Samsung Monte (Samsung S5620)

  • Martin Hombauer 13.05.2010 - 16:19

    ja mam tiež takyto problém

  • anonymous19.05.2010 - 18:18 Trvalý odkaz

    mon?a: Dostal sa mi do rúk mobil Samsung Monte.... som s ním zatia? spokojná, len by som vás poprosila, keby ste mi mohli podrobnejšie poradi? ako do neho dostanem SKYPE... Za každú radu vopred ?akujem

    anonymous20.05.2010 - 13:44 Trvalý odkaz

    Kozi: Ahojte, kupil som si tento telefonik a chcel by som sa podelit o nastavenia wifi. Internet mi cez wifi funguje iba vtedy ked nastavim IP napevno. Ked mi ju prideli router tak som pripojeny k sieti ale internet nejde.
    Peter: adresu brany musis dat adresu tvojeho routeru v tomto pripade 192.168.1.1 a IP adresy DNS najdes na strankach T-comu alebo pouzi google.
    Ten predvoleny prehliadac mi nezobrazuje spravne diakritiku tak som si nahodil Operu mini, ale tu neviem prinutit aby sa pripajala na net cez wifi, stale ide cez EDGE. Neviete ako nato? diky :)

    anonymous20.05.2010 - 21:29 Trvalý odkaz

    pino: ja som ho nasel za 100 ecek celkom novi asi ho berem

    anonymous21.05.2010 - 20:20 Trvalý odkaz

    Anonym: Ake su na to hry a kde sa daju stahnut ZADARA pls poradte ma

    anonymous22.05.2010 - 13:58 Trvalý odkaz

    Lipi: mam ten telefonik a milo ma prekvapil, vravim si za tu cenu, ozaj macher mobil. na wifi nemam problem sa pripojit, nemusel som nic konkretne nastavovat, funguje bezproblemovo. na to ze ma len 3,2mp fotak, robi ozaj pekne fotky. V kazdom pripade, mam ho len tri dni, a neasiel som zatial nic co by mi z tohoto mt kazilo dojem. zatial odporucam. :D

    anonymous22.05.2010 - 14:02 Trvalý odkaz

    Lipi: tiez som sa snazil hodit donho Skype, ale bohuzial, zmier sa s tym ze to nepojde. zatial...

    anonymous22.05.2010 - 17:14 Trvalý odkaz

    samo: pocuj a videa s youtube ti idu otvorit ??

    anonymous23.05.2010 - 00:26 Trvalý odkaz

    onedrisek: videa na youtube idu v poho,skype cez nimbuzz program ide ale nejde volat iba chat a subory posielat,hry su treba zadat java hry 240x400 na stranke uloz.to a nieco vyhlada, tiez mam ten prehliadac bez diakritiky a operamini mi nejde taktiez rozbehat cez wifi ani skype.Zatial sa pripajam iba cez orange world. Inak telefon fajn, este ked sa bude dat doladit ta wifi bude to super

    anonymous23.05.2010 - 11:49 Trvalý odkaz

    kozi: Po dlhom hladani som nasiel kde sa da zmenit profil pre doinstalovane aplikacie a hry. Teda aj google maps aj opera mini pojde cez wifi. Menu-Hry-dole je tlacitko dalsie-pripojenia. Pekne to je skryte nevedel som na to prist ako to zmenit. Este mi nejde youtube ale ja na to pridem preco to neprehrava :)

    anonymous23.05.2010 - 15:18 Trvalý odkaz

    Lucia: Ahojte :) Ja mam len taku jednu mini-otazocku pre tych, ktori tohto krasavca vlastnia. Co tlacidlo fotoaparatu a zamknutia? Tie moje sa zdaju trochu "volnejsie" az sa bojim, ze mi raz odpadnu alebo co :D Aj u vas su take?

    anonymous23.05.2010 - 17:26 Trvalý odkaz

    Lipi: mam ten isty problem, takze ak je tu niekto kto vie ako sprevadzkovat youtube, tiez budem velmi rad.

    anonymous23.05.2010 - 19:19 Trvalý odkaz

    roman: neviem co mate s youtube ale mne ide normalne krasne rychlo este rychlejsie nez na notebooku aj cez wifi aj cez net v mobile

    anonymous23.05.2010 - 19:22 Trvalý odkaz

    roman: akurat este dodam ze u sesternici sa mi na wifi youtube sidce nacitalo ale cez ten program mi video nespustilo ale umna doma ide paradne neviem cim to

    anonymous24.05.2010 - 19:45 Trvalý odkaz

    Lipi: akoze zo zaciatku som bol spokojny ale cim dalej tym viac mam problem. to ze nejde youtube ma az tak netrapi ale za ten necely tyzden co mam ten telefon, sa mi uz dvakrat stratili vsetky kontakty ulozene v telefone, takze som dost najebany. nesiem ho reklmovat!!!

