Xiaomi Redmi Note 3: čítačka odtlačov a 4 000 mAh batéria

  • Borland 24.11.2015 - 14:06

    Ja by som veľmi rád poprosil redakciu, aby prijala fakt, že Xiaomi Redmi Note 2 vždy MAL slot pre pamäťovú kartu, a nejde o výsadu tejto tretej generácie.
    K tej cene: telefón sa predáva za 189€ a menej cez slovenske eshopy, heureka tento krat nie je velmi smerodajna.

  • Scotty01.01.2016 - 19:24 Trvalý odkaz

    nakoniec som si doprial htc one m8 krásny strieborný nie ten glumental gray a som neskutočne spokojný lepšie som asi ani nemohol spraviť neskutočná rýchlosť a odladenosť systému stereo top skúšal som už aj fotky pozerať v PC a určite mi to bude stačiť uvidíme ešte čo povie batéria.

    ondrakomous01.01.2016 - 20:11 Trvalý odkaz

    ty ultrapixely jsou kritizovany hodne nepravem, sam jsem tu kamerku zkousel jeste na starsi m7 a foti to dobre, hlavne dinamicky rozsah je skvely, ze tam jsou 4mpx je uplne jedno, jde o vyslednou kvalitu a ta je podle me slusna, hlavne v seru mi prisel fotak subjektivne lepsi jak u vetsiny stredni tridy.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy01.01.2016 - 20:29 Trvalý odkaz

    videl som zrovnavaci foto test m7-8-9 a najlepsie fotila m7, stale to je iba jednooky medzi slepymi

    Knoxville01.01.2016 - 20:38 Trvalý odkaz

    Od baterky moc necakaj,max 1,5 dna.
    U mna pri intenzivnom pouzivani so zapnutym vetkym moznym a bez setrica energie tak 15 hodin max.
    Ale to mi staci,nabijam kazdu noc...
    Co sa tyka fotiek,moc ich neriesim. Neprezeram ich dokonca ani na PC.Moc v noci nefotim a pri dobrom slnecnom svetle vyzeraju na displeji telefonu super...

    ondrakomous01.01.2016 - 20:47 Trvalý odkaz

    tadyna fony sk jerecenze na htc one m8 a fotky jsou paradni. fotak neni vsechno, podle me si vybral dobre, je to sazka na jistotu.

    Knoxville01.01.2016 - 20:58 Trvalý odkaz

    Len Android 6.0. nie a nie prist. :(
    Aj ked HTC slubovalo ze to do konca roka stihnu..

    ondrakomous01.01.2016 - 21:02 Trvalý odkaz

    ona ta 6 neni vubec prevratna, krome opravneni apk nic novyho.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy01.01.2016 - 21:06 Trvalý odkaz

    prave ze je dobra :) konecne je tam od 4.2 nieco nove

    Knoxville01.01.2016 - 21:45 Trvalý odkaz

    Ty uz mas 6.0.?
    U htc okrem tych opravneni a nejakych dalsich moznosti v spotrebe asi fakt nic moc...

    Nightmare01.01.2016 - 23:57 Trvalý odkaz

    niekedy v januari sa mi zda bolo povedane

    Scotty02.01.2016 - 01:35 Trvalý odkaz

    po skúsenostiach s M7 som vpodstate vedel do čoho idem a htc ma nikdy nesklamalo a toto M8 som kúpil z bazošu za 160 € čiže som ani neváhal lebo aj ta čína čo je vpodstate lacná by ma vyšla drahšie a neponukla by mi toho vela navyše ak vobec by to niaku výhodu malo....skor pri htc mám aspon plnú podporu LTE

    Knoxville02.01.2016 - 01:54 Trvalý odkaz

    160? Taky inzerat som tam ani nevidel.
    Mas k tomu zaruku?

    Scotty02.01.2016 - 02:08 Trvalý odkaz

    bol tam za 180 v prievidzi ale zjednal som ho ešte.. A nie nemám k tomu záruku ale to už asi málo kusov má záruku čiže som to ani neriešil a mám známeho čo robí v servise čiže v prípade niakeho poškodenia sa možem nanho obrátiť.

