Nokia 5800 XpressMusic

  • Martin Hombauer 22.01.2009 - 15:26

    sewas mam problem ze ked zapnem bluetooth tak mi piše že ..nie je vykonať bluetooth operaciu ... hmmm co maaam robit pls poradte surneee dikii moc

  • anonymous22.01.2010 - 10:13 Trvalý odkaz

    marián: tak som skúšal nainštalova? tie nové mapy, všetko prebehlo v poriadku až na posledný krok. treba ma? najnovšiu verziu firmware, tak sa na?akám, dokedy orange pre nás tú verziu uvolní.

    anonymous22.01.2010 - 18:33 Trvalý odkaz

    domco: Da sa fotit a natacat s prednou kamerou ?

    anonymous23.01.2010 - 13:46 Trvalý odkaz

    marian: foti? sa sá natá?a? asi nie.ale tie fotky z prednej kamery za ve?a nestoja.

    anonymous24.01.2010 - 11:25 Trvalý odkaz

    domco: A ten youtube sa tam da pozerat ?

    anonymous25.01.2010 - 12:30 Trvalý odkaz

    vrch: da sa pozerat, musus mat stiahnuty na o extra soft, je to free takze v poho...+ doporucuje este facebook stiahnut, je to tiez free soft.

    anonymous26.01.2010 - 15:16 Trvalý odkaz

    domco: Uz sa neviem dockat ked ho budem mat

    anonymous27.01.2010 - 01:14 Trvalý odkaz

    vrch: nemas nahodou nejake news? ja som este nemal vo fone navi, ale na nejakom fore som cital ze sa to strasne tazkopadne pripaja, cca. 10-30 min. a aj potom ze spojenie neni stabilne. Nejake skusenosti s navi a tymto fonom?

    anonymous28.01.2010 - 08:37 Trvalý odkaz

    marian: túto nokiu som ešte nepripájal, ale predchádzajúci fon ?o som mal mu pripojenie trvalo asi 2 min a nepadlo mi ani raz. vyzerá to tak, že ak chceme ma? navi zadarmo, tak treba najnovší firmware a ten ktovie kedy orange uvolní. dúfam, že do konca týžd?a sa mi podarí nie?o pozis?ova?, teraz som dos? zaneprázdnený. momen?álne sa mi nedá nainštalova? posledných 8mb najaká aplikácia od nokie, ?o túto navi robí zadarmo. tu to práve chce najnovší firmware. slovenské hlasy a mapy slovenska už mám nainštlované, chýba len ten posledný krok. ozvem sa neskôr ak nie?o zistím

    anonymous28.01.2010 - 08:55 Trvalý odkaz

    marian: ešte malá poznámka. navi v našej nokií sa dá používa? off line, lebo má symbian. stá?i stiahnú? mapu príslušného štátu do mobilu. v tom prípade fon nes?ahzuje mapy z netu, ale použiva tú uloženú v mobile.

    anonymous28.01.2010 - 19:21 Trvalý odkaz

    gabick: orenge ešte neuvolnil nový fw?

    anonymous28.01.2010 - 22:23 Trvalý odkaz

    marian: nie neorobil. skúšal som aktualizova? dnes a je k dispozícií len tá verzia, ktorú mám. orange vie novú verziu ovolni? tak dva mesiace po nokoíí, tá uvolnila novýfw tento mesiac tak mi si ešte po?káme. je tu aj možnos? použi? iný produktový kód. treba však da? pozor, aby podporoval sloven?inu.

    anonymous28.01.2010 - 22:28 Trvalý odkaz

    marian: v podstate toto je aj odpove? pre teba. kôli tomu si na neplatenú navigáciu ešte po?káme. to, ?o si písal vyššie,že navi nskakuje aj 20 min. je nezmysel. to by musel by? riadny šmejd ten prístroj. alebo to skúšal v budove,?osamozrejme nešlo. ja som ju mal spustenú v autobuse medzi cestujúcimi a nebol žiaden problém.

    anonymous29.01.2010 - 02:59 Trvalý odkaz

    vrch: Dik, po?káme. Toto je dobrá správa najmä že to funguje bez problémov. Inak ty máš už nejakú navi na N5800? (teda okrem toho free) Alebo máš skúsenosti s iným fonom? V tomto mám fakt nulové skúsenosti.

    anonymous29.01.2010 - 14:10 Trvalý odkaz

    marian: vraj navi od nokie patrí k najlepším, vrátane ovi máp. na n 5800 nemám zatia? ni? iné a ani sa po tejto správe nechystám nie?o inštalova?. už po?kám na ten nový fw. ak by im to dlho trvalo tak zistím iný produktový kód a spravím aktualizáciu s ním. nokia kúpila firmu tuším navtech ?o pripravuje mapy, tak to má nokia jednoduché, že nemusí plati? za výrobu máp. je tu ešte možnos?, hacknú? symbian, ale zatia? som to nepotrebovaL, lebo všetky aplikácie ?o som do fonu pridával sa MI DALI NAINšTALOVA?.

