Nokia N900

  • Martin Hombauer 14.12.2009 - 20:18

    joey: MP3 prehravac je uplne na nic nepodoporuje WMA a ani nerozpoznava hudbu, ale inac okrem toho sami velmi paci

  • anonymous09.06.2010 - 18:36 Trvalý odkaz

    asfethan: Vacsina tunajsich reakci je na ubohej urovni. Na co je komu 10Mpix fotak ked "sosovka" ma taky rozmer aky ma?! 5Mpix rozlisenie senzoru uplne dostacuje na rozmery "optiky". MMS? A na co ked je tu e-mail, alebo zdielanie pomocou yfrog (twitter), google picasa, ovi, atd..?! Alebo to kludne mozem poslat napriklad cez ICQ, Jabber, gTalk, atd?! Ved na odoslanie MMS potrebujete datove sponejenie, takze spominane sluzby mms plne nahradia a bez akychkolvek poplatkov a obmedzeni (vsetko v ramci mesacneho datoveho programu). A dnes uz existuje utilitka ktora posielanie MMS umoznuje. Na FM radio tu je tiez utilitka - softverova v testing/devel repozitaroch.

    Vazeni, zobudte sa. Toto nie je telefon, ale maly pocitac ktory naucili telefonovat ;-) Moznosti tohto telefonu vyuziju naplno hlavne pouzivatelia systemu GNU/Linux, programatori, spravcovia sieti a IT infrastruktur. Nakolko sa da doinstalovat gnu screen a ostatne gnu utils, ssh, openvpn, nmap, vim a emacs.

    anonymous09.06.2010 - 18:39 Trvalý odkaz

    asfethan: A to som nespomenul moznost telefonovat cez skype, alebo gtalk (cize gratis) v pripade ze mate k dispozicii internetove pripojenie.

    anonymous10.06.2010 - 14:32 Trvalý odkaz

    amater: cavte chcel by som sa opytat ci by ste mi vedeli poradit mam moznost kupit N900, HTC HD2, SE X10. Som na intraku a mobil by som chcel hlavne na zabavu a na internet teda s dobrym wifi(nepotrebujem nieco obzvlast ale iba neco dobre rychle s dobrimi aplikaciamy, hrami, ktore rychlo a zdarma stiahnem, chcem to hlavne na vyuzitie volneho casu na intraku ...)mobilom sa moc nerozumiem len tak zbezne preto by som bol rad keby ste mi poradili ktory by bol premna najvyuzitelnjsi a postacujuci. Cenovo je najdrahsia n900, potom htc a najlacnejsi je se. za rady vopred dakujem.

    anonymous11.06.2010 - 19:50 Trvalý odkaz

    bloodo: zdravim,chcem sa opytat,cez skype volam,pisem,ale ako spustit videohovor?funguje to na n900?vdaka bloodo

    anonymous29.06.2010 - 21:56 Trvalý odkaz

    benn88: to len na sirku snim mozem narabat alebo sa da aj na vysku

    anonymous08.07.2010 - 12:07 Trvalý odkaz

    cunder: prepá?te, možno dos? hlúpa otázka :) ale dá sa z toho vola? normálne tak, že zo sim karty? :) nie som odborník a možno by som chcel tento mobil :) len som v jednej recenzií ?ítal, že neslúži ako mobilný telefón :) ?akujem za odpove? :)

    anonymous05.08.2010 - 11:39 Trvalý odkaz

    Dominik: Nepomože niekto mam v nom hodene mp3ky a neviem ako sa daju nastavit na zvonenie...

    anonymous12.08.2010 - 23:25 Trvalý odkaz

    kower: mam n900..
    nevie niekdo co treba stiahnut aby povedal meno kto vola? a nastavit skupiny?

    anonymous21.08.2010 - 15:05 Trvalý odkaz

    marco: ahoj potrebujem pomoc ohladne posielania cez bluetooth ze ako sa ktomu dostanem resp ako to spravim aby som odoslal napr niaku skladbu

    anonymous31.08.2010 - 16:02 Trvalý odkaz

    tkey: n900 nepodporuje java aplikacie ani hry???...vobec nic s formatom java tam nenainstalujem??...to preco??...a este aka navigacia sa tam da nainstalovat?? dik :)

    anonymous02.09.2010 - 02:45 Trvalý odkaz

    Ywette: ahojte, chcem sa spýta? ?i nokia n95 8GB prehráva avi filmy ?? ja mam samsung omniu , ale ten telefon mi pride strašne zlozitý, chcem ho vymeni? za n95 8gb, myslite, ze spravim dobre? nechcem moc dotykovy asi už,..dakujem moc za nazory dufam ze mi pomôžete :)

    anonymous09.09.2010 - 00:31 Trvalý odkaz

    Silvia: Ahojte mam tento telefon uz asi pol roka ale poviem vam takto: kto ho chce nech to nerobi skoda penazi racej si kupte nokiu co nema fotak ani nic a bude dobre... stoji za prd.strasne tazky ,velky,hruby, prehravac uplne onicom, nepodporuje mms... no vela nevyhod ma podla mna..a celkovo je strasne narocny. riadna blbost...dovidenia.

