Nokia 5800 XpressMusic

  • Martin Hombauer 22.01.2009 - 15:26

    sewas mam problem ze ked zapnem bluetooth tak mi piše že ..nie je vykonať bluetooth operaciu ... hmmm co maaam robit pls poradte surneee dikii moc

  • anonymous06.02.2011 - 03:55 Trvalý odkaz

    Vlasto: video porovnavam s videom na lg arene - tam je podla mna cistejsie a omnoho.....inak tento fon svojimi funkciami je super az na spominane chyby

    anonymous07.02.2011 - 10:51 Trvalý odkaz

    fry: Vlasto, s tvojou recenziou zásadne nesúhlasím. Moje výhrady sú tieto. Farebnos? je výborná, ohodnotil som farby vernejšie ako na samsungu wave, ktorý tiež mám. Samozrejme, že ?ierna je lepšia na wave. Nokiu 5800 mám takmer dva roky a žiadne škrabance. Zrejme je celý displej chybný. Daj si najnovší firmware, to by malo problémy so zam?zaním vyrieši?. Robili mi to staršie verzie fw. Nemám problémy nokiu 5800 používa? ani v zime. Žiadne štráfy, ako to píšeš ty. Ak fotku 1x zoomuješ, tak sa ve?kos? nemení, mal by si vedie?, že nie?o x1 je to isté. A zoomovaním práveže ostros? klesá pre málo mpx. ?o sa týka aplikácií, nato si kupujem smartphone, aby som si mohol nainštalova? ?o chcem. ?o sa týka celkového hodnotenia, musím poveda?, že na tú dobu, kedy nokia 5800 vznikla, to bol výborný fón. Dnes by som už do nej nešiel. V ?ase kúpi to však bola ve?mi dobrá kúpa. Teraz by som sa zameral na nejakú nokiu s novým symbianom. Napr. nokia c6-01, alebo nokia c7.

    anonymous10.02.2011 - 14:06 Trvalý odkaz

    mao: prosím všetkých, aby sa neriadili recenziou od Vlastu. Každý jeden bod, ktorý si napísal sa dá spochyni?.
    - displej zobrazuje farby ve?mi pekne, je ve?a drahších telefónov ako tento a majú horší displej. ?o sa týka tých škrabancov, neviem ?o s tým telefónom robíš, ale ja nemám po 2 rokoch na ?om ani škrabanec a to nehovorím o Tvojom mýtuse s "pribaleným perom" zvaným stylus. Ak Ti stylus doškriabal displej, tak to cho? reklamova?, stylus máš používa? na to, aby si si ten displej nedoškriabal.
    - ten Tvoj nedoliehavý kryt - ?alší mýtus, asi si po tom telefóne dupal alebo ?o. Ke? už spomínaš nedoliehanie, mne sa max. trochu opotreboval zadný kryt a trošku lieta.
    - pri surfovaní da? telefón na nabíja?ku? Takýmto spôsobom by som mohol po polroku kupova? novú baterku.
    - fotoaparát je ve?mi dobrý nako?ko je to fotoaparát v telefóne a nie žiadny kompakt (profesionálny fo?ák). Na príležitostné fotky, na ktoré je ur?ený, je vynikajúci.
    - kamera - tú zrnitos? neviem odkia? máš, LG Arénu má môj brat a vôbec by som nie?o také netvrdil a už vôbec by som Nokiu 5800 neporovnával s LG Arena
    - procesor - najvä?ší mýtus; áno, je pomalý, ale za tie 2 roky (a da?o viac) mi telefón zamrzol možno raz? ..a nikdy sa mi sám od seba nereštartoval. A ten Tvoj postup s vybratím baterky je tiež ve?mi skvelý a nezamenite?ný.
    - RAMka - v tomto máš asi v jedinom pravdu, že by jej mohlo by? viac. Takisto mi niekedy pri prehliadaní netu v opere píska, že nemá pamä? a pri s?ahovaní mi to píše vždy.
    - GPS - tu nie je o ?om, je bezkonkuren?ná a porovnáva? ju s plnohodnotnou navigáciou nemôžeš ke?že toto je telefón
    - to s tým zoomovaním fotiek; moja reakcia: :D:D:D
    - aplikácie - presne ako napísal fry ..kupuješ si smartphone s tým, že si tie aplikácie doinštaluješ pod?a seba, ja som si doinštaloval aj prehráva? hudby.
    Ale stále si lepší ako ten expert, ktorý tu ponúkal rok používanú Nokiu N97 mini za 270€ :D:D