    anonymous25.05.2010 - 14:32 Trvalý odkaz

    ChaoZZ theOry: Rozbehal niekto gps navigaciu od WE-TRAVEL tak aby sa nemusel manualne pohybovat po displeji ale aby sa pohyboval automaticky s kurzorom??? dik za odpoved

    anonymous25.05.2010 - 23:25 Trvalý odkaz

    Tomas: caute...mam problem s wifi ..vypisuje mi to ze sluzba nedostupna ..prejst na wifi networ.. dam ano .. a potom ze chyba dns ..vobec newiem co stym mam robit ...co tam mam setko vyplnit atd.. mam wifi router od t-com ..

    anonymous26.05.2010 - 14:40 Trvalý odkaz

    Alex: Zdravim vas nemozem na samsungu monte zapnut java script na spusatnie videi a chcem nainstalovat mini flash player zatial dakujem

    anonymous27.05.2010 - 00:39 Trvalý odkaz

    Gil: aj u vas pri zvoneni prvu sekundu-dve hra tichsie a potom sa zosilni na normalnu hlasitost?

    anonymous27.05.2010 - 11:18 Trvalý odkaz

    marek: Bohužia?, to zvonenie je pre samsungy typické. Prvé dve sekundy je stále tichšie aj ke? je zvonenie na maxime a melódia je nastavená od za?iatku. Nedá sa to nikde odstráni?. Je len otázka, že pre?o je to tak. To mi nevedel doteraz odpoveda? nikto...

    anonymous27.05.2010 - 19:04 Trvalý odkaz

    catelyn: Ahojte, neviete niekto, kde sa tu dá zmeni? zvonenie na sms??Lebo to tam fakt nedokážem nájs?.

    anonymous29.05.2010 - 15:22 Trvalý odkaz

    monti704: Ahojte. Nevie mi niekto pradi? ako sa v S5620 dá posla? sms naraz na viac ako 10 kontaktov? Dík

    anonymous29.05.2010 - 15:38 Trvalý odkaz

    monti704: Ahoj. Najdedeš to v nastaveniach, profily telefonu. Otvor si profil v ktorom chceš tie zvuky na sms upravit a v hornom pravom ruhu máš napísane prichádzajúce a ked si to ovoríš tak ti dá ponuku Nové správy, zvuky telefonu. Otvor si nové spráývy a si v nastaveniach zvukov pri sms.Držím palce aby sa ti to podarilo.

    anonymous30.05.2010 - 19:54 Trvalý odkaz

    ondrej: Zadovazil som si ho a som s nim velmi spokojny. Telefon ako stvoreny pre mladych, aktivnych ludi. Jednoznacna vyhoda je cena. Velmi dobre vybaveby telefon za vynikajucu cenu.

    anonymous31.05.2010 - 17:11 Trvalý odkaz

    Ondrej Sotak: ak smiem mam jednu otazku. instaloval som si naviexpert, lebo ja mam 1GB balik Orange World, co mi snad stacit bude, lebo net nevyuzivam na nic. Mam to firmou platene :-D vyzera ten naviexpert ako dobra online navigacia
    vsetko som instaloval ako radilo a ked chcem dat navigovat, tak sa pripaja cez wifi, co je asi somarina, neviem to prestavit. nastavoval som profil nastavenia GPS na Orange World a stale ma pripaja cez wifi a v naviexperte neviem kde sa to meni a potom mi stale vypisuje ze nenacitava GPS a to neviem ako mam nastavit. skusal som prirucku telefonu, skusal som manual naviexpert a fakt neviem ako to mam spravit. celkom ma to hneva, lebo ja som typ cloveka, ktoremu ked nieco nejde, nema pokoj. a ide ma porazit.ak by sa nasla nejaka rada pre mna, respektive pre Monte, velmi by ma to potesilo a najma pomohlo a upokojilo. Bol by som ti vdacny. Samozrejme ak nebudes vediet poradit, nic sa nedeje. Diky pekne, Ondro.

