Samsung U600

  • Martin Hombauer 07.05.2007 - 04:51

    graffoo: pozdava sa mi tento fesacisko... este doriesit take prkotinky ako mail klient alebo lepsi tel. zoznam a bol by to super fon...

  • anonymous23.05.2008 - 11:29 Trvalý odkaz

    janciii: SE K810i alebo samsung u600 ?

    anonymous07.06.2008 - 22:47 Trvalý odkaz

    sie65: ludia,kolko vydrzi v realnej prevadzke asi tak tento fon,lebo baterka mi to moc v dobrom nenapoveda:)mienim s nim fotit,niekedy aj ta hudba,a aj sem tam niaky telefonat...neviete priblizne,kolko by to asi udrzalo pri zivote???:)

    anonymous12.06.2008 - 17:04 Trvalý odkaz

    Zack: mne vydrzi okolo troch dni

    anonymous14.06.2008 - 13:14 Trvalý odkaz

    kleno: neviete preco mi ejdu pridat vsetky pesnicky do prehravacu?zo 100 mi ich da len 51.dik

    anonymous03.07.2008 - 21:24 Trvalý odkaz

    jasterka: ja ked zapnem prehravac hudby a potom chcem prejst napriklad do sms-iek tak sa mi vypne aj ten prehravac...predtym mi to islo neviem asi som tam nieco postukala neviete ako to mam nastavit??

    anonymous23.07.2008 - 01:25 Trvalý odkaz

    Johny-F: takze mam tento telefon uz asi rok ale z toho uz 4 mesiace ho mam na policke a nepouzivam ho....hudba z karty sa nacitava velmi dlho...baterka mi v nom vydrzi jeden den no vrespektive rano nabijem a poobede uz nema stavu.....a aj ten fotak sa nevirovna fotaku na se k810.....+este niake detaily ktore by som tu rozpisoval este pol hodiny :D

    anonymous31.07.2008 - 15:29 Trvalý odkaz

    Milan: prosím ?a dajú sa na tomto mobile pozera? filmy 3gp, alebo dá sa to nejak zmen? aby to fungovalo???? Prosím poradte mi

    anonymous14.09.2008 - 03:12 Trvalý odkaz

    janka snv: ako sa da zmenit stredove tlacidlo "i" aby ma nehodilo na wap ale do menu?

    anonymous13.10.2008 - 15:02 Trvalý odkaz

    Dodoone: VIE?E NIEKDO AKO SA PREPÍNA V TELEFÓNNOM ZOZNAME ZORADENIE ?I MÁ BI? PRVE MENO ALEBO PRIEZVISKO ?? ŠTANDARTNE JE ZAPNUTÉ PRVÉ MENO , POTREBUJEM TO PREHODI? ABY SOM MAL V ZOBRAZENI TEL. ZOZNAM PRVE PRIEZVISKO AŠ POTOM MENO . ?AKUJEM

    anonymous13.10.2008 - 16:56 Trvalý odkaz

    Dodoone: na jednom konkuren?nom portáli som našiel názor že: ,, Zoradenie kontaktov pod?a krstných mien bez možnosti prestavi? to je katastrofa. Chýba úplný návod k telefónu. Kalendár má obmedzený po?et znakov. Jednoducho pre praktického užívate?a katastrofa. ,,

    Ak je to pravda tam mislím že práve toto je pre praktické použitne najvešsia zrada , dnešnej dobe nehokázat zobrazi? tel. zoznam podla prezviska je katastrofa , sám som si ho kupil a teraz budem musiet prepisova? celi zoznam , nehovoriac o tom že mám ešte HTC Kaiser a som zviknutí z WM na to že telefón dokáže vyhladáva? v zozname aj inteligentne ine iba poda pisme v poradí , ktoré si nie vždy pametám ,, inka ako imageoví telef?on pohodi?ka ,, okrem tohto upná spokojnos?

