Samsung Monte (Samsung S5620)

  • Martin Hombauer 13.05.2010 - 16:19

    ja mam tiež takyto problém

  • anonymous17.06.2010 - 23:26 Trvalý odkaz

    stano: No ja ho mam v cierno-sedom prevedeni a je riadne pekny a to zaoblenie zo spodu je uplne genialne vymyslnene dobre sa drzi akuart ten trapny interent neajko cez orange internet enchce ist a stahovanie aplikaci a ine blbosti bez toho nechceli ist ale je to super fonik pekny a celom ryychli a aj ta navigacia je riadne super podla mna nieje jak igo ale na to ze je priamo v mobile je super

    anonymous17.06.2010 - 23:29 Trvalý odkaz

    stano: No pocujte s tym co niekto trepal ze nejde navi expert na orange ide a uplne v pohode samozrjeme nieje uplne presny ale funguje stopercentne

    anonymous18.06.2010 - 23:41 Trvalý odkaz

    Gil: iva: ke? pustíš internet, skús si da? nastavenia a internetové profily, potom vyber tú wifi, kde chceš by? pripojená (ak tam nemáš zafajknutú práve tú možnos?) m?a na tomto peknom telefóne hnevajú niektoré veci: 1. novú prijatú sms na?ítava na to, že je to len text, neskuto?ne dlho, niekedy premýš?am, ?i som "tla?idlo" dobre stla?ila. 2. fo?ák - nastavím fotky na ukladanie na kartu a (neviem po akom úkone) tam mám zasa nastavený telefón... 3. zvonenie - som celkom punti?kárka a strašne ma hnevá, že zo za?iatku je potichu a potom sa naraz zosilní - hoci to má svoju výhodu - nevylejem jogurt, ke? sa z?aknem zvonenia svojej volajúcej babky :D 4. prehráva? - ke? vytváram nový playlist, musím listova? všetkými pesni?kami (pri 3 GB je to celkom dos?) - na Nokii to fungovalo tak, že som sa mohla prehrabáva? prie?inkami (alebo to robím zle?) a ešte ma hnevá to, že ke? práve po?úvam nejakú pesni?ku z aktuálneho playlistu a chcem si z neho vybra? ?alšiu, hodí ma to na ten zoznam ale od za?iatku - v Nokii ma zobrazilo na aktuálne prehrávanej, inak je ten prehráva? ale dos? fajn :) 5. kalendár - nemôžem opakova? nejakú udalos? každý druhý (tretí/štvrtý/piaty...) de?, ?o by sa mi naozaj ve?mi hodilo... ale zasa ve?mi oce?ujem widgety, s ktorými som sa predtým nikdy nestretla, fo?ák na dobrom svetle fotí ve?mi pekne, ve?a budíkov - super, ale tie reakcie v prehrabávaní sa fotkami a hudbou sú pri vä?šom objeme naozaj trochu spomalené... to?ko z mojej strany ako bežného užívate?a :) (možno sú to mali?kosti, ale potrebovala som to dosta? von :) )

    anonymous19.06.2010 - 21:32 Trvalý odkaz

    erqo: tento telefon je naj ale ke? chce?e ces neho dakomu dobi? kredit tak to sa potrapi?e

    anonymous20.06.2010 - 18:15 Trvalý odkaz

    mondo: ak nahodou ešte nie?o chcete o mobile vedie? teraz som do?ítal stránku www.samsungmonte.naetoo.com kde je tiež toho dos? ?isto o Monte 5620 popísané ale aj tak sa rozhodujem medzi troma samsunga?mi,

    anonymous21.06.2010 - 22:30 Trvalý odkaz

    xxx: hmm ja vem mozno bude uspesny mama si ho mala vybrat,noi vybrala si iny samsung

    anonymous23.06.2010 - 11:41 Trvalý odkaz

    Michaela: Najskor sa mi moc nepacil no predavacka v jednom obchode ma nan ukecala..Ma strasne vela funkcii a hlavnym + tam je Wi-fi...Podlamna aj vizera celkom pekne..Mnohy mi povedali ze to bude novinka leta...:D

