Nokia N900

  • Martin Hombauer 14.12.2009 - 20:18

    joey: MP3 prehravac je uplne na nic nepodoporuje WMA a ani nerozpoznava hudbu, ale inac okrem toho sami velmi paci

  • anonymous18.12.2009 - 11:46 Trvalý odkaz

    peco: N97 urcite...a smile, sam seba zhadzujes ;) ale to nepochopis ani ked ti to napisem

    anonymous18.12.2009 - 16:20 Trvalý odkaz

    Peter: peco > prosim ta ked uz tento phone mas, vies mi prosim ta povedat kolko denne prevolas/posles sms/presurfujes/hras hry a nasledne ako dlho ti bateria vydrzi? co citam zahranicne fora ze je to jeden, maximalne dva dni. Podla tvojho odhadu aka moze byt vydrz baterky pri 60% podsvieteni, 15min hovoru denne, 5 sms, 10-15min internet cez GPRS s vypnutym wifi? Dakujem

    anonymous18.12.2009 - 19:03 Trvalý odkaz

    peco: hovor - 20 minut denne
    sms - 5-10 denne
    WEB - 12 hodin denne
    hry nehram
    Wi-Fi - stale online
    FB - stale online
    email - stale online
    bateria mi vydrzi ledva den + mam podsvietenie na 2 z 5

    anonymous18.12.2009 - 19:04 Trvalý odkaz

    peco: pre teba s vypnutym Wi-Fi a s tym co popisujes ak tak kludne ten den mozno viac

    anonymous26.12.2009 - 22:50 Trvalý odkaz

    ttnbnb: zasa dalsi srot od nokie ktory ma milion zbytocnosti, no to najpodstatnejsie chyba...

    anonymous28.12.2009 - 00:45 Trvalý odkaz

    kredenc: tak si predstav ze serenata je mobil od Samsungu

    anonymous29.12.2009 - 14:33 Trvalý odkaz

    Ecko: chlani nechce sa mi to citat cele...chcel by som sa spytat ci je ta ta slovencina alebo nie ??????

    anonymous30.12.2009 - 16:04 Trvalý odkaz

    elox: Diskusia vazne zaujimava. aspon ze peco tu vie o com hovori. zvazujem nad n900 ale ako citam pecove prispevky priklanam sa k HTC HD2 leo. peco pls preco si myslis ze je lepsia n97? nie je to len tym ze chceli chytit vianoce tak ju poslali na trh skor ako bola hotova ? diks

    anonymous30.12.2009 - 23:19 Trvalý odkaz

    peco: N97 som mal, podla mna bola lepsia, aj ked, ak dokoncia vsetko co je zle na N900, coho je kvantum a vele by som ti o tom napisat referat na 10 stran, bude N900 jednickou v Nokiach, takto je to stale N97. Slovencina tam nie je.

    anonymous04.01.2010 - 21:30 Trvalý odkaz

    yyyy: že ?udia si tento tablet pletú s telefónom a to isté od neho aj ?akajú.
    Dobre, Nokia N900 "nau?ila" telefonova?, ale N900 nie je o tom a teda od nej nemôžete ?aka? úplne to isté, ?o od N97 ?i iných smartfónov - pozrite sa na spôsob ovládania a rozdiel hne? zistíte!

    anonymous05.01.2010 - 21:17 Trvalý odkaz

    brak: ja neviem kam speje tá nokia ale stále 5 mega pixl. foták a nepodporuje mms no úbohost.?ím dalej tým horšie

    anonymous05.01.2010 - 21:21 Trvalý odkaz

    erik: nokia n97 symbian na ktorý je koooopu app a n900 maemo ?o asi s app potrvá.n900 nieje fon ale internetový tablet

    anonymous06.01.2010 - 01:13 Trvalý odkaz

    peco: N900 ma viac ako 100 alikacii o com to trepes? na Maemo boli aplikacie skor ako pre Touch S60

    anonymous14.01.2010 - 19:45 Trvalý odkaz

    ivek: Nokie idu urovnou dole , len kopiruju svoje predchadzajuce modeli a trosku ich zmenia , aspon ze symbian to uz nema a dufam ze ten novy operacny system rozbehnu na nom vela veci , bude to tazke predbehnut podporou windows mobile ( a ty ludia co budu zas ohovarat farby wm nech sa neozivaju lebo to asi wm este nemali v ruke) je to ale poriadne velky mobil ...Ale fotaky maju nokie fakt super ,len by mohli dat viac mpix

    anonymous22.01.2010 - 16:14 Trvalý odkaz

    Patrik V.: Zdravim vsedkych ,volam sa Patrik a chcel by som sa opitat ci by ste mi nevedeli poradit niaky mobil (nezalezi na znacke ani na cene)potrebujem ho len na surfovanie po Internete ,aby tam bol kvalitny internetovy prehliadac ,a samozrejne rychly ...!Aby tam isli bezproblemov aplikacie ako napriklad icq,skype,facebook atak dalej.Momentalne mam n95 8gb. a niesom snim spokojny po stranke Internetu chatovania a pod. Dakujem za radu do predu. Ps:Patrik.

