Xiaomi Redmi Note 3: čítačka odtlačov a 4 000 mAh batéria

  • Borland 24.11.2015 - 14:06

    Ja by som veľmi rád poprosil redakciu, aby prijala fakt, že Xiaomi Redmi Note 2 vždy MAL slot pre pamäťovú kartu, a nejde o výsadu tejto tretej generácie.
    K tej cene: telefón sa predáva za 189€ a menej cez slovenske eshopy, heureka tento krat nie je velmi smerodajna.

  • gsmarena27.12.2015 - 16:11 Trvalý odkaz

    ondro dik ale na iphony niesom :) uz som ich skusal znamy mi ho pozical proste mne ten system nesedi a ajtak tolko vysolit za fon nehodlam(500 a viac-nie som z tych:).. kazdopadne to xiaomi mi note pro vobec nie je zla volba a ze drahy fon?lol top trieda a vybava uz vylepseny s810+4gb ram za 389e? ked stal 600e a viac par mesiacov predtym?treba brat do uvahy ze je to top vlajkova lod od xiaomi pre r 2015,zoberme si konkurencny(mimochodom slabsi) LG G4,ktory stal cca tolko ked prisiel na trh a cca zhruba tolko isto klesol na cene.. ak ma pamat neklame prisli aj zhruba v rovnaky cas na trh+- jediny podobny konkurent je LG G-flex 2 ktory je fakt lacnejsi zhruba o tu stovku.. no otazne je ako je to so zahrievanim nakolko ma este ten stary povodny problemovy S810

    ondrakomous27.12.2015 - 16:39 Trvalý odkaz

    takhle dobre lhat dokaze jenom hornik, ten si koupil kdeco, taky si toho hodne objednal, akorat to bylo vsechno v jeho "chore hlave".

    gsmarena27.12.2015 - 16:48 Trvalý odkaz

    neviem co sa do mna navazas, ja som na teba neutocil, btw pisal som fakty, bodka.hornika si nechaj,ved je to tvoj kamos,spolu ste slavili Vanoce..

    ondrakomous27.12.2015 - 17:09 Trvalý odkaz

    to byla reakce na link od nighmera, ze nejaky slovak koupil xiaomi v cinskym eshopu se slovenstinou, tvl. dobrej pohadkar, predpokladam, zes to nebyl ty, kdyz zvazujes koupi.

    gsmarena27.12.2015 - 17:21 Trvalý odkaz

    ja som redmi note 3 v plane kupit nemal a urcite na 99% je to len prerobena china rom s sk/cz a dalsimi language,bootloader este stale nemaju otvoreny a tak skoro to ani nebude..

    Nightmare27.12.2015 - 17:26 Trvalý odkaz

    ingbrzy ma navod ako sa da odomknut

    ondrakomous27.12.2015 - 17:37 Trvalý odkaz

    jo urcite chinani tam davaji slovenskej preklad. spis clovek, kterej tam psal ten komentar lze. nemuzes verit kazde bachorce na internetu.Nightmare: psal to tady nerd asi pred tydnem, ze uz jsou navody, nectes, nevis.

    Nightmare27.12.2015 - 17:39 Trvalý odkaz

    a kde?nejak to tu nevidim :P

    ked uz maju navod tak uz je len otazka casu kedy to odomknu niekde som cital ze od noveho roka by to mohlo byt

    ondrakomous27.12.2015 - 17:40 Trvalý odkaz

    mozna to psal do jinyho vlakna, proste jsem to zahlidl.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy27.12.2015 - 19:48 Trvalý odkaz

    asi tyzden pred vianocami sa objavila sprava o odomknuti a prvej CZ/SK beta rom aj s navodom ako to dostat do note3.

    Scotty28.12.2015 - 12:48 Trvalý odkaz

    pozeral som na viacerých recenziach tie fotky u redmi note 3 a je to fakt katastrofa ... zase mám tu dilemu čo kúpiť no neostáva mi nič iné len kukať bazoš či sa neobjaví 1+1 alebo xiaomi mi4 za dobrú cenu ....

