Samsung Galaxy S II (Samsung i9100)

  • Martin Hombauer 18.05.2011 - 02:04

    Ľudia vie mi niekto poradiť ohľadom tej akutalizácie na 2.3.5 bo telefón nemá evidetne záujem nič vyhladať,ked dám vyhladať aktualizácie,nenájde nič a samé mi tiež nič neprišlo :(

  • anonymous20.02.2011 - 16:03 Trvalý odkaz

    sestricka: to Knoxville:
    Ospravedlňujem sa. Angličtinu ovládam ozaj veľmi chabo. Ono je to tak, že v článku kde som o tom čítal, písali, že vo verzii ktorá má prísť na trh začiatkom tohto roku(no a to by podľa mňa mala byť už práve 9200-jka), sa očakáva(možno autor), že bude už batéria 2500mAh.
    zdroj: http://www.taranfx.com/samsung-galaxy-s2-specs

    anonymous20.02.2011 - 17:57 Trvalý odkaz

    purplesticks: Vzdy ked si citas taketo clanky, tak si najprv vsimni datum zverejnenia. Tento je z October 23rd, 2010 cize tomuto clanku by som nedaval vsetko za pravdu.

    anonymous21.02.2011 - 02:23 Trvalý odkaz

    sestricka: 1) - No ja si myslím, že väčšinou je dôležitejší obsah článku než nejaký dátum.
    2) - Veď autor predsa NETVRDÍ, že tam taká baterka bude! Ako som si to ja dokázal preložiť, tak len dúfa, že tam výrobca takú dá. A možno bude vyslyšaný.
    Nakoniec, začiatok roku 2011 už žijeme, takže onedlho spoznáme.

    anonymous23.02.2011 - 00:39 Trvalý odkaz

    peto487: uz sa o tom pisalo, ale neviete nove informacie ohladom ceny a hlavne ze kedy sa konecne bude dat kupit? neviem sa ho dockat :) vdaka

    anonymous23.02.2011 - 01:05 Trvalý odkaz

    purplesticks: Uz aj ja na neho netrpezlivo cakam. Na policke mam odlozenych 600€ a dufam,ze jeho cena nebude vyssia :/ Moje odhady su,ze na trhu bude koncom marca.

    anonymous23.02.2011 - 08:35 Trvalý odkaz

    DHD: Kde to byvas, ze by som ti z tej policky prisiel prach poutierat.. Boze to su keci..

    anonymous23.02.2011 - 13:18 Trvalý odkaz

    purplesticks: Co su podla teba keci ?!

    anonymous23.02.2011 - 20:33 Trvalý odkaz

    peto487: si sa pomylil?? ci?

    anonymous23.02.2011 - 21:03 Trvalý odkaz

    purplesticks: Tak ja som napisal : " Uz aj ja na neho netrpezlivo cakam. Na policke mam odlozenych 600€ a dufam,ze jeho cena nebude vyssia :/ Moje odhady su,ze na trhu bude koncom marca."
    a ty si mi nato odpovedal : " Boze to su keci. "
    Tak to som skor ja teba nepochopil,ze o co ti vlastne islo.

    anonymous23.02.2011 - 22:46 Trvalý odkaz

    peto487: lol, ale v zatvorkach je predmet, nie nick, nick je hore... takze moj druhy prispevok je z 23.2.2011 19:33 a je adresovany DHD, to DHD do teba pindal, len ako predmet dal moj nick....

    anonymous24.02.2011 - 09:16 Trvalý odkaz

    purplesticks: :D jaj fakt,nevsimol som si :D prepac...

    anonymous01.03.2011 - 16:53 Trvalý odkaz

    Dreamer: Ako je to so zaostrovanim, nie je mozne ani manualne zaostrovat? Zaostri aspon na zaciatku nahravanie? Je mozne ze sa automaticke zaostrovanie "implementuje" novsim firmware?
    Bola by to skoda keby takato malickost pokazila asi najlepsi mobil na trhu. Ved kvalitne aj ked VGA video dokazali nahravat uz 5 rokov stare Nokie!! Od lacnych mobilov dokonalost necakam, ale od absolutneho high-endu aspon pouzitelne video ano - stacilo by aj 720p, naco mi je 1080 rozmazanych riadkov??

