi ho ani načitat?

    anonymous26.12.2011 - 15:08 Trvalý odkaz

    jozo: ani mne to nechce pripojit cez USB kabel

    anonymous26.12.2011 - 15:14 Trvalý odkaz

    monika : ja by som sa chcela spytat ake hry mozem hrat na tom mobile kde si ich mozem stiahnut

    anonymous26.12.2011 - 20:15 Trvalý odkaz

    Juro: karol,jozo najprv si musíte stiahnuť zo Samsung.sk software samsung kies. A pre teba monika v telefone máš nainštalovanú aplikáciu androidm market a tam máš ozaj slušný výber a nielen hier.

    anonymous26.12.2011 - 22:59 Trvalý odkaz

    HIISS: Vidim ze sa pohybujes aspon nejaku kratku chvilu v tejto diskusii aj mas tento fon,mohol by som s tebou prehodit nejake nejastnosti o tomto telefone? Verim ze urcite mi v niecom pomozes..ak je to mozne tak icq 474 643 703 alebo pokec HIISS vdaka

    anonymous27.12.2011 - 05:36 Trvalý odkaz

    Martina: Zdravím všetkých, potrebovala by som tip, kde nájdem nastavenia napríklad mailu- neviem nastaviť orangemail, aj iné tipy a triky, čo si týka ovládania, sú rôzne fóra, ale nedarí sa mi nič uspokojivé v kocke nájsť. Je to môj prvý android a celkovo myslím, že tak či tak budem zvládať a používať len základné veci. No chyba mi trebars manuál, úplne základy atď. K budíku, viem, že je problém so zvonenim vo vypnutom stave, ale aj tak, dá sa vo predsa nejako spraviť, podarilo sa to niekomu? Potrebujem do tohto telefónu killer task? Mimochodom, telefon je skvely, zatiaľ užívam iba jeden deň :-)

    anonymous27.12.2011 - 11:43 Trvalý odkaz

    fero: monika:na stranke adnroidu market si mozes stiahnut celkom dobre hry zadara mas to v mobile

    anonymous27.12.2011 - 12:12 Trvalý odkaz

    jajik111: Ahojte.tak ja som mala doteraz samsung wave 8500-bol to prvý telefon s badou. a týždeň mám ace. zatiaľ som sklamaná a s veľa vecami si neviem dať rady. bada bol fajn jednoduchý systém a dostala som sa ,kde som chcela. tak ako píše HIISS,aj ja by som si chcela dať svoje zvonenie na budík a sms.nepotrebujem dostať infarkt z tých zvoncov, čo tam sú. ale je problém, pretože sa od toho nedostanem.mám aj samsung kies ale zo mi otvorí len sd kartu.tak mi prosím poradťe ako si to zvonenie mám zmeniť.

    anonymous27.12.2011 - 13:25 Trvalý odkaz

    karol : juro
    a ako si to mam stiahnut zo samsung sk ked tam vy vyhodi 7290 vysledkov

    anonymous27.12.2011 - 13:37 Trvalý odkaz

    patricia: Mozte mi prosim Vas poradit ? Po instalacii facebooku do tohto telefonu mi pri prihlaseni vyhodi ze Facebook authentication failed a neprihlasi ma..pri pouzvani facebooku na Internete ma po kazdom jednom kliknuti pyta o opatovne prihlasenie..ma niekto tento problem? Dasa s tym nieco robit? Dakujem.