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy28.12.2015 - 13:14 Trvalý odkaz

    Mi4 a aj vsetky ostatne xiaomi fotia rovnako.
    Od čias mi2 sa fotakom nikam nepohli

    ondrakomous28.12.2015 - 13:17 Trvalý odkaz

    mi4 jsem videl akci na beryko.cz, s pouzdravama i folii, hlavne to byla myslim 3GB verze, divej se hodne na RAM, MIUI je zdravy na pameti. bohuzel nevim jaky frekvence podporuje, jeste je dobrej LG FLEX 2 je tam snap 810, bych se trosku bal, ze se telefon bude prehrivat, ale vybavou je uprcite top za 250. podporuje LTE, super baterka, vykonny chipset, OLED display, skvely kamery. vis, co se rika, scotty, jednou rez dvakrat mer.

    Scotty28.12.2015 - 13:55 Trvalý odkaz

    tak čo som si ja pozeral tak mi4 rozhodne lepšie fotí ako note 3 ...aspon moj názor no . chcem vyskúšať MIUI lebo mi je velmi sympatické to prostredie z videí a preto by som dal aj prednosť xiaomi pred oneplus one kedže doma mám sgs4 s cyanogenmodom čo už poznám a chcem skúsiť niečo nové. A áno ja viem je vela dobrej konkurencie ale proste na to ma velmi nenahovoríš mna musí telefon niečím iným osloviť čo ani neviem opísať ale určite to každý pozná ked si poviete že toto musím mať . Určite chcem ísť do čínskeho fonu preto na LG a podobných kunkurentov ma nenahovoríš jediný z týchto klasických výrobcov čo má ešte moje sympatie je HTC vdaka HTC sense na ktorý nedám dopustiť no na to mám tiež svoj názor že od doby one m7 nevyrobili poriadny kus telefonu

    ondrakomous28.12.2015 - 14:19 Trvalý odkaz

    pokud mas samsung s4 tak si skoro nepolepsis, mi4 je na stejne urovni, honuzel ted neni zadny lepsi xiomi, s notem si pohorsis oproti s4. musel bys jit napr. do honoru, aby sis polepsil. jinak miui je lepsi jak tw. od samsungu, ale vyzkouset soft si muzes i na s4, pokud ji preflashujes na miui. lg flex ma nejvykonejsi chipset na trhu, zahnuty telo, kryt ktery sam dokaze opravovat skrabance, klavesy na zadni strane mobilu, fotak s lejzrovym ostrenim, podpora LTE, u lg flex2 zazijes revoluci.

    gsmarena28.12.2015 - 15:44 Trvalý odkaz

    je lepsi xiaomi od Mi4, Mi note pro s vylepsenym snapom 810 so 4gb ram ,donho sa oplati ist najma teraz po zlave aktualne sa da zohnat za 389e(povodna cena cez 600e) ,fotak ma tiez slusny ,g flex 2 ma este ten problemovy stary snap 810

    Scotty28.12.2015 - 16:09 Trvalý odkaz

    všetko sú to pekné a dobré kúsky ale to už je mimo mojej cenovej predstavy ....mne vklude postačia telefony typu 1+1 , mi4 a podobne potrebujem rýcly a dobre odladený soft , dobrý foťák a dobrú výdrž a samozrejme musí ma aj dizajnom osloviť ten telefon...

    Nightmare28.12.2015 - 16:16 Trvalý odkaz

    Ja som si preto kupil M9 Scotty a nevymenil by som ho za ziaden :)

    ondrakomous28.12.2015 - 16:22 Trvalý odkaz

    one plus X. najkrajsi dizajn na svete.

    gsmarena28.12.2015 - 16:22 Trvalý odkaz

    lenze M9 stoji az od 450e aktualne a on chce nieco do 250 az 300 max ,takze aj MI note pro odpadava tym padom..

    ondrakomous28.12.2015 - 16:35 Trvalý odkaz

    co vim, tak ingbrzy pouziva mi4, je slovak z kosic. kdyz leader pouziva mi4, tak vi asi proc. rozhodoval bych se mezi honor6, meizu mx5, xiaomi mi4, lg flex2.

