Samsung Galaxy Ace (Samsung S5830)

  • Martin Hombauer 05.03.2011 - 12:52

    ako si nadstaviť zvonenie,aby mi to zvonilo na určenú osobu inak. Blbne to,raz to zvoní ako to mám nadstavené,druhýkrát zvoní inač.Zvonenie sa mi strieda ako sa mu chce.

  • anonymous08.08.2011 - 22:00 Trvalý odkaz

    bounty: Ninka daj si nastavenia a potom zvuk.najdi tam zvonenia telefonu. No ide ty to?

    anonymous09.08.2011 - 18:59 Trvalý odkaz

    jjaannoo: SE Xperia mini alebo SGA ? poradi niekto ?

    anonymous10.08.2011 - 10:09 Trvalý odkaz

    david: kto by mi vedel poradit ako do toho hodim sygic aura navigaciu, ale aby to fungovalo offline

    anonymous16.08.2011 - 12:33 Trvalý odkaz

    peter: Zdravím, chcel by som sa opýtať, že či sa dá v menu nastaviť nejaká téma alebo pozadie miesto toho čierneho. A ešte jedna vec vždy ked mám mobil v koženom púzdre tak ked ho vyberiem pýta odo mňa pin kod neviem ako ale sa mi zapne a vypne pravdepodobne. Dik za odpovede.

    anonymous16.08.2011 - 14:58 Trvalý odkaz

    evipa: Ahojte, mam jednu otazočku, SAMSUNG Galaxy Ace je super telefonik, ale ked pišem sms a zaroven mi aj hned odpiše tak mi to dava všetko do jednej spravy a mam to ako jeden dialog. Ako a kde si to môžem nastavit aby som mala každu správu osobitne.... Ďakujem za radu

    anonymous17.08.2011 - 00:25 Trvalý odkaz

    ja: čo je podla vás lepšie tento samsung alebo nokia c6

    anonymous17.08.2011 - 20:44 Trvalý odkaz

    allartvideo: Galaxy Ace Výhody oproti C6:kapacitný display,rýchlejší procák(?)=C6-ke stačí,
    lepšia batéria,Android,rozmery a váha a hlavne väčšia RAM, čo Nokia úplne
    posr@la so 128 MB RAM-kou
    Nokia C6 Výhody oproti Ace: HW klávesnica,foto slušné-neviem posúdiť
    Aj keď som majiteľom C6-ky,rozhodne by som staval na Androide.
    C6 sa dá trochu vylepšiť nejakými app napr. vHome, kedy fón reaguje svižnejšie,
    ale rozhodne ju neodporúčam, pokiaľ sa niekto nedrží pomeru cena/výkon

    anonymous18.08.2011 - 00:01 Trvalý odkaz

    Miro: zdravim, mam problem sa pripojit cez mobilny intenet na gtalk a aj na email, viete mi poradit ako to treba nastavit? dakujem

    anonymous19.08.2011 - 14:06 Trvalý odkaz

    jANA: Prosim poradte mi mam tento telefon a chcem tam stahnut mp3 a pokazde mi to napise zadaj kod aky kod to odomna vyzaduje? prosim odpiste mi na meil dakujem janka65@post.sk

    anonymous19.08.2011 - 17:46 Trvalý odkaz

    samuello: ma ten telefon prednu kameru alebo nie?