    anonymous24.06.2010 - 18:37 Trvalý odkaz

    Denis: Mám takí problém s tou navigáciou stiahol som ju nainštaloval všetko vpohode a idem do nej dam vyhladat trasu a napíše mi presne toto "Cyba pri stahovaní mapy- nebola zakúpená služba. Viac informácíí najdete na www.naviexpert.sk" skúšal som satam pripoit cez wifi, orangeinternet a takisto aj cez internet ?o mame doma ?iže somvybral SIM kartu z wifi visiela?a a dal som ju do mobilu a stale ni? prosímvás môžete mi napísa? na môj email ?o mam stým robit diki moc

    anonymous25.06.2010 - 23:22 Trvalý odkaz

    ght: tento telefón je super takže neviem ?o proti tomu máte..QWERTY je nepodstatná pre m?a a ?o je výhodou že tam má ve?a aplikácii a ve?mi dobrý fo?ák podla m?a..môj názor! :)

    anonymous26.06.2010 - 02:10 Trvalý odkaz

    stevo: nechce mi spustit videa na youtube a na ziadbej inej stranke preco pomozte pls a mate umna pivecko :D

    anonymous26.06.2010 - 19:24 Trvalý odkaz

    mirka: vie mi niekto poradit ako nastavit wifi? mame doma fibernet od orangeu a ked sa chcem pripojit, vypisuje mi to, ze pristupovy bod neodpoveda (aj ked zadam sietovy kluc, IP, vsetko...) pritom na nezabezpecenu siet v meste sa pripojit da. pomozte mi, uz som zufala!!!

    anonymous27.06.2010 - 15:56 Trvalý odkaz

    andr525: ahojte , neviete , ako dlho sa priblizne nabija tento mobil?

    anonymous27.06.2010 - 16:09 Trvalý odkaz

    fogri : neviete , preco mi ide prave sluchatko o dost silnejsie ako lave?

    anonymous29.06.2010 - 20:58 Trvalý odkaz

    lackens: mam taky problem, naozaj neviem aku aplikaciu gps tam mam naistalovat, offline asi we-travel, wisepilot a naviexpert su online. znamy ma nahovara na garmin mobile xt vraj ide aj na javu, treba tam vraj doinstalovat "mobile Java producer ADAPTAir LITE". nemam s tym vsak ziadnu skusenost ? nepocul niekto o tom ? zatial sa asi rozhodnem pre we travel. Co vy na to ?

    anonymous03.07.2010 - 13:27 Trvalý odkaz

    Miroslav: Prosim nejake stranky kde sa daju stiahnut hry zadarmo? okrem gejtar.com

    anonymous04.07.2010 - 21:00 Trvalý odkaz

    cordy: Ahojte, vie mi niekto poradi? kde vypnem službu clir?v telefonoch je to vacsinou v nastaveniach a nastavenia hovoru, ale neviem nieco take najst...kde to je? dakujem za odpoved

    anonymous06.07.2010 - 00:25 Trvalý odkaz

    Durinko: v sekcii Display ste sa sekli, editácia položiek a ich presúvanie sú možné :)

    anonymous06.07.2010 - 01:27 Trvalý odkaz

    are: Aj ja som sa vytrapil kym som to nasiel. Je to Nastavenie-Nastavenie aplikácií-Hovor-Všetky hovory-Zobrai? moje ?íslo.....

    anonymous07.07.2010 - 18:29 Trvalý odkaz

    cordy: jeeej dakujem krasne :)

    anonymous08.07.2010 - 23:51 Trvalý odkaz

    erik: prosim vas viete mi niekto poradit ako mam otvirrit mms lebo ak dam že tvorit tak mi to vipiše že na?itavanie sa nepodarilo musí byt definovane nastavenia siete ...viete mi niekto poradit ?o mam s tym spravit dakujem

    anonymous09.07.2010 - 17:49 Trvalý odkaz

    wiwa: 1.kde sa daju uplne zadarmo a bezproblemovo stiahnut hry na monte??
    2.a ked stahujem-mozem aj v pc stiahnut a potom usb kablom dat do toho monte tie hry? alebo to mam priamo z neho?
    dakujeeem :)