    Scotty28.12.2015 - 16:37 Trvalý odkaz

    m9 je super to si nebudeme klamať ale tiež to je už mimo mojej ceny :)

    Scotty28.12.2015 - 16:43 Trvalý odkaz

    mimochodom ak sa možem spýtať ako si spokojný s foťákom u M9 ? je to už oniečo lepšie ako upustili od ultrapixelov ? honor 6 má brat a to je presne ten typ telefonu že je super má všetko čo bezný používatel ako aj ja potrebuje ale proste niako ma neoslovil a nedokázal by som si ho kúpiť .

    Scotty28.12.2015 - 16:48 Trvalý odkaz

    :) fonyzciny poznám čítavam tam vačšinu článkov ktoré ma zaujímaju čiže aj toto poznám :)

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy28.12.2015 - 17:00 Trvalý odkaz

    prosim ta co za blazna si priplati viac ako 100€ za to aby prisiel o full LTE, 2 rocnu zaruku, lepsiu vydrz, lepsi fotak...?
    mimo to oba telefony boli predstavene v januari takze maju uplne identicku 810, s "vylepsenou"(podtaktovanou) prisiel az one+2 a to bolo cez leto.

    ondrakomous28.12.2015 - 17:12 Trvalý odkaz

    presne tak lg flex 2, jako snap 810 je poradna bestie.

    Nightmare28.12.2015 - 19:07 Trvalý odkaz

    s Honorom 6 da sa povedat ze som tiez spokojny len zvuk nic moc ani kvalitou ani tym ako je umiestneny...ale po aktualizacii je este lepsi cinania sa snazia :) co sa tyka u fotaku M9 tak na LG G4 a S6 sa nechyta velmi mne ako fotiacemu momentky (doteraz som odfotil asi zo 10fotiek :D) uplne ale ze uplne staci :) a zas najhorsi nie je hlavne ze ide bez lagov atd a HTC Sense je kategoria sama o sebe :) ked je to este skvele optimalizovane bez vyhrad

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy28.12.2015 - 19:27 Trvalý odkaz

    Mne sa strasne paci ako si majitelia obhajujú kúpu predrazenych, zle fotiacich a obrovských HTC "úžasným" sense :D

    ondrakomous28.12.2015 - 19:35 Trvalý odkaz

    bud v klidu na slovensku jsou jenom dva lidi s htc, johny a jeho "zak" nightmare. LG opravdu neuveritelne zapracovali na kamerach, lg g4 dostalo hodne oceneni prave za fotak, LG a motorola, motorola me prekvapila jeste vic. jinak samsung si patentoval vymenitelne objektivy na telefon. na mobilmanii dava jeden fotograf do galerie fotky z panasonicu cm1 a musim uznat, ze dost dobra kvalita. v podstate sem nic lepsiho v mobilu nevidel.

    Nightmare28.12.2015 - 19:41 Trvalý odkaz

    obrovskych?....keby chcem fotomobil tak kupim G4 a nie M9

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy28.12.2015 - 20:12 Trvalý odkaz

    No medzi androidmi majú určite najhorší pomer uhlopriečka displeja/výška telefonu

    Knoxville28.12.2015 - 20:59 Trvalý odkaz

    Asi tak.Kazdy ma ine priority.Keby som chcel fotit tak si kupim G4 ale o S6.Mne ide hlavne o zvukovu stranku.A to ze zu telefony HTC troska vyssie a sirsie a maju nevuzite miesto pod displejom mi vobec zily netrha... :)

    Nightmare28.12.2015 - 21:09 Trvalý odkaz

    ale zas na druhej strane je fakt taky fon za take peniaze a dost slaby fotak sa nevidi len tak

    gsmarena28.12.2015 - 23:48 Trvalý odkaz

    no ale zas naj zvuk a naj fotak ma motorola x style nie? ;-) sklbena G4(prip galaxy S6) a HTC M9 :) a hodne sa k tomu priblizuje aj vibe X3 ..a ked uz sme spominali foto co lumia 950/XL?