    anonymous09.09.2010 - 00:37 Trvalý odkaz

    Silvia: A ESTE NIECO ZA POL ROKA SOM VYSTRIEDALA 3 NOVE BATERIE A KAZDU SOM NAKONIEC MUSELA DOBIJAT KAZDY DRUHY DEN.NIC S NIM NEROBIM NECHODIM NA NOM ANI NA INTERNET NO NIC A BATERKA ONICOM.

    anonymous02.10.2010 - 16:24 Trvalý odkaz

    Dumbo: Si mi nejaka povedoma..:) Nie si nahodou z Novej Dubnice..??

    anonymous02.10.2010 - 16:26 Trvalý odkaz

    Dumbo: Zmylim sa, ked poviem za ma n900 podporu DivX videi..?!

    anonymous25.11.2010 - 23:00 Trvalý odkaz

    tono: mam tuto nokiu som s nou velmi spokojny ale chibaju mi tu hry ak viete o nejakych poslite mi link na mail tonny0071@azet.sk

    anonymous30.12.2010 - 23:21 Trvalý odkaz

    peter: Zdravím , nevie mi nikto poradi? ako nastavím zvonenie z MP3-ky?. Díky

    anonymous06.01.2011 - 23:20 Trvalý odkaz

    ary: 16 GB to sa este zaplnit da ale 32+16 GB to by som nezaplnil.

    anonymous26.01.2011 - 21:38 Trvalý odkaz

    natalia: ahojte..dostala som nokiu n900, na vianoce...ale absolutne s nou niesom spokojna..takze idem ju vratit. Bateria my vydrzi max 2 dni a to bez pouzitia internetu alebo inych aplikacii, a sama sa my vypne a zapne niekolko krat za den, a spustanie aplikacii je strasne pomale a zasekava sa. A video hovor je nekvalitny...tak tolko k nokii n900. ahojte

    anonymous27.01.2011 - 23:41 Trvalý odkaz

    RVM: Ono je to tak... ludia kupuju veci ktorym nerozumeju, pripadne ich pobalamutia predajcovia. Nie je mobil ako mobil a N900 nakoniec ani nie je mobil, oficialne je to tablet. Ja si tiez nekupim Hummera, ked viem ze potrebujem auto na jazdu po meste. A nebudem chodit nasledne na fora nadavat na Hummer ze vela zerie a ze sa s nim tazko parkuje.

    anonymous29.01.2011 - 14:58 Trvalý odkaz

    natalia: ja somlen napisala svoj nazor..nic viacej..)))

    anonymous30.01.2011 - 19:39 Trvalý odkaz

    Kik0: :D :D :D toto s tym hamrom si pekne povedala lol :D

    anonymous01.02.2011 - 00:34 Trvalý odkaz

    RVM: No ved v poho :) Ja len, ze s tou vydrzou baterie trebalo vopred pocitat, nakoniec aj v tejto recenzii pise: "Výdrž Nokie N900 s neustále aktívnym online pripojením sa pri testovaní ustálila na jednom (až jeden-a-pol) dni. Pri menšej zá?aži batérie mi vydržala aj dva dni." Kazdopadne, to vypinanie samo od seba, pomale spustanie aplikacii a zasekavanie sa - to uznavam, to by nemalo byt. Dufam, ze som svojim predoslym prispevkom neurazil :)

    anonymous01.02.2011 - 16:40 Trvalý odkaz

    jani613: ak je problem s telefonom staci ho poslat na reklamaciu a do dvoch tyzdnou je doma novy netreba odsudzovat dopredu.....a vydrz sa da spravit spravnym naformatovanim baterky co vela ludi na novych fonoch nerobi a potom to takto skonci :D tymto nechcem nikoho urazit ani poucovat.

    anonymous07.02.2011 - 18:56 Trvalý odkaz

    M*M: tieto telefony su ako tehly.donedavna som bol ich verny kupujuci ale odkedy vlastnim HTC DESIRE nokiu uz nechcem v zivote ani vydiet

    anonymous07.02.2011 - 20:59 Trvalý odkaz

    RVM: Tebe netreba dokonca ani to HTC, ty potrebujes v prvom rade lekciu gramatiky.