    anonymous11.02.2011 - 08:42 Trvalý odkaz

    fry: mao, v podstate máš pravdu. ja len dodám jednu moju skúsenos?, na ktorú som si spomenul až po napísaní mojej reakcie. po kúpe mobilu som mal tiež ur?itý problém v samovolnom reštartovaní mobilu a s farebnými pruhmi na displeji. riešenie však bolo ve?mi jednoduché, bez nutnosti nosi? mobil do servisu. sta?ilo preištalova? fw a bolo po probléme. teraz s najnovším fw. nemám žiadne problémy, 5800 funguje ani švaj?iarske hodiny, bez sekania a zam?zania. dokonca zmizlo aj trojminútové meškanie budíka. celá preinštalácia ako vieš, trvá len pár minút, tak sa vlastovi ?udujem, že to už neskúsil. môže to by? aj v tom, že nie je dostato?ne znalý s prácou na pc a s mobilom.

    anonymous13.02.2011 - 13:12 Trvalý odkaz

    mao: no ve? som napísal, že asi nevie narába? s telefónom. Potom príde hocikde a popíše takéto kraviny, než by tie problémy mal rieši?. Ja som kúpil telefón už ke? bol novší firm (myslím, že to bola už v31), takže žiadny taký problém som nemal. Tento telefón za svoju cenu ponúka maximum, resp. ponúkal. Dnes už je ve?a lepších telefónov za podobnú cenu

    anonymous13.02.2011 - 14:58 Trvalý odkaz

    fry: moja nokia mala fw ešte nejakej druhej rady. a skuto?ne prechodom na tebou spomínaný fw sa problémy odstránil. ak to tak vidím, tak nokiu 5800 si ešte aspo? jeden rok nechám ako druhý mobil. na?o vyhadzova? vec, ktorá stále funguje bez purúch.

    anonymous14.02.2011 - 13:50 Trvalý odkaz

    mao: presne tak. Ke? si ?lovek uvedomí prioritu toho, ?o od telefónu o?akáva resp. ?o na ?om najviac využije, tak mu netreba žiadne HD video, 12 MPx fo?ák, dvojjadrový procák a neviem ešte aké fi?uroviny. Ja som si tiež povedal, že na ?o druhý telefón ke? tomuto takmer ni? nechýba. A takisto tú hrá rolu sila zvyku a citový vz?ah k zariadeniu ;)

    anonymous14.02.2011 - 17:14 Trvalý odkaz

    fry: vystihol si to presne. ja sa tiž nerád vzdávam niektorých vecí. ak aj túto nokiu ?asom vymením, ešte nejakú dobu ju bude využíva? moja žena. a na niektoré zna?ky som za?ažený aj ja. napr. fo?ák iný ako canon nekúpim.

