Recenzia K750i, prva na Slovensku, prva na fony.sk

  • 210 príspevkov
  • Marian 03.06.2005 - 21:30

    Upozornenie! Kvoli waperom, je druha cast recenzie v druhom prispevku aj s par obrazkami (300kb)

    Vsetky ostatne obrazky, vratane tych, ktore su fotene Clarou, su dostupne v galerii na www.fony.sk/photos klikanim na jednotlive obrazky sa Vam otvoria zvacsene, fotene Clarou v plnom rozliseni, je to jednoduchy html dokument, zobrazia ho aj waperi s dostatocnym objemom predplatenych dat (celkovo okolo 9MB pri prezreti vsetkych fotiek v plnom rozliseni, thumbnaily 500kb)

    Recenzia

    Zakladna charakteristika

    Rozmery: 100x46x20.5 mm
    Hmotnost: 99 gramov
    Displej: aktivny, 176x220 bodov, 262 tisic farieb
    Pamat: 32 MB interna, pamatove karty MemoryStick Pro DUO do kapacity 2GB
    Fotoaparat: 2MPix
    SMS, EMS, MMS, CB, e-mail,
    GPRS triedy 10
    Java Micro 3D Capsule, WAP 2.0 , radio s RDS, MP3 prehravac,
    IrDA, Bluetooth, USB kabel
    Bateria Li-Pol 900 mAh
    Obsah balenia: telefon, bateria, MemoryStick Pro DUO 64MB, adapter pre MS, nabijacka, USB datovy kabel, prenosne handsfree, CD, manual

  • Marian16.06.2005 - 12:36 Trvalý odkaz

    Mne je to uuuplne jedno Michal... S USB ci bez USB Mass Storage to K750i to na mobilmania.cz v nezavislom komplexnom hodnoteni ako to akvik nazyva vyhrala v pomere 4:2...

    Aj ked si stale myslim, ze oba telefony su urcene pre ineho uzivatela a kazdemu vyhovuje nieco ine.

    Marian16.06.2005 - 13:39 Trvalý odkaz

    Nie akvila, ja som sa neodbavil, naopak budem rad, ked sa konecne zamyslis nad tym, kto je fanatik a co je objektivne hodnotenie...

    Niekolko dni si ma tu zhadzoval, osocoval a urazal, nemysli si, ze sa na take nieco zabudne ked napises ze to beries...

    aquila16.06.2005 - 13:45 Trvalý odkaz

    ale ja nechcem po tebe ziadne zabudanie :) preco ? nemam za potreby :)
    btw. na rozdiel od teba som hned uznal kvality SE :)

    co som chcel, bolo len uvedenie zavadzajucej informcie na spravnu mieru. ako som ti povedal, hned v prvom prispevku som si myslel ze na to nemas to opravit a cas mi dal (zatial) za pravdu.

    a fanatik nie som :) napriklad pri N70 ma hrozne hrozne sklamala nokia ze tam dala novy napajaci konektor. pre kopu ludi detail, pre mna nehorazne dolezita vec.

    Marian16.06.2005 - 13:58 Trvalý odkaz

    btw. na rozdiel od teba som hned uznal kvality SE :)

    No ja som nikde nenapisal, ze 6230i je zly telefon, napr.

    Ad zabudanie, nie len ja nezabudnem... :evil:

    EDIT - co sa tyka toho tvojho USB Mass Storage, precitaj si moje prispevky, napisal som uz par prispevkov vyssie - s ci bez, je K750i lepsia a ak je to teda len removable disk - sam p. Lutonsky napisal, netreba nic povolovat v menu a SonyEricsson aspon dodava ku K750i kabel, cez ktory sa fon aj nabija...

    aquila16.06.2005 - 14:06 Trvalý odkaz

    asto: ani vies ako mi to trha zily ;-)

    k750i neni podstatne lepsi, oba telefony su vyrovnane a zavisi od toho kto si nastavi ake vahy. podla davida (jednoho hodnotiaceho cloveka) je to k750i, ako aj podla X ludi co hlasovali v ankete.

    podla katalogu, ktoreho vahy tvorilo niekolko tisic az desiatok tisic citatelov mobilmanie (bolo tam viacero kol), je to 6230i.

    ale to nic nemeni na tom ze kazdy ma svoje vlastne vahy.

    dovolim si tvrdit ze 6230i vs. k750i je daleko vyrovnanejsi suboj ako 6230 vs. k700i kde 6230 vyhravala na plnej ciare.

    p.s. nedituj mi prispevky

    Marian16.06.2005 - 14:32 Trvalý odkaz

    Mozno ze v katalogu to bolo aj niekolko milionov citatelov, ale no... Problem je v tom, ze nikto z pozitivne ci negativne reagujucich nemalo ani jeden z nich v rukach. Jeden mozno, malokedy dva.