    anonymous26.08.2011 - 00:15 Trvalý odkaz

    yoyo: Kde nájdem budík prosím vás neviem ho nájsť a v menu nie je ..poradte

    anonymous26.08.2011 - 14:50 Trvalý odkaz

    evipa: Hl.menu-hodiny- vlavo dolu je budik

    anonymous28.08.2011 - 10:41 Trvalý odkaz

    Roman: čaute prosím poradte mi kde je problem ked nemôžem spustit sygic. vypisuje mi po spustení Lutujem ale aplikacia sa zastavila. Už som to inštaloval na iných mobiloch a bez problemov len tento samsung nejde! Kde môže byť problém? Díky

    anonymous02.09.2011 - 14:10 Trvalý odkaz

    Damián: Neviete aka najvačšia SD karta ide do tohto mobilu ? ...8 giga vojde ? ..A inač k tomuto mobilu je celkom výborny no dosť často mi zamrzáva naviem či tým že je plna karta alebo ako ale dosť často :) ked spustim dva aplikácie

    anonymous03.09.2011 - 16:13 Trvalý odkaz

    jjaannoo: 8 gb urcite, mne sa zda ze to potiahne aj 32gb kartu. o tom zamrzani som pocul, popripade o samovolnom resete mobilu, staci flashnut telefon a malo by to fungovat bez problemov.

    anonymous04.09.2011 - 21:31 Trvalý odkaz

    Jočo: seruste potreboval by som poradiť... rozhodujem sa medzi dvomi telefonmy či zobrať Samsung Galaxy Ace alebo Samsung Galaxy Gio ? vopred ďakujem

    anonymous07.09.2011 - 13:32 Trvalý odkaz

    mess: v NAY a DATARTe HO MAJU ZA 199 E cisto novy...myslite ze ho mam kupit, alebo si pockat kym nepojde cena dole z bazosa ? :D

    anonymous10.09.2011 - 03:01 Trvalý odkaz

    miso: prosim vas nemoze mi niekto pomoct? mam samsung galaxy ace necely mesiac a sam od seba sa mi vypne neviete kde moze byt problem?

    anonymous11.09.2011 - 13:39 Trvalý odkaz

    DAVID: AHOJTE, nevie niekto nahodou ako do mobilu dostanem oficialnu verziu androidu, (slovenskej aktualizacie) z KIES alebo ako sa k nej dostanem? pls

    anonymous11.09.2011 - 13:41 Trvalý odkaz

    DAVID: lebo som si flashol mobil s ROM ktora nema slovensku aktualizaciu, a teraz ked chcem aktualizovat cez kies tak mi vypise ze Aktualizacia nie je mozna

    anonymous11.09.2011 - 16:22 Trvalý odkaz

    Iwuš: Ahojte chcela by som si kupit mobil newiem sa rozhodnut ci samsung galaxy ace alebo samsung wave poradte prosim...

    anonymous13.09.2011 - 23:15 Trvalý odkaz

    mlzo: Zdravim mam taky problem neviem si na samsungu galaxi 551 nastaviť vlastnú pesničku ako zvonenie.Skušal som už aj na nej podržať prst a vyhodilo mi iba možnosti Zdielať,odstraniť, Presunuť, kopirovať, premenovať a podrobnosti a ani v jednej položke sa to nastaviť neda. vedel by mi niekto poradiť čo s tym?

    anonymous14.09.2011 - 10:00 Trvalý odkaz

    Stella: Ja sa chcem tiež opýtať či je možné pri tomto telefóne nastaviť rozličné zvonenia pre osoby uložené v adresári. Nejako sa mi nedarí na to prísť. A tiež by som chcela vedieť prečo pri Galaxi S, ktorý má priateľ sa nedá nastaviť normálna fotka ako pozadie. Stále ju zvačšuje a tým pádom je rozmazaná a nevieme s tým nič robiť. Normálne pekné pozadie sa dá nastaviť len pri obrázkoch, ktoré boli v telefóne vložené výrobcom. Prosím o odpoveď. Ďakujem.

