Samsung Galaxy Ace (Samsung S5830)

  • Martin Hombauer 05.03.2011 - 12:52

    ako si nadstaviť zvonenie,aby mi to zvonilo na určenú osobu inak. Blbne to,raz to zvoní ako to mám nadstavené,druhýkrát zvoní inač.Zvonenie sa mi strieda ako sa mu chce.

  • matel07.02.2012 - 12:56 Trvalý odkaz

    prosim vas o pomoc.ako nastavim v telefone,aby rezim datovej siete bol aktivy.dlho podrzim bocne tlacitko,kliknem ale nefungje to.stale je rezim deaktivovany.co mam nastavit?

    matel07.02.2012 - 17:26 Trvalý odkaz

    a inak ako to je s aktualizáciou androidu v ace?cez keis mi nic nezobrazuje a cez mobil v polozke aktualizacia softveru si musim vytvorit samsung konto.co teda?

    Nicca20.02.2012 - 00:12 Trvalý odkaz

    Chcela by som sa spýtať či sa oplatí tento fón aj bez mobilného netu či sa dá uskromniť len s wifi pripojením. Nakoľko nie som veľmi náročný človek na aplikácie.

    Jeremy27.02.2012 - 12:27 Trvalý odkaz

    matel: datovy program blbne obcas aj mne, pomoze len restart. robilo mi to aj na samsung galaxy mini, btw, ace mam len par dni.. ale je to takmer to iste.

    Nicca: ak si narocny clovek na aplikacie, je jasne ze datovy program mat musis.. (vyuzivam pre dat. programy softy ako geocaching, waze, viber, news&weather, a pod.)

    pusinka905.03.2012 - 00:38 Trvalý odkaz

    chcem sa spytat skusenejsich ci sa da na tomto telefone nastavit v menu aby bolo ine pozadie ako to povodne cierne, ak ano ako, diky :)

    kuba07.03.2012 - 23:28 Trvalý odkaz

    POMOC: pomoc pomoc.. čo mam robiť? ... chtel som si zablokovat uzamknutu obrazovku pomocou tych znakov čo kreslim na obrazovku ... a nejde odomknuť ... čo mam robiť ???????? prosim pomo

    petrix07.03.2012 - 23:44 Trvalý odkaz

    skus hard reset podrz kombinaciu home tlacitka a lock tlacitka...prides o vsetko co mas v telefone(sms,aplikacie...)

    pusinka924.03.2012 - 21:22 Trvalý odkaz

    potrebovala by som poradit, vcera mi v telefone hlasilo v stavovom riadku spravu ktora mi prisla na gmail ako textovy rozhovor.. no dnes mi to nehlasi neviem preco.. dnes som si prenastavila akurat zvonenie na upozornenia tak neviem ze ci by to malo nato vplyv.. mozte mi poradit ako si nastavit nech mi to znova hlasi? neviem ci som nieco nemohla prenastavit tak keby ste poradili kde take najdem vdaka

    Lubo29.03.2012 - 22:49 Trvalý odkaz

    Skusil niekto stiahnut SPB Shell 3D na galaxy ACE, je to funkcne?? Vdaka

    Pjotr30.03.2012 - 23:10 Trvalý odkaz

    Lidi aj Vam sa stava, z eak kliknete na ikonu zeleneho telefonu (posledne hovory) tak vam ju dlho otvara? AK hej, preco je tomu tak?

    Ivan17.04.2012 - 20:41 Trvalý odkaz

    ahojte potrebujem poradit kupil som samsung galaxy ace dal som si na sd kartu nieaku hudbu a neviem ako ju mam dat ako zvonenie vie mi niekto poradit dakujem

    Ivan17.04.2012 - 20:43 Trvalý odkaz

    zdravim potrebujem pomoct mam samsung ace dal som na sd kartu hudbu a neviem ako ju mam dat ako vyzvanaci ton vie mi niekto poradit dakujem

    Jozef28.04.2012 - 11:35 Trvalý odkaz

    Viem poradiť .. Chod do prehrávača hudby nájdi si pesničku (tak aby bola v zozname ) a stlač dotykove tlacitko na lavo od hardveroveho tam to nájdeš :)

    Jozef28.04.2012 - 11:42 Trvalý odkaz

    Musíš ju mať zapnutu v prehrávači a tak to spraviť ;)

    wewa29.04.2012 - 11:58 Trvalý odkaz

    Tento telefón vlastním zhruba trti týždne.. a musím povedať je skvelý hry všetko idu no problém len slabá batéria zamrzí ale to je podľa mňa detail a display? podľa mňa je dobrý farieb tiež dosť a foťák good
    Hoci nwm prečo ale pripomína mi iphona

    wewa02.05.2012 - 22:41 Trvalý odkaz

    lidi mám otázočku ako mám vyčistiť pamäť na mobile? nie sd to pamat mobilu a ked chcem nainstalovat hry niektore chcu iba do pamati mobilu je mozne to zmenit