    Nechcem ta znovu editovat, ale asi si myslel 6230 a K700i... EDGE a pamatovky hraju pre 6230, spracovanie, displej pre K700i... je to tak isto vyrovnany boj. Na druhej strane, Nokia zamrzla v dizajne 6230i, kdezto K750i aj ked je podobna T630 je uplne inde.

    6230i ma jednoducho nenadchla, nie som sam a nie som vynimka ani v odbornej verejnosti. Nove Series40 ma naopak zaujimaju podstatne viac.

    v edite aquilovho prispevku som sa vyjadril k jeho gramatike :badgrin: k vyjadreniu "moja dalsia bude N70" a trhaniu zil"

    aquila16.06.2005 - 14:37 Trvalý odkaz

    asto: ty si vazne hrozne nechapavy clovek. katalog v mobilmanii je uplne inak robeny ako anketa. myslim tie percenta :)

    ludia hlasovali za model vah hodnotenia, ze ake percenta akym vlastnostiam sa ma pridat. je to model...

    cize je jedno ci sa porovnava k750i alebo 3510i ... je to relativne objektivny set porovnavacih meritok a je aplikovany na vsetky mobily jednakym sposobom.

    ale ako som pisal, ze by si to nepochopil, tak som to myslel zo srandy, ale ty si to prisam vacku nepochopil :) si vazne precitaj metodiky, snad to pochopis :)

    ad nokiia & design: nokia svojimi Ickovymi verziami len vylepsuje veci, design nemeni resp minimalne. 6230 je oblubena a tak preco to menit? to neni mobil pre pubertiakov co sa chcu predvadzat ale pre business ludi

    pozri asto, ked ti to zvysi ego, tam medzi mobilmi na ktore som sa tesil a ma sklamali a nekupil som ich je sendo X, spv c500, 7610, 9300.

    N70 si zrejme kupim, ja som len konstatoval, ze tym novym konektorom ma nokia nepotesila, ale dodava v krabici hned aj adapter na stare nabijacky.

    ad gramtika: pozri uz niekolko rokov zijem a som aktivny v zahranici. co neni ospravedlnenie ale je to fakt. v oficialnom styku slovencinu nepouzivam. a vies zurnalista nemusi pisat len na slovensku ;-) (kde som sa priznal nepisal nic :)

    Marian16.06.2005 - 14:52 Trvalý odkaz

    Vsetko co si tu teraz napisal ja velmi dobre viem... :roll:

    Pozri uz na to jednoducho kasli, nikam to nevedie...

    Ty mas svoj styl pisania (urazania) ludi, kludne si ho nechaj, ja mam svoj styl pisania a nemienim ho zmenit, obaja mame radi svoju znacku a zivot ide dalej...

    A k tym jazykom - narodil som sa na Morave kde som zil 12 rokov, odchadzam pracovat do Polska a musim tam komunikovat vyhradne v anglictine... ale viem ze zily su zily ;)

    aquila16.06.2005 - 15:23 Trvalý odkaz

    asto ale aj tak mi to netrha zili co si myslis :)

    asto, jo a pozdrav krowky a na anglictinu si zozen nejaku knizku english-for-everyday-use

    baldy18.06.2005 - 15:43 Trvalý odkaz

    mna by este zaujimalo ako prehrava k750i filmy.. ci idu plynule a vo fullscreen...

    stanleyjr18.06.2005 - 16:44 Trvalý odkaz

    baldy myslim ze tam nepojdu a ak sa mylim tak aj tak na takom malom displeji...ani na sda si to netrufam...aj ked niekde vo vlaku,lietadle to moze byt cool

    Odoslany z Smartphone SDA by StanleyJR edited

    baldy18.06.2005 - 16:47 Trvalý odkaz

    praveze na sda je to uplne super.. je to sice maly displej ale da sa na nom vidiet dost.. vsak to skus.. neolutujes.. na cesty super.. ale spat k teme.. aj ja o tom dost pochybujem ale tak necham sa prekvapit.. lebo dost velmi uvazujem o w800i ale myslim ze neopustim moje SDA..