    anonymous31.05.2010 - 21:55 Trvalý odkaz

    samsungacik: Ahojte,ked si nastavim ukladanie fotiek pri foteni na kartu, po restarte ich znova uklada do pamate telefonu ako to nastavit natrvalo, dalsia vec GPS sice ma ale je na HOVNO! napr.ak chcem fotit a pouzit data GPS poziciu - miesto fotenia obrazku stale hlada satelity najde ich aj 8 az 10 a nic....mozem cakat aj do vianoc nic nikde nezapise ani do fotky...nikde, pouzivam 4GB kartu a je plna na 56% mobil je znacne spomaleny pri citani z karty, neviem ako vam vydrzi baterka mne 3dni aj ked ma este 3 palicky zdochne v priebehu neceleho dna,co mozem pochvalit su sluchadla aspon nevypadavaju z usi tak casto,celkom slusny prehravac mp3 ktory zobrazuje aj obal albumu (samozrejme ak je vlozeny v mp3 ),s WiFi som nemal problem jedine co mi vadi je trocha male rozlisenie na surfovanie po nete a to ze nezobrazi klavesnicu na obrazovke...

    anonymous31.05.2010 - 23:16 Trvalý odkaz

    Ondrej Sotak: Ako mam nastavit tu prekliatu navigaciu WeTravel lebo uz som na pokraji zrutenia. pomozte mi prosim.

    anonymous02.06.2010 - 22:58 Trvalý odkaz

    Domini398: jehaa tento telefon tak chemm je taky superr hned na prvy pohlad mi padol do oka!!! :-)

    anonymous03.06.2010 - 17:19 Trvalý odkaz

    pvmvp: ja mam samsung monte a som s nim velmi spokojna,a aj vzhladovo je velmi pekny :)

    anonymous04.06.2010 - 14:46 Trvalý odkaz

    Miroslav: samsung a software, to nikdy neslo dokopy...
    ten youtube asi nikdy nerozbehnem...
    a celkovo niektore funkcie tam su, ale akoby su nefunkcne...

    anonymous04.06.2010 - 14:49 Trvalý odkaz

    Miroslav: vobec ani tv vnom nejde...
    nic sa do neho neda stiahnut....
    ani podpora ziadna...

    anonymous05.06.2010 - 13:00 Trvalý odkaz

    marcel: mam ho cca 2 tyzdne a uz som mu prisiel na chut, youtube mi slape bez problemov, vpodstate aj ostatne aplikacie. Nie je ani prilis velky neohrabany, taky akurat do ruky. Baterka vydrzi 3-4 dni a to som ho prvy tyzden skoro nepustil z ruky. Fotky a video robi priemernej kvality ale pri dobrom svetle su kvalitne. Plasty su celkom kvalitne, nic tam nevrzga a vsetky konektory su pekne zakryte (okrem jack). Asi iba jedna vec mi prekaza a sice, ze neviem odstranit to pipnutie pri kazdom dotyku, tak ak viete kde sa to vypina napiste mi. Dik. Inak za tu cenu velmi slusny mobil

    anonymous06.06.2010 - 19:35 Trvalý odkaz

    marian: prosim ako sa vam podarilo nainstalovat operu mini? ja ju stiahnem do telefonu, ihned sa nainstaluje no po spusteni mi vypise ze pripojenie zlyhalo - overenie certifikatu servera zlyhalo...co stym? dik za rady

    anonymous06.06.2010 - 23:05 Trvalý odkaz

    zuzana: to pipnutie vypnes so sipkami na lavej strane telefonu

    anonymous06.06.2010 - 23:44 Trvalý odkaz

    Stanley: Ja ho mam a som spokojný v orange ho majú so striebornými bokmi a nie je matny ale leskly...tak vyzera ovela lepsie myslim ked je leskly....

    anonymous08.06.2010 - 18:36 Trvalý odkaz

    iva: ja mám ten telefón asi týžde? a prestala mi fungova? wi-fi asi po piatich d?och..proste mi to nejde pripoji? ..vie mi niekto prosím poradi?? neviem s tým robi? tak ?o naj?ahšie a najrýchlejšie...díky za pomoc...

    anonymous08.06.2010 - 18:41 Trvalý odkaz

    iva: teda poviem to radšej podrobnejšie...wi-fi sa mi vždy aktivuje ke? ju zapnem...aj pripoji? s mi dá... ale ke? dám spusti? internet, tak mi vždy napíše že je služba nedostupná... mám z toho už také nervy joj :-( dúfam, že to neni pokazené lebo ma porazí...