    Jozef15.05.2012 - 16:29 Trvalý odkaz

    wewii: nejde to zmeniť.. Keď si niečo nainštaluješ a uloží sa ti to na sd kartu.. Zaberie to aj trochu pamäte v telefóne pretože to potrebuje mať spojenie so systémom :) ace mám asi mesiac a som s ním velmi spokojný .. Až na slabú baterku :)

    11Kajo1108.06.2012 - 12:07 Trvalý odkaz

    Kajo: sa chcem opýtať či to je normálne ak mi vydrží baterka napr. ako včera 14hodín cez deň a potom som musel mobil dobíjať. A to som telefonoval, fotil, wifi čiže normálne veci s ním robil. Mobil mám 2.týždeň

    Rastic26.06.2012 - 22:04 Trvalý odkaz

    Zdravím. Prosím o pomoc - mám S G Ace, no neviem ako ukladat subory do pamate telefonu. Vsetko sa mi automaticky uklada na SD kartu, ktora je uz plna a na telefone mam este nevyuzitych 100 mb. Tyka sa to vsetkych druhov prenosov medii - najma BT a z pocitaca. Ako to mozem korigovat prosim?

    Pavol Pavučko27.06.2012 - 00:00 Trvalý odkaz

    No nechapem si asi jediny co ma iny problem vsetci superia o vecsiu pamet telefonu ako karty poviem ti radsej si presunt vsetko na kartu napr niektore hry ti zaberu vela pamete a mas plnu pamet ja mam na svojom 15 mb v telefone a karta polovica plna

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease27.06.2012 - 02:02 Trvalý odkaz

    Jedinú radu ti dám: kúp si väčšiu kartu.
    Máš úbohých 100MB voľných a chceš ich zapratat?
    Vedz, že tým ohrozuješ korektný chod OS.

    kirk666129.06.2012 - 22:59 Trvalý odkaz

    Dobry den,mam otazkuu.. ako zmenim pozadie na obrazovke ked sa odblokuvava telefon,co mate s prstom hoc kde pohnut tak tam nechcem to co tam je ale chcem si tam dat svoje pozadie je to mozne?

    Pavol Pavučko30.06.2012 - 01:04 Trvalý odkaz

    Nemam ace ale skus nastavenia

    Martin30.06.2012 - 01:19 Trvalý odkaz

    Je na to aplikácia v Play. Napriklad "Go Locker"

    axatek15.07.2012 - 23:03 Trvalý odkaz

    V akom rozlíšení to natáča video???

    jannula21.07.2012 - 11:06 Trvalý odkaz

    ahojte.som cerstva drzitelka S G Ace mam problem stiahnut kontakty do telefonu treba nejaku aplikaciu alebo zvlastny postup pretoze sme to skusali tak ako treba a neslo to je mozne ze by bola aj zla SIM karta na druhom telefone vidiet kontakty a na SGA nie

    Pavol Pavučko21.07.2012 - 13:05 Trvalý odkaz

    no tak ja mojom som mal prenies kontakty taku aplikaciu ale da sa aj zo simky najst niekde v aplikacii ludia

    pralinka4913.08.2012 - 13:53 Trvalý odkaz

    prosím vás chcem sa opýtať ako si pridám foto ku kontaktu ďakujem :)

    Asdfghjkl18.09.2012 - 17:07 Trvalý odkaz

    Ahoj chcem sa opýtať či aj vy máte takú strašne blbú baterku ako ja.. lebo mám kamaráta ktorý si v pohode počúva hudbu a skoro nič mu to neminie a ja ked si pustím dve pesničky mám o stupeň zhoršenú baterku :/ a ešte že ked si ho chcem odblokovať tak mi to za strašne dlho nabehne :/ ...

    MikeL28.09.2012 - 19:45 Trvalý odkaz

    Ahojte, chcem sa spytat ci existuje na tento mobil kapacitne vacsia bateria a nabijacia dokovacia stanica. Nikde to nemozem vygooglit. Dakujem.

    peto07.11.2012 - 17:47 Trvalý odkaz

    chcem sa spitat na samsung galalxy ace 5830i fotoaparat vsade vo videach a recenziach sa udava ze ma seriove fotenie tak sa chcem opitat ako to teda je lebo mne to tam chyba.vdaka

    Asdfghjkl22.11.2012 - 21:35 Trvalý odkaz

    Ahojte, neviete ako sa dajú posielať pesničky.. teda či sa vôbec dajú?? Lebo nejako neviem nájsť odoslať.. :)

    BoSs-19928.12.2012 - 21:03 Trvalý odkaz

    Chcem sa spytať..Ako si zmením Ton vyzváňaňania,ked mam hudbu na pamäť.karte .. Ďakujem

    Matej12345619.05.2013 - 11:53 Trvalý odkaz

    Zdravím vedel by niekto napísať v čom je problém že pri zhotovení fotky s GPS súranicami sú údaje súradníc vo fotke zhotovené týmto mobilom nepresné .Chýbajú sekundy a to robí nepresnosť na 1s až 30m a tak kludne to urobí až 30x60 =1800m. Inak navigácia funguje na 100% v iných zobrazeniach a zobrazí podrobné súradnice na sekundu presne.