    stanleyjr18.06.2005 - 17:02 Trvalý odkaz

    ked budem kartu,tak skusim nejaky film...myslim ze so sluchadlami to bude narez...aj ja uwazujem o W800

    Odoslany z Smartphone SDA by StanleyJR edited

    stanleyjr18.06.2005 - 17:02 Trvalý odkaz

    ale hovorme k teme lebo bude zle :)

    Odoslany z Smartphone SDA by StanleyJR edited

    aquila19.06.2005 - 02:50 Trvalý odkaz

    Po nainstalovaní softwarového balíku PC Suite se mezi programy objeví i položka Sony Ericsson File Manager, přes kterou se z počítače dostanete do paměti telefonu a na paměťovou kartu. Může to být ještě jednodušší, k paměťové kartě se pomocí kabelu dostanete i z běžného správce souborů, objeví se zde jako další disk. Protože ale Sony Ericsson nepodporuje USB Mass Storage a nezobrazí se jako disk po prostém připojení telefonu kabelem, musíte ještě nainstalovat ovladače. Je to trochu zdlouhavé, instaluje se asi pět služeb a hlavně je škoda, že s telefonem a kabelem nemůžete přijít k jakémukoli počítači.

    co viac dodat ? mno snad len to, ze tu je poznat, kto je pan zurnalista s technickym backgroundom a kto je pokoutny fanusik...

    zdroj: http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/AR.asp?ARI=110308

    Quo19.06.2005 - 02:52 Trvalý odkaz

    Aquila,ty si borec ;). a zdroj?

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    stanleyjr19.06.2005 - 02:54 Trvalý odkaz

    tak to by aj mna zajimalo :)

    Odoslany z mobile device

    Arrow7919.06.2005 - 03:00 Trvalý odkaz

    Zdroj je mm.cz

    Akurat vysla recenzia K750i ;-)

    aquila19.06.2005 - 03:23 Trvalý odkaz

    ako marek vie pisat recenzie, dokonca aj ja som si ju precital od zaciatku az do konca :D

    Richard Hombauer19.06.2005 - 03:36 Trvalý odkaz

    jj, marek vie pisat recenzie, Ty vies rypat a ja viem, co bude moj buduci mobil. :-D

    aquila19.06.2005 - 03:42 Trvalý odkaz

    mno vidis, kazdy vieme nieco :D

    p.s. ako to spievali ? :) ten vi zas to a ten zas tamto ? :)

    Quo19.06.2005 - 03:58 Trvalý odkaz

    hmm,docital som to na mm.cz, a pohoda, ten sos signal s tymi svetielkami je super napad ;)

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    Marian19.06.2005 - 12:49 Trvalý odkaz

    aquila o file managerovi som pisal v recenzii... boze moj ako sa moze narodit niekto tak nechapavy, ze dokaze denno denne mliet len jedno a to iste.

    Odoslany z mobile device

    Ing. FijoK19.06.2005 - 14:07 Trvalý odkaz

    No akurat citam recenziu na mm.cz, p. Lutonsky pise fakt dobre recenzie, ale sklamala ma jedna vec a to: Vzdy se pri tom ale ozve zvuk napodobujici zaverku. Pipnuti ani tohoto zvuku se nijak nezbavite, ve verzi firmwaru, kterou mame k dispozici, je slyset i v tichem rezimu. som myslel ze sa zvuk fotaku da vypnut :(

    Hups, diakritika tam bola :D

    stanleyjr19.06.2005 - 14:11 Trvalý odkaz

    ing s tym sa da zit,proste ber to tak ze nevedome fotografovanie sa nikomu nepaci,takze to takto riesia...mna skor mrzi zevraj mp3 zvonenia nie su tak kvalitne ako cez mp3 player,trif vyjadri sa...a dalej praskanie v radiu...ani to som nepocul...este nejake drobnosti mi vadili ale uz nepamatam

    Odoslany z mobile device

    Richard Hombauer19.06.2005 - 14:21 Trvalý odkaz

    mno vidis, kazdy vieme nieco :D

    p.s. ako to spievali ? :) ten vi zas to a ten zas tamto ? :)

    "ten umi to a ten zas tohle...a vsichni dohromady udelame moc!" :-D

    ...musel som...sorry za offtopic. :-D

    Marian19.06.2005 - 15:42 Trvalý odkaz

    Ing. jasne ze sa da vypnut, ina vec je pipnutie automatiky, ked je zaostrene, vobec by ma nenapadlo ze to niekoho moze trapit...

    aquila19.06.2005 - 16:37 Trvalý odkaz

    aquila o file managerovi som pisal v recenzii... boze moj ako sa moze narodit niekto tak nechapavy, ze dokaze denno denne mliet len jedno a to iste.