    anonymous09.03.2011 - 15:42 Trvalý odkaz

    Marian6663: Nokia je zárukou kvality a kvalitného hardwearu,N 900 je mini internetový tablet,ma rýchle reakcie a aj zaujimavé funkcie..každy mobil je pre cie?ovu skupinu ?udi!tento typ je pre manažerov ktorý chc? štýl a výkon,nokia vie pre?o dáva taký hardwear,aj aby bola dlhá výdrž baterie,to neznamena že ke? ostatnî výrobcovia majú silnejši hardwear že sú aj lepši!ja by nikdy nešiel do Androidu,kto sa vyzná tak vie o ?om hovorím a Nokia je europska zna?ka,nebudem podporova? korejskú ekonomiku,samsung lg a motorola boli prachom zapadnuté zna?ky,donedavna bol každý dobrý symbian a Windows mobile..a android 1.5 a 1.6 je hanbou opera?ných systémov..jednozna?ne Nokia a Symbian ^3 je už prevratný krok Nokia N8 12mpx HD A Nokia E7,vie vždy zauja? a E7 je dizajn na jednotku!

    anonymous28.03.2011 - 17:23 Trvalý odkaz

    mates: existuje nejaky prehravac do n900 ktory prehrava HD VIDEA?a podatdemi,ked som si ju kupil,tak mni nesli prehrat klasicke divix filmy,az pokial som si tam nestaihol jeden prehravac.ale predsa n900 podporuje divix odzaciatku,tak preco mi to nejde?ma tu niekto N900 V MALICKU?POTREBUJEM RADY.VDAKA.

    anonymous08.04.2011 - 14:32 Trvalý odkaz

    janci: preco na n900 prehrava na youtube videa v rozliseni le 240p???vie tu niekto pomoct?dik

    anonymous13.04.2011 - 21:33 Trvalý odkaz

    feri: existuje track id pre n900??dik

    anonymous17.04.2011 - 14:26 Trvalý odkaz

    Marian6663: Skús z ovi store nie?o nájs?,na Symbian sa volá tá aplikácia Shazam a ?o sa týka youtube tak skus stiahnu? z ovi youtube player,prípadne skús nastavenia v prehráva?i...neviem ?o je problem ale známy má ten mobil a Videa z netu mu idú na full screen a pomerne aj kvalitné sú..

    anonymous17.04.2011 - 14:44 Trvalý odkaz

    Marian6663: HD video ti je zbyto?né na mobile prehráva? a to že ti neprehralo Divx tak to môže by? tým že ten prehráva? nemá v sebe požadovaný kodek,lebo vlastne pod Avi patrí: divx,xvid,mpeg,mpeg4 at? at?..skús z mobile9.com nie?o..klikni na gallery a select phone vedla je categories,daj software,klikni Go!:-) hadam ti to pomôže

    anonymous26.04.2011 - 17:16 Trvalý odkaz

    qOs: Caute,predavam N900 za 230e,bol by zaujem?

    anonymous11.05.2011 - 18:53 Trvalý odkaz

    mates: preco na n900 nejde spustit predna kamera?na skype ide v poho,ale ak chcem klasicku foto urobit,tak ako?

    anonymous26.06.2011 - 23:58 Trvalý odkaz

    jožo: mam ju na predaj za 150€

    anonymous28.07.2011 - 15:17 Trvalý odkaz

    skeptik: za 100 ju berem :-)

    anonymous01.10.2011 - 03:07 Trvalý odkaz

    Diana: tak mne sa dostal tento telefonik do ruk a musim uznat ze to najlepsie co som doteraz mala!!!vzdy mavam mobil iba nokia a sa mi to uz x krat potvrdilo ze viem preco....ked tu citam tie vsetky komenty nechapem....velky tazky skaredy?ze haloo??nic take som nepostrehla...a ze baterka zle vydrzi?ze kupim si externu baterku?vsetko sa da vyriesit...a hlavne slecny doinstalovat kazda jedna chybajuca vec...co je velka vyhoda maema :) mne tam uz momentalne chybaju iba dve veci ako uz sa hore niekto pytal ci sa da ziskat klasicka symbianova zalezitost ze speaker a ci zo sekundarnym fotakom sa neda robit nic ine...ale aj napriek tymto dvom vecickam som naozaj hrdou majitelkou tejto sikovnej hracky :)

    anonymous06.10.2011 - 19:26 Trvalý odkaz

    joozef: Danko naozaj ju predአza 125E?
    Ak áno tak ju beriem

    anonymous14.10.2011 - 12:04 Trvalý odkaz

    Marian6663: Perfektný mobil!zaujímavos?ou je že n900-ku je možne up gradnú? na os Meego;)

    anonymous29.10.2011 - 20:46 Trvalý odkaz

    TehLeviter: Ak sa chce niekto toho mobilu lacno zbavi?, tak sa hlásim :D.