    anonymous09.07.2010 - 23:32 Trvalý odkaz

    ifkaaa: caute, uz ste niekto boli s tym problemom s youtube-om v Samsungu? opravili to??? ja som skusala zatial 2 rady a nic :-( vdakaa

    anonymous10.07.2010 - 22:43 Trvalý odkaz

    Peter: kto mi poradí ako správne nastavi? GPS všetko som spravil podla návodu ale stále ?aká na odpove? servra

    anonymous11.07.2010 - 18:18 Trvalý odkaz

    patrik: ludia mam tento samsun monte a mam problem s tym ze mi neinstaluje hry a ani aplikacie az na niektore stale napise neplatny subor alebo take daco nejde ani jar ani jad ...napr ked stiahnem hru jar tak po otvoreni zip suboru tam je plno malchy suborov a ja nemam sajnu jak to natrepat do fonu tak aby to islo..pls pomoc

    anonymous14.07.2010 - 22:12 Trvalý odkaz

    dalibor: prave som ho dostal a nebere mi to sluchadla. ani original ani ziadne ine. da sa to nejako osefovat?

    anonymous16.07.2010 - 22:07 Trvalý odkaz

    wifi: ja by som rad vedel ci mi to wifi doma funguje, az na to, ze moj sietovy kluc je dlhsi ako 10 znakov.. viem ze je to skor otazka z PC hladiska, ale neviete ako sa da zmenit sietovy kluc resp. co robit... dik

    anonymous16.07.2010 - 22:13 Trvalý odkaz

    trowela: Mohli by ste mi poradit? Myslela som, ze wifi nie je spoplatnene no na istom fore sa vyjadrovali inak. Mam pausal od Orange a chcela by som vediet ci sa teda pripojenie na wifi bude mesacne zuctovat.

    anonymous17.07.2010 - 15:01 Trvalý odkaz

    wiwa: wifi nie je spotplatnene

    anonymous17.07.2010 - 17:35 Trvalý odkaz

    Miki: j*bnutejsi mobil som nevidel! nemozem donho stahovat pesnicky ten sk*rveny MOBIL SI VYBERA AKE PESNICKU BUDEM MAT V MOBILE A AKE NE! A FOTKY? k*rva FURT SOM NEPRISIEL NATO JAK ICH MAM STIAHNUT DO PC!!! ak niekto vie ako ich stahnem NAPISTE MI!

    anonymous17.07.2010 - 18:43 Trvalý odkaz

    Melvis: Tak konecne som nasiel zadrhel s tym youtube.Problem ani tak nie je v telefone ako v routri.V administracii routru si treba najst aku IP ma phone a nasledne tuto IP zadat ako IP do DMZ, ktory treba povolit.Postupujte podla videa tu : http://www.youtube.com/watch?v=wXLxdgNgtrg
    Doteraz som mal problem, ze nacitanie videa ostalo na 0% ale teraz sa to vsetko krasne rychlo nacita a video ide bez problemov, len by ma zaujimalo, preco sa neda video roztiahnut na celu obrazovku ale da sa roztiahnut iba dosirky?ma niekto podobny problem?

    anonymous17.07.2010 - 22:16 Trvalý odkaz

    jozi: Nazdar mam problem s wi-fi sa mi vždy aktivuje ke? ju zapnem...aj pripoji? s mi dá... ale ke? dám spusti? internet, tak mi napíše že je služba nedostupná... potrebboval by som poradi? ?o najrychlejšie dakujem za rady

    anonymous17.07.2010 - 23:21 Trvalý odkaz

    poradte mi prosiiim : all za internet sa plati??? ked to ma wifi ???? prosiim poradte mi niekto

    anonymous18.07.2010 - 09:38 Trvalý odkaz

    jefitto: Omg wifi ty si fake. Cez wifi sa pripajaš na routeri, ktore su bu? nechranene, alebo chranene. Na tie chranene sa dostaneš len s heslom a platiš za nich (vä?šinou). O tom, jak sa plati, sa musiš informova? u majite?a siete