    anonymous14.02.2011 - 20:35 Trvalý odkaz

    Vlasto: Pozeram ze ste tu uz dost popisali, verim vam ze mate telefony v poriadku. Ale ten moj nie je uplne ok. Mate to ako s autom, niektore su vyborne a s inym si stale v servise. Mam ho rad, zachadzam s nim normalne, nie ako ste tu popisali, ze dovie co s nim robim, jednoducho nosim ho bud vo vrecku a v tom vrecku nie je nic cim by sa doskriabal, alebo ho nosievam v puzdre a urcite s nim nebucham. A male skrabanceky vznikaju dokonca aj od zle ostrihanych ozubenych nechtov. Displej mi tam menili kvoli popisanych problemom, je to velmi spominane aj na youtube. Vacsinou skoro nikomu sa to nepodarilo odstranit aktualizaciou softveru a museli im menit displeje. Spominas video prehravanie, moje je jemno kockate, ale netvrdim ze az tak ako na mojej nokie 6131 vyklapacke. K fotkam, skuste si nieco odfotit podotykam ale v normalnom automatickom rezime bez priblizenia a akehokolvek nastavovania. Fotku 1x zoomujte a uvidite ze sa zaostri nebude rozmazana bude krajsia. Treba len pozorne sledovat. Je pravda, ze fotka sa skoro nezvacsi, ale je tam vidno rozdiel v ostrosti. K farebnosti displeju, ako som spominal mam aj nokiu 6131 a na tej je kontrast farieb lepsi. Na 5800.ke su farby menej kontrastne, take velmi jemno akoby som to povedal, zasednute. K softveru, ten stale aktualizujem lebo vzdy cakam na novy a tesim sa na nove funkcie, momentalne mam najaktualnejsi V52.0.007. S tym procesorom je to tak ako pisem, cize plati aj to ze niekedy telefon nejde vypat tlacidlom na vrchnej bocnej strane a treba vybrat a vlozit bateriu. Tot moje skusenosti. Inak je dost pravdepodobne, ze vase telefony, boli vyrobene neskorie nez moj, to znamena ze sa stihli odstranit spominane nedostatky, alebo boli vyrobene na inej linke. Predpokladam ze je to ako s vyrobou automobilov. Nehovorim, telefon ma vela dobrych funkcii, ale kvoli tymto nedostatkom by som uz do toho nesiel. Cize nepisem vam tu nikomu ktori tu diskutujete ziadne bludy, len opisujem skutocne skusenosti s konkretne mojim kusom telefonu.

    anonymous15.02.2011 - 10:10 Trvalý odkaz

    fry: Skôr si myslím. že sa ti podarilo kúpi? nejaký nepodarok. Farby vôbec nie sú našedlé. Asi to bude tvojim vadným kusom. ?o sa týka fotiek, tak nokia 5800 nikdy nebola chválená za fo?ák. A o škrabancoch som už písal. Mobil nosievam aj na cyklotúry, robievam s ním na záhrade, mám ho pri rezaní a rúbaní dreva a displej je stále v poriadku. A s vypínaním som nemal problém nikdy. Ba dokonca poviem, že som nemal problém nikdy so žiadnym mobilom, ?o som doteraz mal.

    anonymous16.02.2011 - 15:17 Trvalý odkaz

    mao: .. vadný kus, to bude ten správny výraz. Ja mám aj nokiu E52 a displej je ove?a lepší na 5800vke. O podaní farieb sa netreba bavi?, nie je to predsa plazmový televízor o uhloprie?ke 60". Ak máš farby až podozrivo iné aké by mali by?, tak si daj vymeni? telefón kus za kus. Možno nemáš chybu v samotnom displeji, ale v nejakom ?ipe (na zbernici v telefóne), ktorý zobrazenie po?íta. Neviem ako to v takýchto telefónoch býva, takže iba vravím ?o si myslím. Taktiež fo?ák (asi som to už napísal) na príležitostné fotky, na ktoré je ur?ený, sta?í. A taktiež je nad displejom napís XpressMusic ;). Ak chceš kvalitné fotky, tak musíš foti? fotoaparátom na to ur?eným. Ja si tiež myslím, že máš dos? vadný kus. Aj s tým poškriabaným displejom to nejako nechápem ..na svojom nemám ani škrabanec a telefón takisto nosím všade. Ak si mal tieto problémy aj zo za?iatku, pre?o si telefón nereklamoval ?