    anonymous02.03.2011 - 22:42 Trvalý odkaz

    Filip: Uz by autor aj mohol opraviť, že Grafika nieje Adreno 205 ale Mali-400MP

    anonymous04.03.2011 - 09:28 Trvalý odkaz

    purplesticks: Zdravim,nevie mi niekto povedat kedy by sa tento mobil mohol objavit na slovenskom trhu ? staci cca +-15 dni
    A este ak by som si tento mobil zakupil v taliansku (pretoze tam by som ho vedel kupit bez dane)vedel by som potom dat do neho slovencinu ?
    Dakujem

    anonymous04.03.2011 - 23:26 Trvalý odkaz

    PowerVR: Toto neni iba predpredaj?

    anonymous06.03.2011 - 12:21 Trvalý odkaz

    Deathless: ci ta "face recognition" funkcia bude spolahliva... Niekedy by asi moj ksicht nerozpoznalo... :D

    anonymous07.03.2011 - 16:29 Trvalý odkaz

    Dreamer: Deathless - skor to rozozna "tvar" aj na farebnom vankusi, ale toto sa stava niekedy aj drahym skutocnym fotoaparatom.
    Ja som skor zvedavy na to full HD video, ako to bude so zaostrovanim, lebo je rozdiel zaplatit 500€ za mobil a fotak - a 500€ za mobil, fotak a full HD kameru (aj ked je jasne ze to plnohodnotnu kameru nenahradi a tych 500€ bol len priklad).

    anonymous10.03.2011 - 15:13 Trvalý odkaz

    Shifty: Budu 2 varianty, i9100 je s Exynosom a i9103 bude s Tegrou2. Co si o tom myslite, ktory zoberiete a ktory si myslite ze bude lacnejsi ?

    anonymous11.03.2011 - 19:22 Trvalý odkaz

    stano: cena mobilu bude 599 eur.

    anonymous11.03.2011 - 21:51 Trvalý odkaz

    maxipes6: tak ak je ta cena pravdivá, tak to samsung dobre pokašlal, 500 až 550 by som ešte zniesol, ale 600 Euro je už dosť

    anonymous12.03.2011 - 00:07 Trvalý odkaz

    Shifty: Podla mna je cena uplne primerana a logicka, dokonca az na moj dojem celkom nizka. Je to proste kvalita, vsetko v tom telefone je TOP co dnes mame, musis si to brat takto. Hned ako bude u nas za maximalne 600 eur tak ho vezmem.

    anonymous12.03.2011 - 01:25 Trvalý odkaz

    Dreamer: Cena by bola OK, az na to zaostrovanie videa, ja sa rozhodnem podla ukazok videa a podla toho ci bude oprava zaostrovania vo FW, ak nie, budem asi cakat s cim pridu SE a HTC.

    anonymous12.03.2011 - 13:27 Trvalý odkaz

    Gamma Ray: Cena je 600€ super

    anonymous12.03.2011 - 14:02 Trvalý odkaz

    Shifty: Z kadial ste mimochodom zistili, ze cena u nas bude 600 eur ?

    anonymous12.03.2011 - 15:13 Trvalý odkaz

    xxx: nehcapem ze preco ani v s1 ani s2 nedaju vobec zaostrenie :(

    anonymous12.03.2011 - 17:58 Trvalý odkaz

    Dreamer: Myslis zaostrenie pre fotak alebo kameru? O kamere som uz pisal, je to skoda, v S 1 chybala aj dioda, takze to bolo nepouzitelne, ale S 2 je dokonaly mobil, len to zaostrovanie ho pokazilo, aj ked stale dufam ze sa to este nejak napravi...

    anonymous12.03.2011 - 19:40 Trvalý odkaz

    xxx: ano presne v kamere...pozeral som videa na youtubku..kvalita je paradna..ale je vidno na niektorych zaberoch ze to tam proste chyba :P taaka xperia arc zasa ani full hd nema..a lg sa dost bojim kupit ale ved uvidime ked sa nam to dostane do ruk :P

    anonymous13.03.2011 - 00:01 Trvalý odkaz

    Shifty: To zaostrovanie je zalezitost SW alebo HW ? Ak SW tak by som to nebral tak tragicky. Ved budu snad updaty popripade nejake programy na to.