    anonymous01.02.2010 - 19:07 Trvalý odkaz

    miso: orange este nevydal novy fw?

    anonymous02.02.2010 - 09:30 Trvalý odkaz

    marian: naposledy som skúšal asi v sobotu a nebol. skúsim zas zajtra alebo vo štvrtok.

    anonymous02.02.2010 - 12:03 Trvalý odkaz

    Marecek1926: Nokia5800 alebo Se W995 hm ? poradte..

    anonymous02.02.2010 - 14:23 Trvalý odkaz

    marian: v prospech nokie hovorí otvorený opera?ný systém a navigácia zadarmo. a asi aj lepšie vonkajšie repráky. u w995 hrá jeden hlasnejšie. w995 nemá aktívny pohotovostný režim, teda ak chceš zisti? nejaké zmeškané hovory a správy musíš rozsvieti? displej.

    anonymous02.02.2010 - 17:32 Trvalý odkaz

    peto: orange este nevydal fw 40?

    anonymous02.02.2010 - 19:50 Trvalý odkaz

    daniel: super fon ako keby mega fone proste velm hlasny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    anonymous03.02.2010 - 08:58 Trvalý odkaz

    marian: ?o nevieš ?ita?? dva riadky vyššie som napísal, že nie.

    anonymous05.02.2010 - 16:40 Trvalý odkaz

    marko-29: Keby som sa mo, ze kde je TV vstup . Lebo neviem najst . Dakujem vopred . A odpovede na e-mail marko-29@azet.sk . Dakujem .

    anonymous06.02.2010 - 00:40 Trvalý odkaz

    vrch: Aky TV vstup??? Snad vystup na TV - to ma v ramci 3,5mm Jacku, alebo ta diera kam zapjas sluchadla. Potebujes extra kabel (cca. 30,-EUR od nokie)

    anonymous06.02.2010 - 16:41 Trvalý odkaz

    marian: ty si ale za experta

    anonymous07.02.2010 - 01:19 Trvalý odkaz

    kiko863: Ludia takže mam tu FW 40.XXXX, je to dost fajné lepšia rychlos? a tie mapy ? dost kvalitné pekne zobrazené predsa je tam o dost veci horšie ale aj lepšie takže radím dajte 40.XXX , ja som ti to dal som spokojny , predsa ten GPS mi nabehne niekde na ulici za fakt par sec priebehu pol minuty mam signal takže je to fakt skvele , a vobec , nemam stym problém išiel som aj autom skvele proste , je to nadhera ?o urobia na mobile , a nemusím kupova? GPS za XXX eur :D takže hadam ma va?šina chape?e , pripadne otazky k FW 40 kludne na mail , KIKO863@AZET.sk , nemam stym problém vam odpisa? ale dajte prosím aspon Tému , alebo predmet , aby som si vas všimol , takže som moc spokojny a ktomu ORANGE ? no je dost nudné ?aka? dva mesiace tak som si to spravil a je to , fakt kludne sa spytajte a ešte nie?o na tom novom FW 40 funguje všeli?o nové , a OVI GPS , nie NAVI xD , ale to je detail , fakt kludne MAIL ,

    anonymous08.02.2010 - 09:05 Trvalý odkaz

    marian: sta?í ak tu napíšeš ?íslo produktového kódu ?o si použil

    anonymous09.02.2010 - 03:02 Trvalý odkaz

    vrch: a to mas instalovane na orange N5800? ono FW 40 je vonku ale ci to nedo ... cely fon, ako si to preinstaloval? Ja som stoahol dnes tie mapy, vypisalo mi 90 dnovu licenciu free (potom asi za penaze) a dokonca som pustil aj navi so slovenskym pokecom.. neodskusane v terene ale tvari sa ze ide aj cez FW30 (iny nedodali pre Orange)

    anonymous11.02.2010 - 01:42 Trvalý odkaz

    TOM: Cez Nokiu 5800 XPM som pripojený na internet od Orange a rád by som po?úval jedno ?eské rádio bez používania PC. Aký softvér by som potreboval v mobile, resp. prehráva? aby mi to rádio išlo na 16 kbps, nako?ko táto kvalita mi sta?í. Ke? sa pripájam spolu s PC, Adobe flash player, ide to celkom slušne

    anonymous11.02.2010 - 01:59 Trvalý odkaz

    TOM: oprava Windows Media Player 6.4, príp. iný s podporou technologie WMA

    anonymous11.02.2010 - 13:10 Trvalý odkaz

    Jopec: SI myslim ze to PERO je uplne zbytocny doplnok.Tak krasne sa ovlada a to pero len ide von a ide von....:-(...som ho vyhodil a som si urobil blend na dierku....ked ju chcem predat tak vyberiem a dam nazad pero....Inac ak chcete tak ju predaaaaam...chcem SE W995...ASI

    anonymous12.02.2010 - 09:00 Trvalý odkaz

    marian: chceš spravi? krok nesprávnym smerom tou kúpou w995. ak ho kúpiš v orangei, tak budeš ma? problém aj s wifi. n5800 má podstatne kvalitnejší displej, s podstatne lepším rozlíšením. na w995 môžeš už uvidie? na displeji kocky. a pero je dobré na ?istenie nechtov.

