Samsung Galaxy Ace (Samsung S5830)

  • Martin Hombauer 05.03.2011 - 12:52

    ako si nadstaviť zvonenie,aby mi to zvonilo na určenú osobu inak. Blbne to,raz to zvoní ako to mám nadstavené,druhýkrát zvoní inač.Zvonenie sa mi strieda ako sa mu chce.

  • anonymous22.05.2011 - 13:47 Trvalý odkaz

    Macko: Dikes,tak to je fajn a ešte by ma zaujmalo či to prehra divx?skušal si dake filmy?na tom?

    anonymous22.05.2011 - 16:32 Trvalý odkaz

    mjad: filmy su v pohode aj ked divx neprehra no v pohode sa na divx da stahnut soft z marketu...k tym nechtom:kapacitny displej reaguje len na dotyk dacim vodivim (napr.koza).mimochodom pisem z neho.

    anonymous23.05.2011 - 17:37 Trvalý odkaz

    mjad: okaj prva chyba.... nic som s nim nerobil a vyhadzuje mi eror v aplikacii twlauncher (touchwiz co ma samsung) a nic sa snim neda robit musim ho nechat opravit...inac som s nim spokojny ale toto ma nastvalo

    anonymous23.05.2011 - 18:49 Trvalý odkaz

    juruss: a telefon pustis?alebo sa ti ani nespusti

    anonymous23.05.2011 - 19:36 Trvalý odkaz

    paul: poradte prosim Samsug galaxy ace,alebo HTC Wildfire S

    anonymous24.05.2011 - 00:01 Trvalý odkaz

    maria: ja som to tu uz pisala. Ono to nepodporuje aplikacie typu launcher. da sa do telefonu dostat nudzovym rezimom, ide dalej nic nemusis davat opravovat.

    anonymous24.05.2011 - 00:23 Trvalý odkaz

    juruss: a nudzovy rezim sa spusta dvojchmatom stlacenim hlasitosti smerom dole + stredove tlacitko (domov)

    anonymous24.05.2011 - 01:05 Trvalý odkaz

    Juraj: v poslednej dobe mi na nom nejde wifi...neda sa ani zapnut...nejaky error to stale ukazuje...neviete niekto co to moze byt?

    anonymous24.05.2011 - 02:11 Trvalý odkaz

    Juruss: vyskusal reset telefonu do stavu od vyroby pomocou cisel
    * 2767 * 3855 # a vraj sa da aj samotna wifina cez cisla
    *#*# 526 #*#* ale to som neskusal

    anonymous24.05.2011 - 09:58 Trvalý odkaz

    Macko: Tak veget stahnem aplikošku a filmy frčia jo?tak a posledna vec čo by ma zaujmala ako silno hra reproduktor či aspon pekny priemer,a či podporuje bluethoth a2pn či ako sa to piše mam namysli,že by som chcel použivat blutut repro,ale ked hra fon slabo tak aj repro moc nepomože,tak to by bolo všetko:)rozhodujem sa medzi tymto a htc wildfire s,wildfire sa my zda krajši ale slabšia vybava takže to vidim na ace.dik za odpovede.

    anonymous24.05.2011 - 14:49 Trvalý odkaz

    richi: mňa jediné čo mrzí na tomto telefóne je asi to že tam mám android 2.3 gingerbread. momentálne je to nevýhoda pretože mnoho aplikácii ešte neupgradeovalo na 2.3 a velice som spokojný so swype bezchybné

    anonymous24.05.2011 - 15:22 Trvalý odkaz

    juruss: tak repri na telefome hra dost hlasno.kolko krat ho.chcem aj von oknom vyhodit jak to hulaka.otom bluethote nwviem nicale na inyernete najdes vsetko.a tie repro som videl aj na nete k tomuto telefonu tak asi to funguje.ale inak super yelefon.ak si blizko nitry tak ti ho mozem ukazat

    anonymous24.05.2011 - 18:42 Trvalý odkaz

    mjad: okaj chcel som najst naky sposob bez resetu ale neslo to takze som ho resetol a ide to ...ony sposob asi neni

    anonymous24.05.2011 - 18:44 Trvalý odkaz

    mjad: maco te repraky ako +neviem ale samotny reprak nema sice najlepsi zvuk ...co nema si ani jeden fon ale hlasitost ma dobru...podla mna napr taka 5800 ma lepsi zvuk ale nestazujem sa ani trocha :D

    anonymous25.05.2011 - 07:54 Trvalý odkaz

    Peter: takze uz aj ja som vlastnikom tohto mobilu, Celkovy dojem je super. dielenske spracovanie na vybornu, kryty nevrzgaju, camera super, chcem odskusat este vydrz baterie, zvuk taktiez na vysokej urovni..Chromovy pas posobi decentne a zaroven enegantne..Ak by boli otazky tak raptors@azet.sk alebo priamo tu...Momentalne je tam nahodeny gingerbread, klasicky launcher od vyroby touchwiz, vsetko slape ako ma, jeden z najrychlesich telefonov aky som mal. Prehliadanie webu na 1 s *, ziadne zamrznutia, pripadne lakovanie...