    anonymous13.03.2011 - 14:13 Trvalý odkaz

    xxx: no ano mozna nejaka aplikacia na nahravanie nam to zaostrii :P...uz len pockat na htc sncim nas prekavapi a v lete sa bude rozhodovat :)

    anonymous14.03.2011 - 00:04 Trvalý odkaz

    Dreamer: Ja tiez cakam s cim pride HTC a SE, ale HTC to vzdy pokazi hlasitostou a kvalitou reproduktora, SE by mohol prekvapit, aj ked to budu mat tazke proti Super AMOLED plus. Na druhej strane cakam kto prvy pride s Xenonovym bleskom, ale to mozem asi len snivat, rovnako ako o DVB-T. :(

    anonymous15.03.2011 - 15:30 Trvalý odkaz

    IVEK: dreamer presne o tychto 2 veciach snivam aj ja , :D to dvb-t hlavne , ale mobil je ako inac super

    anonymous15.03.2011 - 15:47 Trvalý odkaz

    xxx: nikdy nesrpavia fon ktroy bude bez chyby :D a peco ? aby nas po par tyzdnoch preisel ošial po novom mobile kupenom za par stoviek eur..a aby sme investovali do noveho.to je obchod :P.....dvb-t ma mat pyramid ale nikde zatial o nim nic.....hlasny reprak ? nato su hudobne mobily..toto su mobily nie pre deti v skole :) a na ulicy

    anonymous15.03.2011 - 18:38 Trvalý odkaz

    Shifty: Kazdy kto spomina tu ocarujucu "kvalitu a hlasitost" reproduktora u mobilu, je to jasny priznak ze mu dobry mobil do ruky nepatri.
    Ja mozem byt len rad, ze nedostatky ktore ludia spominaju su pre mna vzdy uplne nepodstatne. K DVB-T - no televizia je dneska pekny odpad takze nepotrebujem a ani nepozeram, ak budem chcet serialy tak tie si stiahnem a je to v kazdom smere lepsie. K reproduktoru nenachadzam slova, to je pre mna nepochopitelna zalezitost ako niekomu zalezi na niecom takom. A mobil pre mna nieje urceny na fotenie, xenon nepotrebujem a staci mi ledka na prisvietenie na cestu lebo byvam na takom mieste kde ked idem z nejakej neskorsej akcie domov nevidim ani na krok. Kazdopadne fotoaparat sa casto zide, aj fullhd ale xenon nepotrebujem.

    anonymous15.03.2011 - 22:07 Trvalý odkaz

    saitiev.j: ahoj pomoze mi niekto ???mam samsung galaxy s i 9000 a nefunguje mi na tom wi-fi neda sa mi vobec zapnut uz mal niekto taky problem hMM?? dakujem za odpoved...

    anonymous16.03.2011 - 18:53 Trvalý odkaz

    frkal: A preco to pises do tejto diskusie?

    anonymous16.03.2011 - 22:29 Trvalý odkaz

    saitiev.j: lebo mi nik nedokaze pomoc tak chcem vediet ci sa niekto uz s tym stretol... a ako sa to da odstranit HM???

    anonymous17.03.2011 - 00:33 Trvalý odkaz

    aboabo: na MP3.sk uz primaju predobjednavky :P, neviete ako to u nich funguje?

    anonymous17.03.2011 - 14:58 Trvalý odkaz

    8jojo0: sibe im to na hlavu..stale lepsia cena jak na iphone 4 ale aj tak vyrobia telefon ktorym chceju prerazit a jebnu nan takuto cenu trosku prehnaneeeeeee..mali tam dat hned 2000eciek cenu sak co sa budu.naco budu robit telefon co bude dostupny za daku normlanu cenu no naco treba vyrobit taky aby nan bola cena jak na auto to je ono bravo samsung

    anonymous17.03.2011 - 15:11 Trvalý odkaz

    Shifty: Tak za 659€ im na to kaslem, nad 600€ nejdem. Ale ked si pozriete ze mp3 prima predobjednavky optimusu 2x za 490€, a zacali ich primat ako prvy, teraz ponuka Talklive tento model (tiez predobjednavky, mimochodom setky tie obchody nepoznam len pozeram na najnakup.sk) za 440€. Takze este uvidime ako to s cenou dopadne. nenadavajme kym sa nezacne realne predavat. toto su len predobjednavky.