    anonymous18.02.2011 - 14:26 Trvalý odkaz

    iva: ahooojte vsetci ja si tento fon chcem kupit ale neviem ci je to ta spravna volba ako tu citam je tam vela veci ktore si potrebujes nainstalovat aby som mala ake take aplikacie a este ich heknut neviem ci to zvladnem nie som moc talent do tychto veci -diki-

    anonymous18.02.2011 - 14:35 Trvalý odkaz

    iva: aaa este ci ta wifina je zdarma ci sa za to daco neplati a funguje normalne??

    anonymous19.02.2011 - 13:01 Trvalý odkaz

    mao: wifi nie je sie? vysielaná operátorom. Je to sie?, ktorá je vysielaná nejakým blízkym routrom (zariadením vysielajúcim 802.11g/b/n signál). Dajme tomu, že máš doma internet. Router je vec, ktorá Ti spostredkováva internet. ?iže ak sa napíš na tento router, získaš prístup na internet, a to môžeš bu? LAN káblom alebo router vysiela wifi signál (robí bezdrôtovú sie?). Samozrejme, že musíš vlastni? wifi signál. A takto sa môžeš napoji? na hocijaký router, ktorý je v Tvojej blízkosti a nemá blokovaný prístup heslom alebo Mac adresou. Viac laicky som to vysvetli? nevedel ;)
    ?o sa týka tohto telefónu, nie je vôbec zlý. Nemusíš ni? hackova?, doinštaluješ si len to ?o chceš. Ak ni? nechceš, ni? si doinštalova? nemusíš. Telefón je dostato?ne použite?ný aj bez akýchko?vek doinštalovaných aplikácií. No dnes už je ve?a lepších telefónov a kupova? tento nový z obchodu sa už kvôli iným modelom moc neoplatí.

    anonymous19.02.2011 - 13:04 Trvalý odkaz

    mao: Píšem ako ma?ar:
    "?iže ak sa napOJíš na tento router, získaš .."
    "..Samozrejme, že musíš vlastni? wifi ROUTER"

    anonymous19.02.2011 - 13:11 Trvalý odkaz

    fry: k tomu wifi ešte toto. niektoré mestá poskytujú wifi v ur?itých oblastiach zdarma. u nás v pov. bystrici sa pred mestským úradom napojíš úplne bezplatne. ob?as to využívam. a wifi sie?e vedia ma? aj niektoré hotely at?. ?iže si zisti, ?i v mieste tvojho bydliska nie je nejaký bezplatný hotspot. ina? mao má vo všetkom pravdu. je len tvojou vecou, ?i si nie?o nainštaluješ.

    anonymous01.03.2011 - 14:24 Trvalý odkaz

    mao: Bohužia?, pre odpove? si budeš musie? prís? sem ..o telefónoch na fóre o telefónoch :). Ide táto nokia spusti? aj bez SIM. Telefón sa spustí v režime offline a plne použite?ný (samozrejme sa nedá vola? a smskova?;) )

    anonymous06.03.2011 - 17:28 Trvalý odkaz

    predatorian: No mal som tuto nokia XM 5800 a musim povedat, ze software je nahovno. Ked som aktualizoval, jedne funkcie sa vylepsili a dalsie naopak este viac zhorsili. Nokiu uz nikdy nekupim :(

    anonymous08.03.2011 - 08:44 Trvalý odkaz

    fry: po?uj ty jedne funkcie. ak nevieš aktualizova?, tak je to tvoj problém. nezbadal som ani na jedenej funkcií nejaký problém. skús to znovu.

    anonymous14.03.2011 - 20:59 Trvalý odkaz

    Marian6663: Maš jednozna?ne vadný kus alebo ten mobil ma za sebou veci o ktorých nevieš,pády,vlhkos? a podobne..ja som mal 5230,5530 aj 5800 xpress..a super,aj fo?ak aj bluetooth aj wifi,výdrž takisto a farby sú na Tft Technologiu dos? dobré, tak budeš ma? zrejme vadný kus a to video je super,aké kocky?640x480-30fps je už Divx kvalita a je to super pozerate?ne aj na po?ita?i!