    Knoxville02.01.2016 - 02:13 Trvalý odkaz

    Aj tak pre mna by to bolo dost riziko platit nie prilis lacnu opravu.Nikdy nevies co sa moze stat.
    Ale ked si spokojny nie je o com.
    P.S. Zajtra si idem pozriet Z5 compact uvidime ci by malo zmysel predat M8 a este aj doplacat...

    ondrakomous02.01.2016 - 09:24 Trvalý odkaz

    z5c, vyhody maly,vodeodolnost,lepsi fotak,lepsi vydrz-stamina rezim,vykon.chipset, ctecka otisku prstu. one velky, kovovy, stereorepraky. na zvazeni nadstavba od sony je hodne jina jak sense. z5c se pravdepodobne udrzi na cene 8-11tisic kcs. z3c, ktera ma lepsi hmotnost a celkove je hezci je ted kolem 8. v teto cene je king iphone 5s. nezapomen na moto x play, kterou ma nerd, je to opravdu vynikajici telefon, nexus 5x taky neni spatny, taky budu vybirat mezi temito 4 zatim vitezi iphone 5s.co u me vitezi, iphone drzi cenu. kdyz jeste zvazis pomer cena/vykon u moto xplay ktera stoji 9000kcs, coz je moc hezka cena tak vyhraje asi moto, ale bacha nema stereo.

    Knoxville02.01.2016 - 11:30 Trvalý odkaz

    Moto X Style stereo ma a hra velmi dobre ale je to velmi velky telefon na moje male ruky.Iphone urcite nie kvoli OS,chcem android.Chcem nieco medzi 4 a 5 palcov s vodeodolnym telom a lepsou vydrzou a Z5 sa zda byt idealna aj ked draha volba...

    ondrakomous02.01.2016 - 11:59 Trvalý odkaz

    z5c je hodne malicka pouhych 127mm-4,6palce, to je stransnej rozdil oproti 146mm u htc one m8, je to uplne jinej pocit, kdyz takovej telefon drzis v ruce, da se ovladat jednou rukou. htc fans maji nekdy problem se softwarovymi klavesami, me to spis vyhovuje, protoze to vnimam jako vyhodu s ohledem na velikost pristroje. z5c je hodne kritizovana za dizajn a materialy, ale to je spis otazka vkusu, me ten telefon prijde dizajnove zajimavy. zjisti si jestli zvuk z repraku neni utlumenej, technicky neni mozny udelat hlasity reprak na vodeodolnym telefonu, budes si muset poridit nejaky blutooth repracek. doporucuji SONY SRS-X33. ti odpada omitka ze zdi. výkon 20W (2x 34mm repro), zesilovač S-Master a technologie ClearAudio+ a DSEE, integrovaný mikrofon pro využití jako handsfree, ja mel jen model z3c a uz ten lital jak vitr, jako fakt rychly hodne rychly odezvy, tam necekas prakticky na nic, u z5c by to melo byt jeste rychlejsi.

    gsmarena02.01.2016 - 12:09 Trvalý odkaz

    ste totalne offtopic, sa cudujem ze vas Lenka nemaze ,ked chcete debatit aky fon kupit do akej sumy, zalozte si osobitne vlakno, toto je o xiaomi redmi note 3 ak ste si nevsimli :)

    Knoxville02.01.2016 - 12:10 Trvalý odkaz

    Na softwerove tlacidla som si uz zvykol. V tom problem nevidim.Klucove bude ci uz sa mi to nebude zdat moc male a ci to nebude o kolko horsi to bude mat zvuk.Ty osobne aku velkost/rozmery povazujes za idealne?