    anonymous13.02.2010 - 02:03 Trvalý odkaz

    kiko863: Takže maš pravdu , w995 s orange je oni?om , osobne chcel som si to kupi? len kvoli fo?áku ale len ta cena ma zabila že 160 e no som ho poslal rovno , a zobral som si ra?ej tuto mašinku, som spokojny kludne mi napište na mail ohladne HACK or FW40 ale treba PREDMET !!! :)

    anonymous13.02.2010 - 14:47 Trvalý odkaz

    marian: ešte malá poznámka. ten fo?ák u w995 nie je dobrý aj ke? má 8mpx. má problémy s vyvážením bielej a za horších podmienok ve?mi zle fotí. ?iasto?ne pomôže aktualizácia firmware ale aj tak to nie je žiadna sláva.

    anonymous14.02.2010 - 14:17 Trvalý odkaz

    Nu3a: na margo dizajnu: Skaredi ludia si musia kupit peknu vec, peknym staci vec ucelna ;)

    anonymous14.02.2010 - 16:34 Trvalý odkaz

    domco: mam 5800 a ked si ho chcem dat novy firmware cez nokia software updater tak mi neda novy

    anonymous15.02.2010 - 08:53 Trvalý odkaz

    marian: ?ítaj, ?o sa tu píše a potom nebudeš ma? také otázky. ak ti nsu neposkytuje nový fw, tak pre tvoj mobil nie je k dispozícií. asi máš tú nokiu od operátora, musíš ?aka? na novú verziu.

    anonymous15.02.2010 - 16:15 Trvalý odkaz

    filip: juj pecka mobil. no k GPS vôbec nepotrebujem nokia maps. mam amaze online navigaciu a ak nechcem online, tak si prepnem na TREK BUDDY. juj super vec všetko fici ako ma baterka vydrzi 5 dni v poho pouzivani. juj super vec.

    anonymous15.02.2010 - 17:08 Trvalý odkaz

    marian: trekbuddy ti nikdy nenehradí komplet navi od nokije. a navyše navi od nokie je úplne zadarmo. a môžeš ju používa? off line, nes?ahuješ žiadne dáta. trekbuddy som používal v jednom se, tak viem, ?o to dokáže.

    anonymous16.02.2010 - 08:29 Trvalý odkaz

    filip: ja viem ze trekbuddy mi nikdy nenahradi navigaciu od nokie. ale zbrazenie aktualnej polohy je to pecka a celkom sa mi osvedcil aj pri geocachingu.

    anonymous16.02.2010 - 11:43 Trvalý odkaz

    marian: trekbuddy funguje ako perfektá turistická navigácia. stiahol som si potrebné turistické mapy a bola to paráda hocikde v teréne som vedel, kde som a po zadaní cie?a ma tam kde som chcel trekbuddy doviedkla.

    anonymous17.02.2010 - 00:00 Trvalý odkaz

    zuzana: chcem sa opytat stialha som si temy na mobil cez pocitac ale v telefone ich nikde neviem najst nainstalovala som si ich vsetko ale v telefone ich uz nikde neviem najst neviete mi niketo poradit kde ich to uklada????

    anonymous17.02.2010 - 09:25 Trvalý odkaz

    marian: ukladá ich tam, kde si to mobilu ur?ila. ina? cho? na nastavenia a správa aplikácií a inštalované aplikácie. a ak si ich dávala do mobilu, tak sa ti museli nainštalova? hne? pri prenose, ak si to nezbabrala. samotné témy najdeš v nastaveniach osobné a témy.

    anonymous17.02.2010 - 09:28 Trvalý odkaz

    filip: no mne sa TREKBUDDY celkom osvedcila aj pri autonavigacii. sice ma nenavigovala hlasovo, ale pod?a smerov. no aj tak to bolo nieco uzasne.

    anonymous17.02.2010 - 09:31 Trvalý odkaz

    filip: ake mas mapy do trekbuddyho. vedel by si mi aj nejake poslat. mozno by som vedel poslat aj ja.

    anonymous17.02.2010 - 17:01 Trvalý odkaz

    eyeyeyey: ludia pls ako to funguje s GPS ? napr. ak chcem pouzivat Trekbuddy mam to uplne zadarmo ? alebo ak chcem mat internet cez wifinu tak treba tam platit niejaky poplatok ? dik

    anonymous17.02.2010 - 17:04 Trvalý odkaz

    domco: da sa dako nastavit aby mi ukladalo na pametovku ked sa posiela cez bluetooth?