    anonymous14.09.2011 - 23:01 Trvalý odkaz

    Andrej: Caute, neviete preco sa neviem vobec prihlasit na Holdem poker alebo zyngu???
    Stale mi tam vypisuje nejaku chybu, mate niekto takyto problem? Dakujem

    anonymous15.09.2011 - 18:31 Trvalý odkaz

    set52: Zdravím :). Uvažujem nad kúpou tohto telefónu a chcel by som sa spýtať zopár otázok.
    1. Bude mať SGA hneď ako ho kúpim najnovší android alebo ho budem musieť upgradeovať?
    2. Zvykne sekávať, napríklad keď si pozeráte fotky a podobne?
    a ešte jedna otázka ako je to s hrami a apklikáciami? postačuje ramka a procesor aj na troška náročnejšie hry ako sú nejaké strielačky a preteky áut?
    Díky za prípadné odpovede. :)

    anonymous16.09.2011 - 01:28 Trvalý odkaz

    Paully: Serus chlapci vcera som kupil tento mobil z orangu a dnes som sa chcel prihlasit na market. Na googli ucet mam ale ked sa prihlasim cez market tak mi to neberie ani cez wifi ani cez mobilny internet neviem kde je chyba mobil som par krat resetol na povodne nastavenia a stale nic v skratke nechce ma to prihlasit a pise ze je problem neviem co s tym ...

    anonymous16.09.2011 - 20:15 Trvalý odkaz

    Juro: Ja mám podobný problém, už sa dva dni nemôžem prihlásiť na moju domácu wifinu, s nastaveniami som sa nehral a mobil som aj resetoval a nefunguje. Na notebooku mi wifi funguje normálne. Takže ozaj nechápem, má niekto podobný problém???

    anonymous17.09.2011 - 12:23 Trvalý odkaz

    Katka: Zdravim. :) Nevie mi niekto poradit, ako (aksa to vobec da) sa da na Ace nastavit intenzita vibracii? Hladala som snad vsade a neviem to najst, v nastaveniach sa ma to vzdy len opyta, ci chcem aby to vibrovalo stale alebo nie, a dost silna intenzita vibracii mi zacina prekazat (nechcem sa ich vsak zbavit uplne).
    Za pripadne rady vopred dakujem :)

    anonymous17.09.2011 - 14:12 Trvalý odkaz

    mjad: to set asi bude mat najnovsi ale aj keby niw tak doma stahnes kies ma asi 50mb asppn sa mi zda a upgrad je rychly ...(net mam len okolo 150kb/s) pri fotkach neseka a pri hr som tiez memal podobnu skusenost no nevim ako moc "narocne"ry mas na mysli... to andrej myslis na fb?ci kde tie hry? z marketu?

    anonymous17.09.2011 - 19:05 Trvalý odkaz

    set52: Už je jedno, objednal som si iný mobil, ale aj tak ďakujem za odpovede :)

    anonymous19.09.2011 - 11:41 Trvalý odkaz

    titti: mám ten istý problém.. neviem sa pripojiť na market, takisto ani na gmail.. účet na googli mám.. stále mi vyhadzuje, že nie je spolahlivé dátové pripojenie.. čo s tým??

    anonymous20.09.2011 - 01:01 Trvalý odkaz

    mjad: na co vyuzivas mobil? ak do kancelaei hr hudba a tak urcite ano ale napr na bahravani videi asi tazko

    anonymous20.09.2011 - 01:04 Trvalý odkaz

    mjad : sry gramat. ponahlam sa este k tomu pisem na malej mobilovej klavesnici na vysku :)

    anonymous20.09.2011 - 22:56 Trvalý odkaz

    Pato: Keď som si kupoval mobil rozhodoval som sa medzi Ace-om a Wildfireom S... Vybral som si Ace... Vyditelnost an slnku je docela dobra ked si date jas na 100%.. video mam vpocitaci pre mna vo vyhovujucej kvalite... a slabá batéria ? haha... v škole som na ňom hral nonstop 4 hodiny hry + stále zapnutá wifi,gps... večer som hral 2 hodiny hry a pozrem baterka ešte 10% :) takže výdrž baterie je dobrá :) akurát ho mám polroka a baterka už slabnem nevydrží to čo za "mlada" :) Ináč je tento telefón super :) Za tú cenu (250 € bez pausalu O2) je geniálny :)

    anonymous22.09.2011 - 00:12 Trvalý odkaz

    nosko: poradte mi aplikaciu na pocitadlo hovorov alebo kde sa to da v telefone najst

    anonymous22.09.2011 - 00:23 Trvalý odkaz

    Jany: Chcel by som sa vas ešte opytat ako hraje reprak? hraje celkom nahlas alebo ani nie?

