Diskusia: Telekom: bonus za pravidelné dobíjanie Easy získate len raz

 • lubomir27.10.2019 - 09:15 Trvalý odkaz

  Kredit som si dobil, dobitie som si nastavil ako pravidelné (mesačne), no žiaden vianočný kredit mi neprišiel. Povedal som si, že počkám hodinku - dve, chviľku to asi bude trvať, než to systém zožuje. Mal som pravdu, zožul, len s tým rozdielom, že o necelé dve hodiny mi telekom dobil kredit tou istou sumou (samozrejme si to "strhol" zo zareistrovanej karty) a až z tohoto druhého dobitie mi dal oných pár eur vianočný kredit. T.j. mesačný interval telekom skrátil na dve hodinky, a až z toho druhého dobitia mi dal vianočný kredit.

  Niekto s podobnou skúsenosťou?

  lubomir27.10.2019 - 09:26 Trvalý odkaz

  Nie nie, v rámci toho prvého dobitia som si nastavil dobíjanie ako pravidelné (t.j. ešte pred tapnutím na "dobiť" tlačidlo v apke) - teda žiadné iné dobíjanie, ani nastavovanie pravidelnosti ako to prvé som nerobil.

  Z textu daného "bonusu" mi tak nejak vyplynulo, že nárok na vianočný kredit vzniká už v rámci prvého dobitia (moje chápanie bolo, že prvé dobitie je to, v rámci ktorého sa nastavuje pravidelnosť dobitia) a nie to, ktoré malo prísť až o mesiac (v mojom prípade do dvoch hodín)