    anonymous25.05.2011 - 10:38 Trvalý odkaz

    macko: dakujem šetkym za odpovede,takže to ma a2dp,som si všimol v recenzi tak super,repračik pojde a ked hra hlasne super je my jasne že kvalita neni uchvatna hlavne že nehra potichu,kvalita sa doladi pridavnym blutuh repro!keby niekto mal zaujem o kvalitny a nie moc drahy blutuh repro odporučam sony erikson mbs100.takže ste ma taktopovediac ukecali ku kupe,ma šetko čo potrebujem,android,rychlost,je pekny,filmečky,multitouch,hra silno,v pohode fotak,led blesk len to video keby aspoň vga:(ale to ma neodradi,tiško dufam že to časom dajako doladia dakakym updgrateom,ak viete o takom niečom dajte hned vediet a diky za infošky:)

    anonymous26.05.2011 - 15:30 Trvalý odkaz

    harlik: Na tomto mobile sa mi prave paci to, ze sa velmi podoba na iphone4. Co mate vsetci proti tomu?Vsak je to dobre,ked mate nieco co vyzera ako elita (podla vacsiny).Uvazujem o kupe tohto mobilu,ale silne ma presviedcaju,aby som siel do Wildfire S alebo dokonca usetril kopec penazi a siel do Lg Optimus One. Neviem sa rozhodnut, kamos ma wildfire este ten starsi a mne sa dost paci a to opakujem je ten stary s horsim rozlisenim,tak potom mi staci asi optimus one.Na tomto Galaxy ace vidim jedno minus a to je video, mohlo to mat lepsie,ked uz ma tak inak slusnu vybavu.Poradte.Diky.

    anonymous26.05.2011 - 23:52 Trvalý odkaz

    Bene: telefonik v pohodicke,len mi nejdu spustit videa napr.na youtube..prosim o radu..

    anonymous28.05.2011 - 01:45 Trvalý odkaz

    juruss: mne youtube slape.bez problemov tak.neviem kde by.mohol byt problem

    anonymous28.05.2011 - 12:42 Trvalý odkaz

    Jonny: cawte mobilmaniaci.Prosim vas chcem sa Vas spytat k tej prisvecovacej LED diode na samsungu...AKo dlho to moze svietit?Tak hodinu v kuse ked bude svietit bude jej nieco?Dik

    anonymous28.05.2011 - 13:59 Trvalý odkaz

    Peter64: Tak keby niekto tezbir.peto@gmail.com som z Presova, cize okolie PO, KE, SB atd...0908 382 391, predam cena 200 EUR, novy 2 roky zaruka, kupovany v NAY Electrodom v Presove, komplet prislusenstvo...

    anonymous28.05.2011 - 16:34 Trvalý odkaz

    Ruddy: Ahojte ľudia... Prosím vás o radu a pomoc ak budete náhodou vedieť ako to vyriešiť budem mocne rád. Ja v tomto telefóne vidím problém len v tom (teda pre niektorých to nie je problém ale tak ja si na takéto veci potrpím), že ak sa mi prehráva hudba v médiách, tak slovenské pesničky alebo slovenské názvy pesničiek mi ukazuje všelijako divne, nenapíše to pekný názov ale napr. názov Zoči Voči mi napíše ako "Zoéi Voéi" a v iných mi ukazuje namiesto písmena "ť" štvorčeky a podoobné hovadiny... Neviete niekto ako s tým vybabrať? Díky za každú radu :)

    anonymous28.05.2011 - 17:27 Trvalý odkaz

    Bene: no mne prehrava video len vo formate 3gp..noc ine mi neprehra ani na nete..

