Samsung Galaxy Ace (Samsung S5830)

  • Martin Hombauer 05.03.2011 - 12:52

    ako si nadstaviť zvonenie,aby mi to zvonilo na určenú osobu inak. Blbne to,raz to zvoní ako to mám nadstavené,druhýkrát zvoní inač.Zvonenie sa mi strieda ako sa mu chce.

  • anonymous07.03.2011 - 22:04 Trvalý odkaz

    riki: Nemyslim ze maju extra design tebou spominane. Arc ma peknu vlnu, ale je neprakticka. A funkcnost SE je len vo sne porovnatelna s Galaxy S. SE podcenil dobu a ma problemy. Ajked sa posledny rok polrok prebera je tam kde bol samsung tak pred dvoma rokmi pri omnii.

    anonymous08.03.2011 - 15:04 Trvalý odkaz

    filetta: dobrý, mám otázku o samsung monte, ale nenájdem stránku, na ktorej by bola recenzia o monte... neviem, či sa dá nainštalovať do telefónu qwerty klávesnicu alebo ni? teraz je v ň´m obyčajná dotyková

    anonymous08.03.2011 - 20:54 Trvalý odkaz

    monze: Monte ma vlastny Samsung OS... nie BADA ani ANDROID. Klavesnica Qwerty je len ked sa mobil otoci na lezato... na vysku je num. klavesnica... na pevno... nic ine sa tam neda menit.

    anonymous08.03.2011 - 23:25 Trvalý odkaz

    smile: Ahojte chcel by som sa spýtať ohladom výberu telefónu mám na výber tieto tri: sony ericsson vivaz, sony ericsson vivas pro, a tento samsung galaxi ace. Ktorý by ste vy brali moc sa v dotykových telefónoch nevyznám. Prosím poraďte my :-D

    anonymous09.03.2011 - 13:11 Trvalý odkaz

    riki: Bral by som Ace najma kvoli OS.

    anonymous09.03.2011 - 13:17 Trvalý odkaz

    riki: Ale ak je priorita foto video tak SE su na tom isto lepsie.

    anonymous10.03.2011 - 16:02 Trvalý odkaz

    hellwet: je to dobry mobil a ako som minule pisat fakt skoda toho displeja a najme videa kebyze daju hd video a aspon ten amlode displej tak to by bol dobry mobil no mozno ten 1GHz procesor ale to uz by bol nieco ako Galaxy S v inom dizajne a samy paci na tom ze su tam pohliblive tapety sak viete ako to mam namysli ze nastavim obrazok na ktorom sa daco hybe skoda ze tato moznost neni u samsungu s8500 wave (

    anonymous11.03.2011 - 13:31 Trvalý odkaz

    McLoo: Bolo by lepsie si vybrat pouzivany HTC Desire alebo novy Ace? v tomto pripade maju ceny takmer totozne.

    anonymous13.03.2011 - 12:52 Trvalý odkaz

    qOs: No,osobne som Ace nemal,ale videl som ho na roznych videach.Ja pouzivam Desire,ak ti mozem odporucit,urcite ber pouzivany Desire=)

    anonymous13.03.2011 - 18:55 Trvalý odkaz

    Michal: Zdravím Vás,chcem sa opýtať,kedy bude mobil dostupný v Orangi.Nebví ma už čakať :DĎakujem pekne.

    anonymous15.03.2011 - 21:46 Trvalý odkaz

    smile: Pôjde na tento telefón nainštalovať aj mobilný skype? a ak áno bude sa dať cezeň telefonovať aj z videom?

    anonymous16.03.2011 - 10:19 Trvalý odkaz

    riki: Da, teda nevidim dovod preco nie, ja mam Galaxy S a funguje vse ako ma.

    anonymous17.03.2011 - 17:34 Trvalý odkaz

    potter1: Zdravim.... Otec mal lg optimus one ale popravde bol to dost pomaly telefon android sa mu zapacil ale Lg nie a to hlavne kvoly rychlosti ... Preto sa chcem spytat ako je na tom ace? Napr na lgoo sa sekalo aj angry birds a plnp krat bolo az nehratelne ... Seka sa aj na ace ?