    anonymous27.12.2011 - 13:45 Trvalý odkaz

    HIISS: DA SA NEJAKO PISAT MMS TEXTOVE SPRAVY NAMIESTO 6SMS SPRAV??? AK PRI PISANI SMS SPRAVY VLOZIM OBRAZOK ZMENI MI JU AUTOMATICKY NA MMS SPRAVU,ALE INAK NEVIEM NIKDE NAJST ZE VYTVORIT MMS SPRAVU ALEBO NIECO,JE NATO NEJAKY POSTUP NAVOD AKO NATO??? POPRIPADE AK UZ NIJAK TAK APLIKACIA A JEJ NAZOV?? mam O2 dakujem

    anonymous27.12.2011 - 13:53 Trvalý odkaz

    janík: Ako si dam rozpoznavanie hudby

    anonymous27.12.2011 - 14:05 Trvalý odkaz

    patricia: Hiiss da sa to tak,ze normalne napises text a stlacis pod displejom lave dotykove tlacidlo..tam ti vyskocia moznosti,das VLOZIT PREDMET a staci ked ho pomenujes len bodkou alebo hocijako inak..a mas to...

    anonymous27.12.2011 - 14:48 Trvalý odkaz

    HIISS: Konecne niekto ochotny poradit vdaka moc,inac som si vsimol ze ak pisem sms tak ak zacne druhu mi ukazuje ze ma len 145 znaky,nemala by mat z pravidla 1 sms 160znaky?Inac neskusala si zistovat alebo nevies kde v telefone najdem pocet prevolanych minut,pocet odoslanych sms/mms,ci pocet precerpanych dat na internete? ked tak kludne mi pis na icq ak mas 474 643 703 :)

    anonymous27.12.2011 - 15:06 Trvalý odkaz

    patricia: Rado sa stalo,tiez vyuzivam tie mms v o2 teraz ;) .. tie sms potom postudujem,aj sa ozvem...PS: pocet prevolanych minut: to zelene tlacidlo(na vytacanie hovorov) - hore:denniky - lave dotykove tlacidlo - čas hovoru :)

    anonymous27.12.2011 - 15:20 Trvalý odkaz

    HIISS: uff ale je to rozhadzane,vsetko sa inde osobitne nastavuje,aj prezera,namiesto toho aby pocet odoslanych sms aj prevolane minuty boli v jednej tabulke,este zistit teda kde mi ukazuje odoslane sms-pocet celkovy a ako si nastavim vlastnu mp3 na budik a sms,na hovory sa mi podarilo ale na sms neviem,len zakladne mam v ponuke..

    anonymous27.12.2011 - 17:16 Trvalý odkaz

    Vlado z PP: Ako si nastavim vlastnu mp3 na SMS alebo Budik ?
    Staci si na SDkarte vytvorit priecinok "Media" a v nom priecinky "Alarms", "Notifications", "Ringtones".
    Do nich si nakopirovat MP3 zvonenia a potom uz budu normalne v menu Zvoneni v telefone.
    Alarms = budik
    Notifications = spravy
    Ringtones = zvonenie hovorov
    Plati to vseobecne pre Androidove Samsungy + ine Androidove telefony. Niektore ine znacky (napr. HTC) este potrebuju v zlozke Media zlozku Audio a az potom tie dalsie zlozky. ;-)

    anonymous27.12.2011 - 17:53 Trvalý odkaz

    palo: Po 3 po sebe nasledujucich sms sa auto konvertuje na mms a pises az do naplnenia 1kb.Druha moznost;napises-klik na lave tlacidlo (LT)pridat predmet zas LT vloyit bud akykolvrk znak alebo smajla.Pocitadlo-z marketu stiahnut call meter free a nastavit don svoje data, a den zac.fakt.obdobia.Uzivam ho 4 mes.a stale nachadzam nieco nove.

    anonymous27.12.2011 - 18:34 Trvalý odkaz

    palo: Androidy vlastne pocitadlo ani hry nemaju,na to je market,kde si stiahnes co chces.Ja mam pausal,ale urcite call meter funguje aj na predplatene karty,tych apl.je tam viac.Pardon za tie chyby v pred.prispevku..