    anonymous28.05.2011 - 18:31 Trvalý odkaz

    cool007: caute, ja som si tento telefon kupil prave vcera a je celkom fajny, ale neviem z akeho dovodu mi nejdu aplikacie ako Navigacia, Mapy, Gmail, Youtube,... pokial nema pripojenie wifi. Bez wifi mi to nefunguje, hoci mam aktivovane paketove data (cez Orange World). Zaujimave je, ze surfovanie po nete mi ide aj tak, ale ostatne aplikacie vyhadzuju, ze nie je pripojenie.
    Viete niekto pls poradit, ako na to?

    anonymous01.06.2011 - 14:36 Trvalý odkaz

    Apple: Zdravim mam na vybe HTC Wildfire S,Orange San Francisco a tento Ace ktory by som mal brat? resp.kt. sa mi najviac oplati? Vdaka za pomoc.

    anonymous02.06.2011 - 13:23 Trvalý odkaz

    iva: nevie mi niekto poradit ako priradim fotky ku kontaktom? je tam taka moznost ale neda sa vybrat ziadny existujuci kontakt iba novy. fotky mam na pamatovke a kontakty na simke :-/

    anonymous03.06.2011 - 16:45 Trvalý odkaz

    BOB: PROBLEM Zdravím všetkých nevije mi niekto pomoc respektíve poradiť , nevijem posielať MMS správy a tak isto prijímať, som bol v predajni Orange poslali mi konfiguračnú sms s nastavením , ale aj tak nevijem odosielať a primát mms , mal niekto taký istý problém?

    anonymous03.06.2011 - 22:41 Trvalý odkaz

    Ryan: No tak MMS dodsielaš normálne ako SMS len pod tlacitkom odoslať maš kancelársku sponu či jak sa to vola a toto otvoriš a tam pripojiš obrázok a podobne veci

    anonymous04.06.2011 - 01:06 Trvalý odkaz

    Palo: Tak stal som sa aj ja spokojný majiteľ Ace a chcem sa opýtať, keď si chcem stiahnuť film s počítača do mobilu, bude my stačiť keď si stiahnem s Android marketu do mobilu prehrávač MoboPlayer, nemá to ešte niaky háčik?

    anonymous04.06.2011 - 13:20 Trvalý odkaz

    peto487: jo ma.. a to ten ze to treba vyskusat...

    anonymous05.06.2011 - 01:39 Trvalý odkaz

    maxim: no tak ja som sa rozhodol tiež pre tento mobil a moje pocity s neho sú zmiešané,neviem prečo ale baterka mi vydrží max. jeden den pri úplne stiahnutom jase a vypnutých aplikáciach,taktiež mám telefon prepnutý na dvojkovú sieť skrz šetreniu energia aj tak to nepomáha. Daľší problém mám v tom,že ked si dám navigáciu stále mi vypisuje zisťovanie polohy a po dlhšej dobe cca 15min mi začne vypisovať prebieha kontrola dostupnosti navigácie a aj tak ma nepripojí....viete mi niekto poradiť čo mám spraviť či už s tou baterkou alebo navigáciou?

    anonymous05.06.2011 - 16:04 Trvalý odkaz

    Palo: No ja mám Ace asi 2 týždne a mám tiež prepnutú 2g sieť, keďže doma mám wifi a tiež kde sa väčšinou pohybujem je wifina. Inak dosť veľa ťahám aplikácií a hier z marketu, občas internet, hudobný prehrávač, fotím a baterka mi vydrží 2 dni( jas na telefone som nehal tak ako bol nastavení ). Takže netuším v čom máš problém, skús sa pohrať s nastaveniami... s navigáciou som ešte nerobil nič.

    anonymous07.06.2011 - 18:34 Trvalý odkaz

    capino13: ja ho mam asi tyzden...som s nim spokojny...net ide perfektne ci na wofi ci na 3G..bral som ho z orangu a vysiel ma 60 ecok.GPS je bombove hlavne na SYGICU...ide mi vsetko co ma a ako ma....jedine co mi prekza je ako vravite slaba vydrz baterky ale to vyriesm ze si kupim silnejsiu na ebayi...maju tam 1500-ky...aj viditelnost na slnku je dobra...

    anonymous08.06.2011 - 02:13 Trvalý odkaz

    Palo: Ten SYGIC si už testoval, ako si s nim spokojný, máš ho s marketu alebo si ho inde "kúpil".

    anonymous09.06.2011 - 00:45 Trvalý odkaz

    kizo95: prosím poradte mi mám si kúpiť Samsung Galaxy Ace, Samsung Wave alebo SE Xperia X10 velka.