    anonymous25.01.2010 - 22:33 Trvalý odkaz

    Petheos: a ako co je zle na 5mpx uplne staci hlavne nech je tam kvalitna optika mpx si nechaj o to ide

    anonymous10.02.2010 - 19:09 Trvalý odkaz

    n900 kks: hej peco ked ho tu jediny mas tak potom jak sa s nim pise?ked ho vysuvas ide tasko ako na n97mini?vadi ti kryt na fotaku?ma fakt taku zlu hudbu?co ti na nom vadi?????????????prosim odpoedaj,dakujem

    anonymous12.02.2010 - 00:07 Trvalý odkaz

    Lukas: Absencia Javy? Mimochodom 256MB RAM a zvysnych 768MB je zdielanych z vnutornej pamate telefonu, ak sa vyuzije tych 256MB. No nic. Vahal som nad tymto telefonom, ale zostavam verny HD2-jke, ktory ma nedostatky, ktore mi nevadia. :P

    anonymous12.02.2010 - 00:08 Trvalý odkaz

    Lukas: Opravujem: niekde som zachytil, ze JAVU to ma. Treba to preverit.

    anonymous12.02.2010 - 12:44 Trvalý odkaz

    gotcha: S N900 mam rovnaky problem ako s inymi nokiami co podporuju stisenie vyzvanajuceho hovoru preklopenim telefonu na stole displayom dole. Ak mam aktivovanu tuto funkciu a zaroven vibracne zvonenie, tak telefon cinkne a zacne vibrovat, co ale asi bohuzial registruje senzor otocenia a telefon prestane zvonit. Na inych nokiach som funkciu vedel vypnut a nechat si vibraciu. Na N900 sa ale stlmenie hovoru otocenim vypnut neda (aspon som nenasiel, N900 som mal len 3 dni) takze som musel vypinat vibraciu. Dost hlupe.

    anonymous18.02.2010 - 23:28 Trvalý odkaz

    Patrik: Zdravim vsedkych ,volam sa Patrik a chcel by som sa opitat ci by ste mi nevedeli poradit niaky mobil (nezalezi na znacke ani na cene)potrebujem ho len na surfovanie po Internete ,aby tam bol kvalitny internetovy prehliadac ,a samozrejne rychly ...!Aby tam isli bezproblemov aplikacie ako napriklad icq,skype,facebook atak dalej.Momentalne mam n95 8gb. a niesom snim spokojny po stranke Internetu chatovania a pod. Dakujem za radu do predu.

    anonymous25.02.2010 - 11:07 Trvalý odkaz

    19patrik5: no ja mam satio a na nete som na nom casto je dost rýchly a ma v sebe aj aplikacie ako facebook ...

    anonymous27.02.2010 - 17:15 Trvalý odkaz

    Lukas: ja som si uz kupil za 570 v multicom.sk, vrelo odporucam, nemal som lepsi mobil (ak neratam Iphone :)

    anonymous03.03.2010 - 13:45 Trvalý odkaz

    swetyo: na?o sa tu hádate oh?adne fo?áku v mobile .... ani ten najkvalitnejší fotomobil sa zatia? nevyrovná ani len najlacnejšiemu digitálnemu fotoaprátu, to proste rozmerovo nejde ve? tá optika vo ve?kosti šošovi?ky nemá šancu normálne zachyti? obraz ... a to nehovorím o tej úžasnej svetelnosti a ohniskovej vzdialenosti ... a taktiež MP3 prehráva? v mobile to je tiež riadny shit ... hlavne výšku 0 bodov ... na hudbu tiež osobitne používam kvalitný mp3 prehráva? nie tie sra?ky ?o tla?ia že vraj do hudobných mobilov ako napr. 5800 xpressmusic ..hrá to jak z hrobu ani KOSS slúchadlá tomu nepomohli

    anonymous03.03.2010 - 13:48 Trvalý odkaz

    swetyo: môj názor je taký že mobily by mali by? hlavne na telefonovanie a nie aby tam tla?ili plno hovadín ktoré ?lovek ani nevyužije, napr. taký internet v mobile na ten si tiež neviem zvyknú? ... ur?ite nedám 500e za pos** mobil to si radšej kúpim no?as , ktorý je tiež prenosný a oh?adne ú?elnosti pošle 500e mobil do prdele

    anonymous04.03.2010 - 21:47 Trvalý odkaz

    kuboo: ?awtee..pora?te mi plz ?i by som zohnal tento foon niekde do 250 e?iek nový a ak áno tak kde?pora?te..díkes

    anonymous05.03.2010 - 16:23 Trvalý odkaz

    hovedo: tak nam prezrad aky mas mp3 prehravac ked je taky vynikajuci a pojdem si ho ihned kupit ak nokia 5800 hra oproti tomu ako z hrobu...

