Nokia 5800 XpressMusic

  • Martin Hombauer 22.01.2009 - 15:26

    sewas mam problem ze ked zapnem bluetooth tak mi piše že ..nie je vykonať bluetooth operaciu ... hmmm co maaam robit pls poradte surneee dikii moc

  • anonymous22.09.2010 - 12:06 Trvalý odkaz

    mao: super a kde máš uvedený ten mail ? :D

    anonymous22.09.2010 - 16:33 Trvalý odkaz

    Ja: Hm,zeby v kolonke mail??=DD vedla mena "Ja" je kolonka mail =)Ukaz nato kurzorom mysi =))

    anonymous24.09.2010 - 10:58 Trvalý odkaz

    mao: tak potom som asi jediný, ktorému to nefunguje, alebo je naopak chyba u Teba. Ale mne to naozaj žiadny mail nefunguje. No to je jedno :D

    anonymous26.09.2010 - 22:59 Trvalý odkaz

    fry: ani mne to nefunguje. žiadny mail sa mi nezobrazuje

    anonymous02.10.2010 - 21:25 Trvalý odkaz

    Sisa: Ja tiez rozmyslam nad kupou tohto telefonu len som citala ze displej je tlakovy a pocula som ze sa tieto typy kazia tak mi prosim poradte ako je to u tejto nokie diky:)

    anonymous03.10.2010 - 04:12 Trvalý odkaz

    mao: tak Ti radia zle :). Ja mám svoju už 3/4 roka myslím a žiadna vada. Dokonca žiadny problém. Taktiež som ni? také na tento model nepo?ul/ne?ítal. Je to dobrý telefón. A ano, displej nereaguje na elektrostatiku (nie je kapacitný), ale musíš ho silnejšie stla?i?.. niekedy je to nevýhoda. No dnes keby som si šiel kupova? telefón, tak už nokiu C6. Je drahšia asi o 9€ ako táto nokia a má navyše qwery klávesnicu. Inak je to skoro to isté ..

    anonymous03.10.2010 - 04:13 Trvalý odkaz

    mao: a ešte má rýchlejší procesor :) .. som zabudol

    anonymous04.10.2010 - 11:27 Trvalý odkaz

    fry: tak ja by som bral nokiu x6 alebo po?kal na c7,alebo n8

    anonymous05.10.2010 - 19:24 Trvalý odkaz

    lukas: ja mám tento telefon asi mesiac, ale celkovo je používaný asi rok a pol a zatial displej úplne v pohode bez problémov...a tiež som sa trochu bál toho tlakového displeja ale ovláda sa fakt dobre...a cena je tiež v pohode ?iže podla mna ked ho kúpiš tak neolutuješ...ale tiež už radšej tú C6

    anonymous06.10.2010 - 10:04 Trvalý odkaz

    fry: ja mámtúto nokiu už rok a žiadne vady a ani škrabance po displeji. ak už chce niekto nokiu c6, nech po?ká na tú novú s novým symbianom. ale ja osobne by som radšej zobral c7.

    anonymous27.10.2010 - 11:19 Trvalý odkaz

    tomtuning10: Dobrý de? poprosil by som Vás aby ste my poradili že ktorý telefón je lepši.Rozmýšlam medzi Nokia 5800 XM a LG KM900 Arena.Ktorý je pod?a Vás lepší.

    anonymous28.10.2010 - 15:19 Trvalý odkaz

    mao: 5800vku vlastním ja už rok a brat tento LG asi 3 mesiace:D .. riadna náhoda. Ak Ti mám poveda? môj názor, tak ?a vopred informujem, že nemám rád zna?ky Samsung a LG ?o sa týka oblasti telefónov. Ja som zatia? nemal absolútne žiadny problém so svojou "nokíjkou", zato brat má tento LG a len sa s?ažuje. Vraj je pomalý, málo vydrží baterka, s?ažuje sa na chyby. Môj prvý dojem, ?o sa týka toho LG bol taký, že som sa nevedel "vysomári?" z toho ich softvéru. Displej je pekný, ve?ký ?istý, ale moje antipatie zotrvávajú dodnes. Myslím, že brat by si ho už nekúpil.
    5800vka je fajn telefón, no za jeho cenu (+- pár eur) sa dá zohna? už aj nie?o lepšie, hoc aj obdobnejšie ako je 5800vka. Pre?ítaj si nejakých 10 príspevkov nad týmto konkrétnym.