    anonymous13.10.2008 - 21:19 Trvalý odkaz

    anjelik1125: o 2 tyzdne budem mat ten telephone ale dajak podla tych reakcii sa mi nezda ze by bol dobry.je dobry??? lebo mne tu chyba par veci ktore na napr. nokii su a tu nesu

    anonymous20.10.2008 - 11:32 Trvalý odkaz

    marcela: rozmyslam nad tym telefonom, ale daju sa tam pisat sms aj normalne alebo len T9?

    anonymous22.10.2008 - 15:57 Trvalý odkaz

    Dodoone: DÁ SA TENTO TELEFÓN NABíJA? CEZ USB ???

    anonymous23.10.2008 - 21:59 Trvalý odkaz

    mino: dokaže tento telefon minimalizova? javu a má funkciu multitaskingu(viac spustených java aplikácií)???ako dlho vydržíbaterka(pri zapnutom jimme)?nekazí sa?

    anonymous25.10.2008 - 17:06 Trvalý odkaz

    mimkaa: chceôa by som mobilny telefon samsung u 600 a niekto ipse ze je fajn a niekto zase ze nie.-.....mam si ho kupit ci nie?!!pls poradte mi leo ozaj newem .....PROSIM ODPISTE NA MOJ MAIL...

    anonymous26.10.2008 - 17:54 Trvalý odkaz

    super: mno ja ho mam a je supis super naj z fonov

    anonymous26.10.2008 - 20:01 Trvalý odkaz

    Nikolka: tento telefón by som si chcela zobra? ale v ružovej verzii len neviem ?i budem spokojná využívala by som ho okrem telefonovania ur?ite dos? aj na po?úvanie hudby a fotonie nemohol by mi niekto poradi? kto má skúsenosti s týmto telefónom?

    anonymous26.10.2008 - 21:41 Trvalý odkaz

    pAtRiCiNhO: Poradte mi pls? SAMSUNG U600 alebo Sony Ericson K550i?

    anonymous28.10.2008 - 19:27 Trvalý odkaz

    pucinka: jednoznacne SAMSUNG U600 je dizajnovo pekny a ma perfektne funkcie

    anonymous11.11.2008 - 15:25 Trvalý odkaz

    martin: ?aute všetci, ja sa do mobilou vôbec nevyznám a pri kúpe nového váham mechi Nokiou 6300 alebo Samsungom U600. V podstate som rozhodnutý pre Samsung, no ten má len 262 144 farieb a nokia až 16,7 milióna. mohol by mi niekto vysvetli? ?o to vlastne znamená? a aké sú výhody nokie v?aka 16,7 miliónu farieb?

    anonymous12.11.2008 - 23:53 Trvalý odkaz

    lilly: ahojte,pls kde al.ako sa da nastavit melodia budika,a najma jeho intenzita,diky.

    anonymous14.11.2008 - 00:16 Trvalý odkaz

    lilly: neviete ako sa dava v sms hviezdicka,nikde som ju nenasla,ani pod tlacidlom 1 ani pod nulou...vdaka

    anonymous15.11.2008 - 22:16 Trvalý odkaz

    silvinka: Prosim vas,kto mate skusenosti s tymto mobilom...da sa nadstavit setric displaya?Dnes som si ho kupila a bola som zvyknuta na nejake hodiny alebo tak,ale neviem na to prist.Ako na to???

    anonymous16.11.2008 - 19:10 Trvalý odkaz

    Mumlinko: Ahojte, prosím vás, dostanem do tohoto mobilu tému akú chcem? Stiahla som si ich more, ale nedajú sa mi da? do mobilu...Ide to vôbec?