    Odoslany z mobile device

    nechapavy si tu uz hodne dlhu dobu ty :) asi ti to asto fakt stale nedochadza, ale jedna sa tam o USB mass storage a nie nejak trhnuty file manager :)

    ale skratka komu neni zhura dano, v apatice nekoupi ;)

    btw. marek myslel vazne na uzavierku a nie na autofocus ;)

    Marian19.06.2005 - 16:57 Trvalý odkaz

    Mas pravdu akvik, tebe nepomoze nic..

    Uzavierka sa dala vypnut, autofocus nie...

    aquila19.06.2005 - 17:05 Trvalý odkaz

    Mas pravdu akvik, tebe nepomoze nic..

    Uzavierka sa dala vypnut, autofocus nie...
    atlis, ako ty si uz vazne mimo. precitaj si aspon diskusiu na mm.cz a mozno pochopis :)

    kazdopadne este pastujem to podstante raz :)

    Protože ale Sony Ericsson nepodporuje USB Mass Storage a nezobrazí se jako disk po prostém připojení telefonu kabelem, musíte ještě nainstalovat ovladače.

    aj ked u teba resp hm.. aa necham to radsej tak, s organom sa neoplati hadat :) kazdy si urobi obraz sam, kto tu je zadubeny :)

    heh, ja som to vzdy tvrdil ze bigos zostane bigosom :) skratka organ zostane na dosrmti organom.

    inak atlisko, uz sludujes english-for-every-day-use? a trenujes ako papat krowky /

    baldy20.06.2005 - 20:35 Trvalý odkaz

    Ozaj ked uz menili CMOS cipy na k750i na CCD zmenili ich aj vo walkmane w800i???

    Ing. FijoK20.06.2005 - 21:00 Trvalý odkaz

    nie, zatial to menili len v K750i, W800 je predsa len viac zamerany na hudbu ako na foto

    baldy20.06.2005 - 21:34 Trvalý odkaz

    este mi nikto neodpovedal ci sa daju v slusnej kvalite pozerat filmy na k750i... myslim tym FPS a pod..

    Fantomas22.06.2005 - 22:47 Trvalý odkaz

    este mi nikto neodpovedal ci sa daju v slusnej kvalite pozerat filmy na k750i... myslim tym FPS a pod../quote/ @@@@Kedze k750 podporuje len format 3gp,tak urcite nieje vhodna na pozeranie filmov (bitrate zvuku a obrazu). . Mozno tak na kratsie serialy Priatelia,South Park. . Nieco ine je divx na smartfonoch ;)

    Quo22.06.2005 - 23:30 Trvalý odkaz

    k750i je len obycajny fonik,tak od neho nemozeme cakat kino ;) a aj tak pochybujem,ze existuje nejaky extremista,kt by chcel na k750i pozerat nejaky film,uz aj na vacsich disp je to hruza,predsa len,nie je to tv ;)

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    Arrow7922.06.2005 - 23:34 Trvalý odkaz

    Quo: D600 ma napr. TV Out - prepojis s TV ;-) ..ale to je OT, sorry :(

    aquila22.06.2005 - 23:43 Trvalý odkaz

    mno divxi na smartphonoch mas o tom istom => maly display, aj ked obraz je neporovnatelne kvalitnejsi.

    tiez mam par blbosti na mobile v divx ale to je 384kbps stereo 44,1khz, 128kbps, 25fps .. to je uz pozeratelne..

    baldy22.06.2005 - 23:54 Trvalý odkaz

    sam mam sda a myslim si ze viditelnost na jeho displeji je super. nehovorim ze by to nemohlo byt lepsie ale na pozeranie filmov na cesty je to vynikajuce... uz som par filmov pozeral a zatial som spokojny.. no nic.. tak ostavam pri sda a idem zohnat nejake lepsie HF abo redukciu na sluchatka...

    katro28.06.2005 - 20:30 Trvalý odkaz

    Vidim, ze moje otazky boli bez odpovede zmazane, tak sa pytam este raz:
    1. Kolko vydzri K750i pri prehravani mp3 a kolko pri prehravani radia (od uplneho nabitia baterky az po jej vybitie)
    2. Ukazuju uz fony SE nejakym sposobom na displeji, ked volany fon zvoni?
    Za odpovede dakujem!