    anonymous09.06.2010 - 17:59 Trvalý odkaz

    kubo868: teraz neviem ci prehliada office a pdf dokumenty alebo nie? vie mi to niekto povedat prosim? diks.

    anonymous10.06.2010 - 18:11 Trvalý odkaz

    kubo: pekný dizajn, ?ieno strieborný je super, no ani ?ierno oranžovému sa nedá ni? vytknú?

    anonymous10.06.2010 - 19:25 Trvalý odkaz

    Katy: Ja ho mám pomaly mesiac a Wifi sa mi zatia? nepokazilo..pripojím ho k internetu kedyko?vek a kdeko?vek,a aj s?ahujem obrázky,aj hudbu,a je to v pohode=D Možno ho len neviete správne použi?..a viete,hovorí sa,že Samsungy sú samé o sebe oni?om=D ale Samsung GT-S5620(Monte) je úplne v pohode.

    anonymous10.06.2010 - 19:28 Trvalý odkaz

    Katy: A ešte dodám,ja mám 2 giga pamä?,ale neviem,?o to s tým súvisí,ale videá z youtube mi nechce prehra?.Jednie,ak by som šla nie cez Wifi na yotube,ale cez toto platené,?o je rovno v telefóne.Pora?te mi niekto.?akujem

    anonymous11.06.2010 - 10:05 Trvalý odkaz

    iva: ja neviem ?o s tým mám fakt..ide mi to všetko v pohode a potom mi to tam vyhodí že to proste nejde :-(

    anonymous11.06.2010 - 12:28 Trvalý odkaz

    Martin: NaviExpert pod Orange na samsung monte ani fungova? nebude.Mám to overené priamo v Orange.Aby ste ušetrili námahu,?as a peniaze.

    anonymous12.06.2010 - 14:41 Trvalý odkaz

    mimxl: Ahojte, v?era som si kúpil sgh monte a som s ním spokojný zatial, gps a wifi za 165e je super a wifi fici celkom dobre. V?era sa mi podarilo napoji? na cudzí modem wifi a pri minimálnom signále mi išlo viedo z youtube skoro hladko, ale niektoré stránky kôli tomu slabému signálu išli zle...len ešte neviem porieši? ten problém z wifi, už som toho pre?ítal dost ale stalke som z toho jele? :) , kto môžte pomôžte.
    a ešte jedna vec, po?ul som že wifi na n 97 je spoplatnené, ?o sa mi nechce veri?, dúfam že na monte to tak nie je, v?aka

    anonymous12.06.2010 - 14:52 Trvalý odkaz

    mimxl: [wifi gps] Ahojte, v?era som si kúpil sgh monte a som s ním spokojný zatial, gps a wifi za 165e je super a wifi fici celkom dobre. V?era sa mi podarilo napoji? na cudzí modem wifi a pri minimálnom signále mi išlo viedo z youtube skoro hladko, ale niektoré stránky kôli tomu slabému signálu išli zle...len ešte neviem porieši? ten problém z GPS, už som toho pre?ítal dost ale stalke som z toho jele? :) , kto môžte pomôžte. v prvom prispevku som sa pomylil, sory :) ne wifi ale gps
    a ešte jedna vec, po?ul som že wifi na n 97 je spoplatnené, ?o sa mi nechce veri?, dúfam že na monte to tak nie je, v?aka

    anonymous13.06.2010 - 23:14 Trvalý odkaz

    misko: Lepšia alternatíva je Orange Boston...

    anonymous15.06.2010 - 11:06 Trvalý odkaz

    kapora: Vie niekto povedat kolko vydrzi baterka keby som pocuval hudbu vkuse.

    anonymous16.06.2010 - 14:39 Trvalý odkaz

    Monte : Ahojte, mne sa gps podarilo nainstalovat cez O2 a je funkcne, naviexpert ide, sice nieje najpresnejsi ale ide
    ale je tu niekto komu sa to podarilo a ma orange ??? vdaka

    anonymous16.06.2010 - 17:13 Trvalý odkaz

    Stefan: Je to super mobil ma ve?a možnosti a dúfam že sa vám pá?i.
    Má výborné veci a teším sa ked ho dostanem :)

    anonymous16.06.2010 - 22:17 Trvalý odkaz

    Dendo : Tak tento mobil je funkciami v pohode, ale na tom dizajne si mohli da? záleža? lebo dizajn je na bode mrazu