    anonymous29.10.2010 - 13:52 Trvalý odkaz

    Tommi nokia 5800 : Doporu?ujem si aktualizova? fw na 50. telefon je rychlejsí a pribudlo rolovanie v menu, a lišta kontaktov na uvodnej obrazovke je tiež rolovatelná s neobmedzením po?tom kontaktov.. jedina chybicka je ze ked si nastavite tuto listu tak si neviete na uvodnej obrazovke zapnut skratky ako email, udalosti kalendara, prehravac hudby, atd. trochu to nedomysleli. prestane vam fungovat domaca obrazovka orange a takysto aj panel skratiek bez listy kontaktov. ale ja som to spojazdnil restartom telefonu. tj. obnovením povodných nastavení. Takze uz mi funguje opet domaca obrazovka so skratkami ako napr. kalendár na ploche.

    anonymous29.10.2010 - 16:02 Trvalý odkaz

    Popangelov: Treba si nastavenia v telefóne pred aktualizáciou zálohova? a následne vráti? do mobilu. Potom nie je problém s nastavovaním domácej obrazovky. Doporu?ujem sa v obrazovke po aktualizácií moc nerýpa?, lebo akúko?vek zmenu bude zase treba rieši? obnovením zálohy (ak ju ešte budeš ma?), alebo zvykaním si na nový štýl domácej obrazovky (bez odkazov na udalosti z kalendára a pod.). Inak fw 50 doporu?ujem.

    anonymous29.10.2010 - 21:24 Trvalý odkaz

    martin: prosim vas ktory telefon je podla vas lepsi ktory si mam kupit nokia x6 alebo c6 dakujem

    anonymous02.11.2010 - 10:32 Trvalý odkaz

    zaky: asi c6 je to skoro to iste akurat ze c6 ma silnejsi procesor a qwerty takze asii c6

    anonymous02.11.2010 - 16:14 Trvalý odkaz

    Saska: Prosím pora? te mi mám si kúpi? ten mobil alebo nie? a ked nie poradte mi prosim daaky :) vopred dakujem :)

    anonymous03.11.2010 - 12:53 Trvalý odkaz

    fry: prezra? mi, ?o to s tou domácou obrazovkou stále máš? mne sa udalosti kalendára zobrazjú a mám tiež fw50. je to zhruba tak, ako to píše tommi

    anonymous13.11.2010 - 11:53 Trvalý odkaz

    Franta: Preco ked si chcem dat na hl. obrazovku nejaky pohyblivy obrazok tak ten obrazok sa nehybe?

    anonymous23.11.2010 - 18:53 Trvalý odkaz

    Marosche: Pred nedavnom som si aktualizoval telefon na fw 50 a samozrejme nic pred tym nezalohoval. Jedine co mi na novom fw vadi je nezobrazovanie udalosti z kalendara na domacej obrazovke. Obnovenie povodnych nastaveni nepomohlo. Za rady vopred Dakujem.

    anonymous24.11.2010 - 19:23 Trvalý odkaz

    DENIS: POZUVAJ TE JA MAMA NOKIU5800 JE DOBRA ALE BY SOM KUPIT PERO NA NOKIU5800 A JE DOBRA

    anonymous25.11.2010 - 20:41 Trvalý odkaz

    Popangelov: Presne to ?o Maroscheovi sa stalo aj mne. Najviac ma sralo, že mi obrazovka neukazovala udalosti z kalendára. Mne pomohlo obnovenie obnovi? zálohu. Ale akonáhle som sa v tom nastavení obrazovky zase rýpal, zase mi to ohlasovanie údajov z kalendára zmizlo a ani za boha som to nevedel dosta? spä?. Tak som si zálohu znova obnovil a už sa v tom nerýpem.

    anonymous26.11.2010 - 09:38 Trvalý odkaz

    fry: ja zálohujem pravidelne na pamä?ovú kartu, nastav si to a máš pokoj. asi preto nemám problém nastavi? tak domovskú obrazovku ako potrebuje. ur?ité obmedzenie tam však je. ak nechám lištu skratiek a aj rolujúcu lištu kontaktov, tak sa udalosti z kalendára nezobrazujú a tiež nejde orange domovská obrazovka, ako to bolov starších verziách fw. ak si dobre pamätám, tak záloha sa obnovuje raz za týžde?. odporú?am ti to nastavi?.