    anonymous17.11.2008 - 00:24 Trvalý odkaz

    Dusan: Mam tento fonik len par dni, no po mnohych a mnohych som s nim celkom spokojny. Na tu dotykovu klavesnicu si ozaj treba zvyknut ale na dobre veci sa rychlo zvyka. Akorat som si vsimol ze namieste tlacidla "i" tam mam "ok/i" a ak mam zapnute rychle menu v pohotovostnom rezime, tak sa jeho stlacenim nedostanem na web (co tu mnohym prekaza), dokonca mam uplne iny vzhlad ikon atd. Je to dovoz z Anglicka no ma poznavacie znaky operatora Orange. Tie temy tam ozaj nedate, teda aspon nie beznym sposobom, no myslim ze vas ocaria ine prednosti, ako velmi jednoduche otvaranie, nadhery display (krasne sa na tom pozeraju filmy), slusny fotak, a kopec ineho.

    anonymous17.11.2008 - 01:40 Trvalý odkaz

    Brava: no chcem sa spytat ..vcera som si kupila samsung u600 a tie dotykove tlacidla...ako dlho sa to pokazi.lebo kamaratka ho mala 2mesiace a pokazilo sa jej to ale ona s nim narabala dost drasticky...ako dlho to vydrzi?

    anonymous17.11.2008 - 23:17 Trvalý odkaz

    nykky: Ahojte! Poradite mi prosim ako nastavit budik, aby zvonil aj ked je telefon vypnuty? Uz som pomackala snad vsetko :) Dakujeem. Inak som zatial velmi spokojna, az na nejake malickosti na ktore sa da zvyknut. A baterha by mohla fakt vydrzat dlhse. Hlavne ze ma fajn fotak :)

    anonymous18.11.2008 - 11:39 Trvalý odkaz

    Boris: cawte...cem si kupif fon ale nevem sa rozhodnut medzi u900 alebo moto v8...poradte mi nekto

    anonymous21.11.2008 - 17:47 Trvalý odkaz

    johnny: U600 profily ma!!!ved si ich teraz nastavujem....a dotykove senzory mozete nastavit na rozne stupne citlivosti....celkom nabuchany fon

    anonymous21.11.2008 - 21:40 Trvalý odkaz

    111: sevas... chcel by som sa spýta? ako je to s tým záznamom hovorov ?i ma alebo nie???

    anonymous21.11.2008 - 22:01 Trvalý odkaz

    mirka: potrebujem pomoc...da sa niekde v nastaveniach zmenit dlzka fotenia???lebo ono to foti jeden snimok aj cez 5 sekund a to mi uz aj ruka odpadava...prosim presny postup (jak pre debila:D) ak bude niekto ochotny:)diky diky velmi silno moc:)

    anonymous22.11.2008 - 15:45 Trvalý odkaz

    xxx: nedavno som ti kulpil tento tel...je to fakt pekny fon, z fain fotakom velkym displ. ale kopu veci je na nom nedomyslenych....najviac ma jebe prezeranie veci z pametofky, napr fotky sa nedaju normalne rychlo pretukavat ale treba tam stale otvorit fotku, potom sase satvorit a otvotit novu, a mam ich tam po kokot...takze strasne zdlhave, a rovnako to je na pametofke aj z hudbou a videami...a subory na pameti tel. a pametofke sa nedaju prezerat sucasne, tes kokocina alebo setko prijate napr. cez bluetoot sa uklada do pameti tel a neda sa priamo na kartu...takze secko tam treba stale kopirovat...ale inac fain telefon

    anonymous23.11.2008 - 02:30 Trvalý odkaz

    Dusan: Ocuvaj johny, ty jaky mas fon? Ozaj sa tu bavime o tej istej U600-ke? Lebo jak hladam tak hladam a nijake nastavenie "sendzorov" tam nemam..a profily...No ja myslim ze ludia mali na mysli ze si ich nemozes nijak nastavit (svoje zvonenie a tak..." vybrat sa daju a le personifikacia nejak viazne..

    anonymous26.11.2008 - 21:14 Trvalý odkaz

    Stano: ?auko, neviete mi niekto poradi?, ?i je možné na U600-ke vymeni? displej. Praskol pri páde na zem.

    anonymous26.11.2008 - 22:17 Trvalý odkaz

    ares: sevas pocuvajte co myslite kolko by zan dali ked ma aj 2 rocnu zaruku jaku ma asi hodnotu U600????