    anonymous22.09.2011 - 23:51 Trvalý odkaz

    Juro: Po dvoch mesiacoch používania môžem povedať že reprák hrá ozaj dosť hlasno ale s kvalitou hudby si moc netyká!

    anonymous24.09.2011 - 03:13 Trvalý odkaz

    Robo0000100: ...funguje tak ako má, neviem aký mobil ste testovali vy.

    anonymous24.09.2011 - 09:52 Trvalý odkaz

    Matyo: Cauko neviete mi poradit preco sa mi neda pripojit do marketu idem cez normalny net nie wifi či tam nahodou netreba nieco ponastavovat. dakujem

    anonymous24.09.2011 - 21:35 Trvalý odkaz

    dano: neviete ci ma tento telefon funkciu mobilny stopar???

    anonymous24.09.2011 - 23:53 Trvalý odkaz

    show: to dano - keďže ho majú už staré a radovo nižšie telefony, som si istý, že aj tato mašina ho má.

    anonymous25.09.2011 - 15:00 Trvalý odkaz

    robo: Poradte mi nieaku dobru hru ktoru si možem stiahnut s marketu.

    anonymous25.09.2011 - 15:02 Trvalý odkaz

    robo: Je nieaka navigacia ktora sa da stiahnut s marketu a nepotrebuje pripojenie na internet?

    anonymous25.09.2011 - 23:13 Trvalý odkaz

    Juro: Off-line navigácií je na markete viacej len sú platené. A čo sa týka hier, najprv si stiahni návykovú hru Angry Birds je ich viacej verzií, mňa ešte dostali Bubble blast 2, Drag racing, Glow hockey, aTilt 3D labyrinth free, YooNinja free všetky sú samozrejme free.

    anonymous26.09.2011 - 18:36 Trvalý odkaz

    Nika: Ludia ako dlho vam vydrži bateria ak nehrate hry nieste na nete ani wi-fi?..len ked pozerate kolko hodin a tak? lebo mne strašne malo vydrzi mam ho 3 den a baterka ani den nevydrži?..prosim poradte

    anonymous26.09.2011 - 22:05 Trvalý odkaz

    Juro: Ak sa nechystáš využívať net cez 3G a budeš používať len wifi ako napríklad ja, tak si najprv prepni telefon do 2G siete, baterka ti vydrží dlhšie. Ja používam Ace hlavne na hudbu, net cez wifi či už doma alebo niekde vonku, občas hru, občas foťák a nabíjam každý druhý a niekedy tretí deň, u mňa s vydržou spokojnosť.

    anonymous02.10.2011 - 15:09 Trvalý odkaz

    Janik: Caute ace-ati ....ma nas samsung ochranne sklicko gorilla Glass?Mne sa zda,ze ma...ake mate vy informacie,alebo skusenosti?Mne zatial sa javi ako odolne proti poskriabaniu po 4 mesiacoch pouzivania?Co vy na to?

    anonymous03.10.2011 - 23:18 Trvalý odkaz

    wasko : no cawko ja som snim spokojny uplne ale mohly dat trosku krajsie farby ale ved uplne pecka mobil a uz by mohol byt ten androit 2.3.4 lebo som pocul ze to je lepsoe aj na baterku aj na hlas a pomaly na vsetko

    anonymous04.10.2011 - 00:30 Trvalý odkaz

    Zuzana: ahojte,chcem sa vas spiťať či SA DA TEN TELEF OVLADAť AJ S NECHTOM?