    ondrakomous02.01.2016 - 12:14 Trvalý odkaz

    ta z5c ma stereo? wow, tak to sem nevedel. on jako ten telefon je maly, ale neni maly na displayi, display je akorat velky, podle me to je idealni telefon, co se tyka velikosti, me sedi nejvic v ruce. ten pocit je hodne podobny, jak kdyz vezmes do ruky spravnej sutr. fakt nevim, jak to bude hrat, ale sony si vzdycky zaklada na zvuku, na jeho kvalite. u z3c byl jeden z nejlepsich vystupu na sluchatka, ale mam doma jeste moto X-1gen, tak ta je taky hodne dobra, co se tyka zvuku z repraku i na sluchatka perfektni. podle me bude ta motorola zvukove nejlepsi, to je cistej odhad na zakladne prni generace, ale vubec se to neda srovnat treba se samsungem, ten taky hraje dobre, motorola je co se tyka zvuku fakt o level vejs. na htc one mam stereo, na moto x jen jeden reprak a hraje to stejne dobre, i ten jeden reprak kdyz se udela dobre a nezavazi ti pri uzivani, tak muze byt skoro stejne kvalitni. motorola hraje opravdu ciste a hlasite, neni tam zadny zkresleni, ten zvuk ma celkove jinou charekteristiku jako stereo repraky na htc one, me osobne to tolik navidi, ze zvuk z telefonu neni uplne dokonaly, vzdycky si hudbu poustim na sluchatka. htc je uplne jiny pristroj, kdyz ho vezmes do ruky je zaobleny, uplne jinak se drzi, xperie jsou hranaty cihle, zalezi co se ti libi vic, na co ses zvyklej, to poznas sam, jestli ti takovy telefon padne do ruky, jestli se ti bude libit, kdyz si ho poradne vyzkousis, tak budes vedet. to je nejlepsi rada, poradne si telefon vyzkouset, nez si koupis, nebo si ho objednat pres internet a ve zkusebni lhute treba vratit.

    Knoxville02.01.2016 - 12:35 Trvalý odkaz

    Uvidim ake budem mat z toho dojmy...

    Danielko10.05.2016 - 14:48 Trvalý odkaz

    Prosil by som o radu. Už som mimo z tých všetkých recenzií. Zvažujem kúpu Xiaomi Redmi Note 3. Ale mám menšiu dilemu, či 3/32PRO alebo obyčajný 3/32. Ak som dobre pochopil, tak rozdiel je vo výkone a v užívateľskom prostredí. Obyčajná verzia má 8jadro s taktom 2.0, 13MPix fotoaparát, kdežto PRO má síce 6jadro s taktom 1.8 (tak neviem) a 16Mpix fotoaparát. Prosím poraďte :)

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease10.05.2016 - 15:31 Trvalý odkaz

    Osobne som za verziu so Snapdragonom 650. Vôbec nezáleží na počte jadier. Helio X10 má všetky jadrá ARM Cortex-A53, kdežto S650 má (2+4) dva výkonnjšie ARM Cortex-A72 + grafiku Adreno 510 Vs PowerVR G6200.
    Nárast výkonu takmer 50%. I keď aj ten MediaTek je celkom v pohode.
    K tomu lepší foťák a podpora microSDXC kariet.

    Počkaj na Wayna, ten ti napíše niečo relevantnejšie ;-)

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne10.05.2016 - 17:17 Trvalý odkaz

    Nie je to zly pristroj. Okolo 250-300e dobra kupa. Ma svoje muchy, ale to je na dlho. Paradoxom je, ze ako najvacsia brzda mi pride system. Nepaci sa mi, kam sa MIUI posunuli za posledne 2 roky. Mozno sa to zmeni s prichodom MIUI 8. Neviem.

    Danielko10.05.2016 - 18:51 Trvalý odkaz

    Ďakujem za rady. Snáď nebudem sklamaný. Mne tá grafická vyhovuje, páči sa mi to. Teraz mám Redmi 1S, už dvojročný phone, ale som s ním spokojný. A čo sa ti nepáči na tom?

    viperman08.03.2017 - 14:34 Trvalý odkaz

    sa da zohnat v eshopoch aj 32GB model, s podporou slovenskych LTE okolo 210 eur :)