    Juraj19.05.2013 - 17:46 Trvalý odkaz

    neviete ako prepojiť tento telefon s počitačom, vypisuje že aktualizuje novy softver a potom nič
    diky

    mirecbig21.05.2013 - 20:18 Trvalý odkaz

    stretol sa uz niekto s tým ze je virtualna pamat telefonu plna alebo ze ,,plna pamat sprav v telefone je plna a treba ich vymazat aj napriek tomu ze v mobile nemam ziadnu spravu ???

    mirecbig21.05.2013 - 20:19 Trvalý odkaz

    mal niekto skusenost s tym ze mu vypisalo blosti napr. virtuala pamat telefonu je plna a pritom v nom nemam nic nainstalovane okrem veci ktore su od kedy je mobil zakupeny alebo ze plna pamat telefonu vymazte spravy ... ???

    marek22.05.2013 - 15:27 Trvalý odkaz

    No zda sa mi nieco, ze ked ti na Androide klesne volne miesto vnutornej pamate pod nejakych 10-15% tak nielenze sa neda uz toho viac instalovat ale ani neprijima sms.
    Neviem ani ci je to podla verzie androidu alebo je to tak v kazdom.

    Roman10.08.2013 - 09:57 Trvalý odkaz

    chcem sa spytat ci sa da na tomto telefone nastavit limit stahovanych dat napr. ako u xperii

    Roman10.08.2013 - 09:58 Trvalý odkaz

    chcem sa spytat ci sa tu da nastavit limit stahovanych dat a ak da tak ako...dik

    Peter10.08.2013 - 18:29 Trvalý odkaz

    da, ale na androidoch verzie 2 to este nieje priamo v systeme ale treba si nainstalovat apku.

    MikeL19.04.2014 - 12:31 Trvalý odkaz

    Zdravim, mam tento mobil uz skoro rok a pol a strasne mi posledneho polroka mrzne a seka, nepomohol ani root. Bud som moc narocny alebo je cas na zmenu :) Inak je to sikovny mobil, jedine co mu vytknem je to strasne sekanie.

    marek20.04.2014 - 15:44 Trvalý odkaz

    Root sam o sebe ti nema ako pomoct proti sekaniu. Tento fon je uz hardverovo davno za zenitom, preto ho moze spomalovat bud vela nainstalovanych aplikacii alebo aj jedna konkretna ak je prilis narocna.
    Tazko sa urcuje pricina ale ked uz mas root odporucam zalohovat vsetko co sa da, nasledne telefon vratit do tovarnych nastaveni (resp. nainstalovat stock firmware ak si instaloval nejaky iny) to je postup co riesi vacsinu problemov. Nasledne obnovit iba to najnutnejsie.

    Martina4622.04.2014 - 07:51 Trvalý odkaz

    no mne tento telefon spomalil prave root.

    Peter22.04.2014 - 09:49 Trvalý odkaz

    Tak tento fon vela appiek nespomali, lebo do tej jeho malej pamate ich vela nedate a narocnejsie uz vobec nie :o)

    marek22.04.2014 - 12:30 Trvalý odkaz

    Kubas, MikeL by ti mal podakovat, evidentne si vyriesil jeho problem...
    Martina46 rovnako ako root nezrychli fon tak ho ani nespomali, iba ak nejaka app, ktora ma root prava (aj tie jej vacsinou musi pridelit uzivatel). Pozor hlavne pri takychto fonoch na to co instalujete, urcite by som sa oblukom vyhol napr. fb appkam.

    Peter22.04.2014 - 12:53 Trvalý odkaz

    Ok tak inak. Staci pozriet ake aplikacie bezia na pozadi a kolko zeru ram. A potom uz len vyhodit co z toho netreba. Inak factory reset pripadne pravidelnejsi reboot zariadenia tiez neni na skodu.

    marek22.04.2014 - 13:36 Trvalý odkaz

    No vidis:) Je predsa jasne ze do telefonu so 160MB pamatou sa vela appiek nezmesti. Preto je potrebne ten pocet aplikacii vnimat relativne. Ked to zjednodusim a kazda app by mala zaberat 30MB tak ked si ich tam da tri-styri je to este v pohode, ale ta piata ho uz zabije. A vtedy je tych appiek VELA (vzhladom na moznosti telefonu).
    Takisto narocnost - nemyslel som to z hladiska HW narocnosti, jasne ze tie tam bud nedostane alebo ak hej tak nepojdu. Ale ako si v druhom prispevku uviedol - narocnost na RAM a pod.

    Martina4623.04.2014 - 08:25 Trvalý odkaz

    marek.ns
    ja tam moc app nemam, FB ini poddobne nie. raz som si stiahla aj app, ktora kazuje, co kolko zere, ale nic zvlastne som tam nenasla. ja som nejake prava root pridelovala, len si uz nepamatam na ktore app a ci ich este mam :) to nevadi, zatial ale ide, onedlho asi budem mat aj tak iny :)