    anonymous17.03.2011 - 15:13 Trvalý odkaz

    Shifty: Navise som si teraz vsimol text "uvedený tovar očakávame v priebehu mesiaca maj". To je dost zle podla mna, cakal som najneskor koncom Aprila.

    anonymous17.03.2011 - 19:37 Trvalý odkaz

    Dreamer: Kvalita a hlasitost reproduktora je dolezita - a velmi! Spominam si na komentar (alebo recenziu) na HTC (tusim HD2), v ktorom bolo ze kvalita je strasna a je tichy, ze keby mu taky mobil zazvonil na verejnosti, hanbil by sa zan. Nie je to teda len na pocuvanie hudby, na to su hlavne sluchadla, samozrejme.
    K diode, vidis, ty diodu potrebujes a pre niekoho je nepochopitelne naco je niekomu dioda.
    Pises ze aj HD video sa ti zide, ale prave to je asi jedina nedokonala vec, kedze je problem so zaostrovanim, takze sa to bude dat vyuzit na objekty ktore sa nepohybuju, takze ako fotka so zvukom, inak bude obraz rozmazany.
    Este spat k fotaku a xenonu, ked uz ma mobil fotak, tak by sa mal dat co najviac vyuzit, max. so xenonovym bleskom sa da pouzivat skoro vsade, takmer ako bezne fotaky, okrem velkych sal, takze pouzitie je tak 90% (co sa tyka miesta a casu), ked ma len LED, su to len male miestnosti alebo urcita vzdialenost v beznych, takze odhadujem mozno 70%, bez LED je obmedzenie hlavne v case - kdekolvek, sero, tma, slabe svetlo, vecer-noc, takze mozno 40%. LED je teda dobry kompromis hlavne pre velkost, ale pri lepsich fotakoch uz by ten xenon mohli dat.

    anonymous17.03.2011 - 21:19 Trvalý odkaz

    Shifty: No, pocul som hrat uz vela mobilov a vsetky hrali daleko lepsie nez je potrebne na obycajne zazvonenie ;). A z toho som vychadzal. Nedokazem si predstavit taky reproduktor ako opisujes, ale ani to nevylucujem. Ver ale, ze 99% uzivatelov, ktory spominaju reproduktor myslia hned na hudbu ktoru si chcu pustat po uliciach (skor pustat ten skrekot co z toho ide). Videa nenatacam nikdy, a to z toho dovodu, ze este som nemal mobil ktory by mi na tie uceli dokazal uspokojivo posluzit. Ak by som mal ale mobil s fullHD natacanim, urcite by som ho mal ako vyuzit. Neviem to ale posudit kedze som v tom uplny novacik, a neviem do akej miery to nezaostrovanie kazi kvalitu.

    anonymous18.03.2011 - 19:07 Trvalý odkaz

    saitiev.j: kazdy mudry ako televizor ale ked treba poradit tak nikto nic neviem,,, HRDINOVIA...

    anonymous18.03.2011 - 19:13 Trvalý odkaz

    saitiev.j: Co si myslis ze kto ti bude radit, ked prides do uplne inej diskusie a vytiahnes blbost ktora nikoho nezaujima ? Keby sisi to spravne zaradil, mozno by ti niekto poradil a keby si mal trochu rozumu, dal by si to na nejake normalne forum do poradne, ktora je zamerana iba na to.
    Taktiez nevies ani poriadne popisat svoj problem, tak kazdeho znechutis ti radit ked napises jednu vetu a nikto si nevie poriadne predstavit co presne sa u teba deje. Z toho strucneho popisu co si dal to vyzera na reklamaciu nez nejake SW opravy podla mna.