    anonymous26.03.2011 - 23:02 Trvalý odkaz

    lasti: Hm.. prakticky rovnaka cena HTC legend a Samsung galaxy Ace.. ktory z nich? zatial sa mi asi viac paci ten legend.. nenasiel som na tomto samsungu nic, v com by bol lepsi.. ale mozno len zle hladam :-)

    anonymous28.03.2011 - 15:28 Trvalý odkaz

    mato: má tento telefon displej s gorilla glass? nikde sa o tom nič nepíše, iba na stránke gorilly som o tom čítal

    anonymous30.03.2011 - 17:30 Trvalý odkaz

    lil: prajem pekny den, neviete ci tento telefgon ma pohyblivé tapety ako u samsung galaxy s i9000 ten ma tusim travu ?:D prosim odpiste

    anonymous01.04.2011 - 02:42 Trvalý odkaz

    Ryan: Zdravím mam taký problém neviem sa rozhodnuť medzi Samsung Galaxy Ace alebo samsung wave2 prosim poradte:

    anonymous02.04.2011 - 11:25 Trvalý odkaz

    dano: uz je v ponuke na pausal u orange.

    anonymous03.04.2011 - 03:14 Trvalý odkaz

    onofrej: dobry den, mam pausal v orange a chcel so HTC, ale kvoli cene zoberiem samsung. Ja sa chcem opytat, ze kt. je lepsi: Samsung
    Galaxy Ace, alebo galaxy 3. Je tam raz taky cenovy rozdiel. Jedna sa mi o baterkiu a klasicke pouzivanie, sem tm wifi, ... dakujem

    anonymous08.04.2011 - 19:39 Trvalý odkaz

    martin: Jednoznačne odporucam samsung galaxy ace. Už len kvôli operačnému systému android. Wave ma operacny system Bada. Ktory je totalne neznámi.

    anonymous08.04.2011 - 19:39 Trvalý odkaz

    martin: určite galaxy ace.

    anonymous14.04.2011 - 13:39 Trvalý odkaz

    Simon: Mam dva cisto nove sams ace.Neviem ci je to dvojita smola,ale ani jeden mi proste nereaguje na zapojene sluchadla.skusal som 3,5ky z nokie,htc,se,ziadna odozva,akoby tam neboli....ma niekto podobnu skusenost??

    anonymous14.04.2011 - 18:13 Trvalý odkaz

    Peter: Ahojte mám otazku a zároveň dilemu ktorý telefón si vybrať. Mám na výber samsung galaxy ace, HTC wildfire, a nokia C5-03. Neviem sa rozhodnúť, ktorý je lepši a nokia ma vstavanu dozivotnu navigáciu ale samsung sa mi pozdáva viac len neviem ci na android sa dá stiahnut dobrá navigácia zadara.

    anonymous15.04.2011 - 19:06 Trvalý odkaz

    Sliwusiq: CO si vybrat ?? Samsung galaxy ace alebo orange san francisco?? radsej lepsi fotak a vysi android alebo lepsiu cenu a lepsie rozlisenie displeja?

    anonymous17.04.2011 - 16:59 Trvalý odkaz

    Dido: neviete aku má tento fon RAMku ?na iných weboch som čítal 128,256 a niekde aj 384Mb tak teraz niesom si istý :)

    anonymous19.04.2011 - 18:20 Trvalý odkaz

    asdsa: po dlhej dobe samsung virobil viborni telefon

    anonymous26.04.2011 - 00:30 Trvalý odkaz

    andrejbc: niektore aplikacie nejdu presunut s pamati telefonu na sd kartu, ani cez AppToSD,root mam. poradi niekto ? :) je to moj prvy fon s androidom.

    anonymous27.04.2011 - 19:00 Trvalý odkaz

    maros: Prosim je to surne poradte mam si vziat: ACE alebo Sony ericson vivaz pro?

    anonymous28.04.2011 - 13:32 Trvalý odkaz

    maro: ahojte.. je na tomto telefone este nejaka folia alebo uz je tam nejake odolne sklicko proti poskriabaniu...

    anonymous28.04.2011 - 17:13 Trvalý odkaz

    richi: aj ja rozmýšlam medzi týmito dvoma ale skor ten ace pretože vivaz pro má OS symbian a seká a má aj menší diplej a je hrubši, menej výkonný jednoznačne ace

    anonymous29.04.2011 - 23:55 Trvalý odkaz

    Pavol: no podla mna je lepsi urcite ace, uz len kvoli androidu....
    a CHCEM SA SPYTAT CI SA DA POUZIVAT GPS AJ BEZ PRIPOJENIA NA INTERNET...DIKI MOC

    anonymous03.05.2011 - 13:46 Trvalý odkaz

    Marian6663: Skôr Vivaz,už len kvoli tomu že symbian je bezpečnejší ako Android,všetko má plus aj mínus ale u Symbianu je výdrž energie podstatne vyššia ako u Android

    anonymous04.05.2011 - 13:27 Trvalý odkaz

    Fanatix: Symbianu sa radšej vyhni na 1000km!!!

    anonymous04.05.2011 - 22:32 Trvalý odkaz

    Dargon: je to len do 8gb? ta pametovka?