    anonymous10.06.2011 - 14:39 Trvalý odkaz

    peta: ahojte, prosim o pomoc, rozhodujem sa medzi samsung galaxy ace a sony ericsson vivaz pro a vobec netusim ktory si mam zobrat, prosim poradte ak mate s nimi skusenosti, dakujem

    anonymous10.06.2011 - 19:53 Trvalý odkaz

    richi: jednoznačne ber samsung galaxy ace mám ho už vyše mesiaca a som s ním nadmieru spokojný je tenší väčší displej ale čo tam chýba je druhá kamera na videohovory a daľšie veľké plus má to operačný systém android

    anonymous10.06.2011 - 23:42 Trvalý odkaz

    Ryan: vezmi si ace ja ho mam už asi 2 mesiace a som s nim spokojní

    anonymous11.06.2011 - 01:13 Trvalý odkaz

    peta: dakujem chlapci, ja toto som potrebovala pocut :)))

    anonymous15.06.2011 - 13:21 Trvalý odkaz

    Mcloro: Poradte ,ako spojazdním Navigáciu a mapy mám ten istý problém ako maxim , a ešte jedna vec ako prepnem na sieť 2G ? lebo na 3G mi nepripojí Skype...

    anonymous18.06.2011 - 20:19 Trvalý odkaz

    coudy: zdravim, da sa na tomto fone realizovať videohovor?

    anonymous18.06.2011 - 21:02 Trvalý odkaz

    richi: tá navigácia je ten problém v tom že tie navigácie tvorili google a nedali tam slovensko dali tam len základné krajiny alebo lepšie povedané tie kde majú google svoju pobočku...ja som to vyriešil tak že som si cez torrent stiahol aplikáciu sygic aura stiahol slovensko a už mi to ide...ked to stiashneš cez android market tak po týždňy budú od teba pýtať poplatok aby si si kúpil licenciu

    anonymous18.06.2011 - 23:20 Trvalý odkaz

    Tomas: chcem sa opytat ci tie 3 tlacitka pod displejom su dotykove alebo normalne - klikatelne.

    anonymous19.06.2011 - 20:20 Trvalý odkaz

    syky: stredne je normalne,dve na kraji su dotykove

    anonymous19.06.2011 - 20:28 Trvalý odkaz

    tomas: vdaka. aj som si myslel len na na android.sk vraveli ze su tlacitkove.:)

    anonymous23.06.2011 - 11:20 Trvalý odkaz

    Skeld: Zdravím, vyberám si druhý fon, používať ho budem na aktivity ako bike, orzne festy a podobne, kde by som nechcel zničiť alebo stratiť svojho miláčika SGS...Vyberám medzi týmto ACEom a Xperiou x10 mini pro..nejaké rady?

    anonymous23.06.2011 - 11:21 Trvalý odkaz

    Skeld: ešte pripomienka - potrebujem z neho maximálne telefonovať, posielať sms a podobné základné vecičky; žiadne extra ptákoviny ma nezaujímajú; Fon beriem na paušál, tže oba ma vyjdu na 1 Euro - ide len o to, ktorý :-) ď.

    anonymous25.06.2011 - 15:42 Trvalý odkaz

    Fefe: zapnem si gps. potom zapnem navigaciu, vyhodí mi že " Čakanie na zistenie polohy" o chvílu mi vyhodí ze "Prebieha kontrola dostupnosti navigávie"a načítava sa to aj 30 minút a nič... stále sa to len načítava... a to som stál vonku... skusal som zapnut aj bezdrotove siete a nic..

    anonymous29.06.2011 - 13:58 Trvalý odkaz

    richi: tá navigácia je ten problém v tom že tie navigácie tvorili google a nedali tam slovensko dali tam len základné krajiny alebo lepšie povedané tie kde majú google svoju pobočku...ja som to vyriešil tak že som si cez torrent stiahol aplikáciu sygic aura stiahol slovensko a už mi to ide...ked to stiashneš cez android market tak po týždňy budú od teba pýtať poplatok aby si si kúpil licenciu...keby si trochu čítal historiu :D

    anonymous30.06.2011 - 14:15 Trvalý odkaz

    fefe: Cauko,
    prosim Vas mhol by mi niekto vysvetlit ked po trojchmate (Hard reset) sa mi objavia cca 4 moznosti aku z nych mam vybrat aby som spravil hard reset ? Co znamenaju tie moznosti ?
    Ked spravim Hard reset co vsetko stratim v telefone ? Bude ako povodny od vyrobcu alebo dokonca o nieco menej aplikacii a pod... ?
    Predom Vam dakujem Mam Samsung Galaxy ACE