    anonymous26.11.2010 - 10:19 Trvalý odkaz

    fry: papangelov. musím ?a trochu zdrba?. ke? si za?ínal aktualizova? fw, tak ?a nsu vyzval, aby si zálohoval. môžeš napísa?, pre?o si tak nespravil? a tá vý?itka sa týka aj marosche. tie veci sa tam nepíšu zo srandy. nesprávnou aktualizáciou môžeš docieli? to, že budeš musie? ís? s mobilom do servisu.

    anonymous27.11.2010 - 19:33 Trvalý odkaz

    Marosche: Musim sa priznat, ze som si pred aktualizaciou zalohoval iba kontakty a kalendar :) Clovek sa uci na vlastnych chybach ... inac vsimol som si na forach ze niekto uz ma novy soft fw 51 ale mne ho este Ovi neponuklo.

    anonymous01.12.2010 - 14:47 Trvalý odkaz

    mao: máme tu novú firm pre naše 5800vky. Som zvedavý, ?i sa aj Orange pochlapí a poskytne ho aj orindžákom

    anonymous01.12.2010 - 14:48 Trvalý odkaz

    mao: .. mám na mysli fw52 :)

    anonymous01.12.2010 - 16:26 Trvalý odkaz

    Popangelov: Náhodou ja som zálohoval, zabudol som potom len zálohu obnovi?. Po pold?ovom hrešení a spomínaní všetkých bohov a kristov som to zobral odznovu a v tom som si spomenul na tú zálohu. Už všetko šlape ako má.

    anonymous03.12.2010 - 12:38 Trvalý odkaz

    fry: som dos? skeptický, možno si si všimol, že orange presko?il úplne fw štvrtej rady. zdá sa mi, že oni uvolnia fw len vtedy, ak sa jedná o nejaký zásadný skok. také menšie úpravy akoby ignorovali. napr. ke? vyšla nokia s navi zadarmo, bolo treba k tomu fw31, tak vtedy orange zareagoval dos? rýchlo, ale štvrtú radu fw úplne odignoroval.

    anonymous07.12.2010 - 12:47 Trvalý odkaz

    mao: hej hej, to som si všímol, že prišiel až fw50, ktorý telefón dos? upravil. No rychlejší chod telefónu a vylepšenie reakcií displeja na dotyk pre bežného používate?a nie je menšia úprava. Teda aspo? takto vnímam ja. Ale Orange sa na nás môže akurát tak ..

    anonymous08.12.2010 - 08:31 Trvalý odkaz

    fry: menšia úprava je to ak porovnáš skok medzi fw31 a fw50, fw52 je síce rýchlejší a stabilnejší, ale nemení tak zásadne chod telefónu ako to bolo zavedením fw50. asi toto som mal na mysli.

    anonymous10.12.2010 - 13:22 Trvalý odkaz

    tux: Ahojte, kúpil som si nokia 5800, ale nemá v sebe ani Pdf prehliadac ani Quick office. vedeli by ste mi poratit ako si ich tam dám, naj zadarmo. Dakujem Vám

    anonymous13.12.2010 - 18:16 Trvalý odkaz

    kubajz: zdravim chcel by som sa spytat ci ma tento telefon v menu ikonku na ovi store pretoze neviem to nikde vysmatrat vo videach ani fotkach kedze je to starsi fon tak neviem na sto péro.dakujem

    anonymous18.12.2010 - 15:34 Trvalý odkaz

    Abeceda : Pondelok (20.12) by mi mal dojs? tento super mobil júúúúúúj už sa neviem do?ka? :). Som rada mojím výberom hlavne že je to Nokia :). Moja prvá podmienka pri výbere nového mobilu bola Wifi!!! Ke?že tento mobil má aj Wifi aj GPS tak má u m?a ve?ké plus. Aj to že je to XpressMusic mi ve?mo vyhovuje kedže hudbu po?úvam skoro NON-STOP :) A ?o sa týka dizajnu tiež v pohode :). Neviem ?o sa každému na? nelúbi no šak hej každý má iný vkus a názor (100 ?udí 100 chutí). Ale aj tak pod?a m?a tí ?o ho len na obrázku videli tak by ho nemali hne? ohodnoti?! Lebo v skuto?nosti vizerá iná?! To je také isté aj s lu?mi iná? niekto vizerá na fotke a iná? v skuto?nosti (ale aj tak nie všetko je len o vzhlade). No a ešte k tomu fotáku presne jak to tu už niekto spomínal mobil neni foták! A kedže ja mám doma kvalitnú zrkadlovku takže by mi to bolo aj tak nani? takže megapixle mi nevadia! A som rada že som ho našla v takom internetovom obchode, že ako dar?ek dostanem k nemu aj 8GB pamä?ovú kartu a držiak do auta.