    anonymous06.05.2011 - 00:52 Trvalý odkaz

    fanat: zdravím ja mam ten telefón cca 4 dni som veľmi spokojný s androidom a tak isto s Ace , telefónik je richlý simbian z daleka sa nechyta na android

    anonymous07.05.2011 - 22:09 Trvalý odkaz

    Richi: Už ho mám doma som veľmi spokojný všetko na jednotku mimochodom píšem z neho odporúčam

    anonymous07.05.2011 - 23:57 Trvalý odkaz

    Hitman: Zdravim ! CHcem sa opytat co to znamena ze nepodporuje JAVA aplikacie??? napr HTC wildfire, Orange Boston alebo napr Samsung galaxy S podporuju JAVA... ake budem mat obmedzenia ked kupim tento fon?? ked nepodporuje JAVA:.. a este ze existuje na Androidy a na tento fon nejaka OFFLINE navigacia zadara stiahnut alebo nejako cracknut?? DAKUJEM !! suuurne !

    anonymous08.05.2011 - 00:59 Trvalý odkaz

    mjad: omg sak tato gps nepotrebuje net, a aj ked nejde java ves tam mat plno super app.

    anonymous08.05.2011 - 09:43 Trvalý odkaz

    Hitman: Tkaze mi tam pojdu aj hry?? su take hry ktore nejdu cez JAVU ??? DAKUJEM za odpovede.. som uplne amater v tomto... a stou navigaciou diky... a este mozem kupit ten alebo HTC wildfire ..su cenovo skoro rovnake.. ktory podla vas brat?? tento sa mi viacej ale paci..

    anonymous08.05.2011 - 12:45 Trvalý odkaz

    Richi: Já potrebujem tiež radu ohľadom navigácie.keď ju spustím tak stále hľadá len satelitya píše čakanie na zistenie polohy čo mám robiť ten mobil je úplne nový mám niečo stiahnuť?

    anonymous09.05.2011 - 21:22 Trvalý odkaz

    mjad: hitman-ano pojdu tam aj hry jasne...pre android je kopa uzasnych hier,doporucujem radsej ace ako ten ktc wildfire...aspon ja si myslim ze jew lepsi a karajsi....richi...to pisu all navigacie...chvilu pockaj alebo vyjdi dakde na pole ci luku a pojde ti to...malo by ist....

    anonymous09.05.2011 - 21:24 Trvalý odkaz

    mjad: ...chod na http://www.getjar.com/ a hopre si zadaj tento mobil... najdi si niake hry a uvidis ze je ich tam plno...
    stahnut ich nemozes da sa len priamo cez mob

    anonymous18.05.2011 - 00:39 Trvalý odkaz

    Juruss: tak ja mam tento telefon a som snim spokojny skoro na 100% jedina vec co je natom telefone zle je to ze nanom nefunguju aplikacie napr ako ADV launcher alebo GO launcher ex....telefon sa sekne.a potom ho treba pustit v nudzovom rezime..ale inak je to super

    anonymous18.05.2011 - 00:42 Trvalý odkaz

    Juruss: a navigacia na telefone slape bez problemov a hlavne cez gps satelity...pouzivam navigaciu Aura sygic

    anonymous19.05.2011 - 23:32 Trvalý odkaz

    mjad: suhlasim s jurrassom vsetko v pohode,gps ide ale mne telefon este ani raz "nesekol" takze neviem ...jedine ze sa mi stratili ikony ale to jednoducho zablokujem a odblokujem mobil a ide to...stava sa mi to ked mam zapnutych vela app

    anonymous20.05.2011 - 10:47 Trvalý odkaz

    maria: Mne sa ten telefon tiez sekne,ked sa stiahne aplikacia Launcher pro, nerozumiem tomu. Treba ist potom cez nudzovy rezim. Skusala som aj podobne launchery a pri vsetkych sa uuuplne sekol.

    anonymous21.05.2011 - 11:06 Trvalý odkaz

    Macko: No tak pekny fonik naozaj čoskoro kupujem hd video retina displej a je sneho takmer ufon.naozaj to ma take slabe video?myslite že nevijde daky update na lepšie video?niečo ako bolo kdysi na iphone?alebo sa budem musiet uspokojit so slabym videom?kto ho mate vyzera to video pekne aspoň pri prezerani wo fone?dik...

    anonymous21.05.2011 - 16:50 Trvalý odkaz

    sasa: da sa tento tel ovladat aj nechtami?ci len prstom.dakujem za odpoved lebo nikde to nemozem najst..

    anonymous21.05.2011 - 17:56 Trvalý odkaz

    juruss: telefon sa nechtami ovladat neda.aspon mne to nejde.a ktomu videu je to az prekvapujuco dobre v telefone