    anonymous18.07.2010 - 17:44 Trvalý odkaz

    Mimo: Po prve mohol by si sa kludnit... :))) KED TAKTO NADAVAS POCHYBUJEM ZE TI NIEKTO PODARY ZA TO ZE SI MANTAK, telefon zato nemoze... Na tom telefone nie je ziadna chyba mne ide vsetko stahovat v poriadku a nerobito problemy ako u teba nauc sa s tym robit a potom nadavaj keby ze sa normalne opytas ... tak ti normalne poradim nuz mas smolu nauc sa spraravat !!! :))

    anonymous19.07.2010 - 00:43 Trvalý odkaz

    jaro: prosim ta melvis, to dmz setup mam akoze na nete hladat?? nechapem trochu. prosim ta popis blizsie ako to urobit, neviem s tym rady. lebo ona zadala ip do googlu.

    anonymous19.07.2010 - 15:30 Trvalý odkaz

    jozi: a mne by si vedel poradi?

    anonymous20.07.2010 - 16:18 Trvalý odkaz

    Fero: chcel by som sa vás opýta?, ?i tento mobil má prehliada? dokumentov, pretože z tejto recenzie mi to nie je celkom jasné. v úvode sa píše, že ho neobsahuje, no z "druhého názoru" vyplýva,že prehliada? dokumentov obsahuje. ?akujem

    anonymous20.07.2010 - 18:04 Trvalý odkaz

    Jakub: Ahoj. Chcel by som sa opytat, ako je to s kvalitou zvuku ?

    anonymous20.07.2010 - 18:46 Trvalý odkaz

    Ivo: po oto?ení fónu mi dá video do horizontálnej polohy?

    anonymous20.07.2010 - 21:14 Trvalý odkaz

    Mato: trhajú vám hry? lebo mne ano a neviem si s tým už rady

    anonymous21.07.2010 - 00:15 Trvalý odkaz

    Ivo: upoornil by som ze v recenzii je napisane ze neni mozna editacia ikon v menu a pritom vo videach na youtube je jasne viditelne ze je to upravovatelne ... v menu polozka v lavom hornom rohu

    anonymous21.07.2010 - 01:35 Trvalý odkaz

    katy: taka otazka vzdy ked si zapnem radio tak zvuk nepocujem v sluchatkach ale z reproduktoru da sa to nejak nastavit,

    anonymous22.07.2010 - 13:48 Trvalý odkaz

    jozi: musiš si prepnu? na sluchadka

    anonymous22.07.2010 - 23:18 Trvalý odkaz

    katy: ja viem....zistila som to kratko potom ako som sem pridala ten komenar ale aj tak dik za radu :-)

    anonymous23.07.2010 - 14:15 Trvalý odkaz

    dodo: Neviete niekto ako sa aktivuje gps lebo nevie najst žiadny satelit a suradnice su nulove a to som v ke. dik

    anonymous24.07.2010 - 15:15 Trvalý odkaz

    monka: Chcem sa spytat, mam problem s Bluetooth.Chcela som sa pripojit k mojmu PC.Ked si ho uz v MT nastavim a zvolim hladat, hned mi na obrazovke vyhodi, ze nebolo najdene ziadne zariadenie a pritom mam hned vedla seba zapnuty PC s Bluetooth.Treba este nieco v MT ponastavovat? Prosim poradte mi. Dakujem.

    anonymous25.07.2010 - 21:09 Trvalý odkaz

    Patrez: Idú vám na to témy ? Ak hej tak odkial taháte, prosím odvevedzte na mail ak môžte :) Dik

    anonymous28.07.2010 - 18:15 Trvalý odkaz

    katy: z nicoo nic mi zmiízla ta jedina hra ktora v mobile bola...je to mozne,???

    anonymous28.07.2010 - 23:58 Trvalý odkaz

    nati: ahojte ja si chcem tento mobil kupit a neviem ci sa mi to oplati mne sa paci ale neviem, to fakt su take problemy s pripojenim cez wifi?dakujem za odpovede