    anonymous18.03.2011 - 18:55 Trvalý odkaz

    Vlasto: pises, ze telefony si mal, a teraz ich akoze uz nemas, preco? s tou divx kvalitou to uz prehanas myslim, ze nevie aktualizovat? hmmm, blbost, presne ako pise aktualizacia nieco vylepsi, ine zhorsi, to je aj moj pripad

    anonymous19.03.2011 - 23:50 Trvalý odkaz

    dodo: tak sa vas spytam, tento telefon alebo radsej nokia 5800?

    anonymous19.03.2011 - 23:52 Trvalý odkaz

    dodo: teda SORRY tento vs xperia x8

    anonymous20.03.2011 - 11:26 Trvalý odkaz

    fry: x8 nemá autofocus, má zastaralý android 1.6, menšie rozlíšenie displeja, nemá stereo repro, nemá tv aut, nemá navi zadarmo a iné. nokia 5800 toto všetko má. a najnovší firmware z nej spravil slušný mobil. naproti tomu x8 má kapacitný displej, to je asi jediná lepšia vec. aaj to je otázne, lebo odporové displeje umož?ujú napr. písa? a kresli? po displeji. je to vec vkusu. vlasto napíš, ?o sa ti novým firmware zhoršilo? akosi som si ni? nevšimol.

    anonymous21.03.2011 - 17:44 Trvalý odkaz

    dodo: vdaka za reakciu, pocul som ze na x8 uz je 2.1 android co z neho spravilo super telefon, ale mas pravdu na takom "DOBROM" telefone dat fotak bez AF je trosku divny tah od SE, tv out a stereo ma moc netrapi, skor mi ide o dorby display koli internetu (mam data od O2 a tak isto koli WIFI aby si mal nieco z toho netu) android ma vsak oproti symbianu velke vyhody a buducnost na dalsi vyvoj. ale ked sa zameram skor na ten displey kedze chcem ten telefon mat hlavne na pohodlnne surfovanie tak ktory telefon ma lepsi display z hladiska technolofie, aby bol pohodlnny na dotyk a mal pohotove reakcie? ktory z tychto dvoch by si mi teraz odporucil z hladiska priority pohodlnneho surfovania a hlavne ovladania prstom, dakujem

    anonymous21.03.2011 - 18:13 Trvalý odkaz

    fry: je ti ?ažko poradi?, záleží ?o uprednostníš. ve?kos? displeka nokia-3,2 x8-3 palce. rozlíšenie nokia- 360*640, x8-320*480 ?o je u nokie 8170 bodov na cm2 u x8 je to 5731 bodov na cm2. výhodou x8 môže by? to, že má kapacitný displej. internetový prehliada? by mohol by? lepší u x8, al eber to s rezervou, lebo ten mobil som v ruke nemal. ak uprednost?uješ android, tak dáš prednos? x8. je fakt ?ažké ti poradi?, mal by si pozrie? recenzie oboch mibilov na viacerých serverov, napr. mobilenet.cz mobil.cz mobilmania.cz, at?. to by ?a mohlo trochu posunú?. u m?a vyhrala nokia pre výborný hudobný výstup, lebo dos? ?asto po?úvam metal, tak si musíš aj ty zvoli? priority a pod?a toho vybera?.

    anonymous21.03.2011 - 18:29 Trvalý odkaz

    fry: ešte by si mohol uvažova? o lg optimus one, stojí zhruba to?ko ako x8, ale má android 2,2 a zdá sa mi, že celkovo je lepší ako x8. ale ako som už napísal, je to len na tebe.

    anonymous25.03.2011 - 21:32 Trvalý odkaz

    emilka: chcela by som poradit palicka mi vypadavala a ja som ju stratila...kde si ju mam kupit.?? Je ta ista?? Kolko stoji???