    trif29.06.2005 - 00:15 Trvalý odkaz

    Pisal som uz medzi prvymi prispevkami kolko a pri akom vytazeni mi telefon vydrzal. . . Treba kuknut historiu.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Ing. FijoK29.06.2005 - 15:55 Trvalý odkaz

    Vela pekných odpovedi... Ale ani jedna sa netyka podstaty temy. Tipical. Takze odpoved je: nie, SE K750i nezobrazuje na displeji, ze telefon uz zvoni.

    Odoslany z Nokia 6230takze mas smolu Katro, ale dalo by sa to vyriesit tak, ze si priblizne stopnes kolko fonu trva kym cislo vytoci, a ked budes prezvanat tak naratas napr. do 5 a potom zlozis

    katro29.06.2005 - 21:09 Trvalý odkaz

    2 Triff. Ja viem, cital som to. Ja len, ci si nahodou neskusal pocuvat v kuse MP3.

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Arrow7929.06.2005 - 22:33 Trvalý odkaz

    Ad: napisal som to aj do inej temy, ale mozno sa to hodi aj sem. K750i pojde FW prerobit na W800i.. ak by to niekoho zaujimalo :)

    matho19.07.2005 - 23:18 Trvalý odkaz

    prinasam prehlad funkcii oboch najlepsich telefonov bez OS
    no uz je to upravene a doplnene, ak su tam este nejake chyby alebo tam cosi chyba tak prosim doplnte, vdaka

    k750i
    -radio RDS
    -lepsi fotak 2Mpix oproti 1,3Mpix
    -pri prichadzajucom hovore sa zobrazuje vacsia fotka
    -fyzicky vacsi displej,nie vsak rozlisenie
    -displej 262 tisic farieb
    -spravca suborov
    -moznost minimalizovat aplikacie
    -3Djava
    -video sa da prehravat cez celu obrazovku
    -da sa znizit intenzita podsvietenia
    -je mozne poslat mpix fotku mailom
    -pamatova karta - moznost vyberat za chodu, nie je nutne rozoberat tel.
    -Prehravanie nahravky zvuku: nefunguje pauza ani pretacanie
    -nema EDGE
    -nema Push to Talk
    -u niektorych FW nejde vypnut zvuk fotaku
    -nema USB mass storage,avsak po doinstalovani ovladacov uz sa da s tym pracovat, ale nadefinovany standard nesplna
    -nejde nastavit vlastne melodie ku kalendaru
    -zoomovat pri nahravani videa ide 4x
    -fotak sa aktivuje odsunutim krytky
    -nema opakovane udalosti v kalendari
    -na pisanie SMS 4riadky
    -neda sa nabijat a pocuvat radio
    -drahsie pamatove karty
    -obmedzene hlasove ovladanie
    -v kalendari je zbytocne vela miesta medzi nazvom mesiaca a prehladom dni
    -nevyuzivanie moznosti displeja
    -tel. zoznam -500 kontaktov, ku kazdemu z nich moznost 20polozie
    -video sa da pretacat
    -len 10kodov v penazenke a 25poznamok
    -nedaju sa dat v terene opakovane udalosti
    -kabel uz v zakladnom baleni
    -moznost nahratia FW cez kabel
    -cena klesa rychlejsie ako u konkurencie
    -moznost upravovat foto a video v telefone
    -manazerske a zabavne funkcie.
    VideoDJ? umoznuje vytvarat vlastne animacie,
    PhotoDJ? upravovať snimky,
    PlayNow? prezerat a stahovat hudobne subory,
    a MusicDJ vytvarat zvonenia a zvukove efekty.
    -nie je obmedzena velkost pre aplikacie a hry, iba pamatou u Nokie 512kB a 4MB
    -mp3 prehravac kvalitnejsi, hlavne basy, nie je vsak moznost ovladat ho cez handsfree
    -prehliadanie obrazkov - da sa otocit nalezato, bocnymi tlacitkami zoomovat, joystickom pohybovat na ploche, maximalni zoom 32x, vyrez sa da ulozit
    -zoomovanie funguje aj u rozlisenia 2Mpix
    -zmensovanie obrazkov - najprv treba trochu zvacsit obr. a potom volbou pre ulozenie, je tam viac formatov
    -video - dodatocne zmensenie rozlisenia v telefone nie je mozne, iba zmensenie na casovej ose
    -neda sa vypnut animacia menu
    -da sa nastavit vlastna melodia pre prichadzajuci mail
    -neda sa nastavit melodia a zvuk SMS pre kazdy profil samostatne