    anonymous18.12.2010 - 18:14 Trvalý odkaz

    Stix: Mam na predaj skvele ochrane folie na displej na tento mobil nokia5800xm ktore prekryju aj drobne skrabance na displeji,displej vypada ako novy mam posledne dve balenia jedno balenie 4eura ak mate zaujem tak ma kontatujte email trevixx@gmail.com

    anonymous19.12.2010 - 18:19 Trvalý odkaz

    Nor: predam zachovalu nokiu n97 mini zo vsetkym aj zo zarucakom ma zaruku esterok aj pol cena 280 eur pri rychlom jednani mozna dohoda

    anonymous23.12.2010 - 03:45 Trvalý odkaz

    mao: 280€ za používanú Nokiu N97 mini?? omg wtf?? Za túto sumu už môžem ma? celkom slušný NOVÝ telefón s androidom. Si to pekne precenil, kúpu by som neodporu?il

    anonymous30.12.2010 - 11:00 Trvalý odkaz

    martin: Cena ja celkom dobra ku pomeru telefonu ja som ho kupil za 210e

    anonymous30.12.2010 - 15:17 Trvalý odkaz

    mao: 280€ je ve?mi ve?a. Za 280€ môžem ma? nový telefón s ove?a lepšou výbavou. Ani za 210€ by som ho nekúpil..

    anonymous31.12.2010 - 12:11 Trvalý odkaz

    tomo: 280€ nestoji stoje uz menej okolo 190€ alebo menej

    anonymous03.01.2011 - 19:16 Trvalý odkaz

    mao: ke? už ide o túto nokiu, tak na inzerát by som ju vedel zohna? nejakú 3-5 mesa?nú za 150€. A nie da? 280€ za ro?nú, predávajúci sa asi zbláznil. Ale zase kto to kúpi za takúto cenu, tak to je ešte vä?ší hlupák :D

    anonymous03.01.2011 - 23:07 Trvalý odkaz

    jednooky agresor: mne borec ponuka 1,1 roka staru 5800vku za 200 evri .... je to dobra cena ??? oplati sa ??

    anonymous04.01.2011 - 21:04 Trvalý odkaz

    mao: dá sa zohna? aj za lacnejšie (na inzerát najdeš aj za 130€). Pre porovnanie, nová stojí 230-250€, no videl som aj za tých 200€ novú

    anonymous05.01.2011 - 11:37 Trvalý odkaz

    vana: len cvok by dal za tuto nokiu viac ako 130e v dnesnej dobe,, ledia nebudte blbi.. kamarat ju predava za 100eur - polrocny telefon.

    anonymous07.01.2011 - 23:49 Trvalý odkaz

    mao: no ve? si pre?ítaj tuto vyššie za ko?ko tu je expert ponúka ro?nú Nokiu N97 mini

    anonymous15.01.2011 - 19:24 Trvalý odkaz

    ada: no co myslite ??? pre takeho cloveka ktory nepotrebuje ten naj telefon na svete je dobry?? nejaky odporucania a rady ??? bola by som vdacna :)

    anonymous18.01.2011 - 22:20 Trvalý odkaz

    nokio: Teraz som ju kúpil za 90€- myslím že predražene- ale v ponuke boli iba drahšie.... zatial som spokojný všetko funguje, ni? nehrkoce a podobne. Nebol v ponuke iný mobil tejto kvality a tejto ceny- a iné mutanty ako camcung a podobné zna?ky nechcem. mám Nokiu už 10 rokov a chcem ostat pri tejto zna?ke. nie som školák ?o sa nudí v lavici alebo na zastávke a nepotrebujem machrovat z nejakým Ifónom... takže snád bude OK.