    anonymous08.04.2011 - 20:16 Trvalý odkaz

    ant: zab[lokovaná omnia], mohol by som niekoho poprosi? o postup pri nahrávaní nového firmware vo WinXP, nie som v tom odborník a rád by so tomu porozumel. kontakt na m?a:skype:antonsklenka , 0949142349 ,zas@centrum.sk

    anonymous18.04.2011 - 20:11 Trvalý odkaz

    Andrej: Takže túto nokiu 5800 xpressmusic mám už rok a pol, kopu krát mi popadala na asfalt a ni? jej neni, ?o sa týka rýchlosti procesoru a celkového výkonu, tak môžem potrvdi?, že táto nokia pracuje omnoho rýchlejšie oproti nokii 5530 xpressmusic, baterka mi drží pri normálnom používaní 4 dni (normálnym používaním som myslel púš?anie mp3, kamerovanie, sms a telefonovanie)... ak chcete z tejto nokie dosta? super rýchlos?, tak si aktualizujte softvér telefonu na verziu v52(momentálne aktuálna) a procesor Vám bude pracova? na 434Mhz, ?o je dos? slušné oproti 369Mhz... s touto nokiou som úlne spokojný a nemám na pláne si kupova? iný mobil, to je asi všetko odo m?a k tejto nokii

    anonymous23.04.2011 - 10:44 Trvalý odkaz

    m...: mam ho je pomaly a proste nic moc neodporucam ja si chcem teraz kupit bud motorolu alebo samsung galaxy s

    anonymous24.04.2011 - 01:59 Trvalý odkaz

    Boris: ludia da sa neako preinstalovat alebo prepalit softer na tejto nokii,?priatelka ju ma a je strasne pomali,proste cem to preinstalovat da sa to?Dakujem :D
    Ale neako doma cez pc

    anonymous25.04.2011 - 19:29 Trvalý odkaz

    Martin: EMILKA: Tá pali?ka sa volá stylus. Ak zadáš do uja googla toto: stylus nokia 5800, tak ur?ite nie?o nájdeš. Len mám pocit, že ke? si kúpiš nový stylus, tak ti bude aj tak vypadáva?. RIEŠENIE: Otvor zadný kryt a z vnútornej strany krytu skús vopcha? kúsok papierika do medzery kde sa dáva stylus. Ešte som to nerobil, ale brat áno a funguje. Musíš to nejako skúsi?.

    anonymous15.05.2011 - 13:58 Trvalý odkaz

    mlso: ak mas net na mobile, da sa cezen aktualizovat software, je to v nastaveni/telefon/aktualizacie zar. atd. ak iba na kompe daj si http://www.nokia.sk/podpora-a-software/software/aktualizacia-softwaru-t… precitaj si postup, aktualiz trva asi 5min. no citanie postupu aj cca 10 az 30 min, treba zalohovat aj kontakty atd...je tam postup podrobne napisany. robil som to uz viackrat, na pc je to zdlhave, cez net na mobile je otazka cca 1 min. kludne napis keby bol nejaky prob. rad poradim.

    anonymous15.05.2011 - 16:55 Trvalý odkaz

    mlso: upresnujem - je to v nastaveni/telefon/sprava telefonu/aktualizacie zar.

    anonymous16.05.2011 - 12:54 Trvalý odkaz

    ada: tento telefon mam od vianoc a bolasom s nim max. spokojna.
    lenze vcera sa my na display objavil daky cudny pasik a neviem co tam chce,2 neviem sa doma pripojit na net a napr. v kaviarni sa bez problemov pripojim, 3 svager si kupil taky isty a chceli sme vyskusat videohovor a nista nefunguje.

    anonymous16.05.2011 - 14:52 Trvalý odkaz

    mlso: ada ak mas O2 tam videohovor nefunguje. N5800 mam rok, tiez som s nim spokojny. zatial ziaden vaznejsi problem, asi 4x mi zamrzol, raz som musel vybrat kvoli tomu bateriu. inac vsetko mi vyhovuje, pred tym som mal N6120, LG a 2x siemens a ericsson. Nokia urobila na mna najlepsi dojem.