    anonymous09.03.2010 - 00:28 Trvalý odkaz

    peter: poradte mi ako nastavit ze ked mi niekto vola,aby vyslovilo meno volajuceho.

    anonymous09.03.2010 - 00:32 Trvalý odkaz

    peter: poradte mi prosim ako si mam nastavit na NOKIA N 900,ze ked mi niekto vola aby vyslovilo meno volajuceho. vopred dakujem.

    anonymous15.03.2010 - 20:12 Trvalý odkaz

    Matúš: nechapem NACO sem vobec pisu ludia...ktory...ani nie ze by povedali svoj nazor,ale praveze to prehanaju s negativitou...sice tuto N900 som este nemal,no mam Iphone 3G..mas tam tie veci,co si tam das,a co potrebujes,nieje "pretlaceny" aplikaciami ktore "vobec nevyuzijeme"....proste skvely mobil,s moznostou dobrej zabavy...s nokiami celkovo N-serie som pocul ze to nieje bohvieco ze sa kazia,atd,ale ja aspon nerozsirujem veci z druhej ruky,alebo z tretej...skusim a uvidim,pretoze podla mna je to individualne....len tolko moj nazor na takych ludi,co maju len keci nepodlozene....serus

    anonymous15.03.2010 - 22:37 Trvalý odkaz

    alex: vie mi volakto poradit ako na tom mozem posielat mms ?

    anonymous19.03.2010 - 01:44 Trvalý odkaz

    lubo: mam len jednoduchu toazku,,aspon dufam:)je lepsia n97 alebo n900??????????

    anonymous23.03.2010 - 20:14 Trvalý odkaz

    maja: boze keby my volakto takyto mobil kupil bola by som stastna :)

    anonymous27.03.2010 - 19:13 Trvalý odkaz

    hellwet159: toto nie ked som si ju pozornejsie prestudoval som sa do nej zamiloval :D len skoda tych MMS ale aj tak ich vobec nevyuzivam kedy bude mat tento mobil orange v ponuke?

    anonymous04.04.2010 - 19:26 Trvalý odkaz

    krtko: opravte si vo vyhodach mate fm visilac a ve neobsahuje,nepodporuje mate fm radio tak si pls opravte

    anonymous05.04.2010 - 14:35 Trvalý odkaz

    kordo: ach zas tu je niekto kto sa nevyzna v niecom vies aky je rozdiel medzi vysielacom a primacom? vysielac vysiela a primac prijima to ze ma ta nokia vysielac neznamena ze bude mat aj primac pod slovom vysielac sa rozumie stenica vysielajuca na urcitom frekvencnom pasme co je v tomto pripade radiostanica vysielajuca v pasme FM a primac je radio alebo akekolvek zariadenie ktore dokaze tento signal prijimat tak by si mal najprv popremyslat nad tym co chces napisat a az potom to premenit na pismena na nejakom fore...

    anonymous05.04.2010 - 14:49 Trvalý odkaz

    kordo: N900 sa mi nepaci proste Nokia spi na vavrinoch a aj tak gniavi od ludi peniaze aj s tou ram uvadzaju ze ma 1 giga ram lenze virtualna ram sa za ram neda povazovat lebo je nacitavana do cipu ktory je daleko pomalsi ako samotna ramka cize to nic neriesi lebo zaplnite fon na 32giga a virtualna ram je v cudu a ked sme pri tom kazdy operacny system pouziva tzv virtualnu ram a to len koli tomu ze ked vypnete zariadenie zo zapnutymi procesmi tak sa zbalia a ulozia do virtualnej ram z ktorej sa opetovne pri spusteni systemu nacitaju... proste nokia sa chvasta a prd z toho lebo je to len dalsia draha sunka v ponuke od nokie

    anonymous12.04.2010 - 23:08 Trvalý odkaz

    Svagi7: Zdravím. Vysvetlite mi prosím aký je to kapacitný displej, tlakový a multitouch displej :)) ?akujem.