    N6230i
    -vacsie rozlisenie displeja, je jemnejsi, ale aj fyzicky mensi
    -displej krasne vyuziva svoje moznosti
    -nezmazava hromadne dorucenky, iba po jednom
    -6riadkov na displeji oproti 8 u 6230
    -radio a mp3 stanice a pesnicky sa da prepinat cez handsfree (radio zapnut aj vypnut)
    -neda sa odoslat mpix fotka cez mail, celkovo mail klient je horsi
    -nedokonala synchronizacia - vymeni sa meno a priezvisko
    -pamatova karta - pri vymene je nutne vypnut a rozobrat telefon
    -ma push to talk
    -ma edge - plna trieda
    -4MB pamat na aplikacie a hry, jedna moze mat max. 512kB
    -ma lepsi kalendar, aj poznamky
    -nefunkcna T9
    -chyba spravca suborov
    -aplikacie a hry je nutne instalovat len z PC, BT, IrDa nie
    -lepsia klavesnica
    -lacnejsie karty MMC
    -zvuk fotoapartu sa da vzdy vypnut, pripadne ide do handsfree
    -pri prichadzajucom hovore sa fotka volajuceho nezobrazuje cez cely displej, prakticky je to nepouzitelne
    -neda sa znizit intenzita podsvietenia,najma pri citani v noci silne svieti do oci,nieco ako mala baterka
    -neda sa pretacat video, ked niekto v priebehu sledovania zavola, je nutne pozerat odznova, alebo mat rozdeleny subor na viac casti,k plnohodnotnemu standardu to ma vsak daleko
    -vacsi tel. zoznam
    -vacsia penazenka
    -kabel DKU-2 je nutne dokupit zvlast
    -nedaju sa posielat *.txt do poznamok cez BT a IrDa (6230fungovalo)
    -zelenym tlacidlom sa zobrazi zoznam uskutocnenych hovorov (dialled numbers)
    -hlaska "battery full" je nutne potvrdit OK (6230 nie je nutne, len informacia "battery full"
    -PC Suite - subjektivne lepsie, kompatibilne s vacsinou tel. zn. Nokia
    -ma USB Mass Storage-po pripojeni nie je nutne instalovat prvy krat ovladace (funguje ale iba pod XP)
    -da sa nabijat aj pocuvat radio zaroven
    -pri maximalnom nastaveni hlasitosti sa zvonenie postupne zosiluje,na zaciatku tiche
    -prach pod sklickom displeja

    trif20.07.2005 - 00:06 Trvalý odkaz

    Neviem co si tym chcel dat najavo,ale toto uz tu bolo prebrate fest davno.

    Odoslany z Sona Ericssonova K750i by trif edited

    aquila20.07.2005 - 00:06 Trvalý odkaz

    snad len par drobnosti

    - vacsia penazenka
    - subjektivne lepsie PC suite, ktore je navyse kompatibilne s temer vsetkymi telefonmi nokia ktore su neni starsie ako 2-3 roky
    - podstatne lepsi kalendar a poznamky ;)
    - USB mass storage
    - cez zakladne handsfree je mozne ovladat radio (zapnut, prepinat stanice, vypnut) ale aj mp3 player (neviem ci zapnut ide hlasovym vytacanim, ale urcite ide prehadzovat pesnicky a zastavit player)
    - s lepsim handsfree je mozne ovladat temer cely mobil ;)
    - az 2x take lacne karty vo vacsich kapacitach ;)
    - horsi email klient ;)

    matho20.07.2005 - 00:22 Trvalý odkaz

    Neviem co si tym chcel dat najavo,ale toto uz tu bolo prebrate fest davno.

    Odoslany z Sona Ericssonova K750i by trif edited

    neviem co si chcel ty tym povedat, ukaz mi kde je to vsetko uvedene po kope, ak hej berem spat

    a ja velmi dobre viem ze to uz bolo, ale musis toho dost precitat aby si to najsiel

    a vlastne preco si to sem nedal ty, ked ho mas mohol si to rozpisat, ja som si dal aspon tu namahu, a ak to co len jednemu pomoze budem rad

    takze tak