    Nightmare29.12.2015 - 00:39 Trvalý odkaz

    Stanley a ty si ich uz pocul,videl ked jednoznacne napises ze X Style ma naj ZVUK alebo FOTAK??
    X Style,G4,S6,M9,X3?pochybujem

    gsmarena29.12.2015 - 00:55 Trvalý odkaz

    ved aj nerd to tu pisal a motorolu vychvaluju do nebies ako jej majitelia tak aj skoro vsetky recenzie.a pochybuj o svojich komentoch ktore ako tak sledujem je jeden vacsi blud jak druhy..modely ktore si vymenoval su najlepsie hudobne a foto fony za r2015 (ak neratame novu lumiu 950 samozrejme)a toto ti tu potvrdi hocikto ty neveriaci Tomas

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy29.12.2015 - 01:03 Trvalý odkaz

    netrep kraviny, nikdy som tu nic nevychvaloval do nebies.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy29.12.2015 - 01:17 Trvalý odkaz

    toto forum by asi potrebovalo riadne prekopat, ak je pridany prispevok tak ze sa ma zobrazit na nasledujucej strane ako prvy... tak mu to trva 20min, tvorcovia uznajte ze je to je viac ako dost

    Nightmare29.12.2015 - 01:32 Trvalý odkaz

    ked moje su bludy tak potom neviem co su tvoje tie cinske komentare a linky :)

    gsmarena29.12.2015 - 01:38 Trvalý odkaz

    ano a co boli tie linky na fonyzciny co tu zacal dnes vo velkom hadzat ondro a vy ste mu nic na to nepovedali..staci pozriet toto vlakno kus dozadu.. a mohol by som pokracovat.. druhi mozu a ja nie ,to mi je demokracia na fore..lol

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy29.12.2015 - 01:40 Trvalý odkaz

    stanley ty tu hlavne nemas co robit, keby lenka nevymakla tak by ti nedovolila dat aj jeden prispevok.

    Nightmare29.12.2015 - 01:41 Trvalý odkaz

    ty si jak to decko ked Ondra skoci do studne tak aj ty za nim skocis :D

    no Lenka nevymazuva a nedava Ban lebo su Vianoce a sviatky pokoja :D

    gsmarena29.12.2015 - 01:45 Trvalý odkaz

    lenze vy mu nic nepoviete lebo ste sprisahana fony.sk mafia ,keby som bol adminom taki ako ty a tebe podobni by si ani neskrtli mnohokrat ste porusili pravidla fora a nedokazete pouzivat na kazdeho rovnaky meter,co Lenka este ako tak dokaze(nastastie)resp sa aspon snazi

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy29.12.2015 - 01:50 Trvalý odkaz

    Tvoje chápanie sveta je neskutočne skreslené :)
    Vytvor si vlastnú stránku o mobiloch a kľudne nám tam môžeš zakázať chodiť. :D

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne29.12.2015 - 08:31 Trvalý odkaz

    Ked tak clovek drzi velky telefon s malou uhloprieckou nie je to az take zle... Verim ze Nightmare je spokojny ved napokon kym zariadenie ovlada v pohode a sebaisto, tak je vsetko v poriadku.

    Lenka Ivančíková29.12.2015 - 10:05 Trvalý odkaz

    Tie linky na fonyzciny od Ondra ma nadvihli, tu ma stanley pravdu. Takisto odkaz na recenziu na druhy web, ked u nas je na diskutovany fon recenzia taiksto nahodena, je mierne povedane neslusne. Len som tomu chcela dat cas, ci sa to bude opakovat. A to, ze tu stanley opat prispieva je aj tym, ze som tyzden bola mimo, nezasahovala som tu, co bolo na webe aj vidno. :-) ale uz vyse tyzdna na vas dozeram a pri poruseni pravidiel ci slusnosti budem nemilosrdna.

    ondrakomous29.12.2015 - 10:26 Trvalý odkaz

    proc? dyt delaji dobry recenze, psal jsem to k tematu, kdyz jsem chtel poradit, stenley tys ty linky daval uplne mimo diskuze, daval si je tady, aby si nas tim otravoval, to je trosku rozdil, protoze ty nediskutujes. ja si ctu, co pisou ostatni, podle toho reaguju, v tom je ten hlavni rozdil.