    anonymous17.05.2011 - 13:17 Trvalý odkaz

    Marian6663: Až má niekto problem že mu mrzne tak použite kod *#9337# je to reset pre symbian,dajú sa odznova továrenské nastavenia a v mobile sa všetko vymaže(pamatova karta nie) dobrá stránka je mobile9.com je tam tisice aplikaci free..napr. Smart movie,Power movie,Core Player,Uc player je dobrý prehráva? ,ktorý zvláda Divx,Xvid,Mp4,3gp,Mkv,Wmv..sta?i kliknú? na gallery,select phone(nokia 5800) categories(software) a už len go!je tam aj Java,témy,Flash,Hry,video..

    anonymous25.05.2011 - 17:55 Trvalý odkaz

    mao: ja len upres?ujem, že ten pre restore factory defaults je *#7370# (neviem odkia? máš ten svoj - nefunk?ný). ?alšia vec je, že pred resetom sa odporú?a vybra? pamä?aová karta, ke? už spomínaš, že reset to factory defaults je to najlepšie riešenie v prípade zamrznutia telefónu. Ja si myslím, že to je najvä?šia hovadina. Nenechám si predsa vzia? všetky nainštalované aplikácie, nastavenia, kontakty, fotky (v telefóne) a všetky dáta uložené v pamäti telefónu. A super, že robíš reklamu. To Ti niekto za to zaplatil ?

    anonymous26.05.2011 - 13:45 Trvalý odkaz

    fry: máš recht, píše voloviny.

    anonymous01.06.2011 - 01:01 Trvalý odkaz

    Marian6663: Ten kod je ako hovoríš,pomýlil som sa,ten kod ?o som napísal je pre ine mobily a ?o sa týka tej karty,tak áno vybere sa,ale aj ke? tam ostane,tak reset nemá dopad na micro SD,ni? sa nevymaže a aplikacie,ktoré maš na karte budú plne funk?né a nerobím žiadnu reklamu!len som dal tip,pretože sú tu otazky že kde stiahnem toto a hento..dal som stránku a vyriešené..

    anonymous29.07.2011 - 19:49 Trvalý odkaz

    david: ja som ten fon uz mal a poviem vam ze to bol najlepsi mobil aki som mal

    anonymous30.07.2011 - 13:06 Trvalý odkaz

    maronesko: caute mam tento mobil som snim spokojni , ale mam jeden problem doma mam wifi router a z nokiu som ssa nan pripojil vsetko islo vpohode, ale musel som zmenit heslo na wifi a teras sa z nokiu neviem pripojit lebo mi to stale vipisuje zle heslo a kedze sa to ulozilo tak teras neviem zmenit na nove a tak nemozem ist na net ces wifi .. za rady dakujem (ps srz za pravopis)

    anonymous07.08.2011 - 17:36 Trvalý odkaz

    Robi: Zdravím chcem sa opýta? ?i sa dá nejako aktivova? wifi?
    Pretože medzi NASTAVENIA-PRIPOJENIE- nemám ikonu na wifi (wireless lan) a neviem sa vôbec pripoji? na net. Viete mi poradi? ?o s tým?

    anonymous09.08.2011 - 17:46 Trvalý odkaz

    miso: telefon je to dobry fotoaparat sa da no ten system je chaoz a aplikacie su vacsinou nepouzitelne

    anonymous18.08.2011 - 21:12 Trvalý odkaz

    syzifas: vymaz si wifi siet z miest pristupu a opat sa pripoj

    anonymous07.09.2011 - 21:25 Trvalý odkaz

    letty: Mala som mobil Nokia Expres Music 5800 2 roky. Bola som nadmieru spokojná. Bol super. Už nie je. Ukradli mi ho. Teraz mám Nokiu C5. Ten predtým bol lepší.

    anonymous06.10.2011 - 22:56 Trvalý odkaz

    lukas: neviete kedy bude tá plánovaná aktualizácia na nokiu 5800 ??