    anonymous27.11.2008 - 20:37 Trvalý odkaz

    ELDA: mam si kupit Samsung u600 alebo Sony Ericssonw350i??

    anonymous30.11.2008 - 21:46 Trvalý odkaz

    maria: fakt sa daju stiahnut do mobilu temy? viem ze to nie je podstatna vec ale ja som si ich rada doteraz menila :)

    anonymous30.11.2008 - 21:50 Trvalý odkaz

    maria: a este nieco, nestalo sa vam, ze ked si prehodite profily, zmenia sa niektore nastavenia, hoci sa vratim do povodneho profilu...zmeni sa mi zvonenie sms, ked mi niekto vola tak to namiesto vibracie a zvonenia iba zvoni a tak..dik

    anonymous03.12.2008 - 20:57 Trvalý odkaz

    kata: neviete kde si mozem kupit ruzovy samsung?

    anonymous05.12.2008 - 15:17 Trvalý odkaz

    pe?a : ahoj, ja ho teraz predávam, má 2 dni, napíš mi ke?tak mail

    anonymous05.12.2008 - 20:41 Trvalý odkaz

    u600: tak asi ze samsung u600 co sis sa zblaznila ten iist esricsson bi osm nebrala ni zadarmo somy ericssony su cele stiti stakle z niech vipadavaju sluchatka alôe ak chces sit tak si kup sony ericsson

    anonymous07.12.2008 - 09:56 Trvalý odkaz

    muska: ja netusim ci qwam drbe ci co?maa som ho asi hodinunan je to super mobil.Na vianoce ho dostanem su tam isten edostatka,jasnme ae co uz teraz je pekny,stihli a funkcie su dobe ahj fotak budem ho mat z tmobilu od fixa

    anonymous12.12.2008 - 13:17 Trvalý odkaz

    eva: Poradte mi sgh U600 alebo nokia E51

    anonymous12.12.2008 - 16:55 Trvalý odkaz

    Rohlik: Prosim vas o radu.... od vcera som majitelom telefnu samsung U600. mam problem s otvaranim dokumentov word excel... v popise tohto mobilu aj v jeho prirucke sa pise ze ma prehliadac dokumentov no subory doc a xls mi nerozpoznal... a pise ze nepodporovany typ subory... prosim poradte alebo pomozte mi niekto ....

    anonymous12.12.2008 - 20:33 Trvalý odkaz

    zeko: ja ho mam od dnes a dokumenty otvara aj pdf (závisí asi od velkosti ale isto neotváraj word 2007 :D) a ani stlacenim stredového tlacidla sa nedostanem na wap ale normalne do menu - parada trocha mi vadia tie dotykové tlacidla ale to sa casom isto spravi - zvyknem :D

    anonymous12.12.2008 - 21:57 Trvalý odkaz

    rohlik: mnoo praveze ma to napadlo ale word 2003 su to subory koncovky standardne xls, a doc... tak ja tomu nerozumiem asi ho zoberiem reklamovat

    anonymous12.12.2008 - 23:50 Trvalý odkaz

    LOLO: Pojdu tam DivX filmy??? Najvacsia pamat je 1GB? Ako chodite na internet bez wifi?

    anonymous13.12.2008 - 12:17 Trvalý odkaz

    patreees: prosim vas nevie niekto ako sa menia tony tlacidiel???maam tam nastaveny ton ze pipnutie a ked si ho chcem zmenit tak mi vypise nieco ze NEDA SA ZMENIT.NASTAVTE ZOBRAZENIE VOLBY NA NORMALNE.....ale ake zobrazenie volby???vazne to nechapem nikde to nemozem najst pls poradte...

    anonymous13.12.2008 - 12:20 Trvalý odkaz

    patrees: no k tej pameti bere to karty do 2G a zakladnu pamet ma 80MB tie filmi DivX to fakt neviem nemam odskusane...a k tomu netu no sak ja chodim cez web"n"walk