    anonymous27.12.2011 - 19:20 Trvalý odkaz

    HIISS: Ten postup som uz videl tuna na fore,ja som cital vsetky prispevky aj som urobil podla neho akurat ze som nazvy priecinkov si dal po svojom a tym padom mi to nevlozilo do ponuky tie mp3,a nechcelo sa mi verit ze treba dat original nazvy priecinkov ako tu niekto pisal a ty teraz aj okopirova,tak som to predsa urobil a uz to ide..no diky :)

    anonymous27.12.2011 - 19:28 Trvalý odkaz

    HIISS: Hej tie mms uz som zistil skor,mi pisala jedna baba tuna ako nato s tym predmetom,By ma ale vsak zaujimalo ako je to s tym marketom,aplikacie mozem stahovat z neho a nahravat iba cez mobil alebo aj cez PC stiahnut a dat do mobilu?je to stahovanie spoplatnovane?Su aj free aplikacie pise to tam?ak su spoplatnovane ned po stiahnuti mi to uctuje alebo musim nieco povyplnovat? zaujimalo by aj to ci pise nekde tam kolko MB ci len KB stahuje z ramky mobilu? Ze ak mam moznost stiahnut menej narocnu aplikaciu a dobru radsej si stiahnem tu,okrem toho ak sa mi nebude aplikacia pozdavat a chcem ju vymazat,kde mam ist aby som ju uplne vymazal?Lebo aplikacia po nahrati odkaz na spustenie sa zobrazi v menu medzi ikonkami,ale cela instalacka ktoru potrebujem vymazat kde bude?Inac Palo nejaky kontakt na icq najlepsie ? ze by som s tebou prekecol o tych veciach ked tak hod mi mailom pri mene ho mam

    anonymous27.12.2011 - 19:29 Trvalý odkaz

    Juro: HIISS: nie že by som nechcel poradiť ale na mnohe otázky neviem odpovedať aj ked mam Ace už dlhšiu dobu.
    Karol: na stránke Samsung.sk si najdi mobil galaxy ace a v sekcií podpora si stiahni software samsung kies (86mb).
    čo sa týka vlastných zvonení a sms z mp3 tak v android markete je spolahlivá aplikácia Ringdroid je free a je jednoduchý, mám ho od začiatku a je super.

    anonymous27.12.2011 - 19:53 Trvalý odkaz

    luciac: prosi vie to niekto? a chcela by som poradit, mam na ploche 3 aktivne pozadia, myslim, ze si mozem prepinat medzi 3, a chcem si na kazde jedno dat ine pozadie, len vzdy mi da to iste na vsetky tri, viete mi niekto poradit ci je to vobec mozne? dakujem. inak aj ja kazdy den pridem na nieco nove :-)

    anonymous27.12.2011 - 19:55 Trvalý odkaz

    Juri: Prosím peken vedeli by sťe mi poradiť ako si zmením zvonenie na samsung galaxy ace idú tam len originálne pesničky od výrobi a nejdu mi tam dať svoje prosím o radu :(

    anonymous27.12.2011 - 20:01 Trvalý odkaz

    hhhh: nedavno som si ho kupil a som nadmieru sklamany..

    anonymous27.12.2011 - 20:04 Trvalý odkaz

    Juro: Luciac: To o čom píšeš si myslím že ani nieje možné.
    Juri: Pred chvílkou som o tom písal, stiahni si z android marketu aplikáciu Ringdroid je zadarmo a budeš mať v nej presne tie mp3 čo máš aj v mobile aplikácia si to stiahne sama, bez toho aby si niečo spravil, je až velmi jednoduchá!

    anonymous27.12.2011 - 20:23 Trvalý odkaz

    Juri: Juro dakujem uš tom mám čital som si príspevki a narazil som an to žek ked na microSD dáž zložku s timito názvami tak stačí do toho nakopírovať hudbu krtur chceš mať a ono to uš máš medzi originálmi tu sú nazvi:Alarms = budik
    Notifications = spravy
    Ringtones = zvonenie hovorov
    Plati to vseobecne pre Androidove Samsungy + ine Androidove telefony.Samozrejme ked vám správz ton na správy vihovuje a chceťe len zvonenie tak stačí len zložka zo zvonením :D Dakujem aj tak za pomoc :D

    anonymous27.12.2011 - 20:42 Trvalý odkaz

    palo: Ja stahujem z marketu cez wifi priamo do mobilu,su tam aj platene aj free aplik.,este som platenu nebral.Vymayavam takto;v menu najdem plochu kde je apl.klik na LT,objavi sa UPRAVIT,klik na pozadovanu apl,potvrdit OK.Velkost je na markete,ci stahuje z ramky to neviem.