    anonymous30.01.2011 - 18:31 Trvalý odkaz

    vana: no tak nakoniec mam tuto nokiu aj ja, dal som za nu kamaratovi nokiu 6303 a 20eur, a musim povedat,,ze 5800vka je najlepsi telefon aky som mal. v marci bude mat rok a bateria drzi 5 dni,pri telefonovani automaticky zhasne display-a setri tak bateriu,ma kopu funkcii,na displeji nikdy nebola ochranna folia-a neni na nom jediny skrabancek. mozno by som uvital,,ak by niekde predavali kovove kryty na 5800vku,, viem ze sa nepredavaju,,ale jeden typek si taky kryt vyrobil a vyzeralo to dobre :) ktomuto fonu je strasne vela prislusenstva, som spokojny ze som jej majitelom,, tube(5800) sa fakt oplati.

    anonymous03.02.2011 - 20:32 Trvalý odkaz

    Vlasto: Som majitelom nokie 5800XM cca 1,5 roka a napisem malicku recenziu pre zaujemcov o tento fon:
    - hudba vonkajsie repro vyborna aj basy nie je prevyskovana, zo sluchadiel nic moc a preto som kupil stuple Sennheiser cx300II su super odhlucnene a basove
    - displey - farebnost slabsia su aj lepsie, odozva dobra s vibraciami, kryt displeja nachylny na skrabance, pribalene pero je tvrde a tiez doskrabe displej, ja som mal displey uz meneny nakolko neznasal nizku teplotu a zamrzal po odomknuti boli vidno iba rozmazane farebne pasy - toto je casta zavada tychto fonov(vid youtube)
    - kryt telefonu - teraz uz krasne dolieha, predtym v oprave prekrytovany kvoli nedoliehaniu a uvolnovaniu plastu na povrchu displeja, zadna strana inak prijemna na omak
    - bateria moze byt, celkom dobra vydrz, pri surfovani na nete treba na nabijecke lebo net vela zere energiu
    - fotoaparat dobry, ale fotky tvare sa mi nepacia nedokaze vernostne zobrazit
    - kamera - video dobre, ale trochu zrnite
    - procesor - pomaly, niekedy mobil mrzne aj tak ze treba ho potom vypat a zapat prip. ak nejde vypat treba vybrat bateriu, telefon sa niekedy samovolne restartuje
    - pamat - v mobile mala, ale kartou rozsiritelna takze mne staci, RAM pamat velmi nizka, na internet niekedy nepostacuje a vypisuje ze pamat plna - s tymto som velmi nespokojny
    - net prehliadac dobry, len chyba moznost oznacit a kopirovat text
    - gps - urcite sa nevyrovna signalu na klasickych navigaciach, chyta slabsie, mapy sa mi pacia, plusom jle navig. zadarmo
    - telefonovanie - dobre, hlasitost vyborna
    - pisanie sms - dobre, ale ked mam ostrihane nechty tak robim dost preklepov
    - galeria - fotky sa prehliadaju vyborne, len je dobre fotku 1x zoomovat aby bola ostrejsia
    - video prehliadac - vyborny, ale chyba podpora avi, divx.....
    - e-mail - mne postacuje, ocenujem prepojenie so schrankou napr. na gmail, azet,.....
    - aplikacie - velmi malo, urcite treba doinstalovat, pridal som word, excel a pdf reader, manazer na spravovanie suborov, zip manazer, setric s hodinami, svietenie bleskom a dalsie....
    ZAVER: nokiu 5800 xm by som si uz nekupil - iba moje odporucanie podotykam. Dakujem za vas cas.

    anonymous03.02.2011 - 21:10 Trvalý odkaz

    vlastova recenzia: kamera - video dobre ale trochu zrnite? vga video 640 x 480 a 30 fps je trochu zrnite? ked ho porovnas s full hd ? alebo s videom 320x 240b? :D :D ked mas problem s displayom niekedy to spravy trojhmat - na vypnutom telefone stlacit lave zelene,prave cervene a tlacidlo fotoaparatu a sucastne zapnut telefon,a drzat az kym nenaskoci display, urcite je kopa lepsiech telefonov ako tento,,ale zalezi od kusu,, samozrejme dnes ho kupit fungel novy za 190e ci ako sa predava,,je hlupost,, ale okolo 90,100e je to vyhodna kupa,, :)