    anonymous13.04.2010 - 22:53 Trvalý odkaz

    vlasto: "kazdy operacny system pouziva tzv virtualnu ram a to len koli tomu ze ked vypnete zariadenie zo zapnutymi procesmi tak sa zbalia a ulozia do virtualnej ram z ktorej sa opetovne pri spusteni systemu nacitaju." dobra hlupost!!! udaje pri odhlasovani a vypati zariadenia sa ukladaju niekam inam. virtualna pamat ma ine funkcie. necitam tu racej cele forum ved o unix/linux tu ma asi malo kto nejake skusenosti a ten kto neviem ako na to tak bude hovorit svoje. ja hovorim konecne nejaky mobil s open source!!!

    anonymous14.04.2010 - 22:56 Trvalý odkaz

    millito: Kde najdem na tomto mobile sms archiv? vybehovalo mi upozornenie, ze nie je mozne prijat ani odoslat spravy, ale aj napriek tomu mi spravy prisli... ako je to mozne?

    anonymous17.04.2010 - 12:13 Trvalý odkaz

    KamilSkvarka: Paci sa mi,ked nakopirujem do N900 zlozku s MP3 a obrazkom,automaticky sa zobrazi v prehravaci. Ked som toto musel robin na symbiane,bavilo ma to,ale trvalo mi to vzdy strasne dlho :D Maemo5 parada

    anonymous17.04.2010 - 23:40 Trvalý odkaz

    DocX: no ja mam n900 som snym velmo spokojny len je malo vecci este na stahnutie ako myslim apps a games darmo soft je novy maemo na si budeme muset este pockat

    anonymous20.04.2010 - 05:41 Trvalý odkaz

    jebatto: Jebem na Vás ?o tu pi?ujete na telefony..aj tak je každý spokojný s tým ?o má..tak potom...ked ma ?lovek peniaze tak si kupi to ?o chce a neni mu to luto...ja osbne som mal doteraz len samé nokie a jeden iphone..si myslím že iphone je dost dobrý telefon ale praca s itunes stoji za pi?..prave som si objednal nokiu n900 pre?o?pretože sa mi pá?i ten krasny velký display...32gb pamat...FM vysiela? a rýchly opera?ný systém...ja chcem telefon ktorý sa pa?i mne a ne taký ktorí sa pa?i Vám...každý ma svoj nazor a ma nanho pravo ale aj tak ste mi šeci spapali....možem jebat samsungy...tie nech robia telky...sony+ericsson= potrat japonskej sasanky...a ked Vam je zanho luto dat peniaze tak sem nepíšte že je drahý a kupte si 3310...a nech to ma aj windows 7 je mi u riti...ja chcem telefon podla seba ne podla premudrekých týpkov ktorý doma 3roky rozoberali 386 a spravili si z nej omniu...N900 ako telefon zabil..a fotak 5mpix..sta?í ked chcete viac tak si kupte zrkadlovku...ja nejsom prof. fotograf...a nepodporuje mms na kerú pi?u mms pošli si poštou pohladnicu...zedli ste ma šeci..savanka..

    anonymous20.04.2010 - 14:55 Trvalý odkaz

    Fero :D: super si to vystihol a mas pravdu

    anonymous02.06.2010 - 22:44 Trvalý odkaz

    Martin: No rozhodujem sa kupit N900, co ma skor fakt sokuje je to ze bateria nevydrzi viac nez den. To aby som sa nepohol nikam bez nabijacky na viac ako 1 den hmm. Fotak 5 MPx je celkom super, na phone netreba mat viac, no skoda ze to nema xenonovy blesk. Taktiez ani Javu a ani FM radio to nema hmm. Osoby co ho maju nech napisu ake ma plusy a ake minusy

    anonymous08.06.2010 - 14:09 Trvalý odkaz

    Michal: umieram od smiechu, ked vidim, ake to ma funkcie a aku cenu... a tie rozmery hadam nemyslia vazne... na tie rozmery by som tam dal aspon 1800 mAh bateriu :D:D nokia sa v niecom nikdy nepolepsi... odjakziva bola rozmerovo väcsia a rychlostou a funkciami uplne pozadu... je to potrat telefonov...

    anonymous08.06.2010 - 18:53 Trvalý odkaz

    DaDi-6: jak uz tu niekto pisla kolko ludi tolko chuti ... Mal som HTC HD2 asi mesiac a som sa s tim nevedel zohrat .... vymenil som to za N900 a po 2 dnoch mi ten mobil sedi viac ako to HTC pricom zase niektori tvrdia ze jeden je lepsi a jeden horci a opacne ... takze kazdy mame svoje nazory a potreby ktore od telefonov ocakavame atd.

    anonymous09.06.2010 - 15:20 Trvalý odkaz

    benn88: oplati sa to vobec kupit tu n 900