    anonymous27.12.2011 - 21:17 Trvalý odkaz

    karol: mam stiahnuty ak keis a nejde mi pripojit samsung galaxy ace k pc
    poradte

    anonymous27.12.2011 - 21:43 Trvalý odkaz

    Juri: Prosím to som zase ja ako si pridám kontakt ja som totiš analfabet na dotikovki prosííím help :/

    anonymous27.12.2011 - 21:45 Trvalý odkaz

    patricia: Kliknes si to zelene tlacitko (na vytacanie cisel) napises tam cislo,tkore chces ulozit a hned pod nim sa ti uz zobrazi ze Pridať do kontaktov

    anonymous27.12.2011 - 22:00 Trvalý odkaz

    Juri: patricia ale mne tam skocia kontakti a ako dopíšem meno do toho ???

    anonymous27.12.2011 - 22:06 Trvalý odkaz

    Juro : No daj si kontakty=dalej klikni na to plusko=vypíš meno a telefonne číslo a daj uložiť, hotovo.

    anonymous27.12.2011 - 22:11 Trvalý odkaz

    Juri: Dakujééééééééééém velmi pekne díki moc už mi to ide :D PREDTýM mi to nešlo to plusko asi som to slabo stlačil díki juri :)

    anonymous27.12.2011 - 22:35 Trvalý odkaz

    Juro: Juri: som rad že som ti pomohol, ja som riešil pred pol rokom podobné veci ako ty.
    karol: nemal som nikdy problém s programom samsung kies, ked som sa pripájal cez usb takže neviem v čom je háčik.
    Palo: čo sa týka sťahovania aplikácií z marketu, tak niektoré stahuje z ramky a niektoré nainštaluje na sd kartu. Ja mám stale na ramke volného miesta okolo 100-150mb čo je pre tento mobil "v pohode".

    anonymous28.12.2011 - 00:26 Trvalý odkaz

    HIISS: Chces povedat ze niektore aplikacie ktore sa nahraju do pamati telefonu alebo ako to chapat tak tahaju vykon z ramky,a niektore netahaju z ramky lebo sa nahraju na sd kartu? ja som bol natom ze vsetky aplikacie zatazuju ramku,akurat nejaka berie z ramky 3MB,niektora moze aj 10MB,alebo 50KB...+samozrejme kazda ma ina velkost a sa nahraje na SD kartu,,tak teraz neviem,hry do mobilu vobec si neplanujem nahravat,mozno tak akurat jednu ak by raz bola nuda,ale len par dolezitych aplikacii este nevidel som vybera a to je vsetko..tak dufam ze mobil nieco vydrzi,mal som v plane tu mapu sygic aura,popripade FB aplikaciu ak cez prehliadavac to bude zle,icq,a skoro mozno aj vsetko...len fakt nieco dolezite nie hluposti

    anonymous28.12.2011 - 10:03 Trvalý odkaz

    pupcef111: cauko pomozte mi prosim nedaky sa mi dat svoj zvuk do sms alebo budika ako nato dik

    anonymous28.12.2011 - 10:29 Trvalý odkaz

    Laky7777: Na karte treba vytvorit polozky s nazvom ringtones, notifications, alarms a tam nakopirovat subory so zvonenim. Nasledne sa objavia v ponuke.

    anonymous28.12.2011 - 10:35 Trvalý odkaz

    Laky7777: Musite rozlisovat ROM a RAM. Aplikacie sa instaluju do pamate